A2 Hosting vs BlueHost Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

A2 Hosting vs BlueHost Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

A2 Hosting vs BlueHost Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Teie ettevõttele sobiva veebimajutusteenuse valimisel on mitu olulist elementi. Kahe veebimajutusettevõtte võrdlemisel pöörake tähelepanu sellistele elementidele nagu hinnakujundus, klienditugi ja saadaolevad funktsioonid. Vaadake seda A2 hostimise ja BlueHosti võrdlust.


Seisakuid / Uptime

Töökindluse võrdlemiseks alustatakse sellest, mida Bluehost oma klientidele pakub. Ettevõte lõpetab vaid tegeliku protsendimäära pakkumise, mille jooksul nende hostimisteenus hoiab teid töövalmis. Kuid praegused kliendid märgivad, et nende teenus on saadaval 99,9 protsenti ajast. Kui teenuse osutamine langeb, toimub taastamine kiiresti ning te olete kohe varukoopia ja töötate kiiresti. Teil on võimalus SSL- ja SSH-krüptimisega suurendada hostimisteenuste usaldusväärsust.

A2 Hosting ei häbene öelda, et nende hostimisteenused on saadaval 99,9 protsenti ajast. Nad pakuvad ajaloolisi taustaaruandeid, mis näitavad, kui hästi nende serverid toimivad pärast hostimisteenuse võrku jõudmist. Nad tegutsevad eeldusel, et kvaliteetse teenuse pakkumine tähendab, et midagi ei peideta. Hostimisteenus võtab usaldusväärsuse sammu võrra edasi, pakkudes tagasivõtmistööriista, mis võimaldab probleemide ilmnemisel veebisaidi taastada eelmises teeninduspunktis. Kõik A2 süsteemi serverid asuvad Michiganis ja neid hoitakse samuti rangete turvameetmete all.

Funktsioonid

BlueHost ei reeda, kui räägime nende teenustega pakutavatest funktsioonidest. Igal kontol on piiramatu kettaruumi salvestusruum, saadaval on e-posti ja FTP-kontod. Samuti on teil võimalus võõrustada ka mitut erinevat domeeni veebisaiti. BlueHost ei piira domeenide arvu, mida saate igal ajal hallata. Toetatud on erinevatele kodeerimistüüpidele, sealhulgas PHP, Perl 5, Javascript ja Flash. Kui teil on e-kaubanduse sait, on teie käsutuses nüüdisaegsed ostukorvid.

A2-hostimine ei paku nii palju funktsioone kui teine ​​hostimisteenus. See, mida te vastu võtate, on muljetavaldav. Iga nende teenuse plaan sisaldab piiramatut andmete edastamist ja RAID-10 salvestust. Teil võib olla nii palju e-posti kontosid, kui teie sait vajab, ning lisaks saate hallata juhtimist korraga mitme domeeni üle. Võite oma A2 hostimiskontole tuua domeeni, mis asub mõnel teisel hostimissaidil. Pakenditel on CPanel saadaval ka teie saitide tõhusaks juhtimiseks.

Klienditugi

Praeguste klientide kommentaaride järgi on BlueHostil klienditeeninduses palju tööd ära teha. Väidetavalt on hostiteenus oma klientidele kättesaadav ööpäevaringselt otsevestluste, e-kirjade ja telefoni tugisüsteemide kaudu. Olemas on videoõppekogu, mis on abiks ka pakiliste probleemide korral. Enamik kliente näeb asju siiski teisiti. Nad teatavad, et hostimisteenusega on keeruline ühendust saada ja kui tehnikuga ühendust on vaja, pakub see vähest tuge või puudub see üldse. Kliendid saavad vähe abi ka videoõpetuste kaudu.

A2 Hosting särab klienditoe osakonnas. Kõik nende teenindustehnikud töötavad väljaspool USA-d, mis teeb vestlused hõlpsalt kättesaadavaks kõigis neljas peamises ajavööndis. Hostimisteenus viib nende toe veel ühe sammu võrra edasi, pakkudes teile tugiteenuse taotluse teises otsas arendajaid. Need inimesed saavad aru koodikeelest ja muudest tehnilistest keeltest, mis võivad teie probleemi selgitada. Tugiteenused on saadaval otsevestluste, meilivestluste, telefonikõnede ja veebipõhise piletisüsteemi kaudu.

Hinnakujundus

BlueHosti hinnastruktuur algab nende algtaseme jagatud hostimisplaani korral 3,95 dollarist kuus. Ülejäänud jagatud hostimisplaanid ulatuvad kuni 13,95 dollarini kuus ja hõlmavad vähemalt 50 GB saidi ruumi, 100 MB e-posti konto salvestusruumi ja vähemalt ühe veebisaidi domeeni toimimist. Nende VPS-i hostimispaketid algavad 29,99 dollarist kuus ja sisaldavad 2 GB muutmälu, kuni kaks IP-aadressi konto kohta ja 2 protsessori südamikku. Selle hostimisteenuse puhul on märgatavalt puuduv hinnafunktsioon olemasolev raha tagasi garantii poliitika. Kui midagi läheb valesti või kui muudate oma teenuse kasutamist puudutavat meelt, kaotate te kõik selle ajani makstud raha.

A2 Hosting teeb paremat tööd hinnaosakonnas. Nende jagatud hostikavad algavad 3,92 dollarist kuus ja ulatuvad kuni 9,31 dollarini kuus. Nende hindade eest saate piiramatu salvestus- ja edastusruumi, tasuta SSD, viis andmebaasi ja teenust, mis on 20x kiirem kui konkurents. Muud paketid hõlmavad VPS-i hostimist alates 32,99 dollarist kuus ja spetsiaalne serverimajutamist, mis algab hinnaga 99,59 dollarit kuus.

Soovitus

A2 Hosting ja Bluehost on mõlemad suurepärased hostimisettevõtted, mis pakuvad klientidele palju suurepäraseid funktsioone. Mõlemal hostimisteenusel on taskukohane hind ja need on usaldusväärsed, kui kaua teie veebisait töötab ja töötab. A2-hostimine on lõppude lõpuks parem valik, kuna ta on tähelepanu pööranud detailidele ja kvaliteetsetele klienditeeninduse funktsioonidele.

Kes on parem veebimajutusteenus, AWS või A2 Hosting? Siit saate teada meie AWS vs A2 Hosting võrdluspostituse alt. Lugege ka meie Bluehost vs. GoDaddy postitust, et näha, milline neist kapteniturunduse hostimisteenustest parimal kohal välja tuleb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector