DreamHost vs InMotion Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

DreamHost ja InMotion Hosting on tuntud ja juurdunud ettevõtted, mis pakuvad veebimajutusteenuseid. Mõlemad ettevõtted on olnud Interneti-aastatel praktiliselt igavesti (InMotion Hosting on 14-aastane ja DreamHost on 20!) Kuna veebimajutusteenuseid pakub palju ettevõtteid, võib olla keeruline teada, milline ettevõte tooteid pakub , hinnakujundus ja teie jaoks kõige paremini sobivad teenused. Kui olete mõelnud minna ühte neist ettevõtetest, siis ei pruugi te teada, milline neist on parem valik. Õnneks saame teid selles aidata. Järgnev teave peaks aitama teil teadliku otsuse tegemisele lähemale jõuda, kuna võrdleme DreamHosti ja InMotion Hostingi paljude funktsioonide osas, et teada saada, milline neist pakub raha eest kõige rohkem väärtust.


Funktsioonide võrdlus

Selles jaotises käsitleme mõnda peamist funktsiooni, mida võite oodata ükskõik milliselt veebimajutusteenuselt, et näha, kuidas need kaks ettevõtet üksteise vastu konkureerivad.

 • Hind

Üks suurimaid asju, mida keegi veebimajutusteenusest otsib, on alumine rida – kui palju see kõik maksma läheb? Nii DreamHost kui ka InMotion Hosting pakuvad erinevat teenindustaset, igaühel on oma hind. DreamHosti jaoks algab veebimajutuse põhiteenus 10,95 dollarist kuus. Aasta eest ette makstes võib selle hinna siiski maha tõmmata ja kolme aasta korraga maksmine viib hinna 7,95 dollarini kuus.

InMotion Hosting pakub oma põhilist veebimajutuse paketti hinnaga 7,99 dollarit kuus. Nagu DreamHost, annab aasta eest ettemaksu tasumine teile dollari kuus allahindluse ja teile antakse ka võimalus tasuda kaks aastat ette, mis kokku viib 5,99 dollarini kuus.

Mõlemad teenused pakuvad ka teisi tooteid, sealhulgas VPS (virtuaalsed privaatserverid) ja spetsiaalne serverimajutus. Muidugi tulevad need lisateenused kõrgema, kuid võrreldava hinnasildiga.

 • WordPressi majutamine

WordPress Hostingi otsijatele pakuvad seda teenust mõlemad ettevõtted. DreamHost pakub oma põhipaketti alates 7,95 dollarist kuus, InMotion Hosting aga alates 5,99 dollarist kuus. Mõlemal ettevõttel on sõltuvalt teie vajadustest ka mitmetasandiline teenindus. InMotion Hostingil on kolm erinevat teenustaset – juba mainitud põhipakett ja veel kaks teenustaset, mille maksimaalne hind on WordPress Hosting’i “Pro” taseme jaoks 13,99 dollarit. DreamHost pakub seda, mida ta nimetab “DreamPressiks” 16,95 dollari eest kuus, kuid väidab, et see teenus on viis korda kiirem kui selle peamised WordPressi hostimisvalikud ja on spetsiaalselt loodud kõigi andmete ja ribalaiusega seotud probleemide käsitlemiseks.

 • Omadused – sarnasused

Muidugi, dollari või kahe erinevus kuus on pikas perspektiivis tühine; aga tegelikult on oluline see, mida selle raha eest saate. Selles suhtes on mõlemad teenused väga sarnased, kuna mõlemad pakuvad laia valikut teenuseid ja funktsioone. Näiteks nii DreamHost kui ka InMotion Hosting pakuvad mitmesuguseid funktsioone, mis aitavad teil luua eduka ja ilusa veebisaidi. Mõlemad teenused pakuvad eelvalmis veebimallid, mida saate valida ja kohandada vastavalt oma konkreetsetele vajadustele. Mõlemad pakuvad teile ka võimalust saidi loomiseks juba algusest peale ja mõlemad annavad teile veebisisu piiramatu salvestusmahu. Mis on siis, kui otsite teenust oma WordPressi veebisaidi majutamiseks? Seda pakuvad nii DreamHost kui ka InMotion Hosting. Ühesõnaga, mõlemal ettevõttel on pikk nimekiri tööriistu ja teenuseid, mis aitavad teie vajadusi täita.

 • Omadused – erinevused

Siiski on mõned erinevused. DreamHost pakub mitmeid pilvepõhiseid lahendusi nagu pilveserverid ja pilvesalvestus. Veelgi enam, saate oma saidi tegelikult DreamHostis tasuta üles ehitada – maksate ainult siis, kui otsustate selle tegelikult avaldada. See tähendab, et saate oma saidi ettevalmistamiseks mitte ainult kulutada nii palju aega kui vaja, kuid nad ei võta teilt tasu, kui näete kõike, mida neil on pakkuda.

Teine funktsioon, mis näib DreamHostile eelist lisavat, on pühendumus pahavara tuvastamisele ja kõrvaldamisele enne, kui see kunagi teie veebisaitidega kokku puutub. Automaatse ründevara skaneerimise ja nn pilvpimenduse integreerimise kaudu toimuva protsessi abil hoiab DreamHost teie sisu ja teie äri võimalike kiskjate eest kaitstuna.

