10 parimat domeeniregistripidajat (mai 2020) domeenimajutuse jaoks

10 parimat domeeniregistripidajat (mai 2020) domeenimajutuse jaoks

10 parimat domeeniregistripidajat (mai 2020) domeenimajutuse jaoks

Nii et soovite domeeninime registreerida ja teil pole aimugi, kellega minna.


Olete näinud Godaddy reklaame.

Su sõber rääkis sulle Namecheapist.

Kuid mis on parim?

parimate domeenide registripidajad

Tingimused, mida tuleb teada enne domeeniregistripidajate ostmist

Domeeni või domeeninime majutamine: Enamasti on domeeni hostimise koht, kus registreerite oma domeeninime. Kuid mitte alati. Saate oma domeeninime hostimise üle kanda oma veebi pakkujale, hoides samal ajal registripidajat. Näiteks saate oma domeeni registreerida saidil Namecheap ja seejärel hostida domeeni nime saidil SiteGround. Ja kui see on selge, erineb teie veebimajutus teie domeeni hostimisest. Mõelge domeeni hostimisele kui teie postiaadressile – mõnikord on see sama, mis teie kodu (teie registripidaja), ja mõnikord kasutate P.O. kast (domeeni hostimise ettevõte). Metafoor töötab, suht.

Icann: mis on lühend nimedest Internet Nimi ja Numbrid. Icann on mittetulundusühing, mis vastutab mitmete Interneti nimeruumide ja numbriruumidega seotud andmebaaside hoolduse ja protseduuride koordineerimise eest, tagades võrgu stabiilse ja turvalise töö.

Kes on: pakub põhiteavet domeeninime kohta, sealhulgas see, kes seda omab, kontaktteave jne (tuntud ka kui domeeni privaatsus)

parimad halvimad registripidajad

Mis on domeeniregistrid

Enne veebisaidi võlumõjude tekkimist tuleb domeeninimi registreerida. Tippdomeenide (TLD) variante, mida meie arvates on sellise veebisaidi nagu Google.com klassikaline .com laiendus, müüvad ettevõtted, mida nimetatakse registripidajateks. Oma veebisaidi domeeninime registreerimiseks on tuhandeid võimalusi. Vaatame lähemalt 10 suurimat, millega võiksite nime ostmisel tegeleda.

Parimad domeeniregistripidajad, kes saavad osta 2019. aastast

Kõige populaarsem registripidaja pole alati parim. GoDaddy on nii kümme aastat tagasi – või on see nii?

1) NameCheap

NameCheapi peetakse üha sagedamini domeeninimede registrisse üles ja üles. Ettevõtte suurim tugevus on see, et ta müüb .com-i domeeninimesid hinnaga 10,99 dollarit aastas, mis teeb sellest parema pikaajalise võimaluse neile, kes on väga kuluteadlikud.

Namecheapi parim osa? TASUTA Whois privaatsus

Kas soovite, et keegi Joe Shmoe teaks, kellele kuulub teie domeen ja kus te elate? Ei arvanud nii. Saate selle tasuta privaatsuse.

Samuti on neil puhas ja ahvatlev kasutajaliides, millesse oli palju mõtteid pandud. Lisaks neile teenustele pakuvad nad ka WhoisGuard, mis on „teenus, mis pakub teie domeeni privaatsuse kaitset, hoides teie tundlikke andmeid turvaliselt“. Negatiivse poole pealt võib öelda, et klienditoe kättesaadavus on natuke piiratum. Firma soosib otsevestluse ja otseülekande kaudu e-posti teel piletit. See on aga esmakordsetele ostjatele turunduses agressiivsemaks muutunud, pakkudes pakkumisi alates 0,48 dollarist.

NameCheap on jõudnud turule ka selliste ainulaadsete tipptasemel laienduste nagu .mobile ja .studio turule, mis sageli meelitavad inimesi, kes leiavad, et praegune turg on ülehinnatud ja ülepaisutatud. Tänu oma suhtelisele tasuvusele on NameCheap muutunud populaarseks nende inimeste seas, kes soovivad domeeninimesid teistelt registripidajatelt üle kanda.

2) Google

On raske mõelda tootele või teenusele, millele suurel otsinguhiiglasel pole sõrmegi, seega pole üllatav, kui Google nüüd domeeninimede turule sukeldub. Ettevõte ei lähe endast välja kui parima domeeninime pakkuja reklaamimiseks, kuid pakub .com domeene alates 12 dollarist aastas. Google pakub ka hinnastruktuuri, mis stimuleerib pikaajaliselt ostmist, lubades kuni 10-aastaseks saada 120 dollarit. Google on eriti populaarne inimeste seas, kes soovivad WHOISe privaatsuse kaitset (domeeni privaatsust) lisada oma ostudesse ilma lisatasuta.

Seda on lihtne kasutada, see on käepärane ja tähtsustab lihtsust ja kiirust. Google Domains langeb kokku teiste Google’i teenustega, näiteks Google Docs ja YouTube, ning pakub tasuta privaatseid registreerimisi sadadest erinevatest domeenilaienditest. Kui olete domeeninime registreerunud, muudavad nad e-kirjade jaoks G-komplekti hankimise lihtsaks.

3) Hõljuma

Ettevõtte ühe vanima nime Tucowsi omanduses olev Hover on emaettevõtte katse üritada end ümber nimetada ja turul taas olulisust taastada. Võite haarata .com-domeeninime pealtnäha tööstustandardiks 12,99 dollarit aastas ning WHOISe privaatsuse kaitse on kavas. Hover on parim domeeninimede registreerija neile, kes vihkavad täiendavate toodete, näiteks hostimisteenuste müüki. Nad ütlevad teile kõik, mida peate teadma, ilma et peaksite muretsema selle pärast, et pärast kuulutust reklaamile lööb. Seetõttu pole domeeninime registreerimine kunagi olnud lihtsam.

Negatiivne külg on see, et telefonitugi on saadaval ainult osaks päevast ning livechat on kättesaadavuse osas ka täpiline. Samuti ei paku nad veebimajutust.

4) Dynadot

Kui otsite hunnikut tasuta lisandeid, annab Dynadot kindlasti igale domeeninimede registripidajale oma raha. Esimese aasta .com-i nimesid müüakse hinnaga 8,40 dollarit ja pikendamist vaid 11,20 dollarit. Ettevõtte veebisaidi ehitaja pakett sisaldab tasuta reageerivat ühelehelisi kujundusi. See sait pakub ka e-posti majutust, mis on suurepärane, kui soovite oma domeeninimele lisada professionaalsema ilmega e-kirju. Suur müügipunkt kõigile, kes soovivad turgu proovida, on nende armu kustutamise võimalus, mis võimaldab teil domeeni nime tagastada 5 päeva jooksul pärast selle registreerimist..

5) NimiSilo

NameSilo on domeenide registripidaja, keda võite usaldada, ja need on hinnakujunduse osas läbipaistvad. Kui registreerute nimega NameSilo, siis ei üllata teid mingi hinna muutmise taktika, näiteks varjatud tasud või ülekandetasud. Samuti ei püüa nad teid maksta teenuste eest, mida te ei vaja. NameSilo pakub esimesel aastal üheksa dollariga domeeninime.

NameSilol on palju erinevaid funktsioone, mida saate tasuta kasutada. Nende funktsioonide hulka kuuluvad domeeninime edastamine, registrilukk, DNS-i haldus, portfellihaldus ja e-posti edastamine. Teised domeeninimede registripidajad võtavad selliste teenuste eest tavaliselt tasu, kuid need on NameSilo puhul tasuta. NameSilo navigeerimine võib olla keeruline, ühel lehel on lihtsalt nii palju teksti, et see võib väga hõivatud olla. Rääkimata sellest, et sait on natuke dateeritud.

Okei domeeniregistrid:

Need domeeniregistripidajad pole eriti head – ega ka täiesti halvad. Mõned armastavad neid, mõned vihkavad neid, me uurime, miks allpool.

6) GoDaddy

Lihtsalt ploki suurim nimi on GoDaddy. GoDaddy jälgis kunagi raskekujuliste domeenide seas tugevat järelevalvet, kuna ta oli valmis pakkuma regulaarseid tehinguid uute nimede registreerimisega, kuid kupongikoodide taaskasutamist on see märkimisväärselt vähendanud. Kaasnevad hinnatõusud tõstsid tavalise .com-i registreerimise aastamaksu 7,99 dollarilt 14,99 dollarini, ehkki uued ostjad saavad tavaliselt esimese aasta allahindlusi vahemikus 99 senti. Godaddy pakub juurdepääsu ka suurele hulgale erinevatele tippdomeenidele, sealhulgas paljudele ülemeremaade valikutele.

Ja saa see – teisel päeval laadisid nad mind maksma 17,99 dollarit pikendamiseks – nad teadsid, et olen lukus, kuna olin pikendamiskuupäevale lähedal.

Nii et teate mida, ma ei usalda neid nii palju – nad püüavad mind ära kasutada.

