Ülim juhend veebimajutaja hostimise migreerimiseks – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Ülim juhend veebimajutaja hostimise migreerimiseks – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Ülim juhend veebimajutaja hostimise migreerimiseks – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Interneti olemasolu on teie äritegevuse oluline osa. Teie veebisait toimib teie kaubamärgi virtuaalse esitusena ja aitab suurendada teie klientide ja potentsiaalsete klientide teadmisi teie pakutavate eeliste kohta. Teie ettevõtte kasvades muutuvad teie veebimajutusvajadused tõenäoliselt protsessis. Veebisaidi kolimine uuele hostile pole nii lihtne kui lihtsalt mõne kasti pakkimine ja liikuva veoki laadimine.


Virtuaalses maailmas on mitu sammu, mida peate järgima, et oma veebisaiti ühelt hostimisteenuselt teisele teisaldada. Lõppeesmärk on mitte seisakuid, kus kliendid ja potentsiaalsed kliendid ei pääse protsessi ajal teie veebisaidile juurde. Neid samme järgides peaksite selle ülesande täitma, ilma et virtuaalne maailm muutust märkaks.

 1. Leidke veebimajutaja pakkuja

Veebimajutus on teenus, mis võimaldab teie ettevõttel omada veebisaiti, millele pääseb juurde kõigile, kellel on Interneti-ühendus. Seetõttu on veebi pakkuja ettevõte, mis annab teile oma andmebaasis ruumi veebisaidi käitamiseks vajalike failide pargimiseks. Veebi pakkuja valimine ei ole otsus, mida peate kergekäeliselt võtma. Siin on mõned asjad, mida tuleks veebi pakkuja otsimisel meeles pidada.

 • Opsüsteemi vaste

Üks olulisemaid elemente, mida peate uuest veebimajutusteenuse pakkujast otsima, on paigas olev opsüsteem. Peate tagama, et see on sama süsteem, mida teie vana veebimajutusteenuse pakkuja kasutab. Sama opsüsteemi hoidmine aitab migratsiooniprotsessi sujuvamaks muuta, ilma et teeninduses katkestusi tekiks.

Enamik hostimisest toimub Linuxi serveris ja enamik suuremaid masinaid majutab seda operatsioonisüsteemi automaatselt. Siiski on hoste, kes kasutavad Windowsi oma serverite jaoks, nii et vaheldust tehes tuleb seda ebakõla otsida. Enamik masinaid töötab Linuxis, kuid võtke arvesse.

 • Usaldusväärne tehniline tugi

Veebisaidi hooldamine on üsna lihtne, kui algseade on valmis ja veebisait töötab tõrgeteta. Võib juhtuda, et peate oma veebisaidil oleva sisu teavet või lehti värskendama.

Kui teie saidi sisu ja esiotsa koodi värskendamine ja hooldamine on üks asi, siis serveri ja andmebaaside hooldamine on teine ​​asi. Olen läbi elanud valu, kui kustutasin oma WordPressi veebisaidi andmebaasi kogemata ja pidin selle taastamiseks tegema tihedat koostööd hostiettevõttega. Samuti võite oma vananenud WordPressi või Magento veebisaidile tahtmatult lisada vananenud pistikprogramme või laiendusi, mis põhjustab andmebaasi või kasutajaliidese vea, mida te ei saa ise parandada. Probleemi lahendamine võtab tõenäoliselt rohkem tehnilisi teadmisi, kui teil on. Kui proovite ise tõrkeotsingut teha, võib see võtta tunde või päevi, samas kui hea hostimise tugimeeskond, näiteks Sitegroundi meeskond, suudab selle mõne minutiga lahendada. Kui see juhtub, peate omama usaldusväärse tehnilise toega veebi pakkujat. Elupäästja on võimalus saada tehnilise toe kaudu otsevestluse, e-posti või telefoni teel.

 • Kettaruumi saadavus

Teie veebisait nõuab märkimisväärsel hulgal kettaruumi, nii et failid ja muud olulised koostisosad saaksid kulisside taga toimida. Ehkki te ei pruugi päris hästi aru saada, kuidas kõik töötab, peate valima veebi pakkuja, kes pakub teie praeguse pakkujaga sama palju kettaruumi. Te ei saa veebisaiti teisaldada pakkuja kontole, kus on vähem kettaruumi. Sellisel juhul ei tööta teie veebisait korralikult, mis võib põhjustada veebisaidi seisakuid. See takistab teie klientidel ja potentsiaalsetel klientidel juurdepääsu teie veebisaidile kuni probleemi lahendamiseni.

