بررسیهای HostGator WordPress Cloud در مه 2020 – محصول عالی؟

بررسیهای HostGator WordPress Cloud در مه 2020 – محصول عالی؟

بررسیهای HostGator WordPress Cloud در مه 2020 – محصول عالی؟

HostGator WordPress Cloud Hosting چیست؟?

HostGator مترو میزبانی است – مناسب ، ارزان و در همه جا.


ابر HostGator WordPress متفاوت است.

این نسخه آنها از آنچه شرکت های میزبان دیگر محور WordPress انجام می دهند – شرکت هایی مانند WP Engine ، SiteGround و A2 Hosting.

میزبانی ابر وردپرس چقدر خوب است?

بیایید فقط بگوییم که این به مراتب بهتر از میزبان استاندارد آنهاست – برای بهتر.

نظرات HostGator WordPress Cloud 3.7 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (3 رای) جوانب مثبت

 1. میزبانی سریعتر 2.5 برابر
 2. ویژگی های امنیتی
 3. سرعت

منفی

 1. شماره زمان انتظار پشتیبانی
 2. مشکل Uptime
 3. هزینه های پشتیبان و قیمت گذاری

SummaryWordPress Cloud یک سرویس میزبانی جدید برای Hostgator.com است. میزبانی وردپرس Cloud در Hostgator بیش از دو و نیم برابر سرعت ، ویژگی های امنیتی پیشرفته تر و امتیاز اضافی برای مهاجرت رایگان را ارائه می دهد. Hostgator در کل سه برنامه برای میزبانی ابر وردپرس به مشتریان ارائه می دهد: برنامه استارت ، برنامه استاندارد و برنامه کسب و کار. ابتدا ، طرح شروع با 5.95 دلار در هر ماه شروع می شود و شامل میزبانی یک وب سایت ، 25K بازدید در هر ماه ، 1 گیگابایت در تهیه نسخه پشتیبان و بیش از 50 گیگابایت در ذخیره سازی است. در مرحله بعد ، برنامه استاندارد با 7.95 دلار در هر ماه شروع می شود و شامل میزبانی 2 وب سایت ، 200K بازدید در هر ماه ، پشتیبان گیری 2 گیگابایت و ذخیره سازی بیش از 150 گیگابایت است. و سرانجام ، برنامه تجاری با 9.95 دلار در هر ماه شروع می شود و شامل میزبانی 3 وب سایت ، 300K بازدید در هر ماه ، 3 گیگابایت در پشتیبان گیری و ذخیره سازی نامحدود است. با این حال ، هر سه برنامه دارای پنج ویژگی مهم هستند. همه برنامه ها شامل CDN جهانی و حذف بدافزار خودکار ، می توانند تعداد نامحدودی آدرس ایمیل کاربر را در اختیار داشته باشند ، تا 100 دلار اعتبار Google Awards را ارائه دهند و گواهینامه های SSL را به اشتراک بگذارند. پشتیبانی3.5Speed4Features3.5Value4Transparency3.5

بررسی رسمی HostGator WordPress Cloud Hosting

میزبانی وردپرس Cloud در HostGator بیش از دو برابر سریعتر از خدمات میزبانی وردپرس Cloud در سایر سیستم عامل هاستینگ وب.

شما درست می خوانید – 2 برابر سریعتر!

این پنل دارای یک کنترل پنل است که تمیز و قابل استفاده است و مزایای اضافه شده در مهاجرت رایگان و تمام کمکی که مشتریان از طریق یک تیم ماهر از متخصصان پشتیبانی فنی به آنها نیاز دارند. همچنین دارای بسیاری از ویژگی های بیشتر ، به علاوه صرفه جویی عالی و ارزش حتی بیشتر است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پنج ویژگی برتر برتر (و پنج مورد جانبی) میزبانی وردپرس ابر در میزبان میزبان دیگر در ادامه مطلب بخوانید.

بهترین ویژگی های میزبان ابر Cloud HostGator WordPress (جوانب مثبت)

میزبانی وب وردپرس Cloud تنها یکی از بسیاری از سرویس ها ، برنامه ها و ویژگی های میزبانی وب مختلف و عالی است که HostGator به عنوان یک بستر میزبانی وب ارائه کرده است..

HostGator.com یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین سیستم عامل های میزبانی وب در جهان ، به شما کمک می کند تا مشتریان به لطف پشتیبانی فنی 24/7/365 HostGator.com ، در زمینه توسعه و مدیریت وب سایت خود (و تجارت آنلاین) ، شروع به کار کنند. ابزارهای ساخت سایت رایگان شامل بیش از 4500 قالب وب سایت منحصر به فرد ، نرم افزار سبد خرید رایگان برای وب سایت ها و مشاغل تجارت الکترونیکی ، ضمانت 45 روزه برگشت پول و رتبه بندی و شهرت “ایده آل” برای میزبانی وردپرس.

در هر طرحی که HostGator.com ارائه می دهد بسته های بزرگ و با ارزش زیادی وجود دارد که شامل مجموعه وسیعی از ابزارها و تضمین های هر سرویس برنامه میزبانی است که خریداری می شود. اینها شامل ابزارهای ساخت وب سایت ، نصب کننده اسکریپت و ضمانت برگشت پول است. سایر ویژگی ها عبارتند از: فضای دیسک بدون پهنای باند و پهنای باند که محدودیتی در میزان یا اندازه پرونده های مربوط به وب سایت شما ندارد ، و همچنین محدودیتی در انتقال داده ها وجود ندارد. ابزارهای ساخت وب سایت رایگان که شامل هزاران قالب وب سایت و جدیدترین ابزارهای کشیدن و رها کردن ساختمان است. کنترل آسان پنل یا cPanel که ادعا می شود محبوب ترین در جهان است؛ به دلیل ویژگی نامحدود آدرس ایمیل که تقریباً در تمام برنامه های میزبانی ارائه شده در سایت گنجانده شده ، امکان ایجاد تعداد آدرس های ایمیل و ایمیل به جلو را دارد. پشتیبانی فنی که 24/7/365 برای کمک به چندین کانال مختلف مانند ایمیل ، چت زنده و تلفن در دسترس است. و در صورت رضایت مشتری ظرف 45 روز اول پس از خرید اولیه یک طرح ، ضمانت بازپرداخت پول در صورت رضایت مشتری خواهد بود. با تشکر از بسیاری از مشاغل تجاری ، هر برنامه در HostGator.com ، از جمله هر سه برنامه سرویس میزبانی وردپرس Cloud ، این مزایای اضافی را شامل می شود: لیست رایگان برای مشاغل خود در صفحات زرد ، پیشنهاد 100 دلاری برای Google Adwords ، 50 دلار اعتبار جستجو برای بینگ و موتورهای جستجوگر یاهو و البته دسترسی رایگان به کلیه ابزارهای مختلف و جدیدترین وبلاگ نویسی برای WordPress.com.

1) سرعت فوق العاده

WordPress Cloud Hosting در HostGator با بیش از دو و نیم برابر سرعت بار در مقایسه با خدمات میزبانی وردپرس Cloud در سایت های رقبای خود ارائه می دهد.

این بیشتر به لطف معماری ابر شارژ شده ، سرورهای با چگالی کم ، CDN و لایه های حافظه چندگانه است. کاربران میزبان همچنین قادر به مدیریت کارآمدتر محتوا در وب سایت های خود خواهند بود و این امکان را فراهم می کند تا درخواست هایی برای محتوای پویا با سرعت سریع انجام شود. میزبانی وردپرس Cloud در HostGator.com باعث می شود مدیریت و سازماندهی وب سایت ها ، و بارگذاری و اشتراک گذاری مطالب در آن وب سایت ها ، بسیار سریعتر و آسان تر از گذشته انجام شود. میزبانی وردپرس Cloud در HostGator.com از تاخیر اندک و آپلودها از کند شدن مشاغل کاربران جلوگیری می کند.

2) سادگی راحت

میزبانی وردپرس Cloud در HostGator به کاربران با دسترسی آسان تر به پرونده های مهم و شخصی ، بازیابی بانک اطلاعاتی و چندین حساب ایمیل از طریق یک پورتال اعطا می کند..

این امر باعث می شود مدیریت یک وب سایت (و یک تجارت) بسیار ساده تر ، راحت و کارآمد تر شود. میزبانی WordPress Cloud در HostGator.com همچنین دارای یک کنترل پنل است که تمیز و کاربردی آسان است. کنترل پنل یک رابط وردپرس Cloud است که در تقویت و بهبود قابلیت استفاده متمرکز است و این به معنای به حداقل رساندن پیچیدگی هاستینگ وب سنتی است. همچنین از مزایای اضافه شده از پشتیبان گیری های اتوماتیک با بازگرداندن یک کلیک آسان ، می توان آن را برای پشتیبان گیری کامل یا عکس فوری تنظیم کرد. کنترل پنل همچنین وظیفه دسترسی آسانتر به چندین حساب ایمیل را برای کاربران دارد.

3) امنیت پیشرفته

میزبانی وردپرس Cloud در HostGator.com دارای ویژگی های امنیتی پیشرفته ای برای محافظت بهتر از وب سایت ها و ابرهای کاربران (و کلیه اطلاعات مهم ذخیره شده در آنجا ، مانند اسناد تجاری حاوی داده های مشتری حساس) از هک شدن ، ویروس ها و بدافزارها و سایر تهدیدات امنیت سایبری است. این ویژگی های امنیتی پیشرفته به کاربران امکان می دهد منابع بهتری را آسانتر و راحت تر کنترل و تخصیص دهند. کاربران همچنین کنترل کامل و کاملی بر استفاده از آنها و بدون هیچ گونه تعجب آور دارند.

4) مقیاس پذیری یکپارچه

پلتفرم میزبان ابر Cloud HostGator.com وعده داده است حداکثر ارزش و بسیاری از ویژگیهای بهینه را در مقایسه با سایر برنامه های میزبانی وردپرس Cloud در وب سایتهای ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ارائه دهد. یکی از این ویژگیهای بهینه که در برنامه های میزبانی ابر Cloud میزبان وردپرس HostGator.com موجود است ، مهاجرت رایگان است. سرویس مهاجرت رایگان با میزبانی وردپرس Cloud در HostGator.com ، سایت موجود در وردپرس Cloud را به میزبانی وب به HostGator.com انتقال می دهد. تیم خبره فنی و پشتیبانی مشتری از HostGator.com ، که در ادامه به جزئیات بیشتری اشاره می شود ، می تواند از طریق فرآیند انتقال به مشتریان کمک کند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز به راحتی پیش می رود.

5) پشتیبانی عالی

برای تأیید آن ، میزبان WordPress Cloud در HostGator.com تیمی عالی از متخصصان را ارائه می دهد که می توانند در هر کاری که ممکن است به آنها کمک کنند ، به مشتریان کمک کنند. تیم فنی و پشتیبانی مشتری HostGator.com پاسخهای بلادرنگ را در اختیار کاربران قرار می دهد و همیشه از طریق تلفن ، 24/7 و 365 روز در سال در دسترس هستند. این خدمات مشاوره با برخی از برنامه های میزبانی وردپرس Cloud همراه است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان هر آنچه را برای شروع کار با پای راست و در مسیر درست لازم دارند ، دارند. همچنین ، مشتریان با نکاتی که دارای بستر مدیریتی WordPress Cloud در HostGator.com هستند ، نکات و ابزارهای بسیار ارزشمندی را کشف خواهند کرد. این موارد شامل دسترسی آسانتر به الگوهای محبوب وردپرس در بازار MOJO است.

در حالی که این پنج ویژگی برتر برتر میزبانی وردپرس Cloud در HostGator.com هستند ، آنها تنها ویژگیهای شگفت انگیزی نیستند که میزبان وردپرس Cloud در HostGator.com ارائه می دهد. سایر مزایا و ویژگی های عالی در هر برنامه ای که HostGator.com ارائه می دهد در بسته های بزرگ گنجانده شده است. انواع خدمات و ضمانت های گسترده ای با هر سرویس برنامه میزبانی خریداری شده وجود دارد. اینها شامل ابزارهای ساخت وب سایت ، نصب اسکریپت ها و ضمانت های برگشت پول و همچنین فضای دیسک و پهنای باند دیسک بی اندازه است که هیچ محدودیتی در میزان و یا اندازه پرونده های مربوط به وب سایت شما وجود ندارد و همچنین هیچ محدودیتی در مورد آنها وجود ندارد. انتقال؛ ابزارهای ساخت وب سایت رایگان که شامل هزاران قالب وب سایت و جدیدترین ابزارهای کشیدن و رها کردن ساختمان است. کنترل آسان پنل یا cPanel که ادعا می شود محبوب ترین در جهان است؛ به دلیل ویژگی نامحدود آدرس ایمیل که تقریباً در تمام برنامه های میزبانی ارائه شده در سایت گنجانده شده ، امکان ایجاد تعداد آدرس های ایمیل و ایمیل به جلو را دارد. پشتیبانی فنی که 24/7/365 برای کمک به چندین کانال مختلف مانند ایمیل ، چت زنده و تلفن در دسترس است. و در صورت رضایت مشتری ظرف 45 روز اول پس از خرید اولیه یک طرح ، ضمانت بازپرداخت پول در صورت رضایت مشتری خواهد بود. با تشکر از بسیاری از مشاغل تجاری ، هر برنامه در HostGator.com ، از جمله هر سه برنامه سرویس میزبانی وردپرس Cloud ، این مزایای اضافی را شامل می شود: لیست رایگان برای مشاغل خود در صفحات زرد ، پیشنهاد 100 دلاری برای Google Adwords ، 50 دلار اعتبار جستجو برای بینگ و موتورهای جستجوگر یاهو و البته دسترسی رایگان به کلیه ابزارهای مختلف و جدیدترین وبلاگ نویسی برای WordPress.com.

خطرات جانبی میزبان ابر ابر میزبان WordPress (منفی)

1) پرس و جوهای پیچیده

یک شکایت رایج در بررسی مشتری در رابطه با کیفیت خدمات پشتیبانی HostGator.com برای میزبانی وردپرس Cloud مشاهده شد که تیم پشتیبانی فعلی در HostGator.com به نظر می رسد که بهتر است بتواند با سؤالات اساسی تر مقابله کند اما نتوانسته یا مایل به کمک به مسائل فنی پیچیده تری نیست.

2) پشتیبانی از زمان انتظار

یکی دیگر از شکایات متداول در بررسی مشتری درمورد کیفیت خدمات پشتیبانی HostGator.com برای میزبانی وردپرس Cloud مشاهده شده ، مدت زمانی است که مشتریان برای ارتباط با یکی از اعضای تیم پشتیبانی باید منتظر بمانند. با وجود پشتیبانی مشتری و پشتیبانی فنی که از طریق تلفن 24/7/365 در دسترس است ، بسیاری از مشتریان شکایت داشتند که فقط 10 تا 20 دقیقه باید منتظر بمانند تا با کسی ارتباط برقرار کنند.

3) بد زمان

اگرچه بسیاری از مشتریان در این بررسی ها از ویژگی های فوق العاده و مزایایی که میزبان وردپرس Cloud در HostGator.com ارائه کرده بود ، ستایش می کردند ، اما یکی از شکایات رایج در رابطه با این ویژگی ها در این بررسی ها این بود که علیرغم سهولت فنی و برتری ، بروزرسانی بد یک عیب اساسی بود. Uptime به مدت زمانی که یک دستگاه تکنولوژیکی مانند کامپیوتر در حال کار است ، اشاره دارد و داشتن بروزرسانی بد بدین معنی است که مدیریت و اجرای این سیستم عامل پس از مدت زمان مشخصی سخت تر بود. با توجه به خدمات میزبانی وردپرس Cloud در HostGator.com ، این بدان معنی است که بعد از استفاده از سیستم عامل برای مدت معینی ، سرورها مقابله با آنها سخت تر و سخت تر می شوند. زمان بروز فقط 99.85٪ است.

4) هزینه پشتیبان

همچنین در بیشتر بررسی های مشتری در رابطه با پرداخت برنامه و خدمات برای ویژگی های میزبانی CloudGord.com از HostGator.com ، دو شکایت رایج مشاهده شده است. یکی از این هزینه های اضافی برای ویژگی های پشتیبان گیری خودکار بود. این بک آپ های خودکار خودکار در واقع نسخه پشتیبان تهیه دستی هستند که قبلاً به طور پیش فرض در cPanel گنجانده شده اند ، در حالی که تهیه نسخه پشتیبان خودکار واقعی با هزینه سالانه اضافی 15/15 دلار می باشد..

5) ترفندهای قیمت گذاری

شکایت رایج دیگر در بررسی مشتری در مورد پرداخت ، ترفندهای مربوط به قیمت گذاری ، به ویژه با برنامه استاندارد بود. قیمت گذاری میزبانی وب می تواند مشکل باشد زیرا آنها تمایل دارند فقط با مدت طولانی تر پایین ترین نرخ خود را ارائه دهند. به عنوان مثال ، مشتریان ممکن است مجبور شوند فقط 3 سال از خدمات ارائه دهنده خدمات میزبانی وب استفاده کنند تا زمانی که واجد شرایط دریافت قیمت تبلیغی در وب سایت خود شوند. در هنگام ثبت نام اولیه ، اگر مشتریان می خواهند یک برنامه ماهانه یا سالانه واقعی با قیمت تبلیغاتی پایین و هزینه های منعکس شده در وب سایت ، آن قیمت ها و هزینه ها ممکن است از 50٪ به 150٪ بالاتر برسند. ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب همچنین می توانند با ارائه این قیمت ها و هزینه های پایین برای نخستین دوره ابتدایی یکی از برنامه های خود ، به ویژه برنامه های با بهترین ارزش آنها (در مورد HostGator.com ، برنامه استاندارد بسیار توصیه شده) ، مشتریان را فریب دهند. پس از پایان دوره و زمان نوسازی این طرح ، قیمت گذاری می تواند به مقدار “عادی” یا واقعی آنها برگردد که باز هم می تواند دو برابر یا سه برابر قیمت تبلیغاتی منعکس شده در وب سایت باشد.

خط پایین:

نکته اصلی این است که اگرچه کامل نیست ، و در صورت وجود کسی که سعی در یافتن بهترین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب برای شما و نیازهای میزبانی وب خود دارید ، باید نقص ها یا مواردی را که باید مورد توجه و آگاهی قرار گیرند ، بدانید. میزبانی وب WordPress Cloud در HostGator.com هنوز یک سرویس میزبانی وب با ارزش بالا است که بسیاری از ویژگی های عالی را ارائه می دهد. در حالی که HostGator.com از خدمات نه چندان مشهوری با خدمات به مشتری ، مسئله ای در زمان کار با زمان بد و هزینه های فریبنده برخوردار است ، میزبانی وردپرس Cloud در HostGator.com هنوز امتیازاتی را برای سرعت بالا ، امنیت پیشرفته ، سادگی و مقیاس پذیری کسب می کند. میزبانی وب وردپرس Cloud در HostGator.com یک برنامه و پلتفرمی است پاک ، ساده و آسان و همچنین در برابر تهدیدات امنیت سایبری که می تواند باعث محاسبه رایانش ابری شود و به طور جدی مشاغل آنلاین را مانند بدافزارها ، ویروس ها و هکرها مختل کند. به طور کلی ، میزبانی وب وردپرس Cloud در HostGator.com در حال حاضر دو بزرگترین چیز در تجارت آنلاین را با هم ترکیب می کند: وب سایت محبوب وبلاگ نویسی وردپرس و ابر بسیار مناسب و با ارزش ، ساختن هاستینگ وب و مدیریت کسب و کار شما به صورت آنلاین بسیار ساده تر و کارآمدتر و لذت بخش تر.

اما باز هم ، اگر کسی هستید که می خواهید بهترین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب را برای شما و نیازهای کسب و کار آنلاین خود پیدا کنید ، پس خوب است که تحقیق و مقایسه ارائه دهندگان مختلف خدمات میزبانی وب را انجام دهید تا ببینید کدام یک مناسب ترین نیاز شما است و بهترین مناسب برای شما و تجارت آنلاین.

بنابراین چگونه میزبانی وردپرس Cloud در HostGator.com در برابر برنامه ها و خدمات میزبانی وردپرس Cloud در سکوهای رقبا HostGator.com خاتمه می یابد?

از لحاظ پس انداز و ارزش ، میزبانی وردپرس Cloud در HostGator.com در صدر دو رقیب است: WP Engine و Media Temple. برنامه استاندارد HostGator.com برنامه های شخصی در هر دو سیستم عامل را ضرب می کند ، در حالی که WP Engine برنامه ای را برای بیش از 29 دلار در هر ماه با تنها 10 گیگابایت ذخیره سازی ارائه می دهد ، و Media Temple برنامه هایی را برای بیش از 20 دلار در هر ماه و تنها با 20 گیگابایت ذخیره سازی ارائه می دهد ، و هیچ قصد دارد میزبان آدرس های ایمیل را ارائه دهد. این دو برنامه در مقایسه با برنامه استاندارد 7.7 دلار در هر ماه HostGator.com با 150 گیگابایت ذخیره سازی ارائه شده و همچنین تعداد نامحدودی از آدرس های ایمیل کاربر برای قرار دادن کم رنگ هستند..

طبق لیست جدیدی که بهترین بهترین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب سال جدید را ارائه می دهد ، HostGator.com در لیست ذکر شده های محترم دارای رتبه بالایی است. سه برنده برتر از بهترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب 2017 ، به ترتیب ، SiteGround ، IPage و BlueHost بودند. برای ذکرهای محترم ، HostGator.com درست بعد از EHost و درست قبل از میزبانی InMotion آمده است. HostGator.com همچنین Hub Hosting ، JustHost ، HostPapa و Web Hosting Hub را شکست داد. براساس رتبه بندی ویرایشگران “بسیار خوب” و رتبه بندی متوسط ​​کاربران “خوب” ، HostGator.com به لطف شهرت خود به عنوان یکی از مشهورترین و محبوب ترین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب در جهان ، دارای یک جایگاه مستحکم و معتبر است. کمکهای سالم جوایز و بررسی های مثبت ، خدمات و برنامه های میزبانی وب در عین حال قوی آن که همیشه راضی می کند ، و سایر ویژگی هایی که همه می توانند از آن لذت ببرند مانند برنامه های مشترک ساده و نامحدود و انواع VP ها ، فروشندگان و برنامه ها و بسته های میزبانی وب اختصاصی..

به طور کلی ، اگر قصد استفاده از خدمات ارائه دهنده خدمات میزبانی وب را برای وب سایت مبتنی بر ابر وردپرس و تجارت آنلاین خود بسیار نیاز دارید ، HostGator.com یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب عالی است. این بیشتر به دلیل ایستادن “ایده آل” آنها در وردپرس و مشارکت تجاری آنها با خود پلتفرم وبلاگ نویسی رسانه ای محبوب است. برنامه ها و خدمات آنها مربوط به هاست وردپرس Cloud با وجود اشکالاتی که در این گزارش به تفصیل ذکر شده است ، دارای بسیاری از ویژگی های عالی است. به طور خلاصه این ویژگی ها و مزایای ارزشمند شامل ابزارهای ساخت وب سایت ، نصب کننده اسکریپت و ضمانت برگشت پول است. سایر ویژگی ها عبارتند از: فضای دیسک بدون پهنای باند و پهنای باند که محدودیتی در میزان یا اندازه پرونده های مربوط به وب سایت شما ندارد ، و همچنین محدودیتی در انتقال داده ها وجود ندارد. ابزارهای ساخت وب سایت رایگان که شامل هزاران قالب وب سایت و جدیدترین ابزارهای کشیدن و رها کردن ساختمان است. کنترل آسان پنل یا cPanel که ادعا می شود محبوب ترین در جهان است؛ به دلیل ویژگی نامحدود آدرس ایمیل که تقریباً در تمام برنامه های میزبانی ارائه شده در سایت گنجانده شده ، امکان ایجاد تعداد آدرس های ایمیل و ایمیل به جلو را دارد. پشتیبانی فنی که 24/7/365 برای کمک به چندین کانال مختلف مانند ایمیل ، چت زنده و تلفن در دسترس است. و در صورت رضایت مشتری ظرف 45 روز اول پس از خرید اولیه یک طرح ، ضمانت بازپرداخت پول در صورت رضایت مشتری خواهد بود. با تشکر از بسیاری از مشاغل تجاری ، هر برنامه در HostGator.com ، از جمله هر سه برنامه سرویس میزبانی وردپرس Cloud ، این مزایای اضافی را شامل می شود: لیست رایگان برای مشاغل خود در صفحات زرد ، پیشنهاد 100 دلاری برای Google Adwords ، 50 دلار اعتبار جستجو برای بینگ و موتورهای جستجوگر یاهو و البته دسترسی رایگان به کلیه ابزارهای مختلف و جدیدترین وبلاگ نویسی برای WordPress.com. اگر شما همچنین می خواهید ویژگی های امنیتی پیشرفته و مقیاس پذیری بیشتری داشته باشید ، ممکن است میزبانی وب وردپرس Cloud در HostGator.com فقط برنامه و ارائه دهنده خدمات میزبانی وب مناسب برای شما و وب سایت تجاری آنلاین شما باشد..

بررسی به روزرسانی ورود به سیستم

 • 5/7/18 – برخی از مطالب را با اشتباهات گرامری به آرامی به روز کنید. با شماره گیری جوانب مثبت و منفی ، خوانایی بهبود یافته است. پیوندهای مفیدی برای مشاهده در هاست. برچسب عنوان تغییر یافته است تا ایموجی (سرگرم کننده!)

برنامه Cloud Cloud WordPress HostGator & قیمت گذاری

قیمت گذاری ابر میزبان

برای دیدن جزئیات بیشتر روی عکس کلیک کنید.

با نگاهی به برنامه های فوق می توانیم فوراً ببینیم که قیمت گذاری بسیار مقرون به صرفه است. منظور من این است که من از سالها قبل در یک برنامه HostGator مشترک می شوم ، جایی که ماهانه 12 دلار پرداخت می کنم – برای تغییر کار خیلی تنبل شده ام!

ورود به روز

6/12/18 – بخش برنامه های قیمت گذاری با تفسیر اضافه شد. رتبه بندی کلی به روز شده است تا بهتر وضعیت فعلی محصول را منعکس کند. به زودی بروزرسانی های بیشتر!

به سایت رسمی مراجعه کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector