DreamHost vs InMotion Hosting Hosting – Porównaj ceny i plany – maj 2020

DreamHost i InMotion Hosting to znane i uznane firmy oferujące usługi hostingu. Obie te firmy funkcjonują praktycznie od zawsze w latach internetowych (InMotion Hosting ma 14 lat, a DreamHost ma 20 lat!) Ponieważ istnieje wiele firm oferujących hosting, może być trudno ustalić, która firma oferuje produkty , ceny i usługi, które najlepiej Ci odpowiadają. Jeśli zastanawiasz się nad którąś z tych firm, możesz nie wiedzieć, która jest lepszym wyborem. Na szczęście możemy Ci w tym pomóc. Poniższe informacje powinny pomóc ci zbliżyć się do podjęcia świadomej decyzji, ponieważ porównujemy DreamHost i InMotion Hosting z szerokim zakresem funkcji, aby dowiedzieć się, który z nich oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny.


Porównanie funkcji

W tej sekcji przyjrzymy się niektórym z głównych funkcji, których można oczekiwać od dowolnej usługi hostingu, aby zobaczyć, jak te dwie firmy zestawiają się ze sobą.

 • Cena £

Jedną z największych rzeczy, których każdy szuka w usłudze hostingowej, jest wynik końcowy – ile to wszystko będzie kosztować? Zarówno DreamHost, jak i InMotion Hosting oferują różne poziomy usług, każdy z własną ceną. W przypadku DreamHost podstawowa usługa hostingowa zaczyna się od 10,95 USD miesięcznie. Jednak płacenie za rok z góry może obniżyć tę cenę, a płacenie przez trzy lata jednocześnie obniża cenę do 7,95 USD miesięcznie.

InMotion Hosting oferuje podstawowy pakiet hostingu w cenie 7,99 USD miesięcznie. Podobnie jak DreamHost, płacenie z rocznym wyprzedzeniem daje rabat w dolarach miesięcznie, a także masz możliwość zapłaty za dwa lata z góry, co obniża sumę do 5,99 USD miesięcznie.

Obie usługi oferują również inne produkty, w tym VPS (wirtualne serwery prywatne) i hosting dedykowanych serwerów. Oczywiście te dodatkowe usługi mają wyższą, ale porównywalną cenę.

 • Hosting WordPress

Dla tych, którzy szukają WordPress Hosting, obie firmy oferują tę usługę. DreamHost oferuje podstawowy pakiet już od 7,95 USD miesięcznie, a InMotion Hosting od 5,99 USD miesięcznie. Obie firmy mają również poziomy poziom usług, w zależności od potrzeb. InMotion Hosting ma trzy różne poziomy usług – wspomniany już podstawowy pakiet oraz dwa inne poziomy usług, wynoszące 13,99 USD za poziom „Pro” hostingu WordPress. DreamHost oferuje coś, co nazywa „DreamPress” za 16,95 USD miesięcznie, ale twierdzi, że ta usługa jest pięć razy szybsza niż jej podstawowe opcje Hostingu WordPress i jest specjalnie zaprojektowana do obsługi wszystkich problemów z danymi i przepustowością.

 • Funkcje – podobieństwa

Oczywiście różnica długu lub dwóch dolarów miesięcznie jest w długim okresie nieistotna; ważne jest jednak to, co dostajesz za te pieniądze. Pod tym względem obie usługi są bardzo podobne, ponieważ oferują szeroki zakres usług i funkcji. Zarówno DreamHost, jak i InMotion Hosting oferują na przykład szereg funkcji, które mogą pomóc w zbudowaniu i prowadzeniu udanej, świetnie wyglądającej strony internetowej. Obie usługi oferują gotowe szablony internetowe, które można wybrać, a następnie dostosować do własnych potrzeb. Oba oferują również możliwość zbudowania witryny od podstaw i oba zapewniają nieograniczoną pojemność dla treści online. Jeśli szukasz usługi do obsługi witryny WordPress, zgadnij co? Zarówno DreamHost, jak i InMotion Hosting również to oferują. Krótko mówiąc, obie firmy mają długą listę narzędzi i usług, które pomogą spełnić Twoje potrzeby.

 • Funkcje – Różnice

Istnieją jednak pewne różnice. DreamHost oferuje wiele rozwiązań opartych na chmurze, takich jak serwery chmurowe i pamięć masowa w chmurze. Co więcej, możesz faktycznie zbudować swoją witrynę za darmo w DreamHost – płacąc tylko wtedy, gdy zdecydujesz się opublikować. Oznacza to, że możesz nie tylko poświęcić tyle czasu, ile potrzebujesz na przygotowanie witryny, ale nie obciążą Cię one, gdy zobaczysz wszystko, co mają do zaoferowania.

Kolejną funkcją, która wydaje się dawać przewagę DreamHost, jest zaangażowanie w wykrywanie i eliminowanie złośliwego oprogramowania, zanim wejdzie ono w kontakt z Twoimi stronami internetowymi. Dzięki automatycznemu skanowaniu złośliwego oprogramowania i procesowi zwanemu „integracją chmury” DreamHost chroni Twoje treści i firmę przed potencjalnymi drapieżnikami.

Jeśli nie chcesz faktycznie przejść przez proces tworzenia własnej witryny lub z jakiegokolwiek powodu nie chcesz nauczyć się korzystać z dostarczonych narzędzi do tworzenia stron internetowych, InMotion Hosting faktycznie oferuje budowę Twojej witryny dla Ciebie . Zadając podstawowe pytania dotyczące Twoich potrzeb, InMotion Hosting faktycznie zaprojektuje i zbuduje Twoją stronę internetową, którą następnie możesz dostosować według własnego uznania. Ponadto InMotion Hosting umożliwia także łatwą integrację Google Apps i mediów społecznościowych z istniejącą witryną. InMotion Hosting oferuje również niektóre aplikacje zaprojektowane specjalnie dla witryn związanych z handlem, w tym Magento i Woo Commerce.

 • Obsługa klienta

Zarówno DreamHost, jak i InMotion Hosting oferują całodobową obsługę klienta, z możliwością komunikowania się z wykwalifikowanym ekspertem na drugim końcu linii. Jednak podczas gdy DreamHost reklamuje, że wsparcie 24/7 odbywa się głównie za pośrednictwem poczty e-mail i Twittera, InMotion Hosting ułatwia również rozmowę z prawdziwą osobą za pomocą numeru telefonu, pod który można zadzwonić, lub opcji czatu na żywo.

 • Prędkość

Obaj hosty (oczywiście) twierdzą, że dostarczają swoje usługi z superszybkimi prędkościami, a oba twierdzą, że hostowane witryny będą działać tak szybko, jak pozwala na to nowoczesna technologia. W obu przypadkach twierdzenia te wydają się prawdziwe. DreamHost i InMotion Hosting używają dysków SSD (dysków półprzewodnikowych). Ta technologia umożliwia szybsze ładowanie stron internetowych, danych i pamięci podręcznych, co zapewnia użytkownikom ogólnie szybsze korzystanie z Internetu.

 • Przestoje / Uptime

Obie usługi oferują gwarancje dotyczące dostępności. DreamHost wyraźnie stwierdza, że ​​mają gwarancję 100% bezawaryjności, co oznacza, że ​​Twoja strona internetowa zawsze będzie działać i będzie w pełni funkcjonalna. InMotion Hosting oferuje 99,9% gwarancji czasu działania serwera, który jest prawie tak dobry, jak 100%. Nie do końca. Ale prawie.

 • Gwarancje zwrotu pieniędzy

DreamHost oferuje zdumiewającą 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. To pełne trzy miesiące, aby upewnić się, że jesteś całkowicie zadowolony ze wszystkiego, co mają do zaoferowania. Aby nie zostać całkowicie wyprzedzonym, InMotion Hosting oferuje 90-dniową gwarancję. Ten dodatkowy tydzień daje DreamHost przewagę pod tym względem, ale tak czy inaczej, to długi okres próbny, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z tych firm. Jak wspomniano wcześniej, dzięki DreamHost 97-dniowy darmowy okres próbny nawet się nie zaczyna od razu – kiedy dopiero zaczynasz konfigurować i tworzyć swoją stronę internetową, możesz to zrobić za darmo. Aby 97-dniowy okres próbny nie zaczął się, dopóki nie zdecydujesz się na publikację witryny. W rzeczywistości masz naprawdę dużo czasu, aby upewnić się, że DreamHost jest usługą hostingową, z którą chcesz korzystać. To jedno twierdzenie, że InMotion Hosting nie może się równać.

 • Wartość

Kiedy spojrzysz na wszystkie informacje, może się wydawać, że trudno jest wybrać wyraźnego zwycięzcę w kategorii wartości. Obie te usługi hostingu oferują wiele korzyści za ciężko zarobione pieniądze. Niezależnie od tego, czy dopiero tworzysz swoją pierwszą stronę internetową, czy uruchamiasz kolejną wielką rzecz w sprzedaży detalicznej online, DreamHost i InMotion Hosting oferują imponującą gamę usług w bardzo przystępnych cenach. Tak czy inaczej, zdecydowanie zyskujesz dzięki miesięcznej premii.

Więc, który wygrywa?

Jeśli tak, to która usługa hostingowa wygrywa? Cóż, jest to naprawdę trudne połączenie. Ponieważ pod wieloma względami są do siebie bardzo podobni, diabeł, jak mówią, tkwi w szczegółach. Chociaż obie firmy są do siebie podobne, różnią się między sobą i za nasze pieniądze zwycięzcą, na podstawie tych szczegółów, jest InMotion Hosting.

Dlaczego? Cóż, niezależnie od poziomu wiedzy na temat witryny, wydaje się, że InMotion Hosting ma lepsze rozwiązanie, które może ci pomóc. Dla nowego i niedoświadczonego użytkownika obie firmy oferowały szeroką gamę gotowych szablonów internetowych, które można niemal nieskończenie dostosowywać. Podobał nam się jednak fakt, że InMotion Hosting stworzyłby dla Ciebie stronę, jeśli chcesz. Słuchając Ciebie i wyjątkowych potrzeb Twojej przyszłej witryny, InMotion Hosting może stworzyć dla Ciebie witrynę ze wszystkimi funkcjami, które są potrzebne, aby zmaksymalizować funkcjonalność online.

Bardziej doświadczonym użytkownikom, InMotion Hosting wydaje się oferować bardziej kompletny zakres usług. Jeśli chcesz sprzedawać online, integracja InMotion Hosting z kilkoma standardowymi narzędziami e-commerce naprawdę pomaga przekształcić Twoją witrynę w potęgę handlu detalicznego.

I na wszystkich poziomach obsługi, obsługa klienta InMotion Hosting wyraźnie wygrywa, ponieważ są one łatwo dostępne za pośrednictwem wielu różnych kanałów komunikacji – czego DreamHost nie może twierdzić.

Dzięki tym wyróżniającym się funkcjom zapewniamy InMotion Hosting niewielką – ale bardzo wyraźną – wygraną w tym pojedynku!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map