Kumb on parem: kodeerimiskool vs arvutiteaduse kraad [infograafik]

Kumb on parem: kodeerimiskool vs arvutiteaduse kraad [infograafik]

Kumb on parem: kodeerimiskool vs arvutiteaduse kraad [infograafik]

Otsin karjääri alustada arvutiteaduses ja arenduses?

Investeerimine koodide professionaalseks kirjutamiseks vajalikesse koolitustesse võiks olla üks enim turvalised karjääriotsused inimene saab oma tuleviku heaks teha.


Infotehnoloogia ja IT valdkonnas on uhkusega oodata töökohtade arvu kasvu peaaegu kolm korda üle riigi keskmise ja suur palk, mida kokku sobitada. Veelgi enam, näib, et Ameerika ülikoolid ei lõpeta piisavalt arvukaid arvutiteadusi, et rahuldada kvalifitseeritud töötajate nõudlust: 2015. aastal oli 10 korda rohkem avatud positsioone selles valdkonnas kui lõpetanud CS-i peamised ettevõtted.

Mis hoiab ajendatud, võimekaid inimesi sellest tulusast ja nõudlikust elukutsest?

kodeerimise kool vs cs kraadi

Bootcampi ja CS kraadi kodeerimine: kumb on parem? Hüppa infograafikasse

4-aastased kraadid pole ainus võimalus

Umbes USA kolledžite ja ülikoolide infotehnoloogia osakonnad on viimase kümne aasta jooksul kiiresti kasvanud. Aastatel 2006-2015, bakalaureuseõppe üliõpilaste arv arvutiteaduses kolmekordistus. Lisaks ületab nõudlus nende ihaldatud vastuvõtuaegade järele pakkumist tunduvalt. Kõrghariduse suuruse ja õppejõudude piiratuse tõttu ei pääse kõik kvalifitseeritud ja pürgivad CS-i kandidaadid.

Bakalaureusekraad (vähemalt) informaatikas & Kunagi peeti inseneriteadust või sellega seotud valdkonda kuldpiletiks tööturvalisusele kasvavas ja hästi tasustatud valdkonnas. Kuid kas kõrgharidus on tõesti ainus viis kodeerimise karjäärile? Ja ülikõrgete ja kasvavate õppekuludega, on CS-kraad, mis on võlga tõeliselt väärt? Ja neile, kes soovivad hiljem oma karjääris platsile astuda: kas kodeerimise õppimine eeldab tõesti kooli naasmist, et saada teine ​​kraad?

Kui buutimislaagrite kodeerimise hoogne turg näitab miskit, siis ei. Traditsiooniline kraad on mitte teie ainus võimalus.

Mis on alglaadimislaagrid??

Kodeerimiskoolid tõotavad olla elujõuline alternatiiv akrediteeritud kraadiõppe programmidele arvutiteaduses & Inseneeria. Kodeeriv alglaadimismudel on lihtne ja uuenduslik: murdosa ajast ja murdosa ülikoolikraadi hinnast õpetatakse motiveeritud isikutele vajalikke oskusi eduka karjääri juhtimiseks arvuti-, tarkvara- ja veebiarenduses. Varasemaid teadmisi ega kogemusi pole vaja. 

Esmakordselt 2012. aastal turule lastud kodeeriv alglaadimismudel on tõesti järele jõudnud. Esimese viie aasta jooksul pärast esimese kodeerimiskooli asutamist kodeeris bootcamp registreerimine kasvas enam kui 1000% üleriigiliselt. 2017. aastal lõpetasid kursused enam kui 23 000 alglaadija ja liitusid tööturuga. See on väga muljetavaldav statistika, kui arvestada, et igal aastal lõpetab 80 000 CS-i peamist ülikooli. 

mis on kodeerivad koolid

Bootcampi ja arvutiteaduse kraadi kodeerimine: milline programm on parem?

On lihtne aru saada, miks võib kodeeriv alglaadimine olla atraktiivne võimalus, kuid kas kodeerimiskooli avariikursus võib tõepoolest virnastada kuni nelja-aastase kraadi? Milline on parem variant? Vastus on keeruline ja sõltub paljudest isiklikest teguritest.

Kui kaalute alglaadimise ja CS kraadi kodeerimise otsustamise osas oma võimalusi, siis on järgmine infograafik teie jaoks. Oleme lagunenud suurimad erinevused nelja-aastase kraadi ja kodeeriva koolihariduse vahel mis aitab teil valida oma eesmärkide jaoks sobivaima. Alates õppekuludest kuni väljavaadete palkamiseni kuni mitmekesisuse statistika koostamiseni tuleks siin arvestada CS-i bakalaureuse- või kodeerimiskooli vahel otsustamisel:

Infograafik: Bootcampi kodeerimine vs arvutiteaduse kraad

Jagage seda pilti oma saidil

Lisage selle graafika abil omistamine saidile WhatsTheHost.com.

koolide kodeerimine vs infotehnoloogia kraad

Infograafilised allikad

(Juuli 2018)

Infograafikus sisalduva teabe leiate järgmistelt linkidelt:

Kooli ja bakalaureuse kraadi kodeerimine: see sobib mulle?

Kodeerivad alglaagrid muudavad arvuti-, tarkvara- ja veebiarenduse töökohad kättesaadavamaks kui kunagi varem. Kuid kuigi need võivad olla programmeerijatele pürgivad, ei kavatse kodeerimiskoolid kunagi traditsioonilisi nelja-aastaseid programme asendada. Pigem on need üles ehitatud õpilaste vajaduste rahuldamiseks, kes ei mahu päris bakalaureusekraadi vormi.

Kui jagate ühte või mitmest järgmistest kategooriatest, võib Bootcampi kodeerimine olla teie jaoks parem valik:

Teil on juba töökogemus ja vähemalt üks kraad

Inimestele, kes on huvitatud karjäärivahetusest pärast aastatepikkust töö- ja õpikogemust, on mõte kolledži keskkonda naasmisest mõistagi ebameeldiv. Kodeerimiskoolid pakuvad programmeerimist, mis on sobib rohkem täiskasvanutele kui teismelistele. Vastavalt Kursuse aruanne, keskmine bootcamper tõukab 30 ja tal on juba bakalaureusekraad ning mitmeaastane töökogemus.

Te ei soovi laenu võtta

Üliõpilaste võlg on 1,5 triljoni dollari suurune tööstus. 2017. aasta keskmise klassi õpilane lahkus ülikoolist ligi 40 000 dollari suuruse võlaga ja see arv kasvab jätkuvalt. Üha enam noori kahtleb, kas formaalse hariduse kõrge hind on seda tõesti väärt, ning otsivad alternatiive.

Programmeerijatele, kes on juba varasema kraadi õppelaenudest vaevatud, võiks teise astme jaoks suurema võla väljavõtmine olla arusaadavalt hoiatav. Gümnaasiumiastmetel, kes kaaluvad kas ametliku kraadiõppe programmis osalemist või kodeerimiskooli minekut, võib konkurentsieelis olla võimalus lõpetada varem ja väiksema võlgnevusega kui nende eakaaslastel.

Kodeerimiskool tuleb kell murdosa ülikoolihariduse maksumusest, mis teeb Bootcampi hariduse finantseerimise ilma laenudeta palju lihtsamaks. Kui 70% bakalaureuseõppe üliõpilastest lõpetab võla, siis ainult umbes 25% kodeerivatest kooliastmetest.

Neli aastat täiskoormusega õpinguid pole teie jaoks teostatavad

Oma elu neli aastat pausile panemine ja täiskoormusega õpingutele pühendumine pole lihtsalt kõigi jaoks võimalik. Vanemate jaoks, kes peavad enda ja / või teiste ülalpidamiseks töötama täistööajaga või kui nad lihtsalt ei saa koolis veel neli aastat veeta, sobivad paremini kodeerimiskoolid.

Lahja õppekava ja kiire töötempoga õppekeskkond lõpetab enamiku bakalaureuseõppe lõpetanute umbes 3,5 kuuga. See võrdub ühe semestriga kolledžis või ülikoolis!

Sest kodeerimiskoolid on paindlikum ja juurdepääsetav mitmesugustele eluolukordadele, ka nende üliõpilaskonnad on tavaliselt mitmekesisemad kui teie tüüpiline ülikooli CS osakond. Naised moodustasid 2015. aastal ainult 14% lõpetanud CS-i peamistest õppejõududest, kuid 36% bootcampi astmetest. Sarnaselt moodustasid mustad ja ladvad vaid 10% CS-i peamistest ettevõtetest, kuid 25% bootcampi astmetest.

Järeldus: vali oma ambitsioonide jaoks kõige sobivam

Kooli ja bakalaureuse kraadi kodeerimise otsustamiseks tuleb kaaluda palju tegureid. Lisaks hinna, ajakulu ja enda eluolukorra arvestamisele peaks programmi kvaliteet olema teie otsuses ka kõige olulisem tegur. Milliseid kodeerimiskeeli soovite õppida, millisesse majandusharu nurka soovite jõuda ja milliseid kogemusi teie juhendajad lauale annavad, peaks teie valitud asutuses olema määrav roll.

Teie ambitsioonide jaoks kõige sobivama valimine võib olla pikk protsess, mis on täis ebakindlust. Teavitage ennast nii palju kui võimalik ja ärge unustage oma karjääri eesmärkidest. Kuid hoolimata sellest, kas valite tavapärase marsruudi ja registreerute kolledži või ülikooli CS-programmi või võtate intensiivkursusi kodeerivas alglaadimislaagris, on üks asi selge: tulevik paistab helgena neile, kes oskavad koodi sisestada.

Kuidas see veebimajutusega seotud on??

Nii et kuna see on veebimajutusalane koolitus- ja ülevaatesait, siis kuidas on alglaadimiskampaaniate kodeerimine hostimisega seotud? Palju.

Veebiarendajad tuginevad kindlale hostimisele, et saada oma veebisait dünaamiliseks ja töötama nende jaoks ööpäevaringselt. Ilma hostimiseta pole ühtegi veebisaiti. Ilma suurepäraste kodeerimiseta pole ühtegi veebisaiti.

Arendajad armastavad selliste hostide kiirust ja tehnikat nagu WP Engine ning loomulikult otsivad nad alati kätt võimalikult kiiretel serveritel.

Neile, kes on rohkem algajad, pole a ehitamisel midagi halba koodita sait WordPressis või mõni muu platvorm – tehke lihtsalt seda, mis töötab!

See kõik on osa veebi ilusast, kuid samas keerulisest ökosüsteemist – ja meil on hea meel olla sellest osa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector