Fotograafide veebisaitide ehitajad: 4 parimat võimalust saidi loomiseks (2020)

Olete fotograaf, kuid teil pole veebisaiti.


Teie Instagram on ilus, kuid olete segaduses.

Kust alustada fotograafia saidi ehitamist ja majutamist?

Vaatame fotograafide alustamiseks nelja parimat varianti.

fotograaf veebisaidi loomine

Fotograafiaettevõtte veebisaidi loomine on teie keskmisest saidist väga erinev.

See PEAB keskenduma kaunile fotograafiale ja kõik muu on teisejärguline.

Lisaks võivad pildid võtta palju salvestusruumi – nii et te ei saa hakkama nõrkade salvestuslimiitidega.

fotograafia veebisaidi ehitaja

Sellepärast on fotograafina erinevate veebisaitide ülesehitajate käimisel oluline leida oma töö tutvustamiseks ja teenindusvõimaluste kirjeldamiseks sobiv sobivus.

Fotograafina on teil oma plaadil juba piisavalt tööd seadistamise ja fotode tegemise osas; fotode redigeerimine ja puudutamine; samuti korraldada need esitletavaks albumiks.

Fotograafid soovivad enamasti veebisaiti, mis võimaldab neil hõlpsalt oma saiti kujundada ja üles ehitada. Nende konkreetsete võimaluste jaoks soovite leida väga kiire ja hõlpsa saidi koostaja.

Kuid soovite ikkagi veebisaiti, mis võimaldab kohandamist paindlikult, nii et saate oma saiti kohandada oma ainulaadse stiili järgi.

fotograaf veebisaidil

Samuti soovite, et host pakuks erinevaid CMS-i valikuid ja pildigalerii valikuid, et saaksite olla kindel, et saate soovitud ilme.

Veel üks oluline kvaliteet, mida veebisaidi koostajalt otsida on usaldusväärne varukoopia ja kiirus. Fotograafia veebisaidid, kus oma töid tutvustatakse, nõuavad suurt salvestusruumi, kuna suurte, kvaliteetsete ja redigeeritud fotode jaoks on suured nõudmised.

Minge koos hostiga, mis säilitab oma kiiruse ja võimalused, isegi kui see seisab silmitsi suurte salvestusruumide koormaga.

Ennekõike soovite valida veebisaidi ehitaja, kellel on suurepärane klienditeenindus ja kasutajatugi. Hoolimata sellest, kui hästi konkreetset hinnatakse, võib teenusega probleeme olla või peate lihtsalt veebisaidi teatud funktsioonidega tutvuma. Hea klienditoe meeskond võib teie võrgus olemise jaoks palju kaasa aidata.

Uurime fotograafide parimaid veebisaidi valikuid.

1) Vorming: parim hinnatakse portfelliehitajatele

Vorming on spetsiaalselt kunstiprofessionaalidele mõeldud veebiplatvorm, kes soovib oma professionaalset portfelli kuvada. Tarkbuy.com korraldatud 2016. aasta uuring näitas, et Formatil oli veebiportfelliehitajate seas kõrgeim klientide rahulolu määr – 95%.

Vorming võimaldab kunstnikel ja fotograafidel kohandada ja kohandada oma saiti vastavalt stiilile, mis nende arvates sobib nende töö teemaga. Vorming on valitud veebiplatvorm paljudele nii kõrgetasemelistele kui ka osalise tööajaga professionaalsetele fotograafidele.

Vorming pakub hõlpsasti kasutatavat veebiehitajat, mis on väga paindlik ja kohandatav kliendi disainivajadused. Veebimüügi ja e-kaubanduse üks komponent on formaadi veebimajutuskava igal hinnatasemel. Kuna fotograafid muudavad pidevalt oma saidi sisu ja kujundust, on vorming muutnud muudatuste ja reguleerimise muutmise isegi tahvelarvuti või mobiilseadme kaudu väga valutuks.

Vorming vastab põhjalikult fotograafide vajadustele, kes soovivad oma saidil säilitada järjepidevat ja sisurikka ajaveebikomponenti. Nende võimas pildipõhine ajaveeb muudab fotograafia ajaveebide loomise, ülevaatamise ja redigeerimise kiireks ja valutuks.

Paljud teised veebimajutajate veebiehitajad ei suuda seda komponenti piisavalt käsitleda. Formaat on üks paremini hinnatud masinaid funktsioonide osas, mida see pakub – mida fotograafid tõenäoliselt kasutavad.

Vorming pakub ka tähelepanuväärset kliendi tõestamise funktsioon mis võimaldab teil oma töö asjatundlikult klientidele pakendada.

Vormingu klienditugi on kasulik ja tõhus. Enamiku klientide probleemid lahendatakse 23 tunni jooksul.

Vormingu üldfunktsioonid, mis on kõigi plaanidega kaasas, on järgmised:

 • Kiire ja sõbralik ööpäevaringne tugi
 • Galeriide vorming
 • Adobe Lightroomi vormi avaldamine ja värskendamine
 • Kliendi tõestamine
 • Nutikas tüpograafia
 • Dünaamilised teemad
 • Paindlikud lehed ja paigutus

Siin on teie vormingu hostimisvalikud:

Huvitav 6 dollarit kuus

 • 100 pilti
 • 3 Hoidke tooteid
 • 15 lehekülge

Pro 12 dollarit kuus

 • 1000 pilti
 • 20 Kauplustooted
 • Piiramatu arv lehti ja ajaveebi postitusi
 • 5000 tõestuspilti
 • Tasuta domeen
 • Kohandatud CSS ja HTML-i redigeerimine

Piiramatu 25 dollarit kuus

 • Piiramatu piltide arv
 • Piiramatu poe tooted
 • Piiramatu arv lehti ja ajaveebi postitusi
 • Piiramatu tõenduspildi kasutamine
 • Tasuta premium teemad
 • Tasuta domeen
 • Kohandatud CSS ja HTML-i redigeerimine

Kõik need veebimajutus pakuvad suurepärast veebimajutusplatvormi fotograafidele, kes ehitavad oma veebisaiti.

Enne kui otsustate, milline veebi teiega kaasa võtta, peate läbi vaatama, mida oma saidilt soovite ja ootate. Proovige teha ülevaade oma praegusest tööst, mõista, millisesse kunstikategooriasse teie tööd kuuluksid. See aitab teil otsustada, kuidas soovite oma tööd näidata ja millise publikuni proovite jõuda.

2) ruuturuum: hõlpsasti käivitatavad ja ilusad mallid

Ruuturuum on fotograafide seas populaarne valik nende professionaalse, elegantse, kvaliteetse ja samas lihtsustatud veebikujunduse järgi. Ruuturuumi kasutatakse laialdaselt vabakutseliste seas, kes panevad suurt rõhku oma saidi esteetikale.

Eelinstalleeritud kujundusmallid, mida Squarespace oma kasutajatele pakub, tagavad hästi struktureeritud vundamendi, mis kuvab teie tööd optimaalse esteetika saavutamiseks. Uimastavate mallide kõrval on Squarespace’i veebiehitajat väga lihtne kasutada ja see on fotograafide seas populaarne.

Ruuturuum pakub palju funktsioone, mis on loodud teie kunstiteose esiletõstmiseks. Need kunstilised omadused hõlmavad järgmist: kaasaegsed mallid, stiiliredaktor, sisseehitatud veebisaitidel, kohandatud CSS, kohandatav sisu paigutus, tasuta google’i fondid, diagrammiplokid ja videotaustad.

Ehkki Squarespace’i soosivad paljud loomingulised spetsialistid oma kunstiliste võimaluste poolest, võivad paljud kujutlusvõimega vabakutselised seda piiravaks pidada. Ruuturuumi saab sisu paigutuse, fondide ja stiili osas kohandada, kuid paljud kurdavad, et üldised mallid ei sobi nende spetsiaalse kujunduse teemaga. Selle spetsialistide rühma jaoks võib olla soodne host, kellel on veebikodeerija ja mis pakub väga kohandatavaid malle.

Ruuturuum pakub ka: 14-päevane tasuta prooviperiood, kuigi see ei anna teile SEO võimaluste osas palju aega veebimajutusega katsetamiseks, võimaldab see teil mängida ruutu Ruumi kujundusaspektidega, et näha, kas teile meeldib vorming.

Ruuturuumi hinnakujundus pakub oma veebimajutusteenuseid keskmise kuni keskmise hinnaklassiga. Kui soovite oma tööd kuvada ainult fotogaleriis koos enda ja tööga seotud teabega, võiksite valida isikliku plaani. Kuid kui soovite oma originaalseid väljatrükke oma veebisaidilt maha müüa, võib teie parim panus olla äri- või veebipoe põhiversioon.

Isiklik plaan: 12 dollarit kuus

 • Piiramatu, piiramatu ribalaiusega mäluseadme ja 2 kaastöötajaga lehed, galeriid ja ajaveebid
 • Mobiilidele optimeeritud veebisait
 • Veebisaidi mõõdikud
 • Komplekti kuulub tasuta kohandatud domeeni SSL-turve
 • 24/7 klienditugi

Äriplaan: 18 dollarit kuus

 • Kõik isikliku plaani omadused
 • Google’i professionaalne e-post
 • Google AdWordsi krediit 100 dollarit
 • Müüge piiramatuid tooteid ja võtke vastu annetusi
 • 3% tehingutasu
 • Reklaamhüpikud
 • Täielikult integreeritud e-kaubandus

Ruumiruum pakub ka esimesel aastal 50% soodustust õpilastele, kes registreeruvad oma akadeemilise e-posti aadressiga.

3) WP Engine + Semplice: parim valik edasijõudnutele fotograafidele

Soovite midagi enamat kui lihtsalt tehase veebisaidi ehitaja tavalist käitust?

Võib-olla soovite rohkem kontrolli ja kohandamist, kuid ei soovi koodi nullist.

Meil on teile uudne lahendus: ühendage Spotify disainer Tobias Van Schneideri teema Semplice ja WP Engine maksimaalse võimsusega.

See, mida saate, on mõlemast maailmast parim.

Olete suure võimsusega ja ülikiire hostimisega ning teil on ilus pilt, mis on loodud just fotograafide jaoks.

semplice teema eelvaade

See sobib kõige paremini edasijõudnutele fotograafidele, kes vajavad rohkem salvestust, kohandamist ja üldist juhtimist.

Me ei soovita seda seadistamist algajatele – kuna see võib asju keeruliseks muuta ja teie arengut aeglustada.

Paljud fotograafid ja vabakutselised eelistavad kasutada WordPressi platvormi kasutamise lihtsustamiseks, tutvumiseks ja muudeks eelisteks. Kui kuulute sellesse gruppi, leiate veebisaidi pakkuvate ettevõtete spetsialiseerunud ettevõtetest täiesti uue valikuvõimaluste WordPressi hostimine.

Fotograafide WordPressi hostimise silmapaistev veebimajutaja peaks olema WP Engine. Fotograafide suur probleem on see, et nende sisule on tavaliselt kõrged salvestusvajadused, näiteks suuremad suure eraldusvõimega fotod neid võib tugevalt redigeerida või puudutada.

See võib veebisaidi kiirusele koormust avaldada, mis kahjustab saidi SEO võimalusi tõsiselt. Seega võib olla väärtuslikum valida kvaliteetne kiire host, kus on rohkem salvestusruumi, kui eelarve seda võimaldab.

Ehkki WP Engine ei ole teada, et sellel oleks väga lihtsustatud ja hõlpsasti kasutatav veebiehitaja, tasub see siia panna, et rõhutada selle kvaliteetset ja ametialased võimalused.

Sellepärast on WP Engine kõrgelt hinnatud ja seda kasutavad professionaalsed fotograafid. WP mootor pakub kvaliteetset hostimist, kus on palju salvestusruumi ja kiire. WP Engine on teadaolevalt olnud ka väga paindlik ja kohandatav just teie konkreetse kujunduse teema jaoks.

WP Mootoril on ka üks kõige abistavamaid ja tõhusamaid klienditoe meeskondi veebimajutusteenuste valdkonnas. Samuti pakuvad nad tasuta migratsiooni, kui vahetate üle teise veebimajutusteenuse.

Ehkki WP mootor on stardiplaani jaoks 35 dollarit kuus, tasub see kindlasti ära, kui saate igakuist suurt liiklust. Kui te pole kindel järsus hinnas, pakub WP Engine 60-päevast raha tagasi garantii, nii et kui proovite seda ja arvate, et teenus pole teie raha väärt, saate selle kõik tagasi.

WP mootorivõistlus

Seda sisaldab WP Mootori käivitusplaan (35 dollarit kuus):

 • 10 GB kohalikku salvestusruumi
 • 50 GB ribalaiust
 • Dev, Stage, Prod keskkonnad
 • Ülekantavad saidid
 • PHP 7 on valmis
 • Suur FS
 • Ülemaailmne CDN
 • Lehe jõudlus
 • Automatiseeritud SSL-sertifikaadid
 • Ööpäevaringne vestluse tugi

Pluss – meie lingi abil saate 3 kuud tasuta

4) Wix: lihtne kasutada, kuid sellel on varjuküljed

Wix fotograafia veebisaitidele

Wix on selle jaoks fotograafide seas laialt kasutusel väga kohandatav ja hõlpsasti kasutatav veebiehitaja. Wix on tasuta saadaval nii kaua kui soovite, kuid kui vajate professionaalseid funktsioone, näiteks teie enda domeeninime või prioriteetset tuge, peate valima ühe nende viiest lisatasukavast. Wixi tasuta plaan pakub palju kasulikke funktsioone, näiteks:

 • Juurdepääs meie ulatuslikule piltide, klipide ja ikoonide kollektsioonile. Kõik Wixi saidil kasutamiseks täiesti kohandatavad ja 100% TASUTA kasutamiseks.
 • 500 MB salvestusruumi ja kuni 500 MB ribalaiust
 • Piiramatu juurdepääs kõigile Wixi tugiteenuste samm-sammulistele läbikäikudele, artiklitele, videoõpetustele ja muule

Tasuta võimalus on suurepärane alustamiseks kuid kui teie liiklus on suurem, kui vajate rohkem salvestusruumi ja ribalaiust ning te ei soovi, et teie saidil ilmuksid Wix-reklaamid, peate üle minema premium-paketile.

Kui kasutate suure liiklusega ja suurte salvestusruumidega fotograafiasaiti, oleks kõige väärtuslikum premium-kava Piiramatu plaan hinnaga 14 dollarit kuus. See plaan pakub mitte ainult piiramatut ribalaiust ja 10 GB salvestusruumi ilma Wixi reklaamideta, vaid pakub ka väärtuslikke SEO funktsioone.

Kui soovite oma veebisaidil oma originaalseid väljatrükke müüa, võimaldab Wix teil teha nendega e-kaubanduse tehinguid e-kaubanduse plaanid. See plaan annab teile 20 GB salvestusruumi koos veebipoe eelistega.

Kokkuvõte: testige vähe, siis astuge teele

fotograaf veebisaidi loomine

Kui olete välja mõelnud, mis tüüpi vaatajaskonnalt soovite jõuda, mõistate nende käitumist ja millist sisu nad tahavad tarbida. Kui olete kõik need tegurid arvesse võtnud, valite kahtlemata õige host.

Otsustava vastuse andmiseks, Vorming on meie jaoks parim fotograafide kõikvõimalik võõrustaja igal tasandil. Formaat on loodud spetsiaalselt kunstniku töö esiletõstmiseks. Nende kogukond ja tugi on kunstnike soovist ja probleemidest oma töö tutvustamiseks väga kogenud.

Sellegipoolest, kui olete fotograaf, kellel on rohkem spetsialiseerunud vajadusi, võib teil olla kasulik kasutada teisi võõrustajaid. Kui olete huvitatud suuremahuliste toodete müümisest otse oma saidilt, selle asemel et oma töid tutvustada ja kliente meelitada, võib Squarespace olla hea valik. Kui olete väga kogenud ja väga professionaalne fotograaf, kes eeldab suurt liiklust ja teil on palju suuri eraldusvõimega fotosid WP mootor võib olla ka suurepärane võimalus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map