E-komercijas dizaina tendences 2018 [Infographic] – Kas ir mitinātājs?

E-komercijas dizaina tendences 2018 [Infographic] – Kas ir mitinātājs?

E-komercijas dizaina tendences 2018 [Infographic] – Kas ir mitinātājs?

Ar katru gadu, e-komercija prasa lielāku procentuālo daļu no mazumtirdzniecības ieņēmumiem visā pasaulē.


Pat ja arvien vairāk uz to ierodas plaša sabiedrība dod priekšroku iepirkšanos tiešsaistē vietņu veiksme joprojām ir saistīta ar daudziem unikāliem izaicinājumiem. Kā e-komercijas vietnei vajadzētu atšķirties no pārējām un maksimizēt reklāmguvumus?

Atbilde ir lielisks dizains.

Šeit ir septiņas e-komercijas dizaina tendences, kas veido zīmolus un veicina reklāmguvumus 2018. gadā.

Pārlēkt uz tendenču sadalījumu

(Lai palielinātu, noklikšķiniet uz Infographic)

E-komercijas dizaina tendences 2018 infographic

Kopīgojiet šo attēlu savā vietnē

Lūdzu, šajā grafikā iekļaujiet attiecināšanu uz vietni WhatsTheHost.com.

e-komercijas dizaina tendences

Sadalot 2018. gada e-komercijas dizaina tendences

Tendences nedaudz slikti rap: mēs mēdzam domāt par tām kā sekla, kas iet garām. Bet patiesībā tendences var dot mums iespaidīgu ieskatu apkārtējās pasaules apstākļos. Patiešām, pagājušā gada tendences bieži kļūst par šī gada normām. Mēs to redzējām kā 2017. gada tendences mobilajā telefonā un plaisas samazināšana starp sociālo un e-komerciju ir sevi pierādījušas kā labāko nozares praksi.

Dizaina tendences kļūst izplatītas, jo tās attiecas uz patērētāju mainīgajām gaumēm un vēlmēm. Tas attiecas uz visām dizaina disciplīnām, sākot no plkst Grafiskais dizains līdz UX dizainam līdz interjera dizainam. Ciktāl tas attiecas uz e-komerciju, vai ir kāds labāks veids, kā piesaistīt klientus, nekā paredzot viņu vajadzības, pirms viņi tos pat realizē??

Starp pamestiem iepirkumu groziem, meklētājprogrammu optimizēšanu un konkurēšanu par klientu uzmanību līdzīgu produktu jūrā ikdienā e-komercijas mazumtirgotājiem nākas saskarties ar daudzām problēmām. Jūsu e-komercijas vietnes dizains var ieinteresēt, iepriecināt un informēt klientus, lai radītu izteiktu un pozitīvu iepirkšanās pieredzi. Pirms klienti kādreiz iegādājas jūsu produktus, kopējā vietnes plūsma un izskats rada kritisku iespaidu.

Šeit ir septiņas e-komercijas dizaina tendences, kas veido zīmolus un veicina reklāmguvumus 2018. gadā:

Ātra navigācija

 1. Ritināšanas produktu attēli
 2. Krustojošie elementi
 3. Īsta fotogrāfija
 4. Integrēts video
 5. Izstrādājuma fotoattēli
 6. Produktu lapas
 7. Radošās kategorijas

Infografikas avoti

Ritiniet produktu attēlus Kujānas vietnē

Ritinot produktu attēlus uz Vietne Cuyana.com

1. Ritiniet produktu attēlus

Mūsdienu cilvēki katru dienu pavada neskaitāmas stundas, vienkārši ritinot. Pretstatā pēkšņam, uzmācīgam klikšķināšanas veidam, ritināšana ir neticami iepriecinoša tādā ziņā, ka tas mūsu acīm un smadzenēm piešķir tīru un nepārtrauktu satura plūsmu. Ritināmo produktu fotoattēli patērētājam ir ne tikai mazāk prasīgi nekā caurspīdīgs slaidrāde, bet tie var arī palielināt iespēju, ka apmeklētāji redzēs vairāk fotoattēlu. Lai pilnveidotu iepirkšanās pieredzi, produktu fotoattēlu ritināšana piedāvā daudzas skaidras e-komercijas priekšrocības.

