7 Najlepsze firmy hostingowe Wsparcie i obsługa klienta Firmy hostingowe

Zasługujesz na najlepszą obsługę hostingu, ponieważ jesteś niesamowity. I zbyt zajęty, aby tracić czas.


Najlepsza obsługa hostingu - zasługujesz na to!

Najlepsza obsługa hostingu - zasługujesz na to! Najlepsza obsługa hostingu – zasługujesz na to!

Zła obsługa klienta sprawia, że ​​jesteś zdezorientowany, zły i tracisz pieniądze.

Jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz dla hostingu.

Dlaczego?

O ile nie jesteś programistą ani specjalistą IT, będziesz mieć problemy z hostingiem.

To fakt z życia, jak śmierć i podatki.

Więc komu możesz zaufać, aby uzyskać znakomitą obsługę klienta? Szukaliśmy najlepszych i niskich dla najlepszych i przywieźliśmy je tutaj.

1. SiteGround – Najlepszy gospodarz wsparcia nr 1

SiteGround absolutnie wyrzuca go z parku dzięki obsłudze klienta.

Są szybcy, uprzejmi i odchodzą ponad i poza wspierać cię.

Ta strona jest hostowana na SiteGround, ponieważ są po prostu niesamowite.

Nie potrafię powiedzieć, ile razy miałem problemy z kośćmi, które od razu mi pomogły.

W rzeczywistości czasy obsługi klienta są najlepsze w branży.

Moje własne testy pokazują, że odpowiadają poniżej jednej minuty na czacie na żywo i poniżej dziesięciu minut po wysłaniu biletu.

Teraz to tylko moje własne testy, ale wielu powie to samo.

Jeśli potrzebujesz tylko najlepszego hosta do obsługi klienta – skorzystaj z SiteGround. Mam na myśli to.

PC Mag powiedział o SiteGround: „płacisz nieco więcej za nieco mniej za funkcje techniczne, ale solidne bezpieczeństwo, obsługa klienta i samouczki sprawiają, że ten host jest wyjątkowo przyjazny dla małych firm i nowych webmasterów”.

2. WP Engine – najlepszy dla witryn biznesowych na WordPress 

Jedną z największych zalet platformy WP Engine są wbudowane usługi tworzenia kopii zapasowych i skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Ponieważ jest to objęte usługą hostingową domeny, możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy każdego miesiąca.

WP Engine jest znany z zapewnienia najszybszego hostingu na rynku. Wielu klientów podało, że prędkości witryn znacznie się poprawiły po migracji na serwery firmy. Ponadto prosty proces migracji ułatwia ponowne uruchomienie witryny w WP Engine.

Obsługa klienta świeci również w WP Engine. Osoby korzystające z WordPressa do tworzenia witryn, pracownicy WP Engine są szczególnie dobrze zorientowani w rozwiązywaniu problemów na popularnej platformie do tworzenia witryn. Opinie klientów wskazują na pasję firmy hostingowej, mówiąc, że czuli się doceniani, a ich problemy były najwyższym priorytetem.

Być może jednak najlepszą cechą WP Engine jako dostawcy hostingu jest doskonała funkcja strony przejściowej. Dzięki tej funkcji możesz łatwo uruchomić swoją witrynę tak, jakby była online przed opublikowaniem, umożliwiając sprawdzenie błędów i innych ważnych potencjalnych problemów.

Publikacje przeglądowe również uwielbiają WP Engine. Cechy takie jak nieograniczony transfer danych, codzienne kopie zapasowe, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i tworzenie stron internetowych sprawiają, że WP Engine jest popularną platformą.

3. Hosting A2 – Superszybki hosting i wsparcie

Jeśli chodzi o tani ORAZ szybki hosting współdzielony, A2 Hosting bierze ciasto. Przy prędkościach nawet 20-krotnie szybszych niż inni dostawcy hostingu współdzielonego zdecydowanie polecam ich nad „standardowymi” hostami współdzielonymi.

Zapewniając wysokiej klasy pakiety dla zaawansowanych użytkowników, A2 Hosting jest doskonałym wyborem dla użytkowników poszukujących usług hostingowych klasy premium. A2 oferuje usługi konfiguracji automatycznego serwera, które umożliwiają ładowanie stron WordPress do 6 razy szybciej. Ponadto masz dostęp do unikalnych adresów URL logowania do WordPress i automatycznych aktualizacji zoptymalizowanych dla A2. Aby sfinalizować korzyści oferowane użytkownikom WordPress, A2 umożliwia użytkownikom dostęp do technologii ReCaptcha na ich stronach logowania WordPress.

A2 Hosting został oceniony jako jedna z najlepszych witryn zapewniających aktualne opcje przejrzystości dotyczące statystyk i stawek czasu pracy. Konsekwentnie firma zapewniła swoim klientom standardowe stawki czasu sprawności wynoszące 100% po ponownym hostowaniu witryny na serwerach firmy.

Bezpieczeństwo użytkowników jest kolejnym najwyższym priorytetem zespołu A2 Hosting. Dzięki kopiom zapasowym z przewijaniem serwera i bezpłatnym usługom HackScan masz gwarancję nie tylko bezpiecznych domen, ale także pieniędzy zaoszczędzonych na kosztownych zabezpieczeniach i usługach antyhackingowych.

Wreszcie, A2 Hosting poświęcony jest inicjatywom obsługi klienta. W rzeczywistości BBB przyznało firmie ocenę A + w zakresie obsługi klienta. Gdy Twoja firma ma tylko cztery zarejestrowane skargi klientów w ciągu trzech lat, wiesz, że dobrze obsługujesz obsługę klienta. A2 często oferuje ankiety dla klientów, aby ich praktyki wsparcia były progresywne.

Charakteryzują się bardzo krótkim czasem realizacji pomocy technicznej, dobrym wsparciem technicznym i wieloma dodatkowymi funkcjami. Ostatnio rozmawiano o tym, że ich wsparcie jest nieco powolne, ale ich zespół powiedział mi, że to tylko tymczasowe.

Zanim się zarejestrujesz, porozmawiaj najpierw z działem wsparcia sprzedaży i zobacz, jak ci się podoba.

Chcesz więcej czytać? Sprawdź nasz post A2 Hosting vs. SiteGround, aby przeczytać, które z nich uważamy za lepsze.

4. Kinsta – Prawdziwi technicy IT, którzy ci pomagają

Więc jedną rzeczą, która sprawia, że ​​Kinsta jest absolutnie gwiezdny, jest fakt, że dostajesz agenci wsparcia poziomu 1. Zamiast „obsługi klienta” pomagają ci prawdziwi technicy IT i prawdziwi programiści. Znają WordPress od środka i na zewnątrz i nie muszą „pytać swojego kierownika” o podstawowe problemy techniczne.

Jakkolwiek może to być droższe dla Kinsta, dla ciebie jest lepsze. I chociaż Kinsta może zacząć nieco wyżej w swoich planach hostingowych, uważamy, że jest to absolutnie oczywiste dla prawdziwych firm. Jeśli się nad tym zastanowić, dobry programista WordPress lub pomoc techniczna w naprawie konfiguracji hostingu niskiej jakości spowoduje zwrot 50–150 USD godzina. Ale plany Kinsta zaczynają się już od 30 $ miesięcznie – dość łatwa matematyka.

Co więcej – powiedz mi, ile kosztuje włamanie do twojej firmy? Według badań złośliwe oprogramowanie, hakowanie, DDO itp. Kosztują firmy średnio

5. Bluehost – Nowe i ulepszone wsparcie

Bluehost jest znany wszystkim. Wszyscy wiemy, że są super tanie, ale ich wsparcie nie jest największe, prawda?

Cóż, faktycznie poprawiły się ogromnie w ciągu ostatnich kilku lat. Po skargach użytkowników przyspieszyli grę i zaczęli oferować lepszy produkt z lepszym wsparciem.

Z jednej strony uwielbiamy to, że są to duże hosty, które mają niskie ceny i przyzwoite wsparcie, z drugiej strony zalecamy kilka innych hostów na tej stronie nad nimi.

6. Hosting InMotion – 100% amerykański zespół wsparcia

Obsługa klienta jest często bardzo ważna w marketingu InMotion i nie bez powodu. Dzięki zespołowi obsługi klienta w 100% zlokalizowanemu w USA masz pewność, że możesz łatwo komunikować swoje problemy profesjonalistom z InMotion. Dzięki szerokiej gamie opcji pomocy technicznej, w tym czatu, poczty e-mail, telefonu i innych funkcji pomocy technicznej, możesz natychmiast skontaktować się z dowolnego miejsca na świecie.

Firma InMotion udowodniła, że ​​pożądane są wskaźniki dostępności dla witryn, które ponownie hostują się na swoich serwerach. Konsekwentnie osiągane są 99,9% czasowe standardy branżowe, dzięki czemu udało się całkowicie uniknąć poważnych krachów, jak to miało miejsce w przypadku innych firm hostingowych.

Witryny z recenzjami chętnie wskazują wiele bezpłatnych narzędzi, które InMotion udostępnia swoim klientom, a także ich doskonałe opcje obsługi klienta. W rzeczywistości PC Mag wybrał InMotion jako najlepszy wybór dla zarządzanego hostingu WordPress.

7. Koło zamachowe – sympatyczne wsparcie dla agencji projektowych

Flywheel uczynił swoje miejsce na świecie firmą hostingową dla agencji projektowych. Oferują plany, które ułatwiają agencjom kreatywnym odsprzedawanie hostingu swoich klientów i zarządzanie nimi. Więc jeśli jesteś agencją – są dla Ciebie idealne, a ich wsparcie 24/7 zapewnia ci wsparcie.

O swoim wsparciu stwierdzają:

Wsparcie. Nasz zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu za pośrednictwem czatu na żywo. Wszyscy są ekspertami w branży, więc mogą pomóc we wszystkim, od dziwnych błędów po rekomendacje dla wtyczek.

Jedynym minusem wsparcia Flywheel jest to, że oferują wsparcie czatu tylko dla klientów płacących <250 USD miesięcznie. Jeśli potrzebujesz pomocy telefonicznej, musisz płacić więcej. Na koniec dnia osobiście boję się dzwonić do pomocy technicznej przez telefon, więc nie mam nic przeciwko, ale to naprawdę zależy od twoich preferencji.

Twoja lista kontrolna badań hostingu

Ok, wiemy, że obsługa klienta jest bardzo ważna, ale co jeszcze należy wziąć pod uwagę, decydując się na hosta? Istnieje milion planów hostingowych – w jaki sposób możesz zacząć wybierać najlepszy?

Myli Cię takie terminy, jak LInux, cPanel, CDN itp.? Mamy. Oto, co powinieneś rozważyć:

 • Co rodzaj hostingu czy potrzebujesz? Tam jest dużo. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś małą firmą, możesz skorzystać ze wspólnego planu hostingowego, takiego jak oferta SiteGround i Bluehost. Jeśli jesteś nieco większy od firmy, powinieneś rozważyć hosting w chmurze lub VPS. Nawet większy? Przejdź do dedykowanego hostingu.
 • Czy nazwa domeny jest uwzględniona? Dla firm to nie jest wielka sprawa. Ale jeśli jesteś małą firmą, host, który oferuje bezpłatną nazwę domeny jest bardzo pomocny.
 • Darmowe certyfikaty SSL. Tak wielu hostów oferuje obecnie bezpłatny certyfikat SSL, szczerze mówiąc, nie ufam tym, którzy tego nie robią.
 • Przestoje i przestoje. Powinieneś oczekiwać, że gospodarz będzie przejrzysty w tym zakresie. Chcesz czegoś takiego jak 99,99% czasu sprawności. W końcu host z 98% wydajnością oznacza, że ​​twoja strona nie działa 7+ dni w roku!
 • Dodatki – to dużo, ale musisz wziąć pod uwagę, czy chcesz być przeklęty i kasowany za każdy mały dodatek lub jeśli firma hostingowa jest hojna i oferuje wiele za darmo. Odkryliśmy, że SiteGround jest jednym z najlepszych, ponieważ zawiera wiele funkcji za niską cenę, a także WP Engine i A2 Hosting.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: większość hostów oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Gwiazdy takie jak Oferta WP Engine 60 dni.

Jesteś już na dobry początek – prowadzisz badania i robisz dobre porównania. Prędkość światła przy podejmowaniu decyzji!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map