7 parimat veebimajutuse tugi- ja klienditeenindust pakkuvat ettevõtet

7 parimat veebimajutuse tugi- ja klienditeenindust pakkuvat ettevõtet

7 parimat veebimajutuse tugi- ja klienditeenindust pakkuvat ettevõtet

Sa väärid parimat veebimajutuse tuge, kuna oled hämmastav. Ja liiga hõivatud, et oma aega raisata.


Parim veebimajutuse tugi - olete selle ära teeninud!

Parim veebimajutuse tugi - olete selle ära teeninud! Parim veebimajutuse tugi – olete selle ära teeninud!

Halb klienditugi jätab teid segadusse, vihaseks ja raha kaotamiseks.

See on tõenäoliselt veebimajutuse kõige olulisem asi.

Miks?

Kui te pole veebiarendaja või IT-spetsialist, peaksite oma veebimajutusega probleeme tekkima.

See on elu tõsiasi, nagu surm ja maksud.

Nii et keda saab usaldada, kui soovite tähega klienditoe saada? Oleme otsinud parimat kõrgelt ja madalalt ning toonud nad siia teie juurde.

1. SiteGround – parim tugiteenuste host

SiteGround koputab selle oma klienditoega absoluutselt pargist välja.

Nad on kiired, viisakad ja lähevad edasi üle ja väljaspool et sind toetada.

Seda veebisaiti majutatakse SiteGround, kuna nad on lihtsalt hämmastavad.

Ma ei saa teile öelda, mitu korda mul on luupeaga probleeme olnud ja nad on mind kohe aidanud.

Tegelikult on nende klienditoe ajad ettevõttes parimad.

Minu enda testid näitavad, et nad vastavad alla ühe minuti otsevestluses ja alla kümne minuti kui postitate pileti.

Nüüd on see ainult minu enda katsetamine, kuid paljud ütlevad sama.

Kui soovite klienditeeninduse jaoks just parimat parimat hostit – minge saidi SiteGround juurde. ma mõtlen seda.

PC Mag ütles SiteGroundi kohta järgmist: “Te maksate natuke rohkem tehniliste omaduste eest vähem, kuid kindel turvalisus, klienditeenindus ja õpetused muudavad selle veebimajutaja eriti sõbralikuks väikeettevõtetele ja uutele veebimeistritele.”

2. WP mootor – parim WordPressi ärisaidide jaoks 

WP Engine’i platvormi üks suurimaid eeliseid on sisseehitatud varundamise ja pahavara skannimise teenused. Kuna see sisaldub teie domeeni hostimisteenuses, saate iga kuu säästa tonni raha.

WP mootor on tuntud selle poolest, et pakub turul kõige kiiremat hostimist. Paljud tarbijad on maininud, et saidi kiirus on pärast ettevõtte serveritele migreerumist tunduvalt paranenud. Lisaks muudab hõlpsa migreerimisprotsessi hõlpsaks oma veebisaidi WP Engine’is uuesti paigutamine.

Klienditugi paistab silma ka WP Engine’is. Neile, kes kasutavad WordPressi saitide loomiseks, on WP Mootori töötajad eriti hästi kursis populaarse saidi loomise platvormi tõrkeotsinguprobleemidega. Klientide ülevaated on maininud hostimisettevõtte kirge, öeldes, et nad tunnevad end hinnatuna ja et nende probleemid on esmatähtsad.

Võib-olla on WP Engine’i kui hostiteenuse pakkuja parimad omadused siiski suurepärane lavastuskoha funktsioon. Selle funktsiooni abil saate oma saiti hõlpsalt enne avaldamist veebis käitada, võimaldades teil kontrollida vigu ja muid olulisi võimalikke probleeme.

Ülevaateväljaanded armastavad ka WP Engine’i. Kvaliteedid, nagu piiramatu andmeedastus, igapäevased varukoopiad, pahavara skannimine ja nende saidi lavastamine, ühendavad kõik, et WP Engine oleks populaarne platvorm.

3. A2-hostimine – ülikiire majutamine ja tugi

Kui tegemist on odava ja kiire jagatud hostimisega, võtab A2 Hosting koogi. Kiirusega kuni 20x kiiremini kui teiste jagatud hostingu pakkujate puhul, soovitan neid kindlasti kasutada „tavaliste” jagatud hostide kohal.

Pakkudes energiakasutajatele tipptasemel pakette, on A2 Hosting suurepärane valik kasutajatele, kes otsivad premium-tüüpi hostimisteenuseid. A2 pakub autoserveri konfiguratsiooniteenuseid, mis võimaldavad WordPressi lehti laadida kuni 6 korda kiiremini. Lisaks saate juurdepääsu ainulaadsetele WordPressi sisselogimise URL-idele ja automaatsetele A2-ga optimeeritud värskendustele. WordPressi kasutajatele pakutavate eeliste lõplikuks kasutamiseks lubab A2 kasutajatel pääseda ReCaptcha tehnoloogiale juurde oma WordPressi sisselogimislehtedel.

A2-hostimist on hinnatud üheks populaarsemaks saidiks, mis pakub ajakohase statistika ja tariifide osas ajakohaseid läbipaistvusvalikuid. Järjekindlalt on ettevõte pakkunud oma klientidele standardset kasutustasu 100% pärast seda, kui nad saidi ettevõtte serverites ümber paigutavad.

Kasutajate turvalisus on A2 hostimise meeskonna teine ​​prioriteet. Serveri tagasikerimise varukoopiate ja tasuta HackScani teenuste abil on tagatud mitte ainult turvalised domeenid, vaid ka säästetud raha muidu kallite turva- ja häkkimisvastaste teenuste eest.

Lõpuks on A2 Hosting pühendatud klienditeeninduse algatustele. Tegelikult andis BBB ettevõttele klienditeeninduses A + reitingu. Kui teie ettevõttel on kolme aasta jooksul vaid neli registreeritud klientide kaebust, teate, et teete klienditeenindust õigesti. A2 pakub sageli kliendiuuringuid, et hoida oma tugiteenuseid järk-järgult edasi.

Nad kiitlevad üsna kiirete tugiaegadega, hea tehnilise toe ja paljude funktsioonidega. Viimasel ajal on olnud natuke juttu, et nende tugi on aeglane, kuid nende meeskond ütles mulle, et see oli ajutine.

Enne registreerumist pidage kõigepealt vestlust nende müügitoega ja vaadake, kuidas teile meeldib.

Kas soovite rohkem lugeda? Vaadake meie A2 hostimise vs SiteGroundi postitust, et lugeda, kumb kahest on meie arvates parem.

4. Kinsta – tõelised IT-tehnikud, kes teid abistavad

Üks asi, mis teeb Kinsta absoluutselt tähekaks, on see, et saate esimese astme tugiagendid. Klienditoe asemel aitavad teid tegelikud IT-tehnikud ja tõelised veebiarendajad. Nad tunnevad WordPressi seest ja väljast ning ei pea tehnilistest põhiprobleemidest oma juhilt küsima.

Kuigi see võib olla Kinsta jaoks kallim, on see teile parem. Ja ehkki Kinsta võib oma hostimisplaanide osas pisut kõrgemale asuda, arvame, et see on tõeliste ettevõtete jaoks absoluutne mõistusevastane mängija. Kui järele mõelda, siis hea WordPressi arendaja või tehniline abi, mis aitab teie madala kvaliteediga hostingu seadistusi parandada, tagastab teile 50–150 dollarit tund. Kuid Kinsta plaanid algavad kõigest 30 dollarist kuus – seal on üsna lihtne matemaatika.

Veelgi enam – öelge mulle, kui palju maksab teie ettevõttele häkkimine? Uuringute kohaselt maksavad pahavara, häkkimine, DDO-d jne keskmiselt ettevõtetele

5. Bluehost – uus ja parendatud tugi

Bluehost on kõigile teada. Me kõik teame, et nad on üliodavad, kuid nende tugi pole just kõige suurem, eks?

Noh, nad on viimase paari aasta jooksul tohutult paranenud. Pärast kasutajate kaebusi on nad mängu kiirendanud ja hakanud pakkuma paremat toodet koos parema toega.

Ühelt poolt meeldib meile, et nad on laiaulatuslikud hostid, kellel on madalad hinnad ja korralik tugi, teiselt poolt soovitame nende kohal sellel lehel veel mõnda hosti.

6. InMotion Hosting – 100% USA-s asuv tugimeeskond

Klienditeenindus on InMotioni turunduses sageli esiplaanil ja keskmes ning seda mõjuval põhjusel. 100% USA-s asuvas klienditeeninduse meeskonnas võite olla kindel, et saate oma probleemidest hõlpsalt suhelda InMotioni spetsialistidega. Tänu paljudele tugivõimalustele, sealhulgas vestlusele, e-postile, telefonile ja muudele tugifunktsioonidele, saate kohe ühenduse võtta kõikjal maailmas..

InMotion on tõestanud, et nende serverites uuendatud saitidele pakutavad täituvuse määrad on soovitavad. Tööstusstandardi 99,9% -line tööaeg on püsivalt saavutatud ja nad on igasugused suuremad rikkeid täielikult vältinud, nagu lähiminevikus on teinud mõned teised hostimissaidi ettevõtted..

Arvustuste saitidel on hea meel juhtida tähelepanu paljudele tasuta tööriistadele, mida InMotion oma klientidele pakub, samuti nende suurepärastest klienditeeninduse võimalustest. Tegelikult valis PC Mag InMotioni oma hallatava WordPressi hostimise parimaks valikuks.

7. Hooratas – disainibüroode armastusväärne tugi

Hooratas on teinud selle koha maailmas disainiagentuuride hostiettevõttena. Nad pakuvad plaane, mis muudavad loomeagentuuride klientide hostimise edasimüügi ja haldamise lihtsaks. Nii et kui olete agentuur – nad sobivad teile ideaalselt ja nende ööpäevaringne tugi on teie jaoks selja taga.

Oma toetuse kohta ütlevad nad:

Toetus. Meie meeskond on saadaval 24 tundi päevas, seitse päeva nädalas otsevestluse kaudu. Nad on kõik valdkonna eksperdid, seega saavad nad aidata kõigega, alates paaritu veast ja lõpetades pistikprogrammi soovitusega.

Hooratta toe miinus on see, et nad pakuvad vestlusteenust ainult maksvatele klientidele <250 dollarit kuus. Kui soovite telefoni tuge, peate maksma rohkem. Päeva lõpus kartsin isiklikult telefoni teel tugiteenuste helistamist, nii et minuga on kõik korras, kuid see sõltub tõesti teie eelistustest.

Teie hostingu uuringute kontrollnimekiri

Ok, me teame, et klienditugi on kriitilise tähtsusega, kuid mida muud peaksite hostimaterjali üle otsustamisel arvestama? Seal on miljon hostimisplaani – kuidas te isegi parimat välja mõtlete?

Segi ajavad sellised terminid nagu LInux, cPanel, CDN jne? Saime hakkama. Siin tasub silmas pidada järgmist.

  • Mida tüüpi veebimajutus Kas sa vajad? Seal on palju. Üldiselt, kui olete väike ettevõte, võite minna jagatud hostimiskavaga, näiteks mida pakuvad SiteGround ja Bluehost. Kui olete ettevõttest pisut suurem, peaksite kaaluma kas pilvemajutamist või VPS-i majutamist. Veel suurem? Minge koos pühendatud hostimisega.
  • Kas domeeninimi on lisatud? Ettevõtjate jaoks pole see suur asi. Kuid kui olete väikeettevõte, on tasuta domeeninime pakkuv host väga kasulik.
  • Tasuta SSL-sertifikaadid. Nii paljud hostid pakuvad tänapäeval tasuta SSL-sertifikaati, ma ei usalda südamest neid, kes seda ei tee.
  • Uptime ja seisakuid. Peaksite eeldama, et host on selles suhtes läbipaistev. Tahad midagi 99,99% tööaega. Lõppude lõpuks tähendab 98-protsendilise tööajaga host teie veebisaidi täielikku madaldamist 7+ päeva aastas!
  • Lisandmoodulid – see hõlmab palju, kuid soovite arvestada sellega, kui saate iga väiksema lisandmooduli jaoks nikli ja timmimise või kui hostiettevõte on helde ja pakub teile palju tasuta. Leidsime, et SiteGround on üks parimaid, mis sisaldab palju funktsioone madala hinnaga, samuti WP Engine ja A2 Hosting.
  • Raha tagasi garantii: enamik võõrustajaid pakub 30-päevast raha tagasi garantii. Superstaaridele meeldib WP mootori pakkumine 60 päeva.

Olete juba hea alguseni jõudnud – teete oma uuringuid ja teete häid võrdlusi. Kiirust teie otsusega!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector