Hosting A2 vs Hosting BlueHost – Porównaj ceny i plany – maj 2020

Istnieje kilka niezbędnych elementów do wyboru odpowiedniej usługi hostingowej dla Twojej firmy. Porównując dwie firmy hostingowe, zwróć uwagę na takie elementy, jak ceny, obsługa klienta i dostępne funkcje. Spójrz na to porównanie A2 Hosting i BlueHost.


Przestoje / Uptime

Porównanie niezawodności rozpoczyna się od spojrzenia na to, co Bluehost ma do zaoferowania swoim klientom. Firma przestaje oferować rzeczywisty procent czasu, jaki zapewnia jej usługa hostingowa. Jednak obecni klienci wskazują, że ich usługa jest dostępna przez 99,9 procent czasu. Gdy nastąpi spadek usług, przywracanie nastąpi szybko, a ty jesteś gotowy do pracy w mgnieniu oka. Masz możliwość zwiększenia niezawodności usług hostingowych dzięki szyfrowaniu SSL i SSH.

A2 Hosting nie waha się stwierdzić, że ich usługi hostingowe są dostępne przez 99,9 procent czasu. Oferują historyczne raporty wskazujące, jak dobrze radzą sobie ich serwery od momentu udostępnienia usługi hostingowej. Działają pod warunkiem, że świadczenie wysokiej jakości usług oznacza, że ​​niczego nie ukrywasz. Usługa hostingowa posuwa się o krok dalej w niezawodności, oferując narzędzie przywracania, które pozwala przywrócić witrynę do poprzedniego punktu serwisowego w przypadku wystąpienia problemów. Wszystkie serwery w systemie A2 mieszczą się w Michigan i podlegają również ścisłym środkom bezpieczeństwa.

funkcje

BlueHost nie zawodzi, jeśli chodzi o funkcje dostępne w ich usłudze. Każde konto ma nieograniczoną przestrzeń dyskową, konta e-mail i konta FTP. Masz również możliwość hostowania kilku różnych stron internetowych domen. BlueHost nie ogranicza liczby domen, którymi możesz zarządzać w danym momencie. Obsługiwane są różne typy kodowania, w tym PHP, Perl 5, JavaScript i Flash. Jeśli prowadzisz witrynę e-commerce, masz do dyspozycji nowoczesne wózki sklepowe.

A2 Hosting nie oferuje tylu funkcji, co inne usługi hostingowe. Jednak to, co otrzymujesz, jest imponujące. Każdy plan w ich usłudze obejmuje nieograniczony transfer danych i pamięć RAID-10. Możesz mieć tyle kont e-mail, ile potrzebuje Twoja witryna, a także mieć kontrolę zarządzania nad wieloma domenami jednocześnie. Możesz przenieść domenę, która znajduje się w innej witrynie hostingowej na swoje konto A2 Hosting bezpłatnie. Pakiety mają CPanel, który umożliwia również skuteczne kontrolowanie twoich witryn.

Obsługa klienta

Sądząc po aktualnych komentarzach klientów, BlueHost ma wiele do zrobienia w dziale obsługi klienta. Usługa hostingowa twierdzi, że jest dostępna dla klientów 24/7 za pośrednictwem czatów na żywo, e-maili i systemów wsparcia telefonicznego. Istnieje biblioteka samouczków wideo, która jest również dostępna, aby pomóc w pilnych problemach. Większość klientów postrzega to jednak inaczej. Informują, że trudno jest skontaktować się z usługą hostingową i nie zapewnia ona żadnego wsparcia, jeśli można skontaktować się z technikiem. Klienci otrzymują również niewielką pomoc za pośrednictwem samouczków wideo.

A2 Hosting świeci w dziale obsługi klienta. Wszyscy technicy serwisowi działają poza Stanami Zjednoczonymi, co sprawia, że ​​rozmowy są łatwo dostępne w czterech głównych strefach czasowych. Usługa hostingowa posuwa ich wsparcie o krok dalej, zapewniając programistom na drugim końcu prośby o wsparcie. Osoby te rozumieją język kodu i inne języki techniczne, które mogą ułatwić wyjaśnienie problemu. Usługi wsparcia są dostępne za pośrednictwem czatów na żywo, rozmów e-mailowych, połączeń telefonicznych i systemu biletów online.

cennik

Struktura cenowa BlueHost zaczyna się od 3,95 $ miesięcznie za podstawowy plan hostingu współdzielonego. Pozostałe wspólne plany hostingu obejmują do 13,95 USD miesięcznie i obejmują co najmniej 50 GB miejsca na stronie, 100 MB miejsca na koncie e-mail oraz obsługę co najmniej jednej domeny witryny. Pakiety hostingu VPS zaczynają się od 29,99 USD miesięcznie i zawierają 2 GB pamięci RAM, maksymalnie dwa adresy IP na konto i 2 rdzenie procesora. Zauważalnie nieobecną funkcją ceny w tej usłudze hostingowej jest istniejąca polityka gwarancji zwrotu pieniędzy. Gdy coś pójdzie nie tak lub zmienisz zdanie na temat korzystania z ich usług, tracisz pieniądze, które zapłaciłeś do tego momentu.

A2 Hosting ma lepszą pracę w dziale cenowym. Ich wspólne plany hostingowe zaczynają się od 3,92 USD miesięcznie i przedłużają się do 9,31 USD miesięcznie. Za te ceny otrzymasz nieograniczone miejsce do przechowywania i transferu, bezpłatny dysk SSD, pięć baz danych i usługę, która jest 20 razy szybsza niż u konkurencji. Inne pakiety obejmują VPS Hosting od 32,99 USD miesięcznie i Dedicated Server Hosting od 99,59 USD miesięcznie.

Rekomendacje

A2 Hosting i Bluehost to doskonałe firmy hostingowe, które oferują wiele wspaniałych funkcji dla klientów. Obie usługi hostingowe mają przystępne ceny i są niezawodne, jeśli chodzi o czas działania witryny. A2 Hosting to w końcu lepsza opcja ze względu na dbałość o szczegóły i najwyższej jakości funkcje obsługi klienta.

Kto jest lepszą usługą hostingową, AWS lub A2 Hosting? Dowiedz się, czytając nasz post porównujący AWS vs. A2 Hosting. Przeczytaj także nasz post Bluehost vs. GoDaddy, aby zobaczyć, która z tych głównych usług hostingowych marketingu wychodzi na górę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map