GoDaddy haldab domeeninimesid enam kui 17 miljoni üksikisiku ja üksuse nimel. Tänu ööpäevaringsele telefoni kättesaadavusele on ettevõte selge parim domeenide registripidaja neile, kes nõuavad klienditugi.

Miks peaksite GoDaddyga kaasa minema – kui kõik teie domeenid on juba olemas, siis mida veel paar dollarit aastas hoida, et neid koos hoida.

KA – neil on ööpäevaringselt üsna kindel klienditugi.

Veel üks boonus – kui ostate palju domeene, on neil domeenide ostjate klubi suurte allahindluste jaoks – nagu Amazon Prime.

7) Gandi

Gandi on oma pakkumiste osas teistest domeeniregistripidajatest mõnevõrra erinev. Selle asemel, et pakkuda juurdepääsu igale TLD-le päikese all, keskendub Gandi konkreetsetele pakkumistele, mis on kõige populaarsemad. Firma kasutab hinnastruktuuri, mis teenib mahtu, seega saavad omanikud, kes teevad nendega aastas rohkem kui 12 000 dollarit oste, järsud allahindlused nagu 8,80 dollarit aastas. Nende alghind on .com-i kohta aastas 15 dollarit, seega ei esinda ettevõte mõrvarit inimestele, kes soovivad teha vaid väikest äri või registreerida vaid käputäis domeeninimesid. See on suurepärane valik suuremahuliste domeenimüüjate ja ostjate jaoks.

Teie domeeni registreerimisega kaasnevad kaks teie veebisaidi tasuta hostitud veebilehte, „Gandi ajaveeb” (Gandi ajaveebide veebimall), aasta väärt SSL-sertifikaati, e-posti ja palju muud. Gandi peakontor asub Prantsusmaal, nii et nende klienditugi ei teeni teid eriti, kui te ei valda prantsuse keelt. Puudub reaalajas vestluse tugi ega telefoninumber, millele saaksite helistada, seega saate neist hoolt vaid e-posti teel.

8) Hostgator

Umbes alates 2002. aastast on HostGator ettevõte, mis näeb ennast pigem veebimajutusteenuste pakkujana kui domeenimüüjana. Ettevõtte jaoks pole eriti keeruline domeeninimesid äri ajada, kuid .comi aasta hind on 12,95 dollarit aastas ja see on üsna konkurentsivõimeline. Üks suur funktsioon, mis aitab selle teenuseosutaja konkurentsis hoida, on see, et nad pakuvad WordPressi majutust. Negatiivse poole pealt peaksid domeeniomanikud olema valmis müüma. See võib siiski olla kasulik suhteliselt algajatele, kes soovivad, et hostiettevõte aitaks neil terve veebisaidi üles seada.

9) sinine vaim

Bluehost on tasulise veebimajutuskava kõrval tasuta domeeninime pakkumise mängus veel üks siseneja. Bluehost tõstab ka eelteadet, pakkudes tasuta SSL-sertifikaati kõigile, kellel on WordPressi hostimiskonto. Samuti pakuvad nad PHP-valikuid inimestele, kes soovivad majutada dünaamilist veebisisu. Bluehostili esmakordse registreerimiskulu 11,99 dollarit saab hõlpsalt lüüa, nagu ka selle 15,99 dollari aastas pikendamise tasu.

Isegi halb – halvimad registripidajad:

Ei – meile need ei meeldi.

Nad on vana kool, kallid ja pole klientidele head. Osta nende kaudu oma kulul – hoiatasime teid!

10) nimi.com

Nimi.com pole ilmselt esimene ettevõte, kuhu enamus domeenijaid töötab, kuid tasuta domeeninime pakkumine koos iga WordPressi hostimiskavaga muudab selle kindlasti kindlale vaatajaskonnale atraktiivseks. Ettevõtte tippdomeenide loend on sirvimiseks täiesti mõistlik ja see on kindel pluss ostjale, kellel peab olema lihtsalt .COFFEE või .EQUIPMENT domeeninimi. Esimese aasta .com domeenid müüvad 8,99 dollarit ja pikendamistasud algavad mõistliku hinnaga 12,99 dollarit.

Firma pole klienditeeninduse osas parim domeeni pakkuja. Nimi.com pakub telefonitugi esmaspäevast reedeni ning reaalajas vestlus on osa päevast saadaval.

11) 1and1

1and1 üritab teie tähelepanu juhtida agressiivse esmakursusliku registreerimispakkumisega 99 senti. Kahjuks tõuseb pikendamise hind kiiresti 15 dollarini. See on hea valik inimestele, kes kavatsevad järgmisel aastal domeeninime osta ja domeeni üle kanda teisele domeeni registripidajale. Kui soovite arveldada ühe domeeniregistriga, pole 1and1-l peale kaasasolevate veebimajutusettevõtete tavalist litaniat muudki toimumas..

Samuti on oluline olla kindel, et lugesite nende lepingu peentrükki, et tühistamisakent paremini mõista. Kui teile tundub, et peate tühistama, pole see lihtne ja nad keelduvad tagasimakse tegemisest või ei väljasta seda. Lisaks 1&1 Internet ei paku tipptasemel DNS-i ega muid võimalusi domeenide turvaliseks muutmiseks. See, mida nad pakuvad, on põhiline ja tegelikult pole olemas midagi ainulaadset ega atraktiivset, mis paneks teid neid teiste domeeniregistripidajate hulgast valima.

12) Võrgulahendused

Ugghh – võrgulahendused on halvim.

 ainus põhjus, miks nad endiselt olemas on kuna nad olid kunagi registreerimiskoht. Ja nad on sellest ajast peale oma surevaid kliente välja sõitnud.

Nemad tasu põhja poole alates 30 dollarist +, et uuendada – rohkem kui kahekordne mida teised registripidajad maksavad. Kuradid!

See domeeninimede registripidaja, kes on Web.com omandatud vara, pakub palju erinevaid plaane, mis kõik sisaldavad põhilisi klienditoe funktsioone. Neil on küll hea väljanägemisega veebisait, mida saate iga päev sirvida, kuid see ettevõte oli IT-konsultandina väga edukas, kuid on sellest alates 1990. aastate vastuoludelt üsna palju löönud..

Tugi on ka väga napp, ilma live-vestluse või piletimüügisüsteemita; ainult telefoninumber, millele saab helistada. Lisatasu eest saate maksta. See on õige. Peate maksma neile muuhulgas ka ülekannete, rännete ja SSL-i seadistamise eest.

Lisaks ei paku nad raha tagasi garantii. Kui te pole rahul sellega, mille eest maksisite, võivad nad sama hästi käskida teil kividega lüüa. Ilma tagasimaksevõimaluseta ei saa see teile mingil moel kasu tuua.

13) Web.com

Web.com väidab, et see pakub usaldusväärset ja taskukohast veebimajutust. Need teenindavad enamasti juriidilisi isikuid ja äriettevõtteid, mitte eraisikuid. Nad pakuvad teenuseid, mis aitavad ettevõtetel genereerida müügivihjeid ja turunduslahendusi. Võite isegi abi otsimootorite optimeerimisel. Kuid just seal saavad positiivsed alguse ja lõpevad veeb.com.

Nende uuendamise hinnad on ka ennekuulmatud. Pikendamise eest peate aastas maksma 35 dollarit. Seda arvesse võttes on parem mõte otsida mujalt korralikke pikaajalisi plaane.

Veebisaidil.com on nende saidil mõned väga häbiväärsed abiartiklid. Abilehed on sageli liiga ebamäärased, et neist konkreetsete probleemide või probleemidega inimestele kasu oleks. Näiteks kui otsite abi oma veebisaidi migreerimisel, pole migratsioonist midagi leida.

14) eNom

eNom ei asu domeenide registreerimisel silma paistma, vaid saab oma nime teiste kasutatud domeeninimede edasimüügiga. Seetõttu võib nendega töötades olla problemaatiline. Üks käsi ei tea, mida teine ​​teeb.

Kui edasimüüja lubab teie domeeninimil aeguda, võib eNom panna teid maksma palju raha uue pikaajalise tehingu eest.

Domeeni järeltellimused

Nii et teie lemmikdomeeninime võttis keegi teine ​​- mis tõmblused!

Nii et kõik on kadunud? Mitte tingimata. Kui keegi küsib soovitud nime, kes ei kasuta seda nime, kuid maksab ikkagi registreerimistasu, nagu teie nimi, siis hulkur, teie lahendus on järgmine:.

Domeeni järeltellimine pole lollikindel, kuid on väga hea võimalus, et saate selle domeeni õigel ajal kätte saada. Kui järeltellimus ei tööta? Genereeri uus nimi …

Domeeninimede generaatorid

Palju arutletakse selle üle, kas peaksite kasutama lühikese domeeninimega nagu “delfiin” uue tippdomeeniga (.co, .us, .guru) või muutuma loovaks, näiteks “trydolphin” koos traditsiooniga .com.

See on arutelu, plusside ja miinuste otsustamine mõlemale, kuid alustamiseks miks mitte genereerida sekunditega kümneid domeenideid? Koostasime nimekirja 22 domeeninimegeneraatorist, kes teevad teile rohkem ideid, kui saate hakkama. Võtke see keerutamiseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector