Dreamhost vs A2 Hosting: kumb on parem? Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Meil on lõputu missioon tuua teile ülevaade kõigist seal asuvatest hostimisveebisaitidest ja öelda teile, millised neist on kõigi nende parimad omadused ja eelised. Igas osas vaatame kahte hosti ja vaatame, kuidas nad mitmesugusel viisil üksteisega kokku saavad, et saaksite näha, kumb on selge võitja. Sel juhul vaatame Dreamhostit ja A2 Hostingi. Mõlemad on spetsialiseerunud standardsele hostimisele, mis tähendab, et ehitate oma serveritele veebisaiti. Sellisena on neil kõigil eeliseid ja puudusi, nii et lammutame selle lahti ja vaatame, kumb neist välja tuleb.


Hinnakujundus

Nagu iga teenuse puhul, võib ka hind olla piirav tegur. Kui te ei saa endale oma veebisaidi eest maksta, pole vahet, milliseid funktsioone või funktsioone saate, seega vaatame alati seda esimest. Sellegipoolest võib väärtus mängida teie otsuses tohutut rolli, eriti kui kahel hostil on sellised sarnased hinnastruktuurid. Nii A2 kui ka Dreamhost on suhteliselt odavad, nii et te ei peaks üldkulude põhjal valikut tegema. Siit saate igaühelt oodata.

A2 virtuaalserver

 • Lite: 3,92 dollarit kuus (siis saab sellest 7,99 dollarit)
 • Swift: 4,90 dollarit kuus (siis saab 9,99 dollarit)
 • Turbo: 9,31 dollarit kuus (siis saab 18,99 dollarit)

Unistuste hostitud virtuaalserver

 • 10,95 dollarit kuus
 • Terve aasta arve eest 9,95 dollarit kuus (119,40 dollarit)
 • Kolme aasta arve eest 7,95 dollarit kuus (286,20 dollarit)

A2 VPS-i hostimine

 • Haldamata: 5,00 dollarit kuus
 • Hallatud (juurjuurdepääs puudub): 32,99 dollarit
 • Tuum (juurjuurdepääsuga): 32,99 dollarit

Dreamhost VPS hostimine

 • Põhiplaan: 15 dollarit kuus
 • Täiendatud plaan: 30 dollarit kuus
 • 4 GB RAM-i plaan: 60 dollarit kuus
 • 8 GB RAM-i plaan: 120 dollarit kuus

A2 spetsiaalne serverimajutus

 • Poolpühendatud: 9,31 dollarit kuus (siis saab 18,99 dollarit)
 • Juhtimata Flex: 99,59 dollarit kuus (siis saab sellest 119,99 dollarit)
 • Hallatud Flex (juurjuurdepääs puudub): 141,09 dollarit kuus (siis saab 169,99 dollarit)
 • Core Flex (juurjuurdepääsuga): 141,09 dollarit kuus (siis saab 169,99 dollarit)

Dreamhosti spetsiaalne serverimajutus

 • Neli tuumikava: 149 dollarit kuus
 • Kaksteist põhiplaani: 229 dollarit kuus

Nagu näete, on neil hostimisplaanid mis tahes teie vajaduste jaoks. Mõlemad pakuvad ka pilvemajutuse lahendusi ja ka Dreamhostil on WordPressi funktsionaalsus. Uurime üksikasjalikumalt, millised funktsioonid iga plaaniga kaasnevad, kuid põhipaketti vaadates on A2-l rohkem võimalusi kui Dreamhostil. Põhjus on see, et Dreamhostil on ainult üks plaan, nii et saate kõik parimad omadused, ilma et peaksite hiljem tee äärde uuendama. Seetõttu on parim viis nende kahe võrdlemiseks näha, kuidas A2 Turbo plaan võrdub Dreamhosti tavaplaaniga. Sel juhul ilmub Dreamhost tuulepea kohale.

Võitja: Unenägude vaim

Raha tagasi garantii

Üks asi, mis peaks mis tahes hostimisplaaniga kaasnema, on võime tagasi mõelda, kui meelt muudate. Kuna veebisaidi loomine võtab aega ja selle toimimiseks peate lootma mitmesugustele programmidele ja tööriistadele, ei soovi te jääda kinni maksmast millegi eest, mis ei toimi hästi. Kui maksate selle eest igakuiselt, võib seda hõlpsalt tühistada, kuid kui ettemaksu maksate vähemalt aasta või rohkem, võib selle raha tagasi saamine olla tohutu valu, kui muudate meelt.

Õnneks pakuvad paljud hostimisteenused raha tagasi garantii, nii et kui see kunagi juhtub, ei pea te muretsema oma investeeringu kaotamise pärast. Sel juhul on A2-l üsna tavaline 30-päevane garantii, samal ajal kui Dreamhost annab teile meelt muuta 97 päeva. See on päris muljetavaldav tehing, kuna see näitab ka seda, kui palju Dreamhost oma tootesse usub.

Võitja: Unistuste vaim, kaugelt

Klienditugi

Väärtusest rääkides ei taha me vaadata ainult numbreid ja andmeid. Selle põhjuseks on asjaolu, et salvestusruumi ja tööaja reitingute kohta saate koguda ainult nii palju teavet. Seetõttu usume, et ettevõtte üks parimaid mõõtmeid on see, kui hästi saate nendega kontakti saada, kui midagi läheb valesti ja vajate abi selle parandamisel. Iga hosti klienditeeninduse reitingust põhjalikuma ülevaate saamiseks jagage see nelja põhikategooriasse: telefon, vestlus, e-post ja foorumid. Siit saime teada.

Telefonitugi

Nagu raha tagasi garantii, peaks iga auväärne ettevõte olema alati telefoni teel kättesaadav. See on tänapäeval kõige elementaarsem suhtlusvorm, mistõttu on see nii murettekitav, et Dreamhost ei paku seda tugiliikmeni jõudmise meetodina. Tegelikult, kui soovite tagasi helistada, peate selle privileegi eest maksma lisatasu 14,95 dollarit kuus. Ettevõtte jaoks, kes uhkustab tipptasemel (vähemalt nende saidi põhjal), võiksite arvata, et selline teenus poleks nii kättesaamatu.

Võitja: A2

Live Chat

Ehkki telefoniga kellegagi rääkimine on vaikimisi suhtlusmeetod, võib tänapäeval olla palju lihtsam ja kasulikum kasutada reaalajas vestluse funktsiooni. Nii ei pea te ootele ootama ja saate ikkagi oma probleemi reaalajas lahendada, selle asemel et meilisõnumite vastuseid oodata. Õnneks pakuvad mõlemad funktsioonid seda saiti, ehkki A2 on teiega ühenduse saamiseks parem kui Dreamhost. See sõltub kellaajast, nii et kui proovite tipptundidel kellegagi jõuda, peate Dreamhostis natuke kauem ootama.

Võitja: A2

E-post

Koos telefonitoega on see vaikimisi vajalik kõikidel veebisaitidel. Kui seda ei oleks, oleks meil tõsiseid kahtlusi, kas teenus oli seaduslik või mitte. Mõlemal hostil on e-posti piletisüsteem ja mõlemal võtab vastamine sama aega. Üks asi, mille üle Dreamhost uhke on, on see, et iga nende tugiteenistuja on ehtne Dreamhosti töötaja, mitte kõne- või e-posti keskuses töötav inimene. Me ei saa öelda, kui õige see väide on, kuid tundub, et see vastab tõele. Sellegipoolest on mõlemal saidil e-kirjade kiireks ja tõhusaks naasmiseks üsna hea abi.

Võitja: lips

Foorumid

Lõpuks on neile, kellele meeldib õppida, kuna nad lähevad õppima, on kasulik pääseda juurde teadmiste andmebaasidele, mis käsitlevad tavalisi probleeme ja lahendusi, et saaksite asju ise välja mõelda, selle asemel, et kellegagi rääkida. Mõlemal võõrustajal on korralik foorumiteenus, kuid Dreamhost ulatub täiendavate õpetuste ja õppeekraanide abil kaugemale. Enamasti hõlmab A2 ainult põhimaterjale, samal ajal kui Dreamhost tegeleb keerukamate probleemidega, mis võivad teie saidil tekkida. Selle tulemusel peame Dreamhostile kerge eelise andma.

Võitja: Unenägude vaim

Kiirus

Veel üks asi, mida väärtuse osas arutada, on teie saidi laadimise kiirus. Nendel päevadel ei taha kasutajad kulutada sihtlehe ootamisele rohkem kui paar sekundit, nii et kui teie host ei anna kiiret kiirust, võite kaotada palju äri.

See on üks areen, kus A2 õitseb, kuna teenistus on uhke, et on seal üks kiiremaid võõrustajaid. Peame nõustuma, ehkki selliste uskumatute tulemuste saamiseks peate kindlasti saama veel soodsama paketi. Sellegipoolest peame ütlema, et mõlemal võõrustajal on korralikud tulemused. Seda leidsime mõlemale. Märkuseks on see, et tegemist on standardsete hostimiskavadega, nii et see võib muude variantide (nt VPS või spetsiaalsed serverid) korral pisut erineda.

A2 majutamine

 • Parim aeg: 30ms
 • Halvim aeg: 10 sek
 • Keskmine: 9 sek

Unenägude vaim

 • Parim aeg:24 sek
 • Halvim aeg:34 sek
 • Keskmine:10 sek

Nagu näete, on A2-l selge eelis keskmise kiirusega, mis on palju parem kui Dreamhostil, isegi kui vaadata parimaid laadimisaegu. Üldiselt, kui soovite, et teie sait oleks kiire, peaks A2 olema teie parim valik.

Võitja: A2

Seisakuid / Uptime

Kiiruse kõrval on tööaeg veel üks oluline mõõdupuu, mis näitab teie peremehe tervist ja elujõudu. Arvestades, et te ei soovi, et teie sait serveri või võrguga seotud probleemide tõttu alla käiks, soovite, et teie hinnang oleks võimalikult lähedal 100% -le. Mõnel juhul võite mõnikord saada saidilt garantii (näiteks Dreamhost), mis tähendab, et kui teil on seisakuid, on teil õigus saada saidi krediiti iga päev, mil see juhtub. Dreamhost pakub küll sellist garantiid, kuid A2 mitte. Siin on mõlema keskmine.

 • A2 hostimine: 98%
 • Unistuste vaim:98%

Üldiselt on Dreamhostil natuke rohkem kiiku kui A2-l, kuid arvestades, et sait pakub 100% garantiid, tähendab see, et peame neile eelise andma.

Võitja: Unenägude vaim

Funktsioonid

Lõpuks hakkame süvenema iga peremehe vastikusse ja näitame teile, mida saate oma plaani võimalustega. Kuna oleme suurema osa olulistest asjadest juba üle käinud, kirjeldame neid lihtsalt, et saaksite teha omapoolseid võrdlusi.

A2 virtuaalserver

 • Lite kava: 1 veebisait, 5 andmebaasi, piiramatu salvestusruum, tasuta SSL
 • Swift: Piiramatu arv veebisaite, salvestusruume ja andmebaase, tasuta SSL
 • Turbo: Piiramatu arv veebisaite, salvestusruumi, andmebaase ja Turbo Speed ​​(kuni 20 korda kiirem)

Unistuste hostitud virtuaalserver

 • Standardplaan: tasuta domeen, piiramatu salvestusruum, ribalaius ja andmebaasid, tasuta SSL

A2 VPS-i hostimine

 • Haldamata: 1 südamik, 20 GB salvestusruum, 512 MB RAM
 • Hallatud: 4 tuumaga, 75 GB salvestusruum, 4 GB muutmälu
 • Tuum: 4 südamikku, 75 GB salvestusruum, 4 GB muutmälu (pluss juurjuurdepääs)

Dreamhost VPS hostimine

 • Esimene plaan: 1 GB RAM, 30 GB salvestusruum, piiramatu ribalaius ja domeenid
 • Teine plaan: 2 GB RAM, 60 GB salvestusruum, piiramatu ribalaius ja domeenid
 • Kolmas plaan: 4 GB RAM, 120 GB salvestusruum, piiramatu ribalaius ja domeenid
 • Neljas kava: 8 GB RAM, 240 GB salvestusruum, piiramatu ribalaius ja domeenid

Järeldus

Üldiselt, kui otsite kiirust ja kasutusmugavust, on A2-hostimine tõenäoliselt parem valik. Seda saab kasutada nii Linuxi kui ka Windowsiga (kuigi Windowsi hinnakujundus on natuke erinev) ja juhtpaneel on laialt levinud cPanel, samal ajal kui Dreamhostil on oma versioon. Kui otsite midagi pisut lihasemat või soovite arendada mõnda kõrgetasemelist saiti, on Dreamhost teie parim panus. Lõpuks peame ütlema, et A2 alumine sisenemisriba muudab selle üldiselt paremaks võimaluseks.

Võitja: A2 majutamine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map