iPage vs Amazon Veebimajutus: kumb on parem? Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Veebimajutusel on kaks peamist meetodit, mida saate kasutada oma veebisaidi veebis kuvamiseks. Esimene on kasutada tarbijatele mõeldud saite, mis panevad teie lehe madalale serverile ja pakuvad piiratud ressursse. See sobib enamiku inimeste jaoks hästi, kuna paljudel veebisaitidel ei pea oma töö tegemiseks olema nutitelefoni programmeerimist ega funktsionaalsust. Näiteks kui haldate ajaveebi, ei soovi te näiteks andmebaaside ja kettaruumi eest lisatasu maksta, kui te seda ei vaja. Teisest küljest, kui olete arendaja, siis vajate palju erinevaid komponente, et teie saidid töötaksid teie jaoks kõige paremini. Veebisaidi arendajatele mõeldud kursused on võrdselt pühendatud serverite, integreeritud programmeerimise ja pilvevõimalustega, mistõttu peavad nad otsima ulatuslikumaid hostimisvõimalusi. Kõike seda arvesse võttes toome teieni võrdlusülevaate kahest hostimisplatvormist, mis asuvad mõlemal pool spektrit. Tarbijate hostimiseks on meil iPage ja arendajate hostimiseks AWS, mis tähistab Amazon Web Services. Niisiis, üks asi, mida tuleb meeles pidada, on see, et kui me vaatame läbi ja võrdleme neid kahte hosti näiteks hindade ja funktsioonide osas, on need mõeldud erinevat tüüpi kasutajatele.


Hinnakujundus Kui võrdleksite enamikku tarbijate hostimise veebisaite, näeksite, et paljud neist pakuvad konkurentsivõimelisi hindu, et teid ukse taha tuua. Sel juhul on iPagel fantastiline sissejuhatav hind, mis on jõukohane peaaegu kõigile. Sellegipoolest heidutame inimesi üldiselt mõtlemast, et madalam hind on parem, kuna on palju olulisem näha, millist väärtust oma raha eest saate. Mis puutub Amazoni, siis saate palju rohkem funktsioone ja eeliseid, mis tähendab, et nende saamiseks peate maksma lisatasu. Sellisena on mõlema hosti baashind täiesti erinev.

  • iPage: 1,99 dollarit kuus (siis tõuseb 10,99 dollarini)
  • Amazon: varieerub, kuid võib ulatuda 19 dollarini kuus kuni mitusada dollarit

Võitja: Kui me tegeleme ainult hinnaga, siis iPage on käes. Kuid AWS-i vaadates on hinnapunkti keeruline lukustada, kuna valida on nii palju erinevaid võimalusi. Isegi nii lihtsal kui tavalise veebisaidi hostimisel on mitu teenusevalikut, mis võivad hinna uskumatult kiireks tõsta. Hinnakujunduse struktuur Üks oluline erinevus nende kahe teenuse vahel on see, et nad arveldavad erineval viisil. Kui iPage pakub kuutasu, mis põhineb terveks aastaks registreerumisel, kasutab AWS nn pay-as-you-go-struktuuri, mis võib olla palju kulutõhusam, kui vajate ainult ajutist hostimist. Samuti koondab iPage kõik ühte paketti, mis tähendab, et ostate teenuseid, mida te võib-olla ei vaja, samas kui AWS võtab tasu ainult teie kasutatavate toodete ja programmide eest. Lõpuks, kui teate, mida teete, ja olete maksmise osas strateegiline, saate AWS-ist oma raha palju rohkem ära kasutada.

Võitja: AWS

Klienditugi Ükskõik, kas olete algaja veebidisainer või veteran, tuleb aeg, mil peate probleemi lahendamiseks kellegagi ühendust võtma. See võib olla seotud teie veebisaidiga või see võib olla midagi nii triviaalset kui arveldusküsimus, kuid hoolimata sellest, et teie probleem lahendatakse viivitamatult, on hädavajalik, et saaksite kellegi kohe kätte. Seega, kui võrrelda erinevaid tugimeetodeid, keskendume neljale parimale: telefon, vestlus, e-post ja foorumid. Enne kui alustame, on siiski oluline arvestada, et AWS võtab kõikehõlmavate tugisüsteemide eest lisatasu, iPage aga sisaldab seda teie baashinnas. Nagu öeldud, on AWS-il põhipakett, mis sisaldub teie standardses hostimissüsteemis. Seetõttu võrdleme neid tugisüsteeme, mitte AWS-ist leiduvaid lisavõimalusi.

Telefonitugi Maailma ühe suurima ettevõttena on Amazon alati abiks telefonidele vastamisel ja ooteaegade vähendamisel. Kui võtate ühendust AWS-i tugitiimiga, ei oota te kauem kui mõni minut. iPagel on sarnane seadistus, kuid kui helistate tipptundidel, peate võib-olla natuke kauem ooterežiimis olema.

Võitja: AWS

Live vestlus Neile, kes soovivad koheseid tulemusi ilma, et peaksite kellegagi rääkima, on reaalajas vestlus teie käsutuses fantastiline ressurss. Mõlemad hostimisteenused pakuvad vestlusfunktsiooni, kuid AWS-il puudub põhipaketis mõnevõrra puudus. Uuendamise korral saate isikupärastatud abi igal kellaajal, kuid kui jääte tavalise süsteemi juurde, võite leida pikemaid ooteaegu. iPage reageerib üldiselt palju paremini, ehkki tipptundidel on neil veel probleeme.

Võitja: iPage E-post E-posti tuge vaadates on parim viis nende kahe võrdlemiseks näha, kui kaua vastuse saamine võtab. Nii iPage kui ka AWS omavad standardset piletisüsteemi, kuid AWS näib üldiselt kiiremini tagasi jõudvat. Üldiselt on need siiski ühtlased.

Võitja: lips Õpetused / foorumid Kui olete tüüpi inimene, kes soovib õppida, kuidas probleemi ise lahendada, siis soovite juurdepääsu hulgale teabele, mis aitab teid tavaliste probleemide lahendamisel ilma, et peaksite kellegagi rääkima. Sellega seoses on iPagel põhiliikmete jaoks palju parem süsteem, mis annab sellele eelise AWS-i ees. Kui aga värskendate oma tugiplaani Amazoniga, on teil juhenditele ja foorumitele juurdepääs palju laiem, nii et pidage seda ka meeles.

Võitja: iPage

Kiirus Tänapäeva moodsas maailmas ootavad inimesed kiireid tulemusi, eriti veebis. Kui aastaid tagasi võisite oodata lehe laadimist minutit, siis tänapäeval, kui võtab kauem kui 0,001 sekundit, põrkub teie vaatajaskond enne, kui nad saavad isegi näha, mis teie saidil on. Seetõttu tahate veenduda, et teie hostil on parim kiirus ja usaldusväärsus, nii et te ei pea muretsema oma saidi kogu aeg mahajäämuse pärast. Sel juhul on nii AWS-il kui ka iPage-l laadimiskiirus kiire, kuid AWS-is on pisut rohkem erinevusi. Mõnel juhul võib tunduda, et see võtab igavesti, teistel puhkudel aga kiire. Kahjuks on järjepidevus võtmetähtsusega, mistõttu iPagel on eelis.

Võitja: iPage

Uptime Teine asi, mida tuleks vaadata, on see, kas on olemas teie saidi mingil põhjusel languse oht või mitte. Seda nimetatakse töö- või seisakuks ning enamik hostimisteenuseid annab garantii, et teie leht ei koge kunagi krahhe. Nende kahe võrdlemisel ei ole iPagel sellist infrastruktuuri, nagu Amazonil, mis tähendab, et selle töökordaja protsent pole sama usaldusväärne. Sellegipoolest on erinevus murdosa protsenti, nii et ärge arvake, et iPage jookseb AWS-iga pidevalt kokku,.

Võitja: AWS, kuid väikese varuga Väärtus Nüüd jõuame iga teenuse mutrite ja poltide juurde. Nagu me varem mainisime, on AWS loodud arendajatele ja tõsistele veebidisaineritele, samas kui iPage on mõeldud teie tavalisele tarbijale, kes ei tea veebisaidi loomise kohta palju. Sellegipoolest on iPagel üsna palju funktsioone, mida pakkuda, nii et kui otsite midagi navigeerimiseks pisut lihtsamat, säilitades samal ajal kogu oma funktsionaalsuse, siis võib see olla suurepärane valik. Siin on lühike ülevaade sellest, mida iga teenus pakub. iPage Kuna valida on ainult ühe põhiplaani vahel, saate kõik parimad funktsioonid ilma täiendamiseta. Ainus asi, mille eest peate võib-olla rohkem maksma, on ribalaius, kuid see sõltub teie veebisaidi liikluse kasvades teie saidi liiklusest ja teie vajadustest. iPage abil on veebisaidi loomine igaühe jaoks ülilihtne, kuna nad pakuvad programme, mis aitavad teil alustada ja oma lehti ja nuppe luua. Lisaks saate iPage’i süsteemi kaudu integreerida e-kaubanduse funktsioone ja oma lehte turundada. Üldiselt tegelevad nad suurema osa raskete tõstetega teie eest ning pakuvad lihtsat ja hõlpsasti kasutatavat platvormi.

AWS Selle saidi suurim tugevus on ka selle suurim nõrkus. Kuna valikuvõimalusi on nii palju, võib välja mõelda, mida kõike vajate, see võib olla hirmutav ülesanne, mis tähendab, et kui olete alles veebisaidi loomisega tegelenud, on juhuslikult lihtne eksida. Seda silmas pidades, kui olete kogenud ja teate, mida otsida, on AWS hõlpsasti teie plaani kohandamine ja süsteemi loomine, mis sisaldab kõike vajalikku. Ükskõik, kas soovite pühendatud servereid, suuremat ribalaiust või rohkem salvestusruumi, on AWS-il teie jaoks tohutult palju valikuid. See hõlmab ka veebisaitide programmeerimist ja loomist. Lühidalt, kuigi iPage teeb suurema osa tööst teie heaks, annab AWS teile lihtsalt tööriistad, mida peate iseseisvalt töötama. Vaadake meie DreamHost vs. AWS-i hostimise võrdluspostitust, kuidas AWS teiste konkurentide suhtes vastu peab.

Võitja: Siin on raske võitjat valida, sest nad on mõlemad nii erinevad. Lihtsuse huvides peame siiski ütlema, et iPage on palju kasutajasõbralikum, pakkudes siiski kohandatavaid lahendusi neile, kes on kogenumad. Ehkki AWS-il on üldiselt palju rohkem pakkuda, võib olla keeruline teada, mida kõike vajate ja kuidas saate plaani nullist üles ehitada.

Järeldus Niisiis, milline teenus on parem? Peame ütlema, et jõudluse osas on AWS ideaalne valik, kui aga mugavus ja lihtsus on teile veelgi olulisemad, on iPage palju parem valik.

Et näha, kuidas iPage sobib teiste hostimisteenustega, lugege kindlasti meie iPage vs. A2 hostimise võrdluspostitust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map