Isegi kui mõni veebimajutusteenuste pakkuja pakub heldelt kettaruumi, leidub siiski varjatud asju, mida nad teile kohe alguses ei räägi. Näiteks isegi juhul, kui host pakub 30 GB kettaruumi, nõuavad nad paljudel, et jõudluse tagamiseks oleks teatud kogus sellest alati saadaval..

Veel üks peene trükiga toode on inod. Inoodid on andmebaas kogu faili kohta, välja arvatud faili sisu ja nimi. See on natuke arenenud üksus, kuid hea host aitab teil neid kustutada või hallata. Need on veebimajutuse varjatud element, millest ei räägita liiga sageli.

 • Andmeedastuse saadavus

Veebisaidi andmeruum töötab samamoodi nagu kettaruum. Teie veebisait sisaldab teatud arvu andmefaile, et see saaks korralikult töötada. Potentsiaalsete veebimajutajate pakkujate poole pöördudes pöörake tähelepanu andmeedastuse saadavuse hulgale, mille uus pakkuja teile pakub. Peate saama kogu oma saidi üle viia ilma, et ülekanderuum otsa saaks.

Mõned võõrustajad pakuvad piiramatuid ülekandeid, mõned piiravad seda. Olge hostide funktsioonide erinevuste osas tähelepanelik, sest sageli piirab üks teid ühe funktsiooni, kuid mitte teise.

 • Andmebaasi seadistamine

Teades, millist tüüpi andmebaase potentsiaalne veebi pakkuja kasutab, on oluline kindlaks teha, kas see sobib teie veebisaidile hästi või mitte. Enamik veebimajutajate pakkujaid kasutab MS SQL andmebaase, mis töötavad Windowsi opsüsteemiprogrammides. Pakkujad, kes töötavad Linuxi baasil töötava programmiga, kasutavad MySQL andmebaase.

MySQL on väga populaarne ja enamik, kui mitte kõik veebisaidi arendajad, teavad, kuidas andmebaasi kasutada. Enne hostide vahetamist olge seda otsinud ja veenduge, et seal pole probleeme.

 • Skripti keel

Skriptikeel on suhtluse programmeerimise meetod, mida teie veebisait kasutab mitmesuguste toimingute jaoks, mis on korrektseks tööks vajalikud. See on asi, mis juhtub kulisside taga ja nõuab parimal juhul ka teie enda põhiteadmisi.

Peate olema teadlik, millist tüüpi skriptikeelt teie veebisait praegu kasutab. Kui teie sait nõuab spetsiaalset skriptikeele nõuet, näiteks PHP, CGI või ASP, võiksite küsida uue veebimajutaja pakkujalt, kas need keeled on sellel saidil saadaval. Kui seda ei tehta, ei tööta teie veebisait korralikult, kui olete kõik uuele pakkujale üle viinud.

Jälgige, kui sageli host host oma serveris skripti värskendab. Näiteks nõuavad mõned pistikprogrammid või platvormid, näiteks WordPressis, et teil oleks PHP uusim versioon. Mõnikord nõuab host host teilt PHP värskendamise käsitsi palumist. See võib tulevikus põhjustada pingeallikat, nii et see on üksus, millest peaksite teadlik olema.

 • Hea esitus

Teie veebisait on teie äritegevuse väärtuslik aspekt ainult siis, kui see korralikult töötab. Valitud veebimajutaja mängib olulist rolli veendumaks, et nende otsas olevad serverid töötavad korralikult. Kui need serverid alla lähevad, muutub teie veebisait klientidele ja potentsiaalsetele klientidele juurdepääsematuks. Lugege klientide ülevaateid ja veebi pakkuja veebisaiti, et saada teavet selle kohta, kui sageli nende serverid alla käivad. Enamik pakkujaid annab protsendi ajast, kui nende serverid on usaldusväärsed.

Kui olete tõsine poodidega tegelev ettevõte või bränd, kellel on hea maine, siis ei taha te selles osas hinnakujundust langetada. Kui hostil puuduvad head tööaja rekordid, peaksite neid vältima või kavandama koondamist. Ei ole mõtet riskida müügi kadumise või kaubamärgi maine kahjustamisega.

Kui teie veebisait alles alustab tegevust või kui teil pole tonni mahtu, pole tööaeg teie toimingute jaoks nii kriitiline.

 • Usaldusväärne teenindus

Veebimajutaja pakkuja valimise põhiaspektiks on usaldusväärne teenus. Soovite vältida pakkuja valimist ainult siis, kui leiate, et nad ei paku funktsioone ja mugavusi, mida nad oma veebisaidil esile tõstavad. Teie veebimajutaja peab olema kättesaadav ja valmis aitama teid, kas peate probleemi lahendama või lihtsalt küsimuse esitama.

Enne uue hosti valimist peaksite tutvuma nende klienditeeninduse kanalitega ja proovima nende reageerimise aega. Proovige nende reaalajas vestlust ja e-posti tuge. Kui nad reageerivad müügipäringutele aeglaselt, reageerivad nad tõenäoliselt klienditoetaotlustele aeglaselt.

 • Skaleeritavus

Veebisaidi esmakordsel loomisel võib teie ettevõte olla endiselt käivitusjärgus. Sel hetkel on teie veebimajutusvajadused parimal juhul minimaalsed. Kuid kui teie ettevõte kasvab, peab ka teie veebisait suurenema. Sel põhjusel peate valima veebi pakkuja, kes pakub teile oma veebisaidile üha rohkem ruumi. Vaadates saadaolevaid valikuid, mõelge pikaajaliselt ja uurige, kas pakutavate teenuste pakett on suurim. Leidke mastaapsust pakkuv veebi pakkuja, kellel on ruumi oma veebisaidi vajaduste kasvatamiseks.

Paljud idufirmad ja ettevõtted on kolinud Amazoni veebiteenuste (AWS) juurde oma kiire ulatusvõime tõttu. Kui olete alustav või kiire kasvuga ettevõte, on see kindlasti üks olulisemaid funktsioone, millega tuleks arvestada, kuna see võib tähendada teie ettevõtte kasvu või paigalseisu. Te ei soovi kuuluda hostimisettevõttesse, mille mõõtkava pole.

 • Lihtne saidi migratsioon

Saidi migratsioon on teie veebisaidi digitaalsete failide ja hosti asukoha teisaldamine ühelt hostiteenuse pakkujalt teisele hostiteenuse pakkujale. Olge ettevaatlik veebimajutusteenuste pakkuja suhtes, kes võib selle teenuse eest teilt tasu võtta. Enamik lugupeetud veebimajutajate pakkujaid pakuvad seda teenust tasuta, et tänada teid selle eest, et valisite need oma veebisaidi hostimise vajaduste jaoks.

 • Kasutaja juhtpaneeli süsteem

Suurem osa oma ajast veebisaidi seadistamise või sisu ja lehtede värskendamisega töötades nõuab juhtpaneeli süsteemi, mida teie veebi pakkujad teie kontole tarnivad. See on veebisaidi haldamise valdkond, mida peate tundma ja omama tööalaseid teadmisi selle kasutamise kohta. Potentsiaalsete veebimajutajate pakkujate uurimisel määrake, kas nad kasutavad cPaneli või WHM süsteemi. Soovite otsida suvandit, mis sobib teie praeguse veebi pakkuja juhtpaneeli süsteemiga. See muudab uuele pakkujale ülemineku hõlpsamaks haldamiseks.

Mõni hostimisteenuse pakkuja, näiteks Rackspace ja GoDaddy (pärand), ei kasuta cPanelit, vaid neil on oma juhtpaneeli süsteemid. Kui kasutate juba cPanelit, võib vaheldust teha ja uut liidest õppida on valus.

 1. Kinnitage oma domeeni omandiõigus

Oluline samm oma veebisaidi üleviimiseks uuele veebimajutaja pakkujale on kõigepealt õige domeeni omamine. Domeeninimi on veebisaidi aadress, mille kliendid ja potentsiaalsed kliendid teie veebisaidile jõudmiseks brauseri ribale sisestavad. Peate säilitama selle domeeninime ja kõigi asjakohaste registreerimisandmete, näiteks kontaktteabe ja makseviisi, omandiõiguse igal aastal..

Kui teie domeeni omandiõiguse üksikasjad on paigas, peate otsustama, kas kavatsete domeeni registreerimise üle viia oma uuele veebimajutaja pakkujale või minna üle uuele domeeninimeserverile. Siit leiate lisateavet mõlema valiku kohta, mis aitab teie otsustusprotsessis.

 • Domeeni registreerimise ülekandmine

Domeenide registreerimise ülekandmisel uuele veebimajutaja pakkujale kolite kõik oma veebisaidi hostimise teenusega seotud asjad uude ettevõttesse. See on protsess, mille töötlemiseks kulub mitu päeva töötlemisaega, kuigi enamasti toimub see tunniga. Peate vanale veebi pakkujale esitama järgmise teabe.

 • Teie kontaktteave
 • Privaatse või kaitstud registreerimisseade tühistamine
 • Domeeni üleandmise algatamise luba
 • Uus teave veebimajutaja pakkuja kohta

Kui protsess on lõpule jõudnud, saadab teie eelmine veebimajutaja teenusepakkuja teile elektroonilise kinnituse ülekande lõpuleviimise kohta.

 • Domeeninimeserverite vahetamine

Domeeninimeserverite vahetamine on lihtsam viis, mida järgida, kui töötate oma veebisaidi üleviimisel uuele veebimajutaja pakkujale. Domeeni registreerimine jääb puutumatuks ja jääb teie algse domeeninimeserveri (DNS) pakkuja juurde. Populaarsete DNS-firmade hulka kuuluvad GoDaddy, NameCheap ja Network Solutions. Need ettevõtted on kuulsamad domeeniregistripidajate kui hostiettevõtete poolest, ehkki nad teevad mõlemad. Kui teie uus veebi pakkuja konto on paigas, peate lihtsalt suunama domeeni nimeserverid vanalt hostiettevõttelt uude veebimajutusettevõttesse.

 1. Avage uus veebimajutuskonto

Teie veebimajutusvajaduste jaoks on saadaval mitmesuguseid veebimajutajaid. Mõlemad pakuvad põhimõtteliselt samu funktsioone ja mugavusi, mida saate oma veebisaidi migreerimisel nende serveri asukohtadesse. Mõned tähelepanuväärsemad veebimajutusteenuste pakkujad hõlmavad järgmisi ettevõtteid.

Loend hakkab alles kriimustama teile kättesaadavate veebimajutusvõimaluste pinda. Otsige veebimajutavaid ettevõtteid pakkuvaid ettevõtteid ja tutvuge kõigi nende pakutavate võimaluste, funktsioonide ja mugavustega. Valige sellest loendist ettevõte, mis tundub teile kõige sobivam. Hostimisteenusega registreerumiseks on vaja põhilist kontaktteavet, makseviisi, domeeninime ja seda, kas edastate domeeni registreerimise või vahetate lihtsalt domeeninimeserveri.

Iga veebimajutusteenus seab oma hinna, tüüpiline summa on hostimisteenuste eest 4,95–9,95 dollarit kuus. Kui olete tõsine ettevõte, ärge hinnakujundusega funktsioone halvustage. Kui teil on raha puudust ja olete alles alustanud, on hea alustada hea mainega odavate pakkujatega.

 1. Andmete ülekandmine vanalt hostilt

Kuna teie uus hostimiskonto on nüüd aktiivne, on aeg hakata kõike oma vanalt veebimajutusteenuse kontolt üle kandma. Vältige oma vana veebimajutusteenuse konto sulgemist, kuni kõik teie andmed ja asjakohane teave on uuele hostimisteenusele üle kantud. Teie vana konto sulgemisel kustutab hostiteenuse pakkuja oma serveritest kõik teie veebisaidi andmed ja asjakohase teabe. Sel hetkel kaotate juurdepääsu kogu teabele, mis võib nendes serverites endiselt alles jääda.

Selle teabe kustutamisel pole võimalik hankida, kuna alustate nullist ja vajate uue veebisaidi sihtasutuse loomist. Veebisaidi ümberehitamise ajal kaotate väärtuslikku juurdepääsu veebisaidile. See kaotatud aeg võrdub kaotatud tulude ja müügipõlvkondadega, kuna kliendid ja potentsiaalsed kliendid ei pääse teie veebisaidile juurde, kui see pole töövalmis.

Sellegipoolest peaksite oma saidi varukoopiaid võtma iga päev, nii et isegi ülaltoodud stsenaariumi korral saaksite oma veebisaidi failid alla laadida. Varundage mitme pistikprogrammi ja teenuse kaudu, et kõik oleks turvaline.

 1. Laadige oma varufailid alla

Enne kui hakkate kõike vanalt veebimajutusteenuse pakkujalt uuele veebimajutusteenuse pakkujale teisaldama, peate looma kõigi oma praeguste veebisaidi andmete varukoopia. Uuele veebimajutusteenusele üleviimise alustamisel annab see teile kaitsetõkke.

Varundusprotsess algab sellest, kui logite sisse kasutaja juhtpaneeli süsteemi. Sellest hetkest alates peate pääsema juurde juhtpaneeli jaotisele, millel on silt “backup” või midagi sarnast. Täpne failinimi sõltub kasutatavast veebimajutusteenusest. Selles jaotises soovite valida kausta „public_html” ja leida varundamise allalaadimise valiku.

Kui klõpsate jaotist „varundamiste allalaadimine”, näete teile saadaolevaid varundusvalikuid. Võite otsustada, kas alla laadida kõik oma veebisaidi varufailid või alamdomeeni varufailide lõigud. Teie jaoks on lihtsam kogu veebisaidi varufailide tervikuna allalaadimine. Alamdomeenifailidele keskendumine loob võimaluse kogemata kahe silma vahele jätta kriitiline fail, mida teie veebisait peab korralikult töötama.

Laadige kõik varufailid kokku pakitud kujul, mille laadite hiljem üles oma uue veebimajutusteenuse pakkuja saidil olevatesse serveritesse. Vältige nende failide lahtipakkimist, kuna see toimib teie uue veebimajutusserveri automaatse toiminguna teie varufailide üleslaadimisel. Kui allalaadimine on lõppenud, salvestage failid arvutisse, logige välja selle kasutaja juhtpaneeli süsteemist ja minge kasutaja juhtpaneeli süsteemi, mida teie uus veebimajutusteenuse pakkuja kasutab.

 1. Laadige oma varufailid üles uuele kontole

Kui olete veebimajutaja pakkujaga uue konto loonud, saate meilisõnumi, mis sisaldab konkreetset teavet teie domeeninime teenuse kohta. Selles meilis sisalduv teave pakub teile valitud hostimisplaani domeeninimeservereid ja IP-aadressi üksikasju. Seda teavet vajate oma varufailide üleslaadimiseks uutesse veebimajutusserveritesse.

Varufailide üleslaadimisprotsess algab sellest, kui logite sisse oma uue veebimajutuse konto kasutaja juhtpaneeli süsteemi. Otsige juhtpaneeli avalehelt jaotise silti „varukoopia” või midagi sarnast. Selle jaotise alt soovite leida faili üleslaadimiskasti saidi täieliku varundamise jaoks. Sellel nupul klõpsamisel on teil võimalus leida arvuti kõvakettalt varufail ja valida see fail üleslaadimiseks.

Kui server hakkab teie veebisaidi varufaile üles laadima, näete ekraanil oleku värskendust. Kui teie varukoopia iga fail siirdub edukalt uude serveri asukohta, kuvatakse serveri rida realt. Tavaline üleslaadimisprotsess koosneb kahest lehest ja kui teine ​​leht on üleslaadimise lõpule jõudnud, saate protsessi lõpule viia. Ekraanil kuvatakse olekuvärskendus, mis annab teile teada, et võite nüüd hakata tegema vajalikke veebisaidi muudatusi.

 1. Kontrollige andmebaasi funktsiooni

Kuna süsteem töötab kõigi teie veebisaidi varufailide ülekandmiseks uude serveri asukohta, jätab see automaatselt kogu asjakohase kasutajanime ja parooli teabe, mis on osa teie My SQL andmebaasi kontost. Sel põhjusel peate leidma peamise kasutaja juhtpaneeli süsteemis vastava andmebaasi kasutaja sektsiooni ja sisestama selle teabe süsteemi.

Samuti peate värskendama kasutajanime ja muud põhiteavet veebimajutusserverite FTP-konto jaotises. Selle saavutamiseks peate veebisaidi IP-aadressi kaudu logima FTP-kontode andmebaasi. Seejärel saate teha vajalikke muudatusi kasutajanimes, paroolides, veebisaidi lubades ja muus olulises teabes. Enne juhtpaneeli süsteemi sellest osast lahkumist kindlasti salvestage muudatused. Protsessi selles osas tehtud muudatused on teie veebisaidi kulisside taga toimimise olulised elemendid.

 1. Lülitage oma domeeninime serverid välja

Kuna kulisside taga olev teave töötab korralikult, peate nüüd keskenduma veebisaidi teabe esitamisele, mida kliendid ja potentsiaalsed kliendid teie veebisaidi avalehele jõudes näevad. Selle üleviimisprotsessi osa jaoks muudate oma domeeninimeserverite asukohta. Protsess algab sellest, kui logite sisse oma veebimajutuse pakkuja konto registreerimise juhtpaneeli.

Otsite jaotist „domeeninimeserverid” või midagi sarnast nime. Selles jaotises kuvatav teave näeb välja sarnane selle teabega.

 • Vana-Webhost.com
 • Vana-Webhost.com

Asendate selle teabe oma uue veebisaidi hostimiskonto domeeninimeserveri teabega. Selle protsessi asendamise teave on kinnitusmeilis, mille saate uue veebimajutusteenuse konto avamisel koos uue pakkujaga. Tehke muudatused, asendades domeeninimeserveri andmete jaotise „vana- veebimajutus.com” uue veebisaidi veebisaidi.com teabega. Kui olete lõpetanud, saate muudatused salvestada ja kasutaja juhtpaneeli süsteemist väljuda.

 1. Vältige veebisaidil muudatuste tegemist

Uuele domeeninimeserverile ülemineku ajal vältige oma veebisaidi sisus või paigutuses muudatuste tegemist. Kuna serverid teevad teie taotletud muudatusi, ei pruugi teie lisatud uus teave teie uue veebisaidi asukohta ilmuda. Samuti võib kogu teave, mille selle üleminekuperioodi jooksul kustutate, sisaldada sisu, kui serverimuudatused on lõpule viidud.

Domeeninimeserveri muudatuste jõustumiseks võib kuluda 12–24 tundi. Selle aja jooksul näevad teie kliendid ja potentsiaalsed kliendid teie kodulehele jõudes sama tuttavat veebisaiti. Teie veebisait jääb müügi genereerimiseks avatuks ja müügivihjete kogumise potentsiaal on tavaline, kuna kogu töö toimub kulisside taga.

 1. Testige veebimajutuse muudatusi

Kui domeeninimeserveri muutmine on lõpule jõudnud, saate uuelt veebimajutusteenuse pakkujalt kinnitusmeili. Sel ajal võite oma vana pakkuja juures veebimajutusteenuse tühistada, kuna teil on nüüd kindel, et kõik on olemas, et teie veebisait saaks uues asukohas korralikult töötada. Kui muudatused on ametlikult lõpule viidud, soovite testida veebisaiti, et veenduda, kas kõik töötab korralikult.

Kui testite oma veebisaiti uues asukohas, kontrollige põhifunktsioone, veendudes, et kõik teie välised ja sisemised lingid töötaksid korralikult. Saatke testmeil oma blogisse või uudiskirja tellimisteenustesse. Vaadake kõiki oma lehti, et veenduda, et paigutus kuvatakse õigesti ja kogu teie sisu on paigas.

Viimane mõte

Veebisaidi migreerumine ühelt veebi pakkujalt teisele veebimajutaja pakkujale on üsna lihtne, kuid võib ka keerukaks osutuda. See on midagi, mida iga ettevõtte omanik vähemalt korra oma karjääris läbib, kuna ettevõte kasvab välja oma praegusest hostingu pakkuja olukorrast. Jaotise muutmise, uute failide üleslaadimise või muude asjakohaste muudatuste täieliku mõistmise mõistmisel võib tekkida pettumusi..

Seetõttu on kasulik usaldusväärse veebimajutaja pakkuja, kellel on olemas täielikult töötav tehnilise tugisüsteem. Veebisaidi uuele hostiteenuse pakkujale migreerimisel tuleb meeles pidada, et astud samme korraga. Kui midagi valesti peaks minema, peaks teil olema kaitsetõkkena hõlpsasti kättesaadav varufail. Kui rändeprotsess on lõpule jõudnud, hingake kergendusega ja olge uhked oma uue tehnoloogilise saavutuse üle.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector