WP mootor vs iPage: kumb on parem? Hosting – võrrelge hindu ja plaane – mai 2020

Õige veebi leidmiseks võiksite kogu oma aja kulutada üksikute teenuste otsimisele, kirjutada üles nende pakutavad funktsioonid ja eelised ning võrrelda üksikasju ise. Või võite loota, et teeme teile võrdluse ja säästame natuke aega. Meil on lõputu arvustuste sari, mis heidab parimaid võõrustajaid üksteise vastu, et näeksite, kuidas nad üksteise kõrvale kerkivad. Selle osamakse puhul käsitleme WP Engine ja iPage Hosting.


Siinkohal on oluline märkida, et WP Engine ei ole tavaline veebimajutaja. Kui enamik teenuseid pakub teile mitmesuguseid erinevaid veebisaite, siis WP Engine on pühendatud ainult WordPressile. Kui te pole huvitatud WordPressi saidi loomisest või soovite rohkem võimalusi, peate otsima mujalt.

Kuna WP Engine on saadaval ainult WordPressi saitidele, hakkame neid kahte võrdlema sarnaste funktsioonide põhjal. Pole õiglane loetleda iPage’i hindu ja spetsifikatsioone, mis on seotud tavaliste veebilehtedega, kuna WP Engine ei sisalda midagi võrreldavat. Seega on meie ülevaatusprotsess pisut erinev kui tavaliselt, kuid tulemused on ühtlasemad.

Hinnakujundus

Nagu ikka, tahame kõigepealt kulud kulutuste eest ära saada. Hinnakujundus võib paljude inimeste jaoks olla piirav, seetõttu tahame enne iga saidi süvenemist veenduda, et teate, mida saate. Seda öeldes, kui olete teada hinna, mida soovite näha, millist väärtust iga host pakub, et saaksite aru saada, kas saate oma paugu eest kõige rohkem paugu. Siin on mõlema saidi tavahinnad.

WP mootor

 • Tavaline hostimine: 29 dollarit kuus
 • Professionaalne majutamine: 99 dollarit kuus
 • Ettevõtte majutamine: 249 dollarit kuus
 • Premium hostimine: Hindade saamiseks võtke ühendust

iPage

 • WP Starteri majutamine: Alustamiseks tuleb maksta 3,75 dollarit kuus, seejärel tõuseb see 10,49 dollarini kuus
 • WP Essential Hosting: Alustuseks 6,95 dollarit kuus, seejärel 12,49 dollarit kuus

Nagu näete, on WP Engine märkimisväärselt kõrgem kui iPage, mis tähendab, et võite olla pigem valmis kasutama odavamat varianti. Nagu hiljem jõuame, on hindade lahknevusel, mis jällegi seotud väärtusega, kriitiline põhjus. Kui mõelda tõsiselt kvaliteetse WordPressi saidi loomisele, on WP Engine’il palju muud pakkuda. Ainuüksi kulul iPagel on aga selge eelis.

Võitja: iPage

Raha tagasi garantii

Teine asi, mida hinnakujunduse juures silmas pidada, on see, kas host pakub täielikku tagasimakset või mitte, kui otsustate, et teile see teenus ei meeldi. Kuna veebisaidi loomine võtab aega ja koos on vaja teha nii palju keerulisi detaile, ei pruugi teenusega seotud probleemid olla nii selged, mis tähendab, et võite teada saada, et teil jääb mõni oluline detail puudu alles pärast saidi ülesseadmist ja jooksmine. Sellisena pakuvad paljud võõrustajad raha tagasi garantii, mis võimaldab teil kõigepealt teenuseid testida, et veenduda, kas kõik vastab teie standarditele. Mõlemad võõrustajad pakuvad sellist garantiid: iPage annab teie meelt muutmiseks kolmkümmend päeva ja WP Engine annab teile kuuskümmend.

Parem pole mitte ainult see, et oleks rohkem aega teenuse funktsioonidega mängimiseks, vaid ka nii pika akna olemasolu näitab, et WP Engine on kindel, et teile meeldib see, mida saate. See on kahe võõrustaja võrdlemisel suur boonus.

Võitja: WP mootor

Klienditugi

Mis puutub väärtusesse, siis on oluline, et iga hostit hinnataks nende pakutavate funktsioonide põhjal, kuid on siiski parem näha, kuidas nad reageerivad, kui midagi läheb valesti. Pole tähtis, kui hästi oma saiti loote, juhtub paratamatult midagi, mis sunnib teid klienditeenindusega ühendust võtma, seega on oluline, et see oleks iga kord reageeriv ja abivalmis. Nagu öeldud, on neli erinevat valdkonda, milles host saab tuge pakkuda, nii et võrrelgem neid igas osas.

Telefonitugi

Kui vajate probleemi lahendamist kohe, on kõige parem viis helistada kellelegi, kes teid abistab. Veebisaidi loomisest rääkides on alati parem, kui saate kellegagi igal kellaajal ühendust võtta, juhuks kui töötate hilisõhtul ja ilmnevad probleemid. Seda silmas pidades pakuvad mõlemad hostid ööpäevaringset telefonitugi ja kumbki ei pea teid ootama liiga kaua.

Võitja: lips

Live Chat

See on veel üks populaarne valik, kuna see võimaldab teil saada koheseid tulemusi ilma, et peaksite igavat Muzaki kuulama, kuni peaksite seda ootama. Jällegi on oluline, et jõuaksite esindusse päeval või öösel, et teie probleem saaks kohe lahendatud. Nagu telefonitoe puhul, pakuvad mõlemad hostid ööpäevaringset juurdepääsu ja kiiret reageerimise aega.

Võitja: lips

E-post

Kui teil on probleem, mis ei vaja viivitamatut tähelepanu, kuid soovite siiski kellegagi ühendust võtta, on pileti avamine ja meilisõnumi saatmine suurepärane viis selle lahendamiseks. Kuid soovite olla kindel, et te ei oota vastuse saamiseks päevi; vastasel juhul muudab see kogu protsessi keeruliseks. Nii iPage kui ka WP Engine omavad piletisüsteemi ning vastust võite oodata tavaliselt sama päeva jooksul või vähemalt 24 tunni jooksul, sõltuvalt sellest, millal teie pilet avati.

Võitja: lips

Foorumid / Õpetused

Lõpuks pakuvad paljud võõrustajad neile, kellele meeldib probleemide lahendamise kohta lisateavet saada, tuginemata tehnilise toe professionaalile, juurdepääsu foorumitele, kust leiate vastused tavalistele probleemidele ja uurige, kuidas neid lahendada, kui need juhtuvad. Sellega seoses on mõlemal hostil ulatuslikke artikleid ja õpetusi, mis hõlmavad peaaegu kõiki teemasid, mida võite ette kujutada, ja mõlemad on hästi korraldatud, nii et te ei kuluta poole oma ajast õige teabe otsimisele.

Võitja: lips

Nagu näete, saate tugiteenuste pakkumisel nii iPage kui ka WP Engine abil palju väärtust, mis tähendab, et ükskõik, mille valite, ei jää te rippuma.

Kiirus

Nüüd on aeg tutvuda võõrustajate tehnilisemate aspektidega. Esimene asi, mida me vaatame, on see, kui kiireks saab teie sait, kui see reaalajas on, kuna see on teie vaatajaskonna jaoks tõenäoliselt üks olulisemaid asju. Sõltumata sellest, kui hästi teie leht on kujundatud või kui interaktiivne see on, kui see ei lae kiiresti, siis ei saa te piisavalt inimesi, et selle jaoks aega kulutada. Sellisena on hädavajalik, et laadimisajad oleksid kiired, mis tähendab, et kõige ilmumiseni kulub vaid mõni sekund või vähem. Kui teie vaatajaskond peab teie lehe jaoks kümme või kakskümmend sekundit ootama, siis ei hakka ta silma peal hoidma, et näha, mis sellel on.

WP mootor

 • Parim laadimisaeg:69 sekundit
 • Halvim laadimisaeg:94 sekundit
 • Keskmine: 48 sekundit

iPage

 • Parim laadimisaeg: 965 millisekundit
 • Halvim laadimisaeg: 30 sekundit
 • Keskmine: 90 sekundit

Nagu näete, on iPage keskmine ja kiirus parem. See põhineb standardsetel veebilehtedel ja ei arvesta selle WordPress-saite. Seega, et paremini mõista, kui hästi WP Engine töötab, peame vaatama ainult teisi WordPressi hostisid. Seda tehes on WP Engine parem kui enamik, mõnel hostil kulub laadimiseks isegi 30 sekundit. Üldiselt on WordPressi hostimises WP Engine tippu suunatud.

Võitja: Tehniliselt iPage, kuid WP Engine on parem, kui võrrelda oma eakaaslastega

Seisakuid / Uptime

Järgmine asi, mida kiiruse järgi vaadata, on tööaeg. See on protsent, mille jooksul teie sait püsib ja kus ei toimu krahhe ega seisakuid. Tavaliselt pakuvad võõrustajad selle hinnangu jaoks garantiid, mis tähendab, et kui teie tööaeg langeb alla teatud protsendi, on teil õigus mingile hüvitisele. WP Engine pakub küll 99,95% garantiid, kuid iPagel seda pole. Siin on toodud keskmised protsendid igaühe kohta.

 • WP mootor: 95%
 • iPage: 84%

Ehkki näete, et WP-mootor on pisut parem, kuna erinevust mõõdetakse protsentides, võime öelda, et need on praktiliselt samad. Kuid arvestades asjaolu, et WP Engine pakub garantii, tähendab see, et need on üldiselt paremad.

Võitja: WP mootor

Väärtus

Nüüd, kui oleme näinud, kui usaldusväärsed mõlemad hostid on, kuidas nad funktsioonide ja eeliste osas kokku panna? Milliseid teenuseid saate oma kuuhinna eest? Siin on lühike ülevaade sellest, mida võite oodata mõlemalt ettevõttelt.

WP mootor

 • Standardpakett: 1 veebisait, 25 000 külastust kuus, 10 GB salvestusruumi, piiramatu arv andmeid, tasuta SSL-sertifikaadid
 • Professionaalne pakett: 10 veebisaiti, 100 000 külastust kuus, 20 GB salvestusruumi, piiramatu arv andmeid, tasuta SSL-sertifikaadid
 • Äripakett: 25 veebisaiti, 400 000 külastust kuus, 30 GB salvestusruumi, piiramatu arv andmeid, tasuta SSL-sertifikaadid
 • Lisatasu pakett: 150 veebisaiti, 1 miljon külastust kuus, 100–300 GB salvestusruumi, piiramatu arv andmeid, tasuta SSL-sertifikaadid
 • Ettevõtte pakett: 150 veebisaiti, 5 miljonit külastust kuus, 400 GB-1TB salvestusruum, piiramatu arv andmeid, tasuta SSL-sertifikaadid

iPage

 • WP stardipakett: 1 tasuta domeen, piiramatu kettaruum, piiramatu e-posti konto, kohandatud juhtpaneel, eelinstalleeritud teemad ja pistikprogrammid
 • WP oluline pakett: 1 tasuta domeen, piiramatu kettaruum, piiramatu meilikonto, miljonid külastused kuus, ekspertide tugi, täiustatud turvalisus

Kahjuks on iPage kõigi tellimusega kaasnevate üksikasjade osas mõnevõrra ebamäärane, nii et me ei saa anda rohkem üksikasju kui see, mida panime. Nagu näete, on need siiski võrreldavad – iPage ilmub kõigepealt piiramatu salvestusruumi ja suurema külastuste arvuga kuus. WP Engine seevastu võimaldab teil luua rohkem veebisaite ja piiramatu ribalaiusega, mis on mõlemad olulised komponendid.

Lõpuks näib, et iPage WordPressi hostimine sobib ideaalselt kõigile, kellele süsteem on uus ja kes ei soovi luua rohkem kui ühte või kahte saiti. iPage aitab teid, pakkudes tööriistu pistikprogrammide ja mallidega põhilehe loomiseks, nii et alustamine on palju lihtsam.

Kui olete aga WordPressiga hästi kursis ja soovite teha palju enamat kui ainult ühte saiti, on WP Engine parem viis. See mitte ainult ei suurenda suutlikkust, vaid ka lisafunktsioone, mis aitavad teil kaasaegsete veebisaitide loomist. Arvestades, et kõik muu on kiiruse, tööaja ja klienditeeninduse osas võrdne, näib, et mõlemal saidil on palju pakkuda.

Võitja: iPage algajatele, WP Engine ekspertidele

Rohkemate hostimisvõimaluste uurimiseks vaadake, kuidas WP Engine peab vastu meie ruudus oleva ruudu ruudu ruutu ja WP mootori postitust. Kas WP Mootor saab üleval Bluehost? Siit saate teada meie WP Engine vs. Bluehost postitusest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map