Namecheap vs GoDaddy Review Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Tänapäeva moodsas maailmas pole kunagi olnud lihtsam veebisaiti üles ehitada ja seadistada. Ükskõik, kas olete väikeettevõte, kes soovib jõuda oma klientideni, või soovite raha teenimiseks hakata ajaveebi, veebisaidi loomine on midagi, mida peaaegu igaüks saab teha, kui nad teavad, kust otsida.


Kahjuks, kuna seal on selline rämps erinevatest veebisaitidest, võib olla raske kindlaks teha, milline neist sobib teie vajadustega kõige paremini. Ehkki me ei saa neid kõiki korraga võrrelda, teeme seda täna kahe enim hinnatud hostiga; Namecheap ja Godaddy.

Nende kahe võõrustaja võrdlemisel mõõdame neid samade omaduste ja eeliste osas ning näitame teile, milline neist on teie jaoks parem, sõltuvalt teie vajadustest.

Hinnakujundus

Kulude osas on kõige olulisem vaadata, kui palju on uue domeeni registreerimine. Ehkki veebisaidi loomisega võib olla seotud ka muid täiendusi, vaatame asja lihtsuse huvides läbi nii domeeni kui ka uuendamise hinna. Eeldusel, et soovite oma saiti pikka aega aktiivsena hoida, peate seda igal aastal uuendama, et see oleks aktiivne ja juurdepääsetav.

Nimehekk

 • Väärtuspakett: Seadistamiseks on 9,88 dollarit, pärast esimest aastat on pikendamine 38,88 dollarit
 • Professionaalne pakett: Esimesel aastal 19,88 dollarit ja pikendamisel 78,88 dollarit
 • Ülim pakett: Seadistamiseks kulub 29,88 dollarit ja uuendamine maksab 129,88 dollarit aastas
 • Äri Pro: 19,88 dollarit kuus

Godaddy

 • Majandus: 1 dollar kuus / siis 7,99 dollarit
 • Deluxe: Kuus 5,99 dollarit / siis 10,99 dollarit
 • Ülim: Kuus 9,99 dollarit / siis 16,99 dollarit

Võitja: Namecheap võib alguses kallim olla, kuid kui plaanite oma saiti aastaid üles ehitada, siis lõpetate selle hostiga raha kokkuhoiu.

Klienditugi

Isegi kui olete tehnikaguru, tuleb paratamatult ette hetki, kus peate probleemi lahendamiseks toega ühendust võtma. Seda silmas pidades on hädavajalik, et host pakuks teile piisavalt kanaleid, et saaksite probleemide korral nendega ühendust võtta ja võimalikult kiiresti teiega ühendust võtta. Klienditugi on kolme peamist tüüpi, nii et vaatame, mida need hostid pakuvad.

24/7 juurdepääs

Sel juhul lubab Namecheap nendega ühendust võtta kõigil probleemidel päeval või öösel, sealhulgas nädalavahetustel. Godaddy osas vastavad nad päringutele ainult esmaspäevast reedeni, mis tähendab, et kui nädalavahetusel ilmneb mõni probleem, peate selle lahendamiseks ootama..

Võitja: Nimeavaldus arusaadavatel põhjustel.

Live Chat

Et aidata teil oma probleem reaalajas lahendada, pakuvad paljud võõrustajad tasuta jututuba, kus saate abi küsida ja kohe vastust saada. Nii Namecheapil kui ka Godaddyl on reaalajas vestluse funktsioonid, kuid Namecheap on saadaval ööpäevaringselt ja ühenduse loomine ei võta nii kaua aega. Godaddyga on neil kindlad kellaajad, kus saate vestelda, st ei saa te igal ajal probleeme lahendada.

Võitja: Namecheap uuesti

Telefonitugi

Ehkki enamik inimesi eelistab tänapäeval suhelda e-posti või teksti kaudu, on mõnikord parim viis oma probleemiga õigel ajal tegelemiseks elava inimesega rääkimine. Mõlemal hostil on telefoninumber, millele saate helistada, kuid Godaddyl on jälle piiratud tööaeg, mille jooksul saate nendega ühendust võtta. On tõenäoline, et teises otsas oleva inimeseni jõudmiseks peate kauem ootama..

Võitja: Nimehekk

Kiirus

Eeldusel, et soovite, et teie veebisaidile oleks igal ajal juurde pääseda, on ülioluline, et hangite host, mis pakub piisavalt kiiret kiirust, nii et te ei peaks regulaarselt viivitustega kokku puutuma. Ehkki peaaegu iga host väidab, et nad pakuvad 99,99% tööaega, tähendab see paljudel juhtudel seda lihtsalt mitte, mis tähendab, et peate neid ise katsetama, et leida, milline neist on parem..

Sõltumatu kiirustesti hostbenchmarker.com andmetel on siin toodud mõlema saidi tulemused.

Nimevalik: keskmine laadimiskiirus on 3,4 sekundit, kiireim aeg on 2,85 sekundit ja kõige aeglasem – 72,7 sekundit.

Godaddy: Keskmine kiirus on 3,14 sekundit, kiireim on 2,38 ja aeglane 37,97 sekundit.

Võitja: Nagu näete, trügib Godaddy Namecheapit üldiselt nii keskmise kui ka aeglase kiirusega. Osaliselt on selle põhjuseks asjaolu, et Godaddy-l on palju rohkem kasutajaid ja selle tulemusel on kiiremad serverid nende majutamiseks.

Uptime

Nagu me mainisime, tagab enamus hostisaitide praktiliselt 100% tööaja, mis tähendab, et teie sait ei tohiks mingil põhjusel alla minna. Jälle vaatasime hostbenchmarker.com, et näha, kuidas need võõrustajad üksteise vastu virutasid.

Nimevalik: Keskmine tööaja protsent on 99,93%, madalaim on 92,92%.

Godaddy: Keskmine tööaeg on 99,95%, madalaim 94,72%

Võitja: Jällegi tähendab rohkemate kasutajate olemasolu seda, et Godaddyl on palju parem infrastruktuur kui Namecheapil, tulemuseks on üldjuhul usaldusväärsemad tööajad. Samuti väärib märkimist, et mõlemad hostid pakuvad mõnikord 100% tööaega, nii et arvestage ka sellega.

Väärtus

Kahe võõrustaja võrdlemisel on vaja võrrelda, millist väärtust saate oma tellimusega. Enamasti määrab selle väärtuse see, kui palju domeene teil võib olla, kui palju kõvakettaruumi saate ja kui palju andmebaase kokku saate.

Nimehekk

 • Väärtusplaan: 3 domeeni, 20 GB kettaruumi, 50 andmebaasi ja 50 e-posti kontot.
 • Professionaalne: 10 domeeni, 50 GB kettaruumi, 100 andmebaasi ja 100 e-posti kontot
 • Ülim: Kuni 50 domeeni, piiramatu kettaruum ja piiramatu ribalaius
 • Äri Pro: Piiramatu domeenid, 20 GB kettaruumi ja 5000 GB ribalaius

Godaddy

 • Majandus: 1 domeen, piiramatu ribalaius, 100 GB kettaruumi
 • Deluxe: Piiramatu domeenid, salvestusruum ja ribalaius
 • Ülim: Kõik alates Deluxest, sealhulgas DNS-i haldustööriist ja üheaastane SSL-sertifikaat

Nagu näete, sisaldab ainult Namecheap selliseid asju nagu lisadomeenid ja e-posti kontod, mis tähendab, et kui need on teile väärtuslikud, on Namecheap parem valik. Kui jõudlus on aga suurem müügipunkt, võib Godaddy olla teie parim valik. Ehkki meilisõnumeid ei ole Godaddy plaanidega komplekteeritud, saate neile vastu võtta vaid 5,99 dollarit kuus, mis muudab teie üldise hinna veelgi kõrgemaks.

Võitja: Nimihalv e-kirjade ja domeenide jaoks, Godaddy kiiruse ja jõudluse jaoks

Funktsioonid

Lisaks teadmisele, millist väärtust saate oma veebimajutajalt, peate mõistma ka selle pakutavaid lisafunktsioone, mis muudavad teie veebisaidi seadistamise veelgi lihtsamaks. Siin on mõned üldised funktsioonid, mida need hostid jagavad.

WordPressi majutamine

Teenusena on WordPress kiiresti muutumas veebisaidi loojaks. Nii Godaddy kui ka Namecheap pakuvad seda hostimisstiili, mis tähendab, et selle peaks oma veebisaidile funktsionaalsuse lisamiseks olema piisavalt lihtne, ilma et peaksite õppima palju programmeerimist..

cPanel

See on kõigi veebisaitide jaoks kõige eelistatavam juhtpaneel, kuna see annab teile kõige rohkem võimalusi ja kontrolli sisu ja varukoopiate üle. Nii Godaddy kui ka Namecheap pakuvad kõigi oma pakettide jaoks cPanelit.

Lisatud turvalisus

Kuna häkkerid asuvad igas virtuaalses nurgas, on hädavajalik, et teie veebisait oleks kaitstud. Godaddy pakub turvalist pesakihi (SSL) kaitset, nagu ka Namecheap. Mõlemal saidil on erinevad turvaplaanid, mille hulgast saate oma vajadustest lähtuvalt valida.

Turundus

Üks suurimaid takistusi, mis teil pärast veebisaidi loomist on, on see, et peate seda liikluse suurendamiseks ja numbrite suurendamiseks reklaamima. Godaddy pakub erinevaid turundusplaane, sealhulgas SEO optimeerimine, meiliturundus ja reklaamide kohalik sihtimine. Tundub, et Namecheapil pole veel ühtegi ametlikku turundusplaani.

Online maksed

Kui ehitate saiti, kus kasutatakse peamise funktsioonina e-kaubandust, peate kindlasti minema hostiga, kes pakub teile kõiki vajalikke tööriistu selle toimimiseks. Namecheap võimaldab teil kasutada makseviise pakkuvat tarkvara, mis tähendab, et saate digitaalse kaupluse kiiresti luua.

Võitja: Üldiselt on Namecheapil parimad omadused, ehkki Godaddyl on turunduse ja veebidisaini osas selge eelis. Tegelikult saate maksta Godaddyle oma veebisaidi ja kaubamärgi loomise eest, mis tähendab, et seadistamiseks peate vaevalt sõrme tõstma.

Kes saab kõige rohkem kasu

Niisiis, me oleme näinud, mida mõlemad võõrustajad saavad pakkuda, kuid mida see teie jaoks tähendab? Ükskõik, kas olete turundusprofessionaal või väikeettevõtte omanik, kuidas need hostid teile pakutavate teenuste ja funktsioonide pakkumisel võrdlevad? Jagage see ära.

Arendaja

Üldiselt on Godaddy jõudlustase kõrgem kui Namecheap, mis tähendab, et kui olete tarkvaraarendaja, võiksite kasutada Godaddy. Nagu öeldud, pole kumbki neist saitidest veebiarenduseks optimeeritud, nii et peaksite otsima selle asemel mujalt.

Turundaja

Kui proovite arendada saite ürituste ja ettevõtete reklaamimise viisidena, võib olla kasulikum kasutada Godaddy, kuna neil on juba olemas võrk erinevate veebisaitide turustamiseks. Kui soovite siiski suuremat kontrolli selle üle, mida saate teha, soovitaksime parema variandina nime Namecheap. Jällegi pole kumbki neist võõrustajatest seda tüüpi asjadele optimeeritud, nii et pidage seda meeles.

Väikeettevõtte omanik

Eeldades, et omate väikest ettevõtet ja soovite seda oma veebisaidi kaudu reklaamida, on parem kasutada Godaddy turundusmaterjale ja võrku enda huvides. Kui aga üritate oma lõpptulemust minimeerida, maksab Namecheap teile pikas perspektiivis vähem.

E-kaubanduse ettevõte

Kuna Namecheap võimaldab teil veebimakseid seadistada, sobib see valik ideaalselt igale veebiettevõttele. Mis kõige parem – Namecheapist saadav turvalisuse ja toe tase tähendab, et saate makseprobleemidega hakkama kohe.

Kuidas võrrelda GoDaddy teiste hostimissaididega? Tutvuge meie GoDaddy vs HostGatori võrdluspostitusega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map