E-kaubanduse disaini suundumused 2018 [infograafik] – mis on host?

Iga mööduva aastaga, pood nõuab suurema protsendi jaemüügituludest kogu maailmas.


Isegi kui elanikkond üha enam juurde tuleb eelistage veebis ostlemist saitide edukuseks on endiselt palju unikaalseid väljakutseid. Kuidas peaks pood-sait end teistest eristama ja oma konversioone maksimeerima??

Vastus on suurepärane disain.

Siin on seitse poodide kujundamise suundumust, mis loovad kaubamärke ja suurendavad konversioone 2018. aastal.

Hüppa jaotusele Trendid

(Suurendamiseks klõpsake valikul Infograafik)

Poodikujunduse trendid 2018 infograafik

Jagage seda pilti oma saidil

Lisage selle graafika abil omistamine saidile WhatsTheHost.com.

poodide kujundamise suundumused infographic

2018. aasta poodikujunduse trendide murdmine

Trendid muutuvad natuke halvaks räppimiseks: me kipume neid mõtlema kui madalaid, mööduvaid vigureid. Kuid tegelikkuses võivad trendid anda meile kõneka pilgu ümbritseva maailma oludesse. Eelmise aasta trendid muutuvad tõepoolest sageli selle aasta normideks. Me nägime seda nii 2017. aasta suundumused mobiili poole ning sotsiaalse ja e-kaubanduse vahelise lõhe vähendamine on ennast tõestanud kui parimat tava.

Kujundussuundumused levivad, kuna need käsitlevad pidevalt muutuvaid tarbija maitseid ja ootusi. See kehtib kõigi disaini erialade kohta alates graafiline disain UX-i sisekujunduseni. Ja mis puutub poodidesse, siis kas on veel parem viis oma kliente meelitada, kui ette näha nende vajadusi enne, kui nad isegi neid realiseerivad?

Hüljatud ostukärude, otsimootori optimeerimise ja sarnaste toodete meres konkureerivate klientide tähelepanu vahel on iga päev poodide jaemüüjatega silmitsi palju väljakutseid. Teie poodisaidi kujundus suudab kliente huvitada, neid rõõmustada ja neid teavitada, et luua eristuv ja positiivne ostukogemus. Enne kui teie kliendid teie tooteid kunagi ostavad, jätab teie saidi üldine voog ja välimus kriitilise mulje.

Siin on seitse poodide kujundamise suundumust, mis loovad kaubamärke ja suurendavad konversioone 2018. aastal:

Kiire navigeerimine

 1. Tootepiltide kerimine
 2. Ristavad elemendid
 3. Pärisfotograafia
 4. Integreeritud video
 5. Karbist väljas fotod
 6. Toote maandumislehed
 7. Loomingulised kategooriad

Infograafilised allikad

Tootepiltide kerimine Cuyana veebisaidil

Tootepiltide kerimine Cuyana.com

1. Tootepiltide kerimine

Kaasaegsed inimesed veedavad iga päev lugematuid tunde lihtsalt kerides. Vastupidiselt klikkimise järsule ja pealetükkivale olemusele on kerimine on uskumatult rõõmustav selles mõttes, et see annab meie silmadele ja ajudele puhta ja pideva sisuvoo. Tootefotode kerimine pole mitte ainult tarbija jaoks palju vähem nõudlik kui klõpsamise slaidiseanss, vaid need võivad suurendada ka tõenäosust, et külastajad näevad rohkem fotosid. Sujuvamaks ostmiselamuseks pakub tootefotode kerimine e-kaubanduse jaoks palju selgeid eeliseid.

2. Ristavad elemendid

Tootefotode, üksuste kirjelduste, juhiste ja ülevaadete vahel toimub poodide tootelehtedel sageli palju. Lõikuvad kujundused võivad aidata tootelehtedel saavutada harmooniat kontrastsete elementide, näiteks teksti, fotode ja vektorite vahel. Need kompositsioonid on dünaamilised ja pilkupüüdvad, jättes samas negatiivse ruumi jaoks palju võimalusi.

Eriti armastame kattuvate kujunduselementide kasutamist samm-sammult juhistes, lähivõtete ja täissuuruses vaadete kõrvutamisel ning tähelepanuväärsete tootespetsifikatsioonide esiletõstmisel. Oleme seda isegi näinud e-kaubanduseta saitidel, näiteks WP Engine, kus nad kasutavad sarnast kujundust.

lõikuvad elemendid poodikujunduse suundumused

Elementide ristmikud Koparibeauty.com

Pärisfotograafia veebisaitide jaoks

Päristoodete pildistamine, nagu kasutatud forhims.com

3. Pärisfotograafia

Tootefotograafia kunst on märkimisväärselt keeruline. Fotod peaksid olema atraktiivsed ja huvitavad, kuid piisavalt lihtsad, et toode jääks keskseks fookuseks. Esteetika peaks olema kõigis toodetes ühtlane, kuid ärge kandke kliente ikka ja jälle sama välimuse ja poseerimisega.

Tarbijatel võib olla raske tootest aimu saada, kui ainsad fotod, mida nad näevad, riputavad selle tühjale, valgele kohale. Õnneks on silmatorkav fotograafia e-kaubanduses kerkinud nagu värske õhu hingetõmme. Fotograafia, mis näitab toodet toimimises, kasutamises selle kavandatud kontekstis, on nurgas ja kaasahaarav uus keerutus.

4. Integreeritud video

Integreeritud video juures on midagi nii veetlevat, nagu Harry Potteri maailmas olevad liikuvad fotod. Videokandjatel on mitmeid eeliseid, mis muudavad need e-kaubanduse disainilahenduste jaoks kaalukaks võimaluseks. Esiteks võivad need näidata teatud tooteomadusi, näiteks konsistentsi või ainulaadseid mehhanisme viisil, mida fotod lihtsalt ei saa. Teiseks võib oskuslik redigeerimine muuta selle nii, et video edastab kiire ja seeditavas vormis hulgaliselt teavet. Kolmandaks, video on alt veetlev.

Kuid integreeritud videod erinevad pisut tavapärastest veebimeediumitest. Need ühendavad kõik gif-i parimad osad (väiksem failisuurus, automaatne käivitamine ja silmused, heli puudub) videofaili terava määratlusega. Tulemuseks on teie toode ja tulge oma klientide ekraanidele.

Integreeritud video poodides

Integreeritud videod saidil de.lush.com

Pärisfotograafia veebisaitide jaoks

Täisekraanil tootelehe fotod glitty.co

5. Karbis väljas tootelehe fotod

Kujutise standardmõõtmete piiride rikkumine on teie toote jaoks võimas sissepääsu viis. Hoolimata sellest, kas tegemist on kangelaskujutise või osa jagatud lehekujundusega kompositsiooniga, kannavad hiiglaslikud tootefotod ümbritsevat muljet. Selle asemel, et piirata oma fotode arvu tavalise pikslitega, proovige kujundada kogu tooteleht oma fotograafia negatiivse ruumi ümber.

6. Toote maandumislehed

Teie klientide esimesed suhtlused teie e-poe saidiga määravad, kas nad uurivad edasi või sulgevad akna ja unustavad teie kaubamärgi. Tarbijate tähelepanu saamiseks külastuse algushetkedel kasutavad paljud 2018. aasta e-kaubanduse saidid tootekeskseid sihtlehti.

Sihtlehe eesmärk on koguda müügivihjeid teisendada. Need hõlmavad üldjuhul toote digitaalset “liftiheli” ja kutset tegevusele. Tapja maandumisleht ühendab nutika turunduskoopia kaunite fotode, klanitud ikoonide ja muljetavaldavate numbritega, nii et potentsiaalne ostja tunneb end teadlikuna ja intrigeerituna, nähes ainult teie saidi kodulehte. Mõelge toote sihtlehele kui kõige lakoonilisemale ja atraktiivsemale destilleerimisele kõigest, mis muudab teie toote ainulaadseks.

Pärisfotograafia veebisaitide jaoks

Toode sihtlehena aadressil HTMLsleep.com

Pärisfotograafia veebisaitide jaoks

Loomingulised, interaktiivsed tootekategooriad kuuskümmend üheksa.us

7. Loomingulise kategooria lehed

Kategooria lehti ei tohiks käsitleda pelgalt avalehe ja tootelehtede vahelisena. Kaasahaarav tootekategooria leht võib sundida teie kliente uurima tooteid, mis muidu nende radaril poleks. 2018. aastal hakkame nägema rohkem e-kaubanduse saite, mis kasutavad ära selle otsustava lehe potentsiaali dünaamiliste kujundustega. Integreeritud video, peente animatsioonide ja julgete fotode abil saavad kategoorialehed palju enamat kui kataloogileht. Hästi kujundatud tootekategooria leht suurendab teie kliendi veebiostude kogemuse avastamise elementi.

Infograafilised allikad

(Jaanuar 2018)

Infograafikas kasutatavad ekraanipildid leiate järgmistelt linkidelt:

Poodikujundus ja veebimajutus

Millised on poodide kujundamise trendid seotud veebimajutusega? Päris palju.

Poodide pidamine pole lihtne ülesanne, juhid peavad hoidma varusid, konkureerima konkurentidega, ehitama brändi ja see on lihtsalt võrguühenduseta hägune taktika.

Veebipõhise osa jaoks peate tegelema disaini, arenduse, SEO, sisu, sotsiaalmeedia, tasuliste reklaamide ja palju muuga. Piisab, kui keegi hulluks läheb!

Üks esimesi põhimõtteid on kindla e-poe veebi valimine. Nüüd, kui teie poodiplatvorm on ise hostitud, võite alustada kas algtaseme hostiga, näiteks kas Bluehost või Hostgator, või mõnevõrra vastupidavamaga, näiteks WP Engine või SiteGround. E-poe platvormi isemajandamine on algajatele pisut karm, kuid kui peate minema absoluutselt madalaimale tasemele, teete midagi sellist WooCommerce või Drupal.

Kuid ma ei soovita pood-saiti ise hostitud marsruuti minna. Soovite minna kaasa sellele, mida majutatakse kõigi jaoks ühes. Mulle meeldib nii Shopify kui ka Squarespace algajatele. Muidu võid minna ShopifyPlus, mis on jõulisem või hirmutav, kuid samas võimas Magento.

Kujundus, sisu, arendamine, hostimine, turundus – kogu päev e-poe saidihalduri elus. Kuid see kõik on ka täisring, kuna nad on kõik omavahel läbi põimunud. Kõik need elemendid interakteeruvad ja on teineteisest sõltuvad. Tehke seda hästi ja teie pood liugleb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map