2020. gadā 17 vietas, kur apgūt Google Analytics, ir bezmaksas (no iesācēja līdz profesionālam)

2020. gadā 17 vietas, kur apgūt Google Analytics, ir bezmaksas (no iesācēja līdz profesionālam)

2020. gadā 17 vietas, kur apgūt Google Analytics, ir bezmaksas (no iesācēja līdz profesionālam)

Redaktora piezīme: Šī ziņa ir atjaunināta 2019. gadam. Mēs mainījām dažas vecākas vietnes, kurām vairs nav nozīmes, un pievienojām dažus jaunus lieliskus resursus. Šeit ir norādīti jūsu panākumi analītikā 2019. gadā un pēc tam!


Google Analytics ne vienmēr ir viegli iemācīties.

Faktiski tas ir tik sarežģīti, ka daudzi cilvēki to ignorē – liela kļūda. Ja katru dienu pavadāt milzīgu dienas daļu – pielāgojot savu vietni un optimizējot to meklētājprogrammām, apmeklētājiem un tirdzniecībai, vai nav jēgas pārliecināties, ka jūs saņemat vislielāko sprādzienu par savu naudu? Kā jūs analizējat to, ko darāt??

Google Analytics problēma ir tāda, ka tas ir līdzīgi kā jauna sporta veida, piemēram, sērfošanas, apgūšana – kad jūs pirmo reizi piecelties uz vējdēļa, jūs esat tāds kā “hooray es varu sērfot tagad!” bet tad jūs saprotat, ka, pārsniedzot braukšanas pamatus, baltais ūdens ir stāva mācīšanās līkne. Ir ļoti viegli pieteikties pakalpojumā Google Analytics un redzēt, kāda bija jūsu datplūsma pēdējās 30 dienās. Ir daudz grūtāk izdomāt, kā analizēt pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas, datplūsmas avota, lapas kategorijas utt.

Google Analytics ir ārkārtīgi spēcīgs, un, lai gan tas neaizstāj pieteikšanos un laika pavadīšanu, šie resursi palīdzēs jums ātrāk sasniegt jūsu ātrumu.

Ienāc un izklaidējies.

1. Moz

Moz Analytics ziņas

Iespējams, ka Mozs ir galvenais masu izglītotājs ienākošajā mārketingā un SEO, kas arī pārdod programmatūru. Viņu centība mūs izglītot ir bezprecedenta. Kristi Hines savā emuārā iepazīstina jūs ar ļoti detalizētu Google Analytics iestatīšanas instalēšanu. Kristi paskaidro, kas tas ir un kā to izmantot savā labā. Tas ir komplektā ar atbilstošiem attēliem, kas iepazīstina jūs ar visiem Google Analytics aspektiem, sākot ar izsekošanas rīkiem un beidzot ar tiešsaistes veikala iestatījumiem jūsu WordPress vietnē. Tas ir paredzēts iesācējam, kurš neko nezina par Google Analytics. Dažu minūšu laikā patērētājam būs nepieciešams pilnīgs iesācējs.

2. Google Analytics akadēmija

Analytics akadēmijas ekrānuzņēmums

Tieši no paša Google, Google Analytics akadēmija iepazīstinās jūs ar pašmāju kursu un nodarbību sērijām, kurās jūs mācāties no ekspertiem. Jūs varat pārbaudīt savas zināšanas un pievienoties mācību kopienai interaktīvā forumā, kur varat mācīties no vienaudžiem. Kas ir labāka vieta, kur apgūt Google Analytics, nekā no pašiem autoriem? Viņu kursos ietilpst Google tagu pārvaldnieka pamatprincipi, Mobilo lietotņu analīzes pamatprincipi, E-komercijas analīze: no datiem līdz lēmumiem, Google Analytics platformas principi un Digitālās analīzes pamati..

Kad jūtat, ka esat iemācījušies visu iespējamo, nokārtojiet kādu no viņu sertifikācijas