WP Engine vs SiteGround Hosting: funktsioonid, kiirus, plussid ja miinused 2020. aastal

WP mootori ja SiteGroundi võrdlemine on väga tavaline neile, kes otsivad suurepäraste funktsioonide ja hämmastava toega WordPressi veebimajutust.


Ühest küljest alustas Austinis, TX-is asuv WP Engine hallatava WordPressi hostimisrevolutsiooni ja neist on saanud väljakujunenud juggernaut.

Teisest küljest on teil Bulgaariast pärit SiteGround, mis pakub hämmastavaid funktsioone ökonoomse hinnaga, mis puhub välja peaaegu kõik teised hostiettevõtted.

Hinnavõrdlus: Taskukohane vs Premium

WP mootori hind – lisatasu

WP Engine pakub kahte tüüpi plaane ja sõltuvalt plaanist võite maksta palju rohkem, kui võiksite oodata. Nende isikliku plaani eest on see 29,99 dollarit kuus ja professionaalse plaani korral võite oodata, et maksate 99,99 dollarit kuus. Pole ideaalne, kui alles alustate ja proovite end veebis kohalolekuga kehtestada.

Pidage meeles: reaalsete ettevõtete puhul on erinevus hostimise eest, mis maksab 10 dollarit kuus, ja hostimise vahel, mis maksab kuus 50 dollarit, triviaalne. Kuid üles tõusnud blogija jaoks on erinevus saidi loomisel ja mitte. Nii et kui olete kasvav ettevõte, ärge pigistage siia penne. Vaadake kogu pilti, vaadake kõiki funktsioone.

Saidipõhine hind – taskukohane

Kui soovite säästa raha, pakub SiteGround mitmeid erinevaid plaane hämmastav väärtus saadavate funktsioonide jaoks.

Nende stardikava algab 3,95 dollarist kuus koos võimalustega oma plaani pikendada kuni kolme aastani. Nende plaan Grow Big algab 7,95 dollarist kuus ja sisaldab kavasid, mille hind võib muutuda kuni kolm aastat.

Võitja: SiteGround

Hinna vaatamine aitab teil otsustada, milline hostimissaidi sobib teile ja teie vajadustele paremini. SiteGround pakub nende plaanide jaoks palju võimalusi ja need pole liiga kallid. Selle vooru on võitnud SiteGround.

Klienditugi: mõlemad on suurepärased

WP mootor: 24/7 USA-põhine tugi

Algusest peale paistis WP Engine silma oma kohandatud toetaja poolest. Nad usuvad tõeliselt, et klienditeenindus on nende ettevõtte jaoks oluline ja nende klienditugi näitab, kuidas nad tegutsevad. 

Parim osa on väike kellamäng, kui vestlete nende esindajatega otse hostimise administraatori liidesest.

Need pakuvad ketta kirjutamise kaitset, ketta kirjutamise piiranguid ja varukoopiaid. Juurdepääs on teadmistebaasile, e-posti toele ja telefoniteenusele.

SiteGround: ülikiire, üleval ja väljaspool

SiteGround on klienditoe osas äärmiselt hämmastav.

Nende klienditeenindajad asuvad kogu maailmas, saadaval ööpäevaringselt. Võite neile helistada ööpäevaringselt, mida WP Engine ei paku.

Võitja: Tie

Mõlemal ettevõttel on suurepärane klienditugi, kuid serv läheb WPE-le, eriti kui teil on vaja keskenduda WordPressile. WPE sisaldab ka teadmistebaasi, millele pääsete juurde, kui peate kontrollima. Kui teil pole teadmistebaasi pärast hullu, pakub SiteGround palju teavet, mis aitab teil oma veebisaidiga seotud probleeme lahendada.

Kiirus

WPE

Ehkki kiirus on iga veebisaidi jaoks hea, peate veenduma, et teil on hostimisettevõte, mis ei lähe liiga aeglaselt. WPE on suurepärase kiirusega ja lehti saab laadida umbes 1,3 sekundiga, mis võimaldab külastajatel saidi kiiresti üles tõmmata. See on otstarbekas neile, kes vajavad suurepärast reageerimisaega pakkuvat hostimissaiti.

SiteGround

Ka SiteGround on suurepärase kiirusega, sissetungimine toimub 1,3 sekundiga. Neil oli siiski kiirem kiirus, kuid sisse loginud klientide sissevoolu tõttu on see võtnud serveritesse väikese teemaksu. Arvestades, et SiteGround toetab üle 250 000 kliendi, on mõistetav, miks SiteGround on aeglasemalt töötanud. Neil on serverid teistes riikides, mis peaks aitama neil luua kiiremat kiirust.

Võitja

Kuigi mõlemad ettevõtted pakuvad suurepäraseid kiirusi, kui olete üks võitja, on WPE võitja. Neil ei ole nii palju inimesi, kes süsteemi sisse rändavad, mis võib teie kiiruse veelgi kiiremaks muuta. Kuna te ei konkureeri enam kui 250 000 WPE-ga, on see ainult pisut kiirem kui SiteGround.

Väärtus

WPE

Sõltuvalt sellest, mida vajate oma veebisaidi jaoks, võite pidada teisi funktsioone väärtuslikumaks. WPE-l on plaanides 10 või 20 GB kettaruumi, sellel on oma paneel ja see pakub suurepärast kliendituge. Kuigi see võib olla hea, peaksite plaanidega arvestama ka kopsakaid hinnasilte.

SiteGround

Kui otsite oma paanile kõige rohkem paelu, pakub SiteGround kindlasti teie kava jaoks palju eripära. Nende hulka kuulub cPanel, 10 või 20 GB kettaruumi ja tasuta domeen. Kaasa nende klienditugi ja SiteGround on suurepärane valik. Need ei sisalda mitte ainult palju funktsioone, vaid ka nende hinnad on äärmiselt konkurentsivõimelised.

Võitja

Ehkki kõik määravad väärtuse erinevalt, tuginedes SiteGroundi pakutavate üksuste arvule, pakub see parimat väärtust. Saate oma raha eest palju rohkem ja baasfunktsioonide jaoks ei pea te koorima liiga palju šekeleid. Ainuüksi see teeb SiteGroundi väärtuse veeru võitjaks.

Funktsioonid

WPE

Funktsiooni sektsioon WPE jaoks on ideaalne, kuid ainult WordPressi kasutajatele. Neil on palju funktsioone, mida te teistest hostimissaitidest ei leia. Teil on juurdepääs programmidele, mis eksklusiivselt hõlmavad ainult WordPressi, vahemälutehnoloogiat, SSL- ja CDN-vormingus valmisolekut ning õigustatud vahemälutehnoloogiat. Pole paha eksklusiivse hostiettevõtte jaoks.

SiteGround

SiteGround pakub palju funktsioone, sealhulgas funktsioone, mis sobivad WordPressile. Nende plaanide hulka kuuluvad e-kirjad, saidi ülekandmine või seadistamine, ühe klõpsuga installimine ja ööpäevaringne klienditugi. Ka nende domeeninimed on eluks ajaks tasuta, muutes selle kõigile praktiliseks.

Võitja

Mõlemad hostimissaidid sobivad WordPressi kasutajatele hästi ja teil võib olla raske otsustada, milline sait oleks parem. Mõlemad valikud on head ja selles voorus pole selget võitjat. See on lips, aga see on täiesti sobilik, kui siin on lips. Mõlemad ettevõtted pakuvad suurepäraseid funktsioone, mis muudavad teie veebisaidi popiks.

Seisakuid / Uptime

WPE

Veebisaidi haldamisel on vaja hostisaiti, mis tagab suurepärase tööaja. WPE on viimase kvartali jooksul näidanud mõningaid ebakõlasid, kuid WPE kuulutab, et tööaeg on 99,9%. Selle aasta veebruaris kogesid nad nädala jooksul olulist seisakuid, kuid seisakuid võivad põhjustada paljud tegurid.

SiteGround

SiteGround garanteerib ka 99,9% -lise töövõime ja viimase kvartali numbrid on seda tõestanud. Neil oli küll rohkem elektrikatkestusi kui WPE-l, kuid need katkestused olid lühiajalised. Veelkord, see võib olla tingitud klientide arvust, mis neil serverites on.

Võitja

Kõik, kellel on veebisait, vajavad tugevat tööaega ja mõlemad ettevõtted pakuvad 99,9% tööaega. Ehkki sellised asjad nagu hooldus ja seisakuid võivad veebisaiti takistada, võib tegureid olla palju. Sõltuvalt sellest, kas saate hakkama lühemate või vähemate, kuid ulatuslike seisakuperioodidega, võib üks olla parem kui teine. See voor on lips.

Kellele see on?

Turundajad

Turunduse ajal on teil vaja hostisaiti, mis töötab hästi peaaegu 100 protsenti ajast. Parem valik on SiteGround, isegi kui neil on sageli seisakuid, kuid need ei kesta kaua. Mitte ainult, vaid teil on domeeninimi, mis kestab igavesti, mis on kena funktsioon, mida vajate kaubamärgi kavandamisel. Mitte ainult see, vaid nende konkurentsivõimelised hinnad panevad kõik turundajad armuda SiteGroundi.

Arendajad

Arendajatele meeldib WordPressi kasutamine, kuna saate oma veebisaidi täiustamiseks kasutada peaaegu kõike, mida soovite. WPE abil on saadaval sisseehitatud vahemällu salvestamine ja vahemälu ning see sisaldab igapäevaseid varukoopiaid, mis võimaldab teil kogu töö salvestada. Ehkki see võib olla kallim, saate WPE-ga siiski kvaliteeti. WordPressi on WPE kaudu lihtne kasutada ja kui olete arendaja, aitab WPE kasutamine teid rohkem kui SiteGround. Ehkki SiteGround pakub palju suurepäraseid võimalusi, on WPE kaudu veel palju asju, mis on arendajatele paremad. Peaksite määrama, kuidas peate kasutama saadaolevaid valikuid, et tagada WPE teie jaoks sobivus.

Väikeettevõtte omanikud

Kuna väikeettevõtete omanikel ei pruugi olla piisavalt aega oma veebisaidi loomiseks ja käitamiseks, on SiteGround neile suurepärane valik. Veebisaidi seadistamine on lihtne, teil on suurepärane tööaeg, palju suurepäraseid funktsioone ja seda ei pea pidevalt uuendama. Väikeettevõtte omanikuna saate kõik seadistada ja lasta sellel minna. Kui lubate hostisaitil tehnilisemat kraami käsitleda, võite väikeettevõtte omanikul rohkem aega kokku hoida.

Pood ettevõtted

Poodiettevõtted on tohutud ja neil on hostimissait, mis võimaldab neil enda kliente rahuldada. WPE on suurepärane valik e-kaubandusega tegelevatele ettevõtetele, kuna veebisait suudab rahuldada konkreetseid turge ja lisaks on e-kaubandusettevõttel konkurentsi püsimiseks rohkem võimalusi. Kui nad leiavad, et WPE-ga on liiga palju seisakuid, on SiteGround suurepärane alternatiiv. Mitte ainult, kuid need on WPE-st odavamad, ei vaja nii palju tähelepanu ja kasutavad erinevaid vahemälutasemeid. See on suurepärane, kui teie poodidega tegelev ettevõte üritab oma tooteid rohkematele inimestele saada. Kumbki pole kohutav otsus ja see võib langetada iga hostiettevõtte hinna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map