WP Engine vs Hostgator: kumb on parem? Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Meie jätkuv missioon on tuua teile veebis parimaid hostimise võrdlusi ja meie järgmine osamakse on meie lemmik WordPressi host koos tööstuse ühe parima saidiga: Hostgator. Enne kui saame oma ülevaatesse sukelduda, peame selle artikli kohta siiski mõne teabe avalikustama. WP Engine on teenus, mis tegeleb eranditult WordPressiga, mis tähendab, et kui soovite luua saidi väljaspool seda süsteemi, ei saa te nendega hakkama. Vastupidi, Hostgator pakub laia valikut hostimisvõimalusi, muutes need fantastiliselt sobivaks valikuks kõigile, kellele WordPress ei meeldi ega hooli sellest. Seega, et see ülevaade oleks võimalikult objektiivne, võrdleme me ainult kahte hostit nende WordPressi plaanide põhjal. Ehkki Hostgator pakub muid hostimislahendusi, nagu spetsiaalsed serverid või VPS-plaanid, oleks nende kahe võrdlemine selles osas eksitav. Selle asemel keskendume ainult WordPressi hostimisele Hostgatorile, et veenduda, et saate parema ettekujutuse sellest, kuidas nad üksteisega kokku saavad.


Hinnakujundus Nagu kõigi meie arvustuste puhul, lähtume ka kuludest. Paljud uued veebisaidi kasutajad on enamasti selle teguriga seotud, kuna see võib muuta või rikkuda nende võimalusi veebis alustada. Sellegipoolest on mõlemad hostid erinevatel põhjustel hästi tuntud, mistõttu hinnamudelites on palju erinevusi. Kuna Hostgator on mõeldud peamiselt algajatele, pole neil nii palju funktsioone kui WP Engine’is. Tutvume üksikasjadega hiljem, kuid neid numbreid vaadates tuleb midagi silmas pidada.

Hostjuht

 • Stardikava: 5,95 dollarit kuus
 • Standardplaan: 7,95 dollarit kuus
 • Äriplaani: 9,95 dollarit kuus

WP mootor

 • Isiklik plaan: 29 dollarit kuus
 • Professionaalne plaan: 99 dollarit kuus
 • Äriplaani: 249 dollarit kuus

Nagu näete, on kahe saidi vahel tohutu erinevus. Sellel on jällegi oma põhjus, kuna WordPressi abil saate iga teenusega palju ära teha, kuid kui olete süsteemiga uus või ei plaani teha täiendavaid programmeerimisvõimalusi, on ilmne, et selge võitja on Hostgator..

Võitja: Hostjuht

Raha tagasi garantii Ehkki saidi haldamise algkulud on otsustamisprotsessi oluline komponent, aitab see ka teada, et saate tagasi minna, kui asjad ei lähe plaanipäraselt. Paljud hostimisteenused pakuvad mingit tagasimaksevõimalust, nii et te ei jää lepingusse teenusega, mis ei paku kõike vajalikku. Tööstusstandard on siin kolmkümmend päeva, kuid mõlemad hostid pakuvad sellest palju enamat. Hostgator annab teile 45 päeva, WP Engine teile aga kuuskümmend. See ei tähenda mitte ainult seda, et teil on rohkem aega kõike kontrollida ja veenduda, et olete teinud õige valiku, vaid see näitab ka seda, kui palju iga teenus nende toodete taga seisab. Kui annate teile täieliku tagasimakse taotlemise üle kuu, peaksite ütlema, et mõlemad on oma valdkonnas silmapaistvad. Sellest hoolimata võidab WP Engine miiliga.

Võitja: WP mootor

Klienditugi Kuna Hostgator on loodud tööks veebialustajatega ja WP Engineil on nii palju erinevaid funktsioone, on paratamatu, et peate võtma ühendust mõlema süsteemi toega. Ükskõik, kas probleemiks on juhtpaneel või on teil küsimus oma lehel midagi seadistada, on oluline, et saaksite kellegagi rääkida ja saada kohe vastuse. Lõppude lõpuks, kui olete oma saidi ees kriisis, ei soovi te probleemi lahendamiseks oodata tunde või päevi. Seda silmas pidades vaatame läbi erinevad viisid, kuidas saate tugiteenustega ühendust võtta ja kuidas iga teenust pakutakse.

Telefonitugi Vahetu probleemide korral on alati tore telefoni teel pöörduda kellegi poole, kes aitab teil probleemi kiiresti lahendada. Sellegipoolest kaotab tugitelefoni helistamine ainult tundide kaupa ootele eesmärgi, nii et soovite pääseda inimesega lühikese aja jooksul. Õnneks on mõlemal saidil suurepärased reageerimisajad ja need ei lase teid eriti kaua oodata.

Võitja: lips

Live Chat

Nendel päevadel on palju eelistatavam rääkida kellegagi vestlusteenuse kaudu kui telefonitsi, et saaksite mõtteid selgelt sõnastada, saades siiski viivitamatut tagasisidet ja tõrkeotsingut. Jällegi soovite siin saada kiire vastuse, nii et te ei peaks vastust oodates pöidlaid keerutama. Samuti on oluline, et saaksite kellegagi ühendust võtta igal kellaajal, juhuks kui töötate oma veebisaidil hilisõhtul. Mõlemad võõrustajad esinevad siin jälle imetlusväärselt ja pakuvad lahendusi 24/7/365. Te ei pea kunagi kummalgi saidil ootama kauem kui paar minutit ja saate oma probleemid kiiresti ja tõhusalt lahendada.

Võitja: lips

E-post

Lõpuks, kui on vaja tugiteenustega ühendust võtta, on mõnikord kõik, mida vajate probleemi lahendamiseks, kiire e-kiri. Kui probleem pole kohene või ei vaja viivitamatut tähelepanu, on see suurepärane viis edasi minna. Sellegipoolest ei peaks te ikkagi ootama vastust rohkem kui päev. Sellega seoses jõuavad mõlemad hostid kiiresti e-posti päringute juurde, enamikul ooteaegadest on vähem kui kaheksa tundi.

Võitja: lips

Foorumid Kui olete tüüpi inimene, kes pigem uuriks ja otsiks ise vastuseid teie küsimustele, on abi vajaliku leidmiseks juurdepääs üksikasjalikele juhenditele ja KKK-lehtedele. Mõlemal hostil on käepärast ulatuslikku teavet, kuid WP Engine pakub seda kõike palju hõlpsamini loetavas vormingus. Sellisena pakuvad nad pisut paremini probleemide lahendamise tehnikatele hõlpsat juurdepääsu.

Võitja: WP mootor, kuid ainult pisut

Kiirus

Saidi väärtusest rääkides peitub selles tohutu osa selles, kui hästi host saab teie vaatajaskonnale tulemusi anda. Kiirus on teie saidi maine oluline komponent, aeglasematel lehtedel on kõrgem põrkeaste. Lihtsamalt öeldes peate veenduma, et teie host hoiab teie saiti sujuvalt tööta, hoolimata sellest, kus teie vaatajad asuvad, et nad ei ootaks teie lehtede laadimiseks minutit. Tänapäeval ei ole kannatlikkus voor, mis paljudel inimestel on, eriti veebis. Need on mõlema teenuse sõltumatute kiiruskatsete tulemused.

Hostjuht

 • Hinnang: 75/100
 • Laadimiskiirus: 916 ms
 • Keskmine kiirus: 5 sekundit

WP mootor

 • Hinnang: 73/100
 • Laadimiskiirus:86 sek
 • Keskmine kiirus: 2 sek

Nagu näete, pole nende kahe vahel suurt vahet, kuid serv läheb siiski Hostgatorile. Selle põhjuseks on asjaolu, et Hostgatoril on rohkem servereid ja nad saavad andmeid tõhusamalt edastada, kuid ka seetõttu, et teie WordPressi saitidel pole nii palju funktsioone kui WP Engineil. Lõpuks võiksime seda nimetada pesemiseks, kuid selle võidu anname Hostgatorile hoolimata.

Võitja: Hostjuht

Seisakuid / Uptime

Lisaks lehe kiirusele ja laadimisajale soovite ka olla kindel, et teie sait ei krahhi mingil põhjusel. Paljud võõrustajad pakuvad tööaja garantiid, mis tähendab, et kui teie leht mõne olulise perioodi jooksul langeb, on teil õigus mingile hüvitisele. WP Engine pakub sellist garantiid, Hostgator aga mitte. Sellegipoolest on nende kahe võrdlemisel selget võitjat näha.

Hostjuht

 • Parimad tulemused: 100%
 • Halvimad tulemused: 97%
 • Keskmine:99%

WP mootor

 • Parimad tulemused: 100%
 • Halvimad tulemused:51%
 • Keskmine:98%

Nagu näete, on WP Engine’iga pisut rohkem erinevusi, kuid keskmised on umbes samad. Kuna WP Engine pakub garantiid, tähendab see, et ka madalatel perioodidel saate tehniliste raskuste eest tasu. See võib jällegi pesta, kuid siin võidame endiselt Hostgatorit.

Võitja: Hostjuht

Funktsioonid Hea küll, nii et oleme näinud, mida mõlemad need võõrustajad saavad laiade löökide korral pakkuda, kuid kuidas nad üksteise külge virnastada? Iga teenuse pakutavate väärtuste paremaks mõistmiseks uurime, milliseid võimalusi ja funktsioone iga kava pakub. Jällegi vaatame ainult WordPressi hostimist, ehkki Hostgator pakub palju muid võimalusi.

Hostjuht

 • Stardikava: üks veebisait, 25 000 külastajat kuus, 50 GB salvestusruumi, piiramatu e-posti aadress
 • Standardplaan: kaks veebisaiti, 200 000 külastajat kuus, 150 GB salvestusruumi, piiramatu e-posti aadress
 • Äriplaani: kolm veebisaiti, 500 000 külastajat kuus, piiramatu salvestus- ja e-posti aadress

WP mootor

 • Isiklik plaan: üks veebisait, 25 000 külastajat kuus, 10 GB salvestusruum, piiramatu arv andmeid, SSL-i turvalisus
 • Professionaalne plaan: kümme veebisaiti, 100 000 külastajat kuus, 20 GB salvestusruumi, piiramatu arv andmeid, SSL-turvalisus
 • Äriplaani: 25 veebisaiti, 400 000 külastajat kuus, 30 GB salvestusruumi, piiramatu arv andmeid, SSL-turvalisus

Üks asi, mida siinjuures tähele panna, on see, et WP Engineil on ka Premium- ja Enterprise-plaanid, mis võimaldavad miljonitele külastajatele kuus ja kuni 150 veebisaiti. Nagu näete, on Hostgatoril kahe teenuse võrdlemisel mäluruumi ja külastajate osas palju rohkem pakkuda. Iga teenuse põhiplaane vaadates saate Hostgatoriga üldiselt paremaid tulemusi. Isegi kui see ei paku nii laiaulatuslikku turvalisust ja andmeid kui WP Engine, saate oma plaaniga siiski turvaelemente lisada. Suurim erinevus nende kahe vahel on see, kui palju saite saate hallata ja kui palju külastajaid võib teie lehele tulla. WP Engine’is üles minnes näete, et plaanid on mõeldud suure liiklusega saitidele, kus nad säravad. Kui te ei plaani aga miljonite külastajate vastuvõtmist kuus, ei pruugi te vajada nii palju teenust.

Võitja: Põhiplaanide hostgaator, edasijõudnutele WP Engine

Järeldus Lõpuks, kui rääkida WordPressi hostimisest, on Hostgator parem valik kõigile, kes ei vaja oma lehtedele palju programmeerimist ja funktsionaalsust. Kui te pole raske WordPressi kasutaja, peaks teenus andma teile kõik, mida vajate edu saavutamiseks. Seetõttu usume, et see on üldiselt parem valik.

Üldvõitja: Hostgator Tutvuge meie WP Mootori ja GoDaddy postitusega, et näha, kas WP Mootor suudab GoDaddy välja lüüa. Kas A2 hostimine võib olla parim HostGator? Siit saate teada meie A2-hostimise versiooni HostGatori postitusest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map