WP Engine vs Bluehost Hosting – Porównaj ceny i plany – maj 2020

WP Engine vs Bluehost Hosting – Porównaj ceny i plany – maj 2020

WP Engine vs Bluehost Hosting – Porównaj ceny i plany – maj 2020

Jeśli porównujesz WP Engine i Bluehost, to całkiem ładne jabłka z pomarańczami.


WP Engine to całkowicie zoptymalizowana maszyna WordPress.

Bluehost jest tani… i dobrze znany.

Szybka odpowiedź? Jeśli jesteś prawdziwym biznesem, który potrzebuje szybkości i niezawodności, skorzystaj z WP Engine (10% zniżki z linkiem). Jeśli próbujesz iść tak tanio, jak to możliwe i nie stać Cię na żadne dodatki, skorzystaj z Bluehost (ogromna zniżka z linkiem).

Chcesz długą odpowiedź? Zanurzmy się w cenach, planach, funkcjach i innych!

Ceny WP Engine vs Bluehost

Silnik WP:

Wszystkie plany oferowane przez silnik WP są dostarczane z 60-dniową bezpłatną wersją próbną, abyś mógł je wypróbować i zobaczyć, co każdy ma do zaoferowania, zanim faktycznie zdecydujesz się na korzystanie z planu. Ich najbardziej podstawowym planem jest poziom osobisty, który kosztuje 29 USD miesięcznie. Następnie mają do wyboru profesjonalny plan, który pozwala na więcej funkcji ukierunkowanych na profesjonalną stronę internetową, przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego kosztu 99 USD miesięcznie. Wreszcie, biznesplan to świetny wybór dla każdego, kto chce najlepszych z najlepszych, aby zapewnić mnóstwo wspaniałych funkcji do obsługi całego ruchu, jaki generujesz w witrynie za 249 USD miesięcznie. WP Engine ma również dwa różne plany wyższe niż Biznesplan, ale zdecydowanie są one ukierunkowane bardziej na wysokiej klasy firmy.

Bluehost:

Bluehost jest jednym z lepszych hostów internetowych, które znajdziesz, jeśli chodzi o ten obszar, ponieważ mają mnóstwo punktów cenowych do wyboru. Istnieje wiele ofert specjalnych i wprowadzających oferowanych przez firmę, ale ponieważ są to tylko ceny tymczasowe, wszystkie ceny omówione poniżej są pełną, regularną stawką, którą naliczymy po wygaśnięciu promocji. Na początek ich podstawowy plan wynosi zaledwie 7,99 USD miesięcznie i ma wystarczającą liczbę funkcji, dzięki czemu jest to świetna opcja dla osób fizycznych lub właścicieli małych firm.

Następny jest plan Plus, który kosztuje 10,99 USD miesięcznie i obejmuje te same funkcje, które znajdziesz w planie podstawowym, z dodatkiem nieograniczonego dostępu do wszystkiego, a także ochrony przed spamem. Po trzecie, Bluehost oferuje pakiet Prime, który łączy wszystko, co do tej pory widziałeś, a także obejmuje prywatność domeny i automatyczne tworzenie kopii zapasowych na wypadek, gdyby coś się stało z Twoją witryną.

Na koniec oferowany jest plan Go PRO, który kosztuje 23,99 USD miesięcznie. Dzięki temu dowiesz się, że dostaniesz wszystko, o czym mówiono w poprzednich planach, ale otrzymasz również dedykowany adres IP, serwer o wysokiej wydajności i certyfikat SSL, co oznacza, że ​​jest to najlepszy wybór dla każdego, kto może doświadczają dużego ruchu na swojej stronie.

Zwycięzca:

Pod względem ceny i wartości Bluehost jest zwycięzcą.

Obsługa klienta

Silnik WP:

Podobnie jak w przypadku niemal każdego hosta, na który patrzysz, obsługa klienta oferowana przez WP Engine jest świetna i zapewni, że otrzymasz dużo wsparcia, gdy tylko jest to potrzebne. Na stronie znajduje się wiele linków, które zapewniają wszelkie potrzebne wsparcie, a nagradzana pomoc WP Engine zapewnia pomoc 24 godziny na dobę, 7 godzin w tygodniu, 365 dni w roku.

Bluehost:

Jeśli chodzi o większość platform hostingowych, przekonasz się, że obsługa klienta jest podobna we wszystkich obszarach. Dla Bluehost są one wyposażone w ogromne centrum pomocy, które zapewnia, że ​​masz wszystko, czego możesz potrzebować. Od przewodników po samouczki wideo i wiele innych – łatwo będzie ci spojrzeć i nauczyć się rzeczy, których nie znasz. Ponadto są dostępni przeszkoleni wewnętrzni eksperci 24,7, dzięki czemu zawsze możesz porozmawiać z nimi na temat dowolnego problemu, z którym możesz się spotkać.

Zwycięzca: Wiązanie

Prędkość

Silnik WP:

Jednym z dużych miejsc, w którym WP Engine może się pochwalić, jest szybkie dostarczanie każdej strony internetowej, którą prowadzą. Działają niezwykle szybko, aby załadować strony dzięki najnowocześniejszemu dedykowanemu sprzętowi, który jest rozproszony na wielu serwerach. Ponadto mają własny system, który pomaga ładować strony w ułamku sekundy.

Bluehost:

Szybkość każdego hosta jest ważnym i krytycznym czynnikiem, o którym należy pamiętać, a przekonasz się, że Bluehost uwielbia rozmawiać o swojej szybkości i twierdzi, że są najszybszymi usługami hostingu na rynku. O ile nie zapłacisz za usługę premium, która jest specjalnie przeznaczona dla usługi szybkiej, prędkości są nieco porównywalne we wszystkich planach. Używają swojej platformy, aby zapewnić nieograniczoną przepustowość na szybkich serwerach, dzięki czemu naprawdę osiągniesz jedne z najlepszych prędkości, jakie możesz znaleźć.

Zwycięzca: WP Engine

Wartość

Silnik WP:

Jednym z najbardziej irytujących problemów związanych z WP Engine jest fakt, że ich programy są nieco droższe od niektórych konkurentów. Jednak w wielu przypadkach masz o wiele więcej funkcji, które mogą sprawić, że będzie wart swojej ceny. To, że są droższe, nie oznacza, że ​​na dłuższą metę nie będą warte twoich pieniędzy.

Bluehost:

Prawie wszystko w Bluehost będzie miało dobrą wartość. Od szybkości, przez funkcje i czas pracy – jest mnóstwo rzeczy do kochania. Istnieje również wiele różnych opcji do wyboru, jeśli chodzi o plany, więc jest to dobry wybór, jeśli jesteś nowy w tym lub jeśli masz witrynę o dużym ruchu. Plany oferowane przez Bluehost obejmują nie tylko wiele świetnych funkcji, ale są też dostępne w rozsądnej cenie, więc nie masz problemu z dostrzeżeniem wartości, jaką zyskujesz przy zakupie.

Zwycięzca:

Ze względu na różnorodność opcji w Bluehost i możliwość wyboru najlepszego planu dla Ciebie, Bluehost jest zwycięzcą w tej kategorii.

funkcje

Silnik WP:

Niektóre z funkcji, które znajdziesz w WP Engine, to wiele nowych i zaawansowanych technologii. Posiadają najlepszą w swojej klasie architekturę, a bardzo udane systemy pomagają zapewnić bezpieczeństwo i szybkie działanie witryny. Każdego dnia zapewniają 800 godzin wsparcia swoim klientom, dzięki czemu nigdy nie musisz się martwić o to, że będziesz potrzebować pomocy. Wreszcie, mają pełny zespół inżynierów, którzy pracują, aby być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi technologiami.

Bluehost:

Chociaż niektóre inne funkcje i specyfikacje zostały już omówione, w tym miejscu Bluehost ma mnóstwo wspaniałych funkcji, które wszystkie działają razem, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia, jakie możesz ogólnie znaleźć. Jeśli chodzi o Bluehost, niektóre z kluczowych rzeczy, które pokochasz, to wsparcie 24/7 we wszystkich swoich planach, instalacje jednym kliknięciem, wsparcie dla prawie miliona siste, zarządzanie zasobami, udokumentowane osiągnięcia, szybkie serwowanie i dostęp do bezpiecznej powłoki SSH, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej witryny przez cały czas.

Zwycięzca: Wiązanie

Przestoje / Uptime

Silnik WP:

W przeliczeniu miesięcznym przekonasz się, że silnik WP ma czas pracy wynoszący około 99,95%, czyli dokładnie tam, gdzie chcesz być, jeśli chodzi o czas pracy. Oczywiście może być lepiej, ale jest to naprawdę doskonały czas pracy i pokochasz o wiele więcej czasu pracy w porównaniu do innych hostów internetowych.

Bluehost:

Jeśli chodzi o czas pracy, chcesz spróbować znaleźć coś, co utrzymuje się na poziomie 99,95% lub powyżej, aw okresie 12 miesięcy Bluehost ma czas pracy wynoszący około 99,93%, co nadal jest całkiem dobre, jeśli weźmiesz pod uwagę wszystko, co jest do zrobienia rozważać. Nadal jest poniżej limitu, na którym chcesz być, jeśli chodzi o czas pracy, więc miej to na uwadze, ponieważ na rynku jest kilka hostów, które mają czas działania wynoszący około 99,98%, co byłoby znacznie lepsze niż to, co oferuje Bluehost.

Zwycięzca: WP Engine

Ostateczny werdykt

Jeśli przyjrzysz się dokładnie wszystkim różnym funkcjom i specyfikacjom udostępnianym przez tych dwóch hostów internetowych, przekonasz się, że każdy z nich ma pewne zalety, a każdy z nich ma również swoje wady. Jeśli chodzi o wybór najlepszego dla siebie, naprawdę nie ma jasnej i oczywistej odpowiedzi, ponieważ każda osoba ma inne potrzeby i potrzeby, jeśli chodzi o hosta internetowego. Oto moje rekomendacje, jeśli chodzi o niektóre osoby, które mogą potrzebować usługi hostingowej.

Deweloper: WP Engine

Marketingowiec: WP Engine

Właściciel małej firmy: Bluehost

Firma e-commerce: WP Engine

Czy Bluehost może przewyższyć AWS? Znajdź i poznaj opcje hostingu dzięki naszemu wpisowi AWS Hosting vs. Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector