22 parimat 2020. aasta domeeninimede generaatorit

“Aga mida ma oma koduleheks nimetan !?”


“Kõik head domeenid on võetud!”

“Mul on ideed otsas!”

Sigapea.

Kui olete veebisaidi loomisel täiesti uus ja otsite tapja nime, saime teie oma.

Olen aastate jooksul teinud palju domeenide varjamist ja ilmselt ostnud liiga palju domeene.

Praegu istub mul 30 nimega “geeniuse domeeni”, mis mädanevad minu Namechepi ja GoDaddy kontodel.

Aga see on kõik korras, sest see käib teie kohta.

Ehitate uut veebisaiti.

Palju õnne!.

Olen kindel, et teie sammud näevad praegu välja järgmised:

1. samm: nimi

2. samm: domeen

3. samm: ???

4. samm: kasum!

Poiss, ma olen tegelikult teie üle uhke, see on suur samm.

Enne kui ma avalikustan parimate inimesele teadaolevate domeeninimede generaatorite ül salajase nimekirja, tuletame kiiresti meelde, mida soovite domeeninimede generaatorist:

 1. See peaks olema ülikiire – teil pole kogu päeva
 2. See peaks olema täpne – te ei soovi juhuslikke sõnu
 3. See peaks toimuma reaalajas ja näitama teile tegelikult saadaval olevaid domeene
 4. See peaks olema loov – ja näitama asju, mille peale te ei mõelnud
 5. See peaks ostmise lihtsaks tegema – üks klõps ja tehtud

Nüüd ei taha kõik need generaatorid neid kõiki täiuslike märkidega tabada, vaid katsetage kõiki neid, mida soovitan, ja leidke, mis teie jaoks sobib..

Boonus!: tegelikult, nagu näete allpool, on ka domeeninimede generaator ärinimede generaator. Kuna paljud uued veebiettevõtted mõtlevad domeenile ja ettevõttele samal ajal, käivad nad käsikäes. Nagu näete valiku Shopify allpool, kutsuvad nad seda spetsiaalselt välja, kuid võite kasutada mõnda neist ka seksika ärinime genereerimiseks.

1. Lahja domeeni otsing

Lahja domeeni otsing

Lean Domain Search abil saate alustada ainult ühe märksõnaga ja seejärel otsida oma domeeninime valikuid. Teie otsingutulemustes kuvatakse teie ajaveebi või veebisaidi sadu, kui mitte tuhandeid võimalikke domeeninimesid. Kõik need tulemused on saadaval .com-domeenides. Lean Domain Search abil saate filtreerida domeeninimesid ka tähestiku, pikkuse või populaarsuse järgi; salvestage oma lemmikdomeeninimed, jälgige otsinguajalugu, jagage otsingutulemusi ja otsige kohe oma ideid, et näha, kas need on saadaval .com-nimedega.

Lahja domeeni otsing on domeenigeneraatori tööriist, mida kasutada juhul, kui teil on idee märksõnadest, mida soovite oma domeeninime jaoks kasutada, kuid vajate värsket ideed oma ajaveebi või veebisaidi täielikuks domeeniks.

2. Shopify ärinimede generaator

Shopify ärinimede generaator

Ehkki selle domeenigeneraatori nimi võib viidata sellele, et tööriist on mõeldud ainult nimesideede genereerimiseks ettevõtetele, saab Shopify ärinimede generaator pakkuda ka suurepäraseid ja saadaolevaid nimeideesid veebidomeenidele. Võite alustada mis tahes märksõna valimisega, mille soovite oma domeeni lisada, ja Shopify ärinimede generaator pakub sadu võimalikke ja saadaolevaid ettepanekuid. Ehkki Shopify ärinimede generaator julgustab teid looma Shopify kauplust koos nende soovitatud domeeninimega, võite siiski minna mujale, kuhu soovite veebiaadressi õigusi osta. Oluline on märkida, et Shopify ärinimede generaator soovitab domeeninimesid kasutada ainult „.com” -laiendiga, nii et kui peate kasutama mõnda muud laiendit, näiteks „.net” või „.org”, ei pruugi see olla domeeninimede generaator tööriist teile.

3. Büst A nimi 

Büst A nimi

Büstnimi on domeenigeneraatori tööriist, mis on varustatud paljude erinevate filtreerimistööriistadega, mis aitavad teil leida parima kvaliteediga domeeninime, mis vastab kõigile teie konkreetsetele vajadustele. Alustage lihtsalt märksõnade filtreerimisega, seejärel valige märksõna abil sellised valikud nagu “algus” või “lõpeb”. Seejärel saate filtreerida selle järgi, kui autentset, loomingulist või looduslikku soovite oma domeeninime välja näha. Samuti saate valida oma tähemärgipiirangu või näidata domeene, mis on võetud ja mis pole saadaval, samuti saate filtreerida laiendite, näiteks „.com”, „.org”, „.net” jt abil. Samuti näete oma lehe allosas soovitusi sarnaste märksõnade kohta, mida proovida. Kui teil pole mingil põhjusel märksõna, siis klõpsake ideed, loovuse ja inspiratsiooni õhutamiseks ning saadaoleva domeeninime hõivamiseks nuppu „Tee juhuslikuks domeeniks”. Kui leiate mõne domeeninime, mis teie arvates sobib, saate selle hilisemaks salvestada või osta domeeniregistripidajate (nt GoDaddy.com) linkide kaudu. Lõpuks saate nimega Bust A käivitada saidil domeeniotsingu, et näha, kas teile meeldivad ja ühised domeeninimed on saadaval või mitte.

4. Nimi Mesh 

Nimi Mesh

Nimi Mesh on juba mõnda aega olnud üks minu domeeninimede genereerimise rakendusi.

See on ülilihtne kasutada ja väga intuitiivne.

Mida ma Nimi Meshi (plusse) kohta armastan:

 • See on kiire
 • See on loominguline
 • See näitab domeenide jaoks palju erinevaid kategooriaid (tavaline, uus, lühike jne)
 • See on minu jaoks mõnda aega töötanud!

Kus nime Mesh saab parandada (miinused):

 • See ei lase teil täpsustada märksõnade rühmi, nagu seda teeb Bust A Name
 • Ei saa korraga ühte tonni ideid sisestada

Kui teil on meeles mitu märksõna, on Nimi Mesh teile domeeninimede genereerimise tööriist. See võimaldab teil valida otsingukasti sisestamiseks kuni 2 või 3 märksõna ja genereerida seejärel isikupärastatud soovitatud ja saadaolevate domeeninimede loendi. Name Mesh pakub välja ideid, mis põhinevad viiel kategoorias: kui levinud see on, kui uus see on, kui lühike on, kui sarnane see on ja kui tõenäoline on SEO paremusjärjestuse suurendamine. Kui olete oma märksõnad otsingukasti ühendanud, saate tulemusi filtreerida domeenilaiendi, maksimaalse pikkuse ja endiselt registreerimata domeenide põhjal. Nimi Mesh soovitab juba otsitud märksõnade põhjal otsida ka teisi märksõnu.

5. NameStall

NameStall

NameStall on domeeninimede generaator, mis pakub mitmesuguseid tööriistu ja funktsioone, mis aitavad teil täiusliku ja saadaoleva domeeninime otsimisel. Nende funktsioonide hulka kuulub sarnane domeeninimede soovitamise tööriist, kiire domeeninime otsimise tööriist, brändipõhine domeeninimede loend ja kõrgelt tasustatavate märksõnade otsingutööriist. Võite oma otsingut alustada nende domeeninimede genereerimise tööriistaga, mis aitab teil otsida märksõna ja mis tahes muu filtri järgi, mida soovite kasutada, näiteks populaarsed märksõnad, põhilised ingliskeelsed sõnad, tegevusala kategooriad või kõneosad. Samuti saate valida, kuhu soovite oma märksõna domeeninime paigutada, nagu alguses või lõpus, või kui soovite kasutada sidekriipsustatud domeeninime. Saate filtreerida ka laiendi järgi. Kui jah, saate nimekirja võimalustest, mis on nii saadaval kui ka valitud, registreeritud või veel registreerimata. Selle ametlikuks kasutamiseks klõpsake lihtsalt soovitud domeeninime kõrval lingil „register“.

6. Nimipoiss 

Nimipoiss

Nameboy on domeeninimede generaator, mis aitab teil leida ainult teie valitud märksõnade põhjal saadaolevaid domeeninimesid. Võite sisestada kuni kaks märksõna otsingu kohta ja Nameboy edastab koheselt nende märksõnade abil soovitatud domeeninimede loendi. Nende soovituste diagrammide abil on lihtne kindlaks teha, millised laiendid on saadaval ja millised juba võetud. Samuti saate vaadata, millised domeeninimed on edasimüügiks saadaval, samuti saate lubada sidekriipsuga ettepanekuid või riimi pakkuvaid märksõnu. Nimilaps on tööriist, mis sobib hästi neile, kellel on juba ettekujutus sellest, milliseid märksõnu nad kasutada tahavad, kuid kes otsivad soovitusi nende märksõnade erinevate versioonide või variatsioonide kohta.

7. Domeeni mõistatus 

Domeeni mõistatus

Domeenipusler on lihtne ja hõlpsasti kasutatav domeeninimede genereerimise tööriist, millel on palju võimalusi ja funktsioone oma ajaveebi või veebisaidi jaoks ideaalse saadavaloleva domeeninime väljatöötamiseks. Alustage lihtsa versiooniga ja sisestage ideaalsed märksõnad, valige oma domeeni nimelaiendid ja otsige valitud kriteeriumide põhjal domeeninimeideid. Domeenipusler on suurepärane tööriist, kuna see võimaldab teil lisada arvukalt märksõnu, mitte ainult piirduda ühe või kahega nagu enamus teisi selle loendi domeeninimede genereerimise tööriistu. See ühendab teie märksõnad ka paljudesse erinevatesse variantidesse. Saate lisada tulemusi oma lemmikdomeeninimede loendisse või proovida täpsemat ja spetsiifilisemat otsingut ning kasutada seda tööriista paljude erinevate domeeninimede SEO-i paremusjärjestuse võrdlemiseks.

8. Domeenid Bot

Domeenid Bot

Domeenid Bot töötab nii domeeninimede pakkumise tööriistana kui ka domeeninime otsimise tööriistana. Alustuseks võite otsida oma domeeninime järgi soovitud märksõna ja Domains Bot kuvab teile kõik selle märksõna, kombineeritud märksõnade või sarnaste märksõnade põhjal saadaolevad domeeninimeideed. Vastasel juhul võite otsida soovitud domeeninime, kui teil on seda juba meeles. Kui soovitud domeeninimi on saadaval, saate seda osta ja registreerida erinevate domeeninimede registripidajate linkide kaudu. Domeenid Bot näitab teile ka soovitusi, mis põhinevad sarnastel domeeninimedel. Domeenide bot võimaldab teil filtreerida ka domeeninimesid laiendi ja keele järgi ning lisada oma sünonüüme, eesliiteid või järelliiteid.

9. Nimejaam 

Nimejaam

Oma veebimärgi jaoks täiusliku ja saadaoleva domeeninime otsimist võite alustada, registreerudes nimega Station tasuta konto jaoks, mida saate teha oma e-posti või Facebooki konto kaudu. Nimejaama abil saate juurdepääsu domeeninimede generaatoritele, märksõnasoovitustele, viivitamatu kättesaadavuse kontrollijatele ja üldkasutatavate domeeninimede võistlustele. Domeeninime tulemusi saate filtreerida selliste kriteeriumide alusel nagu laiendus, nime pikkus jne. Kui teil pole märksõnade kohta ideid, proovige mõnda märksõnaideed otsida brändi või ettevõtte järgi. Nimejaam on uhke ka selle poolest, et teda tutvustatakse sellistel saitidel nagu Mashable, SEOMoz, TechCrunch ja paljudes teistes, mis annab Name Stationile palju usaldusväärsust, mis tasub seda kontrollida.