2. Krustojošie elementi

Starp produktu fotoattēliem, preču aprakstiem, instrukcijām un pārskatiem e-komercijas produktu lapās bieži notiek daudz. Krustojošie dizaini var palīdzēt produktu lapām panākt harmoniju starp kontrastējošiem elementiem, piemēram, tekstu, fotogrāfijām un vektoriem. Šīs kompozīcijas ir dinamiskas un piesaista, vienlaikus atstājot daudz iespēju negatīvai vietai.

Īpaši mēs mīlam pakāpenisku norādījumu izmantošanu, kas pārklājas, lai tuvinātu un pilna izmēra skatus un izceltu ievērības cienīgas produkta specifikācijas. Mēs to pat esam redzējuši vietnēs, kas nav e-komercija, piemēram, WP Engine, kur tās izmanto līdzīga dizaina priekšrocības.

krustojošos elementu e-komercijas dizaina tendences

Elementi, kas krustojas Koparibeauty.com

Īsta fotogrāfija e-komercijas vietnēm

Reālu produktu fotografēšana, kā tas tiek izmantots forhims.com

3. Īsta fotogrāfija

Produktu fotografēšanas māksla ir diezgan sarežģīta. Fotoattēliem jābūt pievilcīgiem un interesantiem, taču pietiekami vienkāršiem, lai produkts joprojām būtu uzmanības centrā. Estētikai jābūt konsekventai visu izstrādājumu starpā, taču nemitiniet klientus ar tādu pašu izskatu un pozām atkal un atkal.

Patērētājiem var būt grūti izjust produktu, ja vienīgie viņu redzamie fotoattēli tiek apturēti tukšā, baltā vietā. Par laimi, pārsteidzoša fotogrāfija e-komercijā parādās kā svaiga gaisa elpa. Fotogrāfija, kas parāda, ka produkts darbojas, tiek izmantots, tā paredzētajā kontekstā ir nervozs un saistošs jauns grieziens.

4. Integrēts video

Integrētajā video ir kaut kas tik apburošs, piemēram, kustīgās fotogrāfijas Harija Potera pasaulē. Video nesējiem ir vairākas priekšrocības, kas padara tos par pārliecinošu e-komercijas dizaina iespēju. Pirmkārt, tie var parādīt noteiktas produkta īpašības, piemēram, konsistenci vai unikālus mehānismus, tādā veidā, ka fotoattēli vienkārši to nevar. Otrkārt, izveicīga rediģēšana var padarīt to tādu, ka video ātri un sagremojamā formātā sniedz daudz informācijas. Treškārt, video ir saistošs.

Bet integrētie video nedaudz atšķiras no tradicionālajiem video nesējiem tīmeklī. Viņi apvieno visas labākās gif daļas (mazāks faila lielums, automātiska sākšana un cilpas, nav skaņas) ar krasu video faila definīciju. Rezultāts ir jūsu produkts, atdzīvojieties klientu ekrānos.

Integrēts video e-komercijā

Integrētie videoklipi vietnē de.lush.com

Īsta fotogrāfija e-komercijas vietnēm

Pilnekrāna produktu lapas fotoattēli glitty.co

5. Fotoattēli ārpus iesaiņojuma

Standarta attēla izmēru ierobežojumu pārkāpšana ir jaudīgs veids, kā jūsu produkts var ieiet. Neatkarīgi no tā, vai tas ir varoņa attēls vai dalītas lappuses dizaina kompozīcija, milzu produktu fotoattēliem ir ieskaujošs perforators. Tā vietā, lai ierobežotu fotoattēlus ar standarta pikseļu skaitu, mēģiniet noformēt visu produkta lapu ap negatīvo vietu jūsu fotogrāfijā.

6. Izstrādājumu izkraušanas lapas

Jūsu klientu pirmā saskarsme ar jūsu e-komercijas vietni nosaka, vai viņi izpētīs tālāk, aizvērs logu un aizmirsīs par jūsu zīmolu. Lai piesaistītu patērētāju uzmanību viņu apmeklējuma sākuma brīžos, daudzas e-komercijas vietnes 2018. gadā izmanto uz produktu orientētas galvenās lapas..

Viss galvenās lapas mērķis ir konvertēt potenciālos pirkumus. Tajos parasti ietilpst produkta digitālais “lifta signāls”, kā arī aicinājums uz darbību. Slepkavas galvenā lapa apvieno gudru mārketinga eksemplāru ar skaistām fotogrāfijām, gludām ikonām un iespaidīgiem numuriem, lai potenciālais pircējs justos informēts un ieintriģēts, kad būtu redzējis tikai jūsu vietnes mājas lapu. Domājiet par produkta galveno lapu kā viskonkrētāko un pievilcīgāko destilāciju no visa, kas padara jūsu produktu unikālu.

Īsta fotogrāfija e-komercijas vietnēm

Produkts kā galvenā lapa plkst rītdienas miega.com

Īsta fotogrāfija e-komercijas vietnēm

Radošas, interaktīvas produktu kategorijas sešdesmit devītais

7. Radošo kategoriju lapas

Kategoriju lapas nevajadzētu uzskatīt par vienkāršu pārtraukumu starp mājas lapu un produktu lapām. Saistoša produktu kategoriju lapa varētu likt jūsu klientiem izpētīt produktus, kuri citādi nebūtu uz viņu radara. 2018. gadā mēs sākam redzēt vairāk e-komercijas vietņu, kas izmanto šīs izšķirīgās lapas iespējas ar dinamiskiem dizainiem. Izmantojot integrētus video, smalkas animācijas un treknrakstu, kategoriju lapas kļūst daudz vairāk nekā direktoriju lapas. Labi izstrādāta produktu kategoriju lapa uzlabo atklāšanas elementu jūsu klienta tiešsaistes iepirkšanās pieredzē.

Infografikas avoti

(2018. gada janvāris)

Infografikā izmantotie ekrānuzņēmumi ir atrodami šajās saitēs:

E-komercijas dizains un tīmekļa mitināšana

Kāda ir e-komercijas dizaina tendence ar tīmekļa mitināšanu? Patiesībā diezgan daudz.

E-komercijas veikala vadīšana nav viegls sasniegums, vadītājiem ir jāuztur inventārs, jākonkurē ar konkurentiem, jāveido zīmols, un tā ir tikai bezsaistes izplūdušā taktika..

Tiešsaistes daļai jums ir jānodarbojas ar projektēšanu, attīstību, SEO, saturu, sociālajiem medijiem, apmaksātām reklāmām un daudz ko citu. Tas ir pietiekami, lai kāds aizrautos!

Viens no pirmajiem principiem ir stabila e-komercijas tīmekļa resursdatora izvēle. Tagad, ja jūsu e-komercijas platforma ir mitināta pati, varat sākt vai nu ar sākuma līmeņa resursdatoriem, piemēram, vai nu ar Bluehost vai Hostgator, vai ar kaut ko nedaudz izturīgāku, piemēram, WP Engine vai SiteGround. E-komercijas platformas pašnodrošināšana iesācējiem ir nedaudz sarežģīta, taču, ja jums jāiet absolūti zemākajā līmenī, jūs darīsit kaut ko līdzīgu WooCommerce vai Drupal.

Bet es iesaku neapmeklēt pašpietiekamu e-komercijas vietnes maršrutu. Jūs vēlaties doties kopā ar kaut ko mitinātu jums all-in-one. Man patīk vai nu Shopify, vai Squarespace iesācējiem. Citādi var iet ar ShopifyPlus, kas ir izturīgāks vai biedējošs, tomēr spēcīgs Magento.

Dizains, saturs, izstrāde, mitināšana, mārketings – visu dienu e-komercijas vietnes vadītāja dzīvē. Bet tas viss nāk arī ar pilnu apli, jo viņi visi ir savstarpēji saistīti. Katrs no šiem elementiem mijiedarbojas un ir viens no otra atkarīgs. Dariet to labi, un jūsu veikals planēs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector