Což je lepší: Škola kódování vs Počítačová věda [Infographic]


Při pohledu na zahájení kariéry v oblasti informatiky a vývoje?

Investice do školení potřebného k profesionálnímu psaní kódu by mohly patřit mezi nejvíce bezpečná kariérní rozhodnutí člověk může udělat pro svou budoucnost.


Obor informatiky a IT se může pochlubit plánovaným růstem pracovních míst třikrát národní průměr a velký plat. A co víc, americké univerzity se nemohou zdát, že dostatečně vystudují počítačové vědy, aby uspokojily poptávku po kvalifikovaných zaměstnancích: v roce 2015 bylo téměř 10krát více otevřených pozic v této oblasti, než tam byly promoce CS majorů.

Takže to, co je udržováno, schopné jednotlivci z této lukrativní profese a poptávky?

kódování školy vs titul CS

Kódování Bootcamp vs. CS Titul: Což je lepší? Přejít na Infographic

4leté stupně nejsou jedinou možností

Oddělení informatiky na vysokých školách a univerzitách v USA v posledním desetiletí rychle rostlo. Od roku 2006 do roku 2015, vysokoškolský zápis pro informatiku se ztrojnásobil. Navíc poptávka po těchto vyhledávaných vstupních slotech vždy daleko přesahuje nabídku. Kvůli velikosti a omezeným schopnostem vysokoškolského vzdělávání se do něj nedostane každý kvalifikovaný, začínající CS major.

Bakalářský titul (minimálně) z informatiky & Inženýrství nebo příbuzné pole bylo kdysi považováno za zlatý lístek na zabezpečení práce v rostoucím a dobře placeném poli. Je však vysokoškolské vzdělání opravdu jediný způsob, jak kariéru v kódování? A s přemrštěnými a rostoucími náklady na výuku, je titul CS skutečně stojí za dluh? A pro ty, kteří se chtějí později v kariéře dostat do oboru: vyžaduje naučení se kódu opravdu návrat do školy, aby získali další titul?

Pokud je na vzestupném trhu kódování bootcampů náznak, ne. Tradiční titul je ne vaše jediná možnost.

Co jsou kódovací bootcampy?

Školy kódování slibují, že budou schůdná alternativa k akreditovaným studijním programům v informatice & Inženýrství. Kódovací bootcampový model je jednoduchý a inovativní: za zlomek času a za zlomek ceny vysokoškolského studia se motivovaní jedinci učí dovednosti potřebné k tomu, aby vedli úspěšnou kariéru v oblasti počítačů, softwaru a webového vývoje. Nevyžadují se žádné předchozí znalosti ani zkušenosti. 

Po prvním spuštění v roce 2012 se model bootcampu kódování opravdu chytil. V prvních pěti letech po založení první kódovací školy, kódování bootcampu zápis vzrostl o více než 1000% celostátní. V roce 2017 dokončilo svou práci více než 23 000 bootcampérů a připojilo se na trh práce. Toto je nesmírně působivá statistika, když se domníváte, že každý rok absolvuje 80 000 majitelů CS. 

co jsou kódovací školy

Kódování bootcampu versus počítačová věda: který program je lepší?

Je snadné pochopit, proč může být kódovací bootcamp atraktivní alternativou, ale může být kódovací školní havárie skutečně stohována až na čtyřletý titul? Která je lepší volba? Odpověď je komplikovaná a závisí na mnoha osobních faktorech.

Pokud zvažujete své možnosti při rozhodování o kódování bootcampu versus CS, je pro vás následující infographic. Rozebrali jsme se největší rozdíly mezi čtyřletým stupněm a kódováním školního vzdělávání které vám pomohou vybrat to, co nejlépe vyhovuje vašim cílům. Od nákladů na výuku po najímání perspektiv až po statistiku rozmanitosti byste měli při rozhodování mezi CS bakalářskou nebo kódovací školou zvážit následující:

Infographic: Coding Bootcamp vs. Titul informatiky

Sdílet tento obrázek na vašem webu

Uveďte prosím na tomto obrázku uvedení zdroje WhatsTheHost.com.

kódování škol vs infographic počítačové vědy

Infographic zdroje

(Červenec 2018)

Informace obsažené v infographic lze nalézt na následujících odkazech:

Kódovací škola vs. bakalářský titul: to je pro mě to pravé?

Díky kódovacím bootcampům jsou práce s počítači, softwarem a webovým vývojem přístupnější než kdy jindy. Přestože mohou být pro začínající programátory proveditelnou možností, kódovací školy se nikdy nepokoušely nahradit tradiční čtyřleté programy. Spíše jsou strukturovány tak, aby vyhovovaly potřebám studentů, kteří se zcela nezapadají do formy bakalářského studia.

Pokud spadáte do jedné nebo více z následujících kategorií, může být pro vás tou nejlepší volbou kódování bootcampu:

Máte již pracovní zkušenosti a alespoň jeden titul

Pro lidi, kteří mají zájem o kariérní přechod po letech práce a studia, je myšlenka návratu do prostředí vysoké školy pochopitelně nepochopitelná. Školy kódování nabízejí programování, které je vhodnější pro dospělé než pro teenagery. Podle Zpráva o předmětu, průměrný bootcamper tlačí na 30 a již má bakalářské a několikaleté pracovní zkušenosti.

Neochotně si půjčujete

Studentský dluh je 1,5 bilionu dolarů průmyslu. Průměrná třída v roce 2017 grad opustila vysokou školu s dluhem téměř 40 000 $ a toto číslo stále roste. Stále více mladých lidí se ptá, zda vysoké náklady na formální vzdělávání skutečně stojí za to a hledají alternativy.

Pro začínající programátory, kteří již mají omezené studentské půjčky od bývalého stupně, by pochopitelně mohlo být odstrašení vyloučení dalšího zadlužení pro druhý stupeň. Pro absolventy středních škol, kteří zváží, zda se chtějí zúčastnit formálního studijního programu nebo jít do kódovací školy, může být vyhlídka na absolvování dříve a s menším dluhem než jejich vrstevníci konkurenční výhodou.

Škola kódování přichází zlomek nákladů na vysokoškolské vzdělání, což výrazně usnadňuje financování vzdělávání bootcampů bez půjček. Zatímco 70% bakalářských studentů absolvuje s dluhem, pouze asi 25% kódujících školních stupňů ano.

Čtyři roky denního studia pro vás nejsou proveditelné

Zdržet se života na čtyři roky a věnovat se studiu na plný úvazek prostě není možné pro všechny. Pro ty, kteří jsou rodiči, musí pracovat na plný úvazek, aby se mohli sami živit a / nebo jiní, nebo prostě nemohou strávit další čtyři roky ve škole, může být kódování škol tím nejlepším řešením.

Díky štíhlému kurikulu a rychlému vzdělávacímu prostředí absolvuje většina bootcamperů přibližně 3,5 měsíce. To je ekvivalent jednoho semestru na vysoké škole nebo univerzitě!

Protože školy kódování jsou flexibilnější a přístupnější pro různé životní situace, jejich studentská těla bývají také různorodější než vaše typické univerzitní CS oddělení. Ženy tvořily v roce 2015 pouze 14% absolventů CS titulů, ale 36% známek bootcampů. Podobně černí a latinové tvořili pouze 10% majitelů CS, ale 25% gradací bootcampů.

Závěr: Vyberte si, co nejlépe vyhovuje vašim ambicím

Rozhodnutí o kódování školy versus bakalářský titul je třeba zvážit mnoha faktory. Kromě zvážení ceny, časového závazku a vlastní životní situace by kvalita programu měla být jedním z nejdůležitějších faktorů při vašem rozhodování. Které kódovací jazyky byste se chtěli naučit, v jakém průmyslovém odvětví byste chtěli skončit, a jaké zkušenosti, které vaši lektoři přinesou ke stolu, by měly hrát rozhodující roli ve zvolené instituci.

Výběr toho, co nejlépe vyhovuje vašim ambicím, může být dlouhý proces plný nejistot. Informujte se co nejvíce a neztrácejte ze zřetele své profesní cíle. Ale ať už se rozhodnete jít tradiční cestou a zapsat se do univerzitního nebo univerzitního CS programu, nebo absolvujete intenzivní kurzy na kódovacím bootcampu, jedna věc je jasná: budoucnost vypadá jasně pro ty, kteří mohou kódovat.

Jak to souvisí s webhostingem?

Jak se tedy jedná o webhostingovou webovou stránku s recenzemi a recenzemi, jak souvisí kódování bootcampů s hostingem? Mnoho.

Weboví vývojáři se spoléhají na solidní hosting, aby si své webové stránky broukali a pracovali nepřetržitě. Bez hostování neexistuje žádný web. Bez velkých kódovacích kotev neexistuje žádný web.

Vývojáři milují rychlost a techniku ​​hostitelů, jako je WP Engine, a samozřejmě se vždy snaží dostat ruce na nejrychlejší možné servery.

Pro ty, kteří jsou více začátečníci, není nic špatného na stavbě a stránka bez kódu na WordPress nebo jinou platformu – jen to, co funguje!

Je to všechno součást krásného, ​​přesto složitého ekosystému webu – a jsme rádi, že jsme jeho součástí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map