17 місць для вивчення Google Analytics Free до 2020 року (від початківця до професіонала)

Примітка редактора: Ця публікація була оновлена ​​на 2019 рік. Ми змінили кілька старих веб-сайтів, які вже не є актуальними, і додали до нових чудових ресурсів. Ось ваш успіх в аналітиці в 2019 році і далі!


Google Analytics не завжди легко вивчити.

Насправді це так складно, що багато людей його ігнорують – велика помилка. Якщо ви витрачаєте величезну частину свого дня – кожен день – підправляючи веб-сайт та оптимізуючи його для пошукових систем, відвідувачів та продажів, то чи не має сенсу переконатися, що ви отримуєте найбільше грошей на свій долар? Як ви аналізуєте те, що робите?

Проблема в Google Analytics полягає в тому, що це схоже на вивчення нового виду спорту, такого як серфінг – коли вперше встаєш на дошку для серфінгу, ти схожий на “ура, я можу зараз серфінгу!” але тоді ти розумієш, що вийти за межі основ катання на білій воді – це крута крива навчання. Увійти в Google Analytics дуже просто та побачити, який ваш трафік був за останні 30 днів. Набагато складніше розібратися, як проаналізувати це за географічними джерелами, джерелами трафіку, категорією сторінок тощо.

Google Analytics надзвичайно потужний, і хоча ви не можете замінити вхід у систему та витратити час на нього, наступні ресурси допоможуть вам швидше швидше.

Пориньте і веселіться.

1. Моз

Публікації Moz Analytics

Моз – це, мабуть, провідний викладач маси вхідного маркетингу та SEO, який також продає програмне забезпечення. Їх відданість навчанню нас безпрецедентна. У своєму блозі Крісті Хейнс проводить вас через дуже детальну установку Google Analytics. Крісті пояснює, що це таке, і як це використовувати на вашу користь. Він доповнений відповідними зображеннями, які переглядають вас у всіх аспектах Google Analytics: від інструментів відстеження до налаштувань інтернет-магазину на веб-сайті WordPress. Він призначений для початківців, які нічого не знають про Google Analytics. Це доставить вас для повного новачка для енергокористувача всього за кілька хвилин.

2. Академія Google Analytics

Скріншот Analytics Academy

Прямо від самих Google, Академія Google Analytics проведе вас через низку самостійно пройдених курсів та уроків, на яких ви дізнаєтесь у експертів. Ви можете перевірити свої знання та приєднатись до навчальної спільноти на інтерактивному форумі, де ви можете вчитися у своїх однолітків. Яке краще місце для вивчення Google Analytics, ніж від самих авторів? Їх курси включають основи менеджера тегів Google, основи аналітики мобільних додатків, аналітика електронної комерції: від даних до рішень, принципів платформи Google Analytics та основ цифрової аналітики..

Після того, як ви відчуєте, що ви дізналися все, що можете – пройдіть один з їх сертифікаційних тестів.

3. Навчання Google Analytics & Сертифікація

Знімок екрана навчання Analytics

Google робить це на крок далі з навчанням та сертифікаціями Google Analytics. Тут вони містять посилання на Академію Google Analytics, яку ви бачите вище, контрольний список із налаштуваннями, посібник із початку роботи, довідковий центр та центр тестування. Додаючи семінари та відеоролики, включаючи вступні, середні та курси підвищення кваліфікації, ви можете знайти сертифікованого тренера у вашому районі, щоб навчитися особисто.

Вони також пропонують посилання на своєму каналі YouTube для тих, хто найкраще вчиться із відео.

4. Бритва Оккама з Авінашем Каушиком

Occams Razor Analytics

Авінаш Каушик, мабуть, найкращий автор у Analytics. Він є співробітником Google, але весь час не рекламує продукти Google. Він знає, що існує багато систем аналітики підприємств, які виходять за рамки Google Analytics, тому він дивиться на весь спектр. Його таємний соус – це його здатність приймати величезні, монументальні ідеї та просто переганяти їх. Він торкається всіх каналів цифрового маркетингу, щоб проаналізувати ефективність усіх із них та направити вас у правильному напрямку.

Найкраща частина його написання – це те, що він дасть вам свою думку і підкаже, що вам робити. Він може бути нейтральним в одних випадках і вкрай впевненим в інших. Але це те, що потрібно для проміжних аудиторій, чітке керівництво від плюсів. Я часто витрачаю 1-2 години, захоплюючись його матеріалом. На щастя, він публікує лише раз на місяць, інакше я не зміг би реально виконати роботу!

Посібник з його блогу, зв’язаний вище, переносить вас від того, хто не знає Google Analytics, до того, хто володіє Google Analytics. Він викладає це в п’ять простих кроків: (1) з’ясувати оптимальний для вас шлях кар’єри, (2) взяти перші два інструменти веб-аналітики, (3) отримати освіту, (4) грати в реальному світі і (5) ) знайдіть свою першу роботу з аналітики. До того часу, як ви перейдете до п’ятого кроку, ви будете займатися цим дописом у блозі протягом 3–6 місяців. Це не те, що ви дізнаєтесь протягом ночі, тому що потрібно брати багато інформації.

5. Analytics Talk

Cutroni Analytics

Джастін Катроні є одним з провідних аналітичних лідерів у цій галузі. Незважаючи на те, що його блог не оновлювався протягом певного часу, є деяке позачасове золото, що робить його все ще одним із найкращих аналітичних блогів у світі.

Analytics Talk створив цілий веб-сайт навколо Google Analytics. Вони пропонують кілька інформативних публікацій у блогах, які не лише навчатимуть вас про Google Analytics, але й інформують вас про все нове. Для того, щоб дати вам зразок того, що вони пропонують, їхні перші три публікації в блозі (на момент написання цього повідомлення) були: (1) Розуміння звіту про когорти Google Analytics, (2) Використання офлайн-даних та даних Інтернету для стимулювання ремаркетингу Google Analytics, та (3) Розуміння вимірювання перехресних пристроїв та UserID. Все це – публікації в блогах, призначені для того, щоб ви залишали на передньому плані нового в Google Analytics.

6. KISSmetrics

Блог з кисметрикою

KISSmetrics – це самосертифікований блог про аналітику, маркетинг та тестування. У них є чудова пошукова система, яка забезпечує багато ресурсів для всіх, хто хоче вивчити Google Analytics. KISSmetrics пропонує також Вебінари Analytics. Якби колись був один блог, який би знав щось про все, що стосується Google Analytics, це був би цей.

Ось у чому річ – інколи KISSmetrics навчає вас в Google Analytics, а інший час вони показують, чим вони відрізняються та кращі, ніж Google Analytics. Я не думаю, що вони вважатимуть себе конкурентом Google Analytics, але вони можуть применшити деякі функції Google Analytics для просування власного програмного забезпечення. Я вважаю, що вони мають на увазі найкращі наміри, але це те, що слід пам’ятати.

Як і все, перед тим, як внести монументальні зміни на свій сайт, перевірте, що вони кажуть, за допомогою 1-2 інших джерел.

7. SkilledUp

Скріншот Skilledup

SkilledUp – веб-сайт, який пропонує навчальні курси з широкого кола тем. Вони знають, що Google Analytics може заплутати, і потрібно вивчити певну дисципліну. Отже, вони не лише пропонують самі курси, але й надають посилання на інші сайти, які пропонують курси, такі як Lynda.com. Ці курси не безкоштовні. Однак вони дуже ретельні та навчать вас усьому, що вам потрібно знати про Google Analytics.

8. Електронна книга Бена Бардона: Посібник для початківців Google Analytics

Посібник з аналітики Бен Барден

Бен Бартон зробив чудову роботу з цією електронною книгою. Він у форматі PDF і дуже добре організований. Якщо ви хочете пройти автономний курс в режимі офлайн, це такий спосіб зробити. Він протяжністю 21 сторінку і переповнений інформацією з усіма відомостями – від орієнтації до джерел трафіку до вивчення вашої аудиторії. Є дуже мало інших офлайн-посібників, настільки ж корисних, як цей.

9. Посібник TakeFlyte

TakeFlyte Analytics

TakeFlyte створив дуже ретельну та дуже тривалу публікацію, яка навчить вас усьому, що вам потрібно знати про Google Analytics, від того, як налаштувати свій обліковий запис до максимального досягнення ваших результатів. Вони переглядають вас із огляду джерел трафіку до встановлення цілей. Вони не залишають жодного каменю неповернутим. Вони коротко переглядають кожне, але в одному дописі блогу – це все, що вам потрібно знати.

10. Повідомлення аналітичних повідомлень Portent Interactive

Поважні посібники Analytics

Ян Лорі – один із найсмішніших письменників у світі цифрового маркетингу. І його команда має відбивні, як одне з найкращих агентств інтернет-маркетингу. Тож ви можете очікувати, що їхні публікації в блогах з аналітики будуть інформативними та часом смішними. Команда виступає на провідних конференціях з цифрового маркетингу, тож ви знаєте, що їхні пости є найкращими.

Я люблю блог і путівники Портента – вони часто впевнені і пристрасні. Якщо ви хочете отримати освіту більш цікавим та розвинутим способом, додайте їх сайт у свій список читання.

Деякі старі, але смаколики – це Встановити відео посібник і Основний статистичний відео посібник.

Деякі люди просто краще навчаються за допомогою відео. Портент це розуміє, тому вони створили пару відео для тих, хто навчається наочно. Відео має можливість розміщувати більше інформації за коротший період – розраховуйте розмістити відео на паузі під час отримання інформації.

Друге відео після встановленого відео-довідника вище. Цей проходить через показники, які вони називають базовими статистичними даними. Для запису інформації завжди зручно мати папір і ручку. Спочатку перегляньте весь шлях, а потім знову перегляньте, записуючи найважливішу інформацію, яку вам потрібно знати, і як читати та розуміти статистику Google Analytics.

11. Koozai Analytics Posts

Koozai Analytics Posts

Koozai – компанія з цифрового маркетингу, що базується у Великобританії, і аналітичні послуги є однією з основних їх спеціальностей. Вони щоденно і щодня виїжджають у траншеї, і вони дають практичні знання, якими ви можете скористатися сьогодні.

На відміну від інших агентств, вони постійно оновлюють свій блог, особливо з боку аналітики. Вони також випускають безліч путівників та дописів, що висвітлюють сторону цифрового маркетингу та аналітики. Додайте їх у свій канал, щоб отримати найкращі аналітичні оновлення та тактику.

12. Блог закоханих даних

Любить блог даних

Блог The Loves Data – це нове відкриття з мого боку, але це дивовижний блог, присвячений аналітиці. Він висвітлює суперпопулярні теми та прихильний для початківців. Мені подобається, коли блоги просто вирішуються на погоню і відповідають на найактуальніші питання та проблеми, з якими ми стикаємося як маркетингові та веб-фахівці.

Одна з найбільш дратівливих проблем з аналітикою, з якою вирішується блог як видалити спам з Google Analytics – проблема, яку більшість менеджерів веб-сайтів не визнає, але вона забруднює статистику трафіку аналітики. Блог ведеться з 2008 року, і Бенджамін Мангольд знає його речі. Він навіть створив безкоштовний курс …

13. Любить курс даних з аналізу даних

Любить курс Google Analytics курсу

Цей курс Analytics Essentials від Loves Data – це дивовижний спосіб ознайомитись із послугами Google Analytics для початківців. Тож Google, очевидно, має власну підготовку, але іноді краще швидше ознайомитись із стороннім професіоналом, який також є користувачем.

Отримавши іншу точку зору, ви дізнаєтесь від того, хто, швидше за все, переживає ті самі речі, які ви є, а не зсередини Google у їхній команді Analytics. Це означає, що вони знають, як використовувати програмне забезпечення, як справжній практик.

Курс не дуже страшний – що може бути хорошою справою. Якщо бути справедливим, мета курсу – навчити вас основ, але потім заохочувати вас придбати один із більш просунутих курсів. У будь-якому випадку, якщо ви новачок у аналітиці, це чудове місце для початку.

14. Дописи аналітиків Land Land

SEL Analytics Posts

Google Analytics і SEM (SEO + КПП) тісно пов’язані. Пошукова система Land – головне джерело всіх новин SEO та PPC, тому ця серія публікацій, орієнтованих на аналітику, – це чудова новина для отримання останніх новин у світі пошуку та аналітики..

Незважаючи на те, що публікації з аналітики там можуть з’являтися лише епізодично, є кілька позачасових публікацій та порад, які слід переглянути, якщо ви не знайомі з ними. Чудовий спосіб бути в курсі останніх, а також зрозуміти, що збігаються SEM та аналітика.

15. Google Analytics: Посібник з епічних пропорцій з вбудованих

Побудований посібник з аналітики

Вбудований – це технічно орієнтоване агентство цифрового маркетингу, і вони дійсно розширюють межі в технічному просторі SEO та аналітики. Я великий фанат їхньої роботи, і цей епічний посібник переглядає основи Google Analytics, а потім швидко переходить до тем та стратегій вдосконалення платформи.

Цей пост створений з проміжних користувачів аналітики, які хочуть покращити свою гру. Ви будете набагато розумнішими, прочитавши цей посібник, і вам слід вести вкладки в блозі цієї компанії, щоб отримати більше інформації про цифровий інтелект.

16. Econsultancy Analytics Posts

Публікації аналітичної аналітики

Консультація схожа на NPR світу цифрового маркетингу – розумна, доступна та цікава. Вони досить орієнтовані на корпорацію та пропонують досить дорогі звіти та навчання, але саме це робить їхні публікації в блозі набагато більш цінними – ви знаєте, що вони створюють міцний контент.

Їх аналітичні пости не зосереджені виключно на Google Analytics, але там є пристойний обсяг стратегій та тактик, які можуть застосовуватися до будь-якої платформи аналітики. Ідеальне місце як для професіоналів з корпоративної аналітики, так і для претендентів.

17. Блог Брайана Кліфтона Аналітика

Блог Брайана Кліфтона Аналітика

Брайан Кліфтон написав книгу в Google Analytics – тому він дуже довірливий. Перевірте це з його біографії:

“Браун, як перший керівник веб-аналітики для Європи в Європі (2005-8 роки), створив загальноєвропейську команду спеціалістів із продуктів. Спадщиною його роботи є Інтернет-центр навчання індивідуальної кваліфікації Google Analytics (GAIQ). “

Якщо ви шукаєте вдосконалену тактику і глибше заглиблюєтеся в Google Analytics, обов’язково дотримуйтесь його. Його щоденник постійно оновлюється новими тактиками та стратегіями – а його публікації часто короткі та милі.

Прочитайте якомога більше його публікацій, а потім, коли ви дізнаєтесь усе, що можете, придбайте його книгу!

Навчання Google Analytics тут

Це 17 чудових джерел для вивчення Google Analytics та загальної теорії аналітики. Почніть з цього, і ви спуститеся в кролячу дірку навчання тижнями (якщо хочете.)

Чи є інші джерела, які ви любите? Якщо так, то повідомте нам тут у коментарях, які ваші улюблені ресурси не вказані тут!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map