Kuidas valida loomingulist domeeninime hostimist – võrrelge hinnakujundust ja plaane – mai 2020

Kuidas valida loomingulist domeeninime hostimist – võrrelge hinnakujundust ja plaane – mai 2020

Kuidas valida loomingulist domeeninime hostimist – võrrelge hinnakujundust ja plaane – mai 2020

Nii et arvate, et teil on suurepärane äriidee? Tore! Enne alustamist võiksite aega veeta loomingulise ja meeldejääva domeeninime loomiseks. Kulutage sellele natuke aega, lihtsalt mitte liiga palju. Liiga paljud inimesed kulutavad palju aega, et proovida välja töötada see täiuslik domeeninimi ja pole kunagi oma ideedega rahul. Ärge takerduge sellesse rutt. Tegelikult oleks parem, kui kasutaksite neid kuut näpunäidet ja kuut tööriista, mis aitavad teil luua oma ideaalset domeeninime.


Kuus näpunäidet oma domeeninime loomisel.

Esiteks andke välja valge paberileht ja pliiats. Mõelge kõigile nimedele, mida võiksite oma domeeninime jaoks kasutada. Kirjutage see kõik üles. Kui see on lõpule viidud, lugege see lühike kontrollnimekiri läbi ja alustage nende kontrollpunktide ületamist, mis seda kuueajaliste punktide loendit ei ületa.

1. Tee lihtsaks

Tee see lihtsaks. Teie nime peaks olema lihtne kirja panna, seda on lihtne öelda ja keel lahti keerata. Veebisaidi loomise üks eesmärke on omada seal sisu, mida inimesed on nõus jagama. Kui inimesed ei saa teie domeeninime õigekirja kirjutada ega isegi teie domeeninime hõlpsalt öelda, ei jagata teie sisu tõenäoliselt nii hõlpsalt.

2. Muutke see ainulaadseks

Sageli ei piisa lihtsalt ütlemisest, et muuta see ainulaadseks. Kui ütleme ainulaadne, siis peame silmas, et see ei kõlaks nagu miski muu seal. On juba kindel, et te ei saa oma domeeni sama nime registreerida kui keegi teine. Kuid poleks mõistlik, kui registreerite oma veebisaidi jaoks domeeninime, mis kõlab liiga palju, näiteks „Microsoft” või mõni muu selline nimi. See eksib liiga lihtsalt.

3. Com domeeninimed pole ainsad, kes seal asuvad

Ärge leppige kogu aeg „.COM” nimedega. Tegelikult, kui elate väljaspool USA-d, oleks parem, kui teil oleks riigikeskne domeen, näiteks „CO.UK.” Samuti pidage meeles, mida COM tähistab. COM on lühike kommertseesmärk, ORG on lühike korraldus, MIL on lühike sõjaväe jaoks, GOV on lühike valitsusele ja TV on lühike televisioonipõhistele veebisaitidele. Veel on – kasutage laiendit, mis sobib selle saidi tüübi jaoks, mida proovite luua. Kui olete tehnilistes ringkondades, kasutatakse tavaliselt „.io“ domeeni lõppu. See on imelik tippdomeen (tipptaseme domeen), mis lõpeb, kuna see kuulub Briti ülemeredepartemangude India ookeani alale. Saarel on tegelikult ainult sõjaväelased, nii et see on natuke anomaalia. Teine tavaliselt kasutatav laiend, mis pole .com, on .co. See on .comi jaoks nii lähedal ja enamus inimesi ei lülita seda välja. See muutub üha tavalisemaks. Avastamiseks on veel “.xyz”, “.ninja”, “.guru” ja veel palju teisi.

4. Mõelge oma vaatajaskonnale.

See on üks domeeninime registreerimisel kõige enam tähelepanuta jäetud saladusi. Kui arvestate oma vaatajaskonnaga, mõtlete sellele, mida nad ootavad. Kas kavatsete kasutada oma nime, et saada oma brändiks, näiteks NathanBarry.com? Või kavatsete olla oma bränd, aga ka alustada liikumist, nagu Pat Flynn SmartPassiveIncome.com? Kas proovite luua ettevõtet ja alustate ainult veebisaidiga? Oluline on meeles pidada, et veebisaidi nimi ja ettevõtte nimi ei pea alati olema samad, kuid see aitab kindlasti. Kui teil on soov laieneda kaugemale lihtsast WordPressi saidist, kui seda käitate, ärge tehke endale nime liiga spetsiifiliseks. Kui soovite lõpuks saada suureks riiklikuks üldiseks turundusagentuuriks, pole teie saidi HundredDollarBacklinksiks kutsumine ilmselt hea mõte. Otsige midagi, mis vastab teie püüdlustele, näiteks Connect2020 või SimpleSurge (mõlemad koos).

5. Ole loov

Kui teie nimi on valitud, kaaluge selle lühendamist, sildi lõpus lisamist või nime muutmist. Võite proovida ühendada selliseid sõnu nagu [YouTube], kasutada näiteks sellist fraasi nagu [24seven], kohandada sellist sõna nagu [Flickr] või ühendada eesliide järelliitega, näiteks [Shopify]..

6. Hoidke see lühike ja lihtne

Ennekõike pidage seda lühikeseks ja lihtsaks. Ärge muutke oma domeeninime õigekirja jaoks liiga keeruliseks, ütlemiseks liiga keerukaks või meeldejäävaks. See peaks olema lühike ja meeldejääv.

Kuus tööriista, mis aitavad teil oma domeeninime leida

Need reeglid on suurepärased. Need aitavad teil luua loomingulise ja ainulaadse domeeninime. Mõistame siiski, et võite siiski ummikusse jääda. Panime kokku kuus tööriista, mis aitavad teil oma domeeninime leida.

Lahja domeeni otsing

See on domeeninimede generaator, mis aitab teil unikaalse nime välja mõelda. See on spetsialiseerunud eesliidete ja järelliidete kasutamisele ning nende koondamisele. Lisaks kontrollib ta nende nimede saadavust.

Leandomainsearch.com

GoSpaces

See on veel üks märksõna põhinev domeeninimede generaator. Sisestage lihtsalt märksõna ja laske sellel oma ettevõtte ja domeeninime jaoks ainulaadseid ideid pakkuda.

Gospaces.com

NameStation

Nii nagu GoSpaces, pakub NameStation välja mitu tasuta ja ainulaadset ideed, mis põhinevad esitatud märksõnal. Pange lihtsalt soovitud märksõna, näiteks oma nišiteema, ja laske NameStationgol töötada.

Namestation.com

Domaintyper

Kui olete saanud NameStationist, GoSpacesist võiLean Domain Searchist oma ainulaadse nime idee, kontrollige Domaintyperis saadavust. See on suurepärane viis oma ideede kitsendamiseks, mida teil on teostes kaks või kolm valikut.

Domaintyper.com

Domeeni tuvi

See on suurepärane tööriist otsimootorite tulemuste otsimiseks. Võtke lihtsalt oma nišš ja saate teada, mida inimesed otsivad. Nii saate märksõnu otse oma domeeninime sisestada.

Leandomainsearch.com

Domeen

See on kena ja ainulaadne tööriist, mis aitab teil oma nime häkkida. Veebilehte esmakordselt külastades julgustab see teid teenust proovima, otsides midagi sellist, nagu „acme florist”. Kohe ilmub 15 unikaalset nime ja see annab teile teavet näiteks selle kohta, millised domeeninimed on saadaval ja millised pargitud. Domainr.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector