Ruut ja WP-mootor: kumb on parem? Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Ruut ja WP-mootor: kumb on parem? Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Ruut ja WP-mootor: kumb on parem? Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Meil on lõputu püüdlus pakkuda kvaliteetseid ülevaateid parimatest majutatavatest saitidest ja see on meie viimane osamakse. Täna vaatame kahte võõrustajat, kelle lähenemisviis oma kasutajatele sisu pakkumiseks on tohutult erinev, nii et enne kui me isegi alustame, peame alustama lahtiütlemisest. WP Engine on teenus, mis tegeleb eranditult WordPressiga, samas kui Squarespace on mõeldud algajatele ja loojatele, kes soovivad keskenduda rohkem sisule kui veebi loomisele. Need on kaks erinevat kasutajarühma, nii et sõltuvalt sellest, milline olete, on teil eelsoodumus ühe või teise suhtes.


Vaatame siis, vaatame, kuidas nad üksteise vastu astuvad ja kus nad kattuvad, et saaksite teada, mida nad pakuvad. Veel üks vastutusest loobumine on see, et keeruline on välja mõelda, milline neist on parim, kuna need vastavad kahele erinevale vajadusele, seetõttu proovime hoida asju võimalikult objektiivsetena.

Hinnakujundus

Nagu kõigi meie arvustuste puhul, tahame kõigepealt teile teada anda, mida võite kulude osas oodata. Tavaliselt muudavad inimesed selle üheks oma peamiseks prioriteediks, nii et me teame, et see võib olla mis tahes teenuse, hostimise või muul viisil takistav omadus. Kuid sel juhul, kui kavatsete oma otsuses lähtuda ainuüksi hinnast, on see natuke väljakutse, sest iga teenus pakub nii palju, mida nad teevad. Nagu näete, on WP Engine palju kallim kui Squarespace, kuid saadud summa võib muuta lisatasud seda väärt. Me käsitleme seda hiljem, kuid tahame, et te lihtsalt teaksite, miks selline erinevus on.

Ruuturuum

 • Isiklik pakett: 16 dollarit kuus, 12 dollarit, kui arveldatakse igal aastal
 • Äripakett: 26 dollarit kuus, 18 dollarit, kui arveldatakse igal aastal
 • Põhiline veebipood: 30 dollarit kuus, 24 dollarit, kui arveldatakse igal aastal
 • Täpsem veebipood: 46 dollarit kuus, 40 dollarit, kui arveldatakse igal aastal

WP mootor

 • Isiklik plaan: 29 dollarit kuus
 • Professionaalne plaan: 99 dollarit kuus
 • Äriplaani: 249 dollarit kuus
 • Lisatasu pakett: Küsige pakkumist

On selge, et ruuturuumil on hinnaosakonnas eelis, eriti seetõttu, et teil on rohkem võimalusi, mis asuvad samas suhtelises vahemikus. See tähendab, et kui soovite paljast luust saiti, ei maksa te rohkem kui vaja. Üldiselt peame Squarespace’ile võidu andma, kuid kui otsite rohkem funktsioone, on parem valik WP Engine.

Võitja: Ruuturuum

Raha tagasi garantii

Teine aspekt hostimisteenuse maksumuses on see, kui kaua nad teile oma mõtteid muudavad. Veebisaidi loomist ei saa kiiresti (suhteliselt hästi) teha, nii et soovite enne lõpliku otsuse tegemist oma funktsioonide ja eelistega tutvuda ja nendega mängida. Sel juhul võimaldab Squarespace teil nende teenuseid tasuta proovida kuni neliteist päeva, samas kui WP Engine annab teile kuuekümnele täieliku tagasimakse taotlemise. Nagu te ilmselt märkasite, on nende kahe vahel oluline erinevus, kuna Squarespace ei küsi raha ette, vaid ainult kahe nädala omamine pole piisav aeg, kui soovite näha kõike, mida sellel pakkuda on. Üldiselt on WP Engine parem pakkumine.

Võitja: WP mootor

Klienditugi

Oleme juba arutanud väärtuse, mis ületab kulusid, olulisust ja on üks parimaid viise, kuidas määrata teenusest saadavat väärtust, kui hästi nad kohtlevad oma kliente. Sel juhul on nii Squarespace kui ka WP Engine suurepärased reageerimisajad, kuid nad käituvad selles pisut erinevalt.

Telefonitugi

Paljude inimeste jaoks on telefoniga rääkimine parim viis tagada, et saate oma probleemi lahendada, kuna saate liinil püsida, kuni olete veendunud, et asjad on parandatud. Ainus negatiivne külg on ootel ootamine, kuid WP Engine on klientide ooteaegade piiramisel üsna hea. Ruuduruumil seevastu puudub telefoninumber, nii et ärge isegi proovige neile helistada. See ei tähenda, et nad pole kättesaadavad, kuid te ei saa kellegagi rääkida.

Võitja: WP mootor

Live Chat

See on telefonikõne järel järgmine parim asi, kuna see pakub samal tasemel vahetut vahet ilma Muzaki või ebamugavate vaikusteta. Mõlemal võõrustajal on suurepärased vestlusteenused, mis reageerivad kiiresti ja aitavad kõik probleemid rekordajaga lahendada.

Võitja: lips

E-post

Nende kahe masina virnastamisel paistab Squarespace WP Engine kohal. Sõltuvalt kellaajast võib WP e-posti teel teiega kohe tagasi pöörduda või mitte. Peate pileti avama ja vastust ootama. Ehkki need ei võta liiga kaua aega (tavaliselt umbes paar tundi), on Squarespace pühendunud e-kirjadele vastamisele tunni jooksul, sõltumata kellaajast. Seega ei pea te kunagi millelegi vastuse saamiseks liiga kaua ootama.

Võitja: Ruuturuum

Foorumid

Kui olete tüüpi inimene, kellele meeldib asju ise välja mõelda, siis on parim viis minna foorumitesse ja KKK-desse, kuna see võimaldab teil õppida teenuse paremaid külgi ilma, et peaksite kellegagi ühendust võtma. Mõlemal hostil on sellised ressursid teie käsutuses, kuid kuna ruuturuum on oma tegevuses piiratud, pole teave nii põhjalik kui see, mida leiate WP Engineist.

Võitja: WP mootor

Lõpuks on mõlemal võõrustajal suurepärased klienditeeninduse rekordid ja kogemused, nii et hoolimata sellest, kumba valite, olete kindel, et saate oma probleemid kiiresti ja tõhusalt lahendada, mis on suurepärane märk heast hostist.

Kiirus

Nüüd käsitleme iga võõrustaja vastikaid sõmedaid detaile ja vaatame, mida nad etenduse korral pakkuda saavad. Te ei soovi, et teie veebisait jookseb kokku, ega ka selle laadimiseks, et see võtab igavesti. Sel juhul tahame näha, kuidas need teenused pakuvad teie saidile parimaid tulemusi, et teie vaatajaskond saaks fantastiliselt hea kogemuse iga kord, kui teie lehte külastaks. Selleks vaatasime mõlema saidi keskmisi hinnanguid, et näha, kumb on parem. Kuna Squarespace optimeerib automaatselt mobiilseadmete jaoks, on meil ka skoor selle jaoks. Vaatame, kuidas neil läks.

Ruuturuum

 • Arvuti hinnang: 70
 • Hinnang mobiilile: 40

WP mootor

 • Arvuti hinnang: 95
 • Hinnang mobiilile: Ei kohaldata

Me ei suutnud leida usaldusväärseid andmeid, mis näitaksid, kui kiire WP Engine on mobiilseadmel, kuid arvestades selle töölaua toimivust, peame ette kujutama, et see on ikkagi parem kui Squarespace. WP mootori nii palju parema põhjuse põhjuseks on see, et nad keskenduvad vormile ja funktsioonile, samas kui Ruuturuum on enamasti ehitatud esteetilise väärtuse nimel. Iseenesest pole see kiiruse osas üks populaarsemaid teenuseid.

Võitja: WP mootor

Seisakuid / Uptime

Veebisaidi funktsionaalsuse teine ​​külg on see, kas see üldse jookseb kokku või mitte. Nii WP Engine kui ka Squarespace kasutavad seisakuaja minimeerimiseks pilvemajutust, mis tähendab, et mõlemal on erakordne kogemus. Tegelikult on erinevus tühine 0,01%, seega on need praktiliselt seotud.

Ruuturuum: 99,99% tööaega

WP mootor: 99,98% tööaega

Nagu näete, ei pea te kunagi mingil põhjusel muretsema oma saidi krahhi pärast, tehes neist mõlemaid kvaliteetseid hoste.

Võitja: lips

Funktsioonid

Ütlesime teile, et lõpuks keskendume iga vastuvõtva omadustele ja väärtusele, nii et nüüd on aeg sukelduda mitmesugustesse nende pakutavatesse asjadesse. Rääkisime ka sellest, et iga teenus on mõeldud erinevat tüüpi kasutajatele, nii et peate iga hostiga kaasnevate funktsioonide ja eeliste uurimisel seda meeles pidama.

Ruuturuum

 • Isiklik pakett: tasuta domeen, 20 lehekülge, piiramatu andmemaht ja ribalaius, SSL-turvalisus, e-kaubandus võimeline
 • Äripakett: tasuta domeen, piiramatu arv lehti, ribalaiust ja andmeid, SSL-turvalisus, e-posti kontod, e-kaubandus võimeline
 • Põhiline veebipood: tasuta domeen, piiramatu arv lehti, ribalaiust ja andmeid, SSL-turvalisus, tehingutasud puuduvad, laoseisu jälgimine
 • Täpsem veebipood: tasuta domeen, piiramatu arv lehti, ribalaiust ja andmeid, SSL-turvalisus, tehingutasud puuduvad, laoseisu jälgimine, raamatupidamisteenused, saatmisteenused

Lõppkokkuvõttes on nende pakettide eesmärk aidata teil hõlpsalt ja ilma piiranguteta käivitada e-poe või ajaveebi. Kui teete tehinguid isiklikel või äripakettidel, võtab Squarespace tasu, nii et pidage seda meeles. Sellegipoolest muudavad nad veebipoe avamise võimalikult lihtsaks.

WP mootor

 • Isiklik plaan: üks veebisait, 25 000 külastajat kuus, 10 GB salvestusruum, piiramatu arv andmeid, SSL-i turvalisus
 • Professionaalne plaan: 10 veebisaiti, 100 000 külastajat kuus, 20 GB salvestusruumi, piiramatu arv andmeid, SSL-turvalisus
 • Äriplaani: 25 veebisaiti, 400 000 külastajat kuus, 30 GB salvestusruumi, piiramatu arv andmeid, SSL-turvalisus
 • Lisatasu pakett: 150 veebisaiti, 1 miljon külastajat, 100-300 GB salvestusruumi, piiramatu arv andmeid, SSL-turvalisus
 • Ettevõtlusplaan: 150 veebisaiti, 5 miljonit külastajat, 400 GB-1TB salvestusruum, piiramatu arv andmeid, SSL-turvalisus

Näete, et nende plaanide eesmärk on teile rohkem funktsioone ja liiklust pakkuda. WP Engine abil saate juurdepääsu ka kõigile WordPressi programmidele ja mallidele, mis tähendab, et saate oma veebisaitidega teha palju rohkem, kui arvasite võimalikuks. Lisaks on neile lihtne lisada e-kaubanduse valikuid, muutes sellest hostist veel ühe ideaalse valiku veebipoodide jaoks.

Raske öelda, milline sait on parem kui teine, kuna need on nii erinevad. Ühest küljest on Squarespace hõlpsalt loomingulistel ja algajatel ilusa väljanägemisega veebisaidi üles seadmine, teisalt aga pakub WP Engine teile rohkem funktsioone. Üks meetermõõt, millele peame kõige rohkem tähelepanu pöörama, on jõudlus ja WP Engine suudab Squarespace’is ringi teha. Lõppkokkuvõttes võib teie sait tunduda vapustav, kuid seda ei laadita nii kiiresti. Sellisena peame me tiitli andma WP Engine’ile.

Võitja: WP mootor

Kui soovite vaadata, kuidas WP Engine peab vastu teistele hostimisteenustele, vaadake meie WP Engine vs. GoDaddy või meie WP Engine vs HostGator Post postitust..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector