WP Engine vs Bluehost Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Kui võrrelda WP Mootorit ja Bluehostit, siis see on päris õun apelsiniga.


WP Engine on WordPressi jaoks optimeeritud masin.

Bluehost on odav… ja tuntud.

Kiire vastus? Kui olete päris ettevõte, mis vajab kiirust ja usaldusväärsust, minge koos WP Engine’iga (10% allahindlus koos lingiga). Kui proovite minna võimalikult odavalt ja ei saa endale lisandeid lubada, minge koos Bluehostiga (hiiglaslik allahindlus koos lingiga).

Kas soovite pikka vastust? Sukeldugem hindade, plaanide, funktsioonide ja muu juurde!

WP mootor vs Bluehost hinnakujundus

WP mootor:

Kõigi WP mootori pakutavate plaanidega on kaasas 60-päevane riskivaba prooviperiood, nii et saate neid enne proovile panemist proovida ja vaadata, mida igaüks pakub. Nende kõige põhilisem plaan on isiklik tase, mis maksab 29 dollarit kuus. Seejärel on neil teie jaoks professionaalne plaan, mille hulgast saate valida, mis võimaldab teil kasutada rohkem funktsioone, mis on suunatud professionaalsele veebisaidile, säilitades samal ajal madalad kulud – 99 dollarit kuus. Lõpuks on äriplaan suurepärane valik kõigile, kes soovivad parimat ja parimat, tagamaks, et saate palju suurepäraseid funktsioone, et tulla toime teie saidi kogu liiklusega 249 dollarit kuus. WP Engineil on ka kaks erinevat plaani, mis on kõrgemad kui äriplaan, kuid need on kindlasti suunatud rohkem tipptasemel ettevõtetele.

Sinine vaim

Bluehost on üks paremaid veebimajutajaid, mida selle valdkonna kohta leiate, kuna neil on teie jaoks palju tonne hinnavaliku võimalusi. Ettevõtte pakutavaid sooduspakkumisi ja sissejuhatavaid hindu on palju, kuid kuna need on vaid ajutised hinnad, on kõik allpool käsitletud hinnad täielik ja tavahind, mida võidakse tasuda siis, kui pakkumise aegumine on lõppenud. Alustuseks on nende põhiplaan vaid 7,99 dollarit kuus ja sellel on piisavalt funktsioone, et muuta see suurepäraseks võimaluseks üksikisikutele või väikeettevõtete omanikele.

Järgmine on Plus-pakett, mille hind on 10,99 dollarit kuus ja mis sisaldab samu funktsioone, mida leiate põhiplaanist, millele on lisatud piiramatu juurdepääs kõigele ja rämpsposti kaitse. Kolmandaks on olemas Bluehost pakutav peaministerpakett, mis ühendab endas kõik, mida olete seni maininud, lisaks on lisatud domeeni privaatsus ja automaatne varundamine juhuks, kui teie veebisaidiga juhtub midagi.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, pakutakse Go PRO-kava, mille hind kuus on 23,99 dollarit. Selle abil leiate, et saate kõik, mida eelmistes plaanides räägiti, kuid saate ka spetsiaalse IP, suure jõudlusega serveri ja SSL-sertifikaadi, mis tähendab, et see on parim valik kõigile, kes võivad kogeda oma saidil suurt liiklust.

Võitja:

Hinna ja väärtuse osas on võitja Bluehost.

Klienditugi

WP mootor:

Sarnaselt peaaegu igale veebimajutajale, mida te vaatate, on ka WP Mootori pakutav klienditeenindus suurepärane ja tagab, et saate alati palju tuge, kui vajate. Veebisaidil on palju linke, et pakkuda teile vajalikku tuge, ja WP Engine’i auhinnatud tugi aitab teid 24 tundi päevas, 7 tundi nädalas, 365 päeva aastas..

Sinine vaim

Enamiku veebimajutusplatvormide osas leiate, et saadav klienditeenindus on kõikjal sarnane. Bluehost’i jaoks on kaasas tohutu abikeskus, mis tagab, et teie käsutuses on kõik, mida võiksite vaja minna. Juhenditest videoõpetusteni ja veel paljudeni on teil lihtne vaadata ja õpetada endale asju, mida te ei tea. Lisaks on olemas 24,7-aastased koolitatud ettevõttesisesed eksperdid, et saaksite alati rääkida nende probleemidest.

Võitja: Lips

Kiirus

WP mootor:

Üks suurtest kohtadest, kus WP Engine uhke on, on kiire elamuse pakkumine igale nende majutatavale veebisaidile. Tänu tipptasemel pühendatud riistvarale, mis on jaotatud mitmele serverile, töötavad nad teie lehtede laadimisel uskumatult kiiresti. Lisaks on neil oma spetsiifiline süsteem, mis aitab lehti laadida sekundite murdosades.

Sinine vaim

Mis tahes veebimajutaja kiirus on oluline ja kriitiline tegur, mida tuleks meeles pidada. Leiate, et Bluehost armastab rääkida nende kiirusest ja väidab, et need on kiireimad veebimajutaja teenused turul. Kui te ei maksa tasulist spetsiaalselt kiirele teenusele pühendatud lisatasu eest, on kiirus kõigi plaanide osas mõnevõrra võrreldav. Nad kasutavad oma platvormi, et kiiretes serverites piiramatut ribalaiust pakkuda, nii et saavutate tõesti mõne parima kiiruse, mida võite leida.

Võitja: WP mootor

Väärtus

WP mootor:

Üks tüütumaid probleeme, mida WP Mootoriga seoses leiate, on asjaolu, et nende programmid on natuke kallimad kui mõnel konkurendil. Kuid paljudel juhtudel saate palju rohkem funktsioone, mis aitavad muuta selle oma väärtuseks. Kuna need on kallimad, ei tähenda see, et pikas perspektiivis poleks teie raha väärt.

Sinine vaim

Peaaegu kõik, mis Bluehost pakub, on hea väärtus. Kiiruse ja funktsioonide vahel kuni uptimeeni on tohutult palju asju, mida võiks armastada. Plaanide tegemisel on teil ka palju erinevaid valikuid, mille hulgast saate valida, nii et see oleks hea valik, kui olete selle jaoks uus või kui teil on suure liiklusega veebisait. Bluehost pakutavad plaanid ei sisalda ainult palju suurepäraseid funktsioone, vaid on ka mõistliku hinnaga, nii et teil pole probleeme oma ostu väärtuse nägemisega.

Võitja:

Kuna Bluehostil on erinevaid võimalusi ja võimalus valida teile kõige parem plaan, on selles kategoorias võitja Bluehost.

Funktsioonid

WP mootor:

Mõned funktsioonid, mida leiate WP mootori jaoks, on palju uut ja täiustatud tehnoloogiat. Neil on oma klassi arhitektuurist parim ja väga edukad süsteemid aitavad hoida teie saiti turvalisena ja töökorras. Iga päev pakuvad nad oma klientidele 800 tundi tuge, nii et te ei pea kunagi muretsema selle pärast, et jõuda kellegi poole abi saamiseks. Viimaseks on neil täielik meeskond insenere, kes töötavad selle nimel, et olla kursis kõigi uusimate ja parimate tehnoloogiatega.

Sinine vaim

Ehkki mõnest muust funktsioonist ja spetsifikatsioonist juba räägiti, leiate siit, et Bluehostil on palju suurepäraseid funktsioone, mis kõik koos töötavad, et pakkuda teile parimat kogemust, mida te üldiselt leiate. Kui rääkida Bluehostist, siis mõned peamised asjad, mis teile meeldivad, hõlmavad ööpäevaringset tuge kõigis nende plaanides, ühe klõpsuga installimist, tuge peaaegu miljonile õele, ressursside haldamist, tõestatud edu tulemusi, kiire teenindus ja juurdepääs turvalisele SSH-kestale, et teie sait oleks kogu aeg turvaline.

Võitja: Lips

Seisakuid / Uptime

WP mootor:

Kuupõhiselt arvutades leiate, et WP-mootori tööaeg on umbes 99,95%, mis on just seal, kus soovite tööaja korral olla. Muidugi, see võiks olla parem, kuid see on tõesti suurepärane tööaeg ja teile meeldib, et teil on teiste veebihostidega võrreldes palju rohkem tööaega..

Sinine vaim

Mis puudutab tööaega, siis soovite proovida leida midagi, mis püsib 99,95% või üle selle ning 12-kuulise perioodi jooksul on Bluehost uhke tööaeg umbes 99,93%, mis on siiski päris hea, kui arvestada kõige sellega, mis seal on. arvestama. See on endiselt allapoole lubatud piiri, kui soovite tööaja korral olla, nii et pidage seda meeles, kuna turul on mõned hostid, mille tööaeg on umbes 99,98%, mis oleks märkimisväärselt parem kui see, mida Bluehost pakub.

Võitja: WP mootor

Lõplik kohtuotsus

Kui vaatate tähelepanelikult kõiki neid kahte veebihosti pakutavaid erinevaid funktsioone ja spetsifikatsioone, leiate, et kõigil neist on mõned olulised eelised ja ka mõnel neist on negatiivseid külgi. Kui valida, milline neist on teie jaoks kõige parem, pole tegelikult selget ja selget vastust, sest igal inimesel on veebi vastuvõtmisel erinevad vajadused ja soovid. Järgnevad on minu soovitused seoses mõnega inimestega, kes vajavad veebimajutusteenust.

Arendaja: WP mootor

Turustaja: WP mootor

Väikeettevõtte omanik: Sinine vaim

Pood ettevõte: WP mootor

Kas Bluehost saab üleval olla AWS? Uurige majutusteenuste valikuid meie AWS-i majutuse ja Bluehost-postituse abil.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map