Trendy elektronického dizajnu 2018 [Infographic] – Čo je hostiteľ?

S každým ďalším rokom, Elektronický obchod si vyžaduje väčšie percento maloobchodných výnosov na celom svete.


Aj keď sa verejnosť čoraz viac pribúda radšej nakupujte online stránky stále čelia mnohým jedinečným výzvam na dosiahnutie ich úspechu. Ako sa má stránka elektronického obchodu odlíšiť od zvyšku a maximalizovať svoje konverzie?

Odpoveďou je vynikajúci dizajn.

Tu je sedem trendov v oblasti elektronického obchodu, ktoré budujú značky a zvyšujú počet konverzií v roku 2018.

Členenie na skok na trendy

(Kliknite na Infographic pre zväčšenie)

Trendy v oblasti elektronického obchodu 2018 Infographic

Zdieľajte tento obrázok na svojich stránkach

Zahrňte do tejto grafiky aj uvedenie zdroja WhatsTheHost.com.

Infographic dizajnové trendy elektronického obchodu

Prelomiť trendy dizajnu elektronického obchodu v roku 2018

Trendy majú trochu zlý rap: máme tendenciu o nich uvažovať ako o plytkých, míňajúcich mizoch. V skutočnosti nám však trendy môžu dať pohľad na podmienky sveta okolo nás. Trendy v minulom roku sa často stávajú normami tohto roku. Videli sme to ako 2017 trendy smerom k mobilným telefónom a zmenšovanie rozdielov medzi sociálnym a elektronickým obchodom sa etablovali ako osvedčené postupy v tomto odvetví.

Trendy v dizajne stúpajú, pretože reagujú na neustále sa vyvíjajúci vkus a očakávania spotrebiteľov. Platí to vo všetkých disciplínach dizajnu, od grafický dizajn do dizajnu UX do interiéru. Pokiaľ ide o elektronický obchod, existuje lepší spôsob, ako osloviť svojich zákazníkov, ako predvídať ich potreby skôr, ako si ich uvedomia.?

Medzi opustenými nákupnými vozíkmi, optimalizáciou vyhľadávacieho nástroja a konkurenciou o pozornosť zákazníkov v mori podobných výrobkov čelí maloobchodníci v elektronickom obchode každodenným výzvam. Dizajn vášho elektronického obchodu môže zaujať, potešiť a informovať vašich zákazníkov, aby vytvorili zreteľný a pozitívny zážitok z nakupovania. Skôr ako vaši zákazníci niekedy zakúpia vaše produkty, celkový tok a vzhľad vašej stránky vyvolá kritický dojem.

Tu je sedem trendov v oblasti elektronického obchodu, ktoré budujú značky a zvyšujú počet konverzií v roku 2018:

Rýchla navigácia

 1. Posúvanie obrázkov produktov
 2. Priesečníkové prvky
 3. Skutočná fotografia
 4. Integrované video
 5. Fotografie z balenia
 6. Vstupné stránky produktu
 7. Kategórie kreatív

Zdroje infographic

Posúvanie obrázkov produktov na webovej stránke Cuyana

Posúva sa obrázok produktu Cuyana.com

1. Posúvanie obrázkov produktu

Moderní ľudia trávia každý deň nespočetné hodiny jednoducho posúvaním. Na rozdiel od náhleho rušivého charakteru kliknutia, pôsobenie rolovanie je neuveriteľne potešujúce tým, že dáva našim očiam a mozgu čistý a nepretržitý tok obsahu. Posúvanie fotografií produktov je pre spotrebiteľa nielen oveľa menej náročné ako prezentácia s preklikom, ale môže tiež zvýšiť pravdepodobnosť, že návštevníci uvidia viac fotografií. Pre efektívnejšie nakupovanie ponúka posúvanie fotografií produktov mnoho výhod pre elektronický obchod.

2. Priesečníkové prvky

Medzi produktovými fotografiami, popismi položiek, pokynmi a recenziami sa na produktových stránkach elektronického obchodu často deje veľa. Priesečníkové vzory môžu pomôcť stránkam produktov dosiahnuť súlad medzi kontrastnými prvkami, ako sú text, fotografie a vektory. Tieto kompozície sú dynamické a pútavé, stále však nechávajú veľa príležitostí pre negatívny priestor.

Obzvlášť milujeme použitie prekrývajúcich sa konštrukčných prvkov v podrobných pokynoch, na spojenie záberov zblízka a zobrazení v plnej veľkosti a na zvýraznenie pozoruhodných špecifikácií produktu. Videli sme to dokonca na weboch, ktoré sa netýkajú elektronického obchodu, ako je napríklad WP Engine, kde využívajú podobný dizajn.

pretínajúce sa prvky dizajnu elektronického obchodu

Priesečník prvkov na Koparibeauty.com

Skutočné fotografie pre webové stránky elektronického obchodu

Skutočná produktová fotografia, ako sa používa na forhims.com

3. Skutočná fotografia

Umenie produktovej fotografie je značne zložité. Fotografie by mali byť atraktívne a zaujímavé, ale dostatočne jednoduché na to, aby sa produkt naďalej zameriaval. Estetika by mala byť konzistentná vo všetkých produktoch, ale nenarúšajte zákazníkov s rovnakým vzhľadom a pozíciou znova a znova.

Pre spotrebiteľov môže byť ťažké získať skutočný pocit z produktu, keď ho jediné fotografie, ktoré vidia, pozastavia v prázdnom bielom priestore. Našťastie, nápadná fotografia v elektronickom obchode sa objavuje ako dych čerstvého vzduchu. Fotografia, ktorá zobrazuje produkt v akcii, v prevádzke, v jeho zamýšľanom kontexte, je nervózna a pútavá.

4. Integrované video

Na integrovanom videu je niečo také nádherného, ​​ako sú pohyblivé fotografie vo svete Harryho Pottera. Video médiá majú množstvo výhod, vďaka ktorým sú zaujímavou voľbou pre návrhy elektronického obchodu. Po prvé, môžu ukázať určité vlastnosti produktu, ako sú konzistencia alebo jedinečné mechanizmy, a to spôsobom, ktorý fotografie stále nemôžu. Po druhé, zručný strih dokáže urobiť to, aby video poskytovalo množstvo informácií v rýchlom a stráviteľnom formáte. Po tretie, videozáznam je správne zapojený.

Integrované videá sa však trochu líšia od tradičných video médií na webe. Kombinujú všetky najlepšie časti gif (menšia veľkosť súboru, automatický štart a slučky, žiadny zvuk) s ostrým vymedzením video súboru. Výsledkom je, že váš produkt ožije na obrazovkách vašich zákazníkov.

Integrované video v elektronickom obchode

Integrované videá na de.lush.com

Skutočné fotografie pre webové stránky elektronického obchodu

Fotografie na celej stránke produktu na stránke glitty.co

5. Fotografie z krabice na produktovej stránke

Prelomiť hranice štandardných rozmerov obrázka je pre váš produkt výkonný spôsob, ako urobiť vstup. Či už ide o obraz hrdinov alebo o časť rozdelenej strany dizajnovej kompozície, obrovské fotografie produktov nesú pohlcujúci úder. Namiesto toho, aby ste obmedzili svoje fotografie na štandardný počet pixelov, skúste navrhnúť celú stránku produktu okolo záporného priestoru vo vašej fotografii.

6. Vstupné stránky produktu

Prvé interakcie vašich zákazníkov s vašou stránkou elektronického obchodu určujú, či budú ďalej skúmať alebo zavrieť okno a zabudnúť na vašu značku. S cieľom upútať pozornosť spotrebiteľa na začiatku svojej návštevy, veľa stránok elektronického obchodu v roku 2018 využíva vstupné stránky zamerané na produkt..

Účelom vstupnej stránky je iba konverzia potenciálnych zákazníkov. Spravidla obsahujú digitálny „výškový odstup“ pre produkt, ako aj výzvu na akciu. Vstupná stránka vraha kombinuje dômyselnú marketingovú kópiu s krásnymi fotografiami, elegantnými ikonami a pôsobivými číslami, aby sa potenciálny kupujúci cítil informovaný a zaujatý tým, že videl iba domovskú stránku vašich stránok. Predstavte si vstupnú stránku produktu ako najskratšiu a najatraktívnejšiu destiláciu všetkého, čo robí váš produkt jedinečným.

Skutočné fotografie pre webové stránky elektronického obchodu

Produkt ako vstupná stránka na stránke tomorrowsleep.com

Skutočné fotografie pre webové stránky elektronického obchodu

Kreatívne a interaktívne kategórie produktov podľa sixty-nine.us

7. Stránky kategórie kreatív

Stránky kategórie by sa nemali považovať za obyčajné prerušenie medzi domovskou stránkou a stránkami produktov. Pútavá stránka kategórie produktov by mohla prinútiť vašich zákazníkov, aby preskúmali produkty, ktoré by inak neboli na ich radare. V roku 2018 začíname vidieť viac stránok elektronického obchodu, ktoré využívajú potenciál tejto rozhodujúcej stránky pomocou dynamických návrhov. Vďaka integrovanému videu, jemným animáciám a odvážnemu fotografovaniu sa stránky kategórií stávajú oveľa viac ako stránkou adresárov. Dobre navrhnutá stránka s kategóriami produktov vylepšuje prvky objavovania v zážitkoch z nakupovania online u zákazníka.

Zdroje infographic

(Január 2018)

Snímky obrazovky použité v infographic možno nájsť na nasledujúcich odkazoch:

Dizajn elektronického obchodu a webhosting

Čo majú trendy v dizajne elektronického obchodu spoločné s webhostingom? V skutočnosti dosť.

Prevádzkovanie elektronického obchodu nie je ľahké, manažéri musia udržiavať zásoby udržiavané, súťažiť s konkurenciou, budovať značku a to je len offline fuzzy taktika.

Pokiaľ ide o online časť, musíte sa zaoberať návrhom, vývojom, SEO, obsahom, sociálnymi médiami, platenými reklamami a oveľa viac. Stačí to, aby sa niekto zbláznil!

Jedným z prvých princípov je výber solídneho hostiteľa elektronického obchodu. Teraz, ak je vaša platforma elektronického obchodu hosťovaná, môžete začať buď s hostiteľom na základnej úrovni, ako je Bluehost alebo Hostgator, alebo niečoho trochu odolnejšieho, ako je napríklad WP Engine alebo SiteGround. Vlastné hosťovanie platformy elektronického obchodu je pre začiatočníkov trochu ťažké, ale ak musíte ísť na absolútne najnižšie, budete robiť niečo ako WooCommerce alebo Drupal.

Odporúčam však, aby ste pre webové stránky elektronického obchodu nešli sami. Chcete ísť s niečím, čo je pre vás hosťom all-in-one. Páči sa mi Shopify alebo Squarespace pre začiatočníkov. Inak môžete ísť ShopifyPlus, ktorý je robustnejší alebo strašidelný, ale výkonný Magento.

Dizajn, obsah, vývoj, hosting, marketing – celý deň v živote manažéra stránok elektronického obchodu. Ale to všetko prichádza aj v plnom kruhu, pretože sú vzájomne prepojené. Každý z týchto prvkov interaguje a závisí od seba. Urobte to dobre a váš obchod stúpa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map