Kui te ei soovi oma saidi loomise protsessi tegelikult läbi viia või mingil põhjusel ei soovi te õppida pakutavate veebidisaini loomise tööriistade kasutamist, pakub InMotion Hosting teie veebisaidi loomiseks teile . Esitades mõned põhiküsimused teie vajaduste kohta, kavandab InMotion Hosting teie veebisaidi ja kujundab selle teie jaoks, mida saate seejärel oma äranägemise järgi kohandada. Lisaks võimaldab InMotion Hosting hõlpsalt Google Appsi ja sotsiaalse meedia integreerimist teie olemasolevale veebisaidile. InMotion Hosting pakub ka mõnda rakendust, mis on spetsiaalselt loodud kaubandusega seotud veebisaitidele, sealhulgas Magento ja Woo Commerce.

 • Klienditugi

Nii DreamHost kui ka InMotion Hosting pakuvad ööpäevaringset klienditugi ning võimalust suhelda rea ​​teises otsas asuva kvalifitseeritud eksperdiga. Ehkki DreamHost reklaamib, et ööpäevaringne tugi toimub peamiselt e-posti ja Twitteri kaudu, teeb InMotion Hosting hõlpsaks ka reaalainetega rääkimise, kasutades kas telefoninumbrit, millele saate helistada, või ka reaalajas vestluse võimalust..

 • Kiirus

Mõlemad võõrustajad (muidugi) väidavad, et osutavad oma teenuseid ülikiire kiirusega ja mõlemad väidavad, et teie hostitud saidid töötavad nii kiiresti, kui tänapäevane tehnoloogia seda võimaldab. Mõlemal juhul näivad need väited tõesed. DreamHost ja InMotion Hosting kasutavad SSD-sid (Solid State Drives). See tehnoloogia võimaldab veebisaite, andmeid ja vahemälu laadida kiiremini, mis annab teie kasutajatele üldiselt kiirema veebikogemuse.

 • Seisakuid / Uptime

Mõlemad teenused pakuvad garantiisid tööaja osas. DreamHost väidab, et neil on 100% tööaja garantii, mis tähendab, et teie veebisait on alati töövalmis ja täielikult töötav. InMotion Hostingil on 99,9% serveri tööaja garantii, mis on peaaegu sama hea kui 100%. Mitte päris. Aga peaaegu.

 • Raha tagasi garantii

DreamHost pakub uskumatut 97-päevast raha tagasi garantii. See on täis kolm kuud, et olla kindel, et olete kõigega rahul, mida nad pakuvad. InMotion Hosting pakub 90-päevast garantiid. See lisanädal annab DreamHostile selles osas eelise, kuid ükskõik, kuidas te seda vaatate, on pikk katseaeg veendumaks, et olete nende ettevõtetega rahul. Ja nagu varem mainitud, ei alga teie 97-päevane tasuta prooviversioon DreamHostiga kohe ka kohe – kui te alles oma veebisaiti seadistate ja loote, saate seda teha tasuta. Nii et 97-päevane prooviversioon ei alga enne, kui olete otsustanud pöörduda ja oma saidi avaldada. Nii et tegelikult on teil vaja tõesti palju aega, et veenduda, et DreamHost on see hostimisteenus, millega soovite minna. See on üks väide, millega InMotion Hosting ei sobi.

 • Väärtus

Kogu teabe vaatamisel võib tunduda, et väärtuskategoorias on selge võitja valimine keeruline. Mõlemad veebimajutusteenused pakuvad teie vaevaga teenitud kopsaka jaoks palju pauku. Ükskõik, kas loote just oma esimest veebisaiti või käivitate järgmise suure asja veebimüügis, pakuvad nii DreamHost kui ka InMotion Hosting muljetavaldavat valikut väga hallatavate hindadega. Mõlemal juhul saate kindlasti oma kuumaksega hea hinna.

Niisiis, kumb võidab?

Niisiis, kui see nii on, milline hostimisteenus on võitja? Noh, see on tõesti raske kõne. Kuna nad on paljuski nii sarnased, on kurat, nagu öeldakse, detailides. Kuigi mõlemad ettevõtted on sarnased, on neil paar erinevust ja meie raha eest on võitja nende üksikasjade põhjal InMotion Hosting.

Miks? Noh, sõltumata teie saidi asjatundlikkuse tasemest, näib InMotion Hosting lihtsalt olevat parema lahenduse, mis teid välja aitab. Uuele ja kogenematule kasutajale pakkusid mõlemad ettevõtted suurt hulka eelvalmistatud veebimalle, mis olid peaaegu lõpmatult kohandatavad. Meile meeldis aga see, et InMotion Hosting loob saidi ka teile, kui te seda soovite. InMotion Hosting võib teid kuulates ja teie peagi loodava saidi ainulaadseid vajadusi üles ehitada teie jaoks saidi koos kõigi funktsioonidega, mida peate oma veebifunktsioonide maksimeerimiseks.

Tundub, et kogenud kasutajale pakub InMotion Hosting täiuslikumat teenuste valikut. Kui otsite veebimüüki, aitab InMotion Hostingi integreerimine mitmete tööstusstandarditega e-poe tööriistade abil muuta teie veebisaidi jaemüügiettevõtteks.

Ja kõigil teenustasanditel võidab InMotion Hostingi klienditeenindus selgelt, kuna need on hõlpsasti kättesaadavad paljude erinevate suhtluskanalite kaudu – midagi sellist, millele DreamHost ei saa väita.

Nende silmapaistvate võimaluste tõttu anname InMotion Hostingile selles head-pähe väikese, kuid väga selge võidu.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map