10. Panabee

Panabee

Panabee on domeeninimede otsimise tööriist, domeeninimede generaator ja ärinimede generaator, mis on pakitud ühte. Panabee-ga võite alustada, kui alustate kõigest kahest märksõnast ja otsite nende kahe märksõna põhjal domeeninimede soovitusi. Kui teie ajaveebi või veebisaidi jaoks soovitud domeeninimi on juba võetud, võite külastada domeeninimede registripidajaid nagu GoDaddy.com, kus saate vaadata muid soovitud domeeninime laiendusi. Kui teile Panabee soovitused ei meeldi, edastab Panabee teie märksõnadega seotud termineid, mida saate otsida. Lisaks saadaolevate ja registreerimata domeeninimede kuvamisele näitab Panabee teile ka seda, kas teie ideaalset domeeninime kasutatakse sotsiaalmeedias kasutajanimena või mitte.

11. Domeeniauk

Domeeniauk

Domeeninõu on domeeninimede genereerimise tööriist, mis on varustatud seitsme ajurünnaku tööriistaga, mis aitavad teil leida oma ajaveebi, veebisaidi või brändi jaoks ideaalse saadavaloleva domeeninime, sõltumata sellest, kas teil on klaviatuur meeles või mitte. Domeeniauk aitab teil otsida hiljuti aegunud domeeninimesid või luua juhuslikke domeeninimesid, mis on meeldejäävad, loovad ja hõlpsasti hääldatavad. Domeeniluuk võimaldab teil kontrollida ka kõiki domeenilaiendeid, mis aitavad teil leida täpselt seda, mida vajate oma ajaveebi või veebisaidi veebiaadressi jaoks. Domainnhole on esitletud ka sellistel saitidel nagu Killer Startups, PR Web ja SlapStart, mis annab sellele teatava usaldusväärsuse ja teeb selle vaatamist väärt. Ja lõpuks on Domainhole saadaval mobiilirakendusena, muutes ajaveebi või veebisaidi jaoks õige domeeninime ja veebiaadressi valimise hõlpsamaks ja mugavamaks, kui olete hõivatud ja alati liikvel.

12. Domeen 

Domeen

Domeenid on domeeninimede genereerimise tööriist, mis võimaldab teil uurida kõiki võimalikke domeeninimede ideesid lisaks tavalisematele laienditele: „.com“, „.net“ ja „.org“. Teisisõnu, Domainr otsib teie täiusliku domeeninime ja veebiaadressi saadaolevat versiooni, aidates teil leida vähem levinud, kuid siiski õigustatud laiendusi. See ainulaadne domeeninimede genereerimise funktsioon teeb Domainrist suurepärase ka uute ja huvitavate domeeninime ideede ja võimaluste avastamiseks. Domeenor töötab anonüümselt logides otsinguid ja jälgides tuhandeid tipptasemel domeeninimesid ja üldisi TLD-sid, mis on registreerimiseks saadaval enam kui 200 akrediteeritud domeeninime ja veebiaadressi registripidajal. Domeenil on ka kaks erinevat välist API-liidet kliendipoolseks juurutamiseks ja muud domeeninimedega seotud veebiteenused.

13. Võimatus!

Võimatus!

Võrreldes teiste selles loendis olevate domeeninimede generaatoritega on võimatus! kasutab teie ajaveebi või veebisaidi jaoks ideaalse veebiaadressi leidmiseks pisut teistsugust ja ainulaadsemat lähenemisviisi. Alustuseks tuleb välja sisestatud märksõna ja seejärel lubatakse teil lisada märksõna algusesse või lõppu nimisõnu, tegusõnu või omadussõnu. Need valikud valitakse hoolikalt, nii et registreerimata ja saadaoleva domeeninime leidmine ning kordumatu ja huvitava domeeninime loomine on teile lihtsam. See annab teile ka võimaluse valida nelja-, viiekohaliste ja isegi kuutäheliste sõnade vahel ning võimaluse lihtsalt segada ükskõik mida teie valitud märksõnaga. See mitte ainult muudab domeeninime leidmise kogemuse palju lihtsamaks, kui see tavaliselt on, vaid ka lõbusaks! Võimatus! kasutab ka mitut serverit, et muuta võimalikult pettunud ja aeganõudev protsess õige domeeninime võimalikult kiireks leidmiseks.

14. Domeeni tüüper

Domeeni TyperDomain Typer

Domain Typer on kiire, hõlpsasti kasutatav ja intuitiivne domeeninimede genereerimise tööriist. Peate lihtsalt sisestama oma domeeninime jaoks soovitud märksõnad ja Domain Typer näitab teile, kas seda domeeninime saab osta ja registreerida. See genereerib samaaegselt ka juhuslikke domeeninimeideid, kui teil pole veel ettekujutust sellest, mida soovite oma domeeninime jaoks. Ja kui teie esimene valik domeeninime jaoks pole saadaval, lubab Domain Typer teil vaadata oma soovitatud domeeninimede häkkide ja alternatiivide loendit.

15. Domiseeri

Domiseeri

Domize pakub domeeninimede genereerimise tööriistana täielikku turvalisust, turvalisust ja kiirust. Põhimõtteliselt Domize võimaldab teil krüptitud keskkonnas otsida häid ja saadaolevaid domeeninimesid, kontrollides samal ajal ka seda, kas domeeninimi on varem registreeritud, selle kehtivuse aegumise tõttu on olemas või on seda osta. See võib pakkuda koheseid tulemusi ka siis, kui tipite märksõnu otsingufunktsiooni.

16. Wordoid

Wordoid

Wordoid võimaldab teil tõesti oma loomingulist külge vaeva näha, kuna see on domeeninimede genereerimise tööriist, mis loob teie domeeninime või veebiaadressi jaoks sõnu. Need koosnevad sõnad on ainulaadsed ning näevad välja ja kõlavad suurepäraselt, iga sõna pikkus ei tohi ületada 10 tähte. Wordoid võimaldab teil valida ka kuni viis erinevat keelt ning neid keeli isegi segada ja sobitada, et luua ainulaadne, huvitav ja tähelepanu haarav sõnade segu. Wordoid võimaldab teil muuta kvaliteeditaset madalalt kõrgele, mis tähendab, et mida madalam on kvaliteet, seda mõttetum ja ilmselgemini koosneb sõna, samas kui kõrgem kvaliteet tähendab, seda loomulikum ja tõeliselt kõlav sõna on. Kõik need funktsioonid muudavad Wordoidi suurepäraseks domeeninime leidmise protsessist suure osa stressi ja pettumuste eemaldamiseks, kuna uute sõnade loomine ja paljude erinevate keelte sõnade segamine vähendab juba võetud domeeninime leidmise tõenäosust..

17. NameTumbler 

NameTumbler

NameTumbler on domeeninimede genereerimise tööriist, mis annab teile domeeninimed, ühendades soovitud märksõna ja märksõna, mille NameTumblercho valib oma andmebaasist. Kui olete need sõnad ühendanud, saate valida oma märksõna paigutuse või selle, kuidas soovite oma märksõnu veebiaadressi järgi järjestada, näiteks domeeninime algusesse või lõppu. võite ka sidekriipsude abil eraldada soovitatud termineid ja märksõnu, valida soovitud laienduse ja vaadata lõpptulemusi, et näha, kuidas need välja näevad ja kõlavad ning kas teile need meeldivad või mitte.

18. Dot-O-Mator 

Dot-O-Mator

Dot-O-Mator on teie jaoks õige domeeninimede genereerimise tööriist, kui te isegi ei tea, kus domeeninimega välja tulla, ja teil pole absoluutselt ideid nimede alustamiseks. Dot-O-Mator võimaldab teil luua domeeninime soovitusi, valides oma domeeninime algusesse ja lõppu sõnade loendi kahest kategooriast, näiteks värvid ja kujundid. Kui näete soovituste põhjal domeeninime, mis teile meeldib, saate need kaks ühendada ja näha tulemust. Seejärel saab tulemusi teisaldada kraapimisfunktsiooni, et kontrollida, kas need on saadaval või mitte ostmiseks ja registreerimiseks. Dot-O-Mator on allalaadimiseks saadaval ka IOS-is, muutes ajaveebi või veebisaidi jaoks õige domeeninime ja veebiaadressi valimise lihtsamaks ja mugavamaks, kui olete hõivatud ja alati liikvel.

19. SuggestName

SuggestName

SuggestName on domeeninimede generaator, mis aitab teil domeeninime luua, võimaldades teil valida ja sisestada eesliide ja järelliide ning seejärel neid kombineerida, et näha, kas saadud domeeninimi on saadaval või mitte. Samuti on teil palju võimalusi oma domeeninime kohandamiseks ja vürtsitamiseks, valides värvide loendist, populaarsetest Web 2.0 sõnadest, tehnilistest terminitest ja muust. Saadud domeeninimed saate teisaldada kraapimislaua funktsioonile ja seejärel tühjendada oma valiku või kontrollida selle saadavust.

21. Bulktopia 

Bulktopia

Bulktopia on domeeninimede genereerimise tööriist, mis pakub soovitusi domeeninimede kohta, lähtudes teie valitud märksõnadest, samuti uuringuid võimalike domeeninimede kohta, mis on registreerimiseks saadaval. See uuring põhineb sellistel olulistel kriteeriumidel nagu vanus, lehejärk, lingid, aegumine ja sotsiaalmeediakontode saadavus. Kui olete soovitanud domeeninime valinud, võite klõpsata nupul „osta“ ja osta domeeninime paljude domeeninimede registripidajate kaudu. 

Ja lõpuks,

22. Ma tahan oma nime 

Ma tahan oma nime

Soovin, et minu nimi oleks domeeninimede otsimise generaatori tööriist, mis töötab kõige paremini, kui teil on juba oma ajaveebi, veebisaidi ja brändi jaoks domeeninimi. Sisestage soovitud domeeninimi ja veebiaadress ning sooviksin, et minu nimi annaks teile teada, kas see on haaranud või on see juba võetud. Kui see on juba tehtud, siis näitan ma Soovin, et mu nimi, teile alternatiivseid domeeninimesid ja nende registreerimise hindu erinevates domeeninimedes ja veebiaadresside veebipõhistes registripidajates. Samuti saate otsingutulemusi filtreerida, peites juba võetud domeeninimed.

23. BatName

batnimi-ekraan-1

Ok, BatName lõid kindlasti insenerid.

See on kiire, tõhus ja nad ei ürita raha teenida!

BatName on teiste generaatoritega võrreldes tegelikult üsna ainulaadne.

Kuidas see töötab:

 • Sisestage mõned märksõnaideed
 • Otsing
 • Poom – kiiresti tehtud

Ok, aga mis eristuvad sellest, on need hashtagid:

batnimi-ekraan-2

Nii et pärast räsimärkide sisestamist näeb tööriist neid rühmitusena ja leiab kõik selle sõna sünonüümid.

Ülilahe.

See suurendab teie domeeniotsingut kümnekordseks, kuna te ei pea iseseisvalt sünonüüme välja mõtlema.

Negatiivne külg on see, et praegu kuvatakse ainult .com-id – aga see on ok. Me ikka armastame seda.

Boonus: Kas soovite domeeni ümber tellida? Meil on selleks juhend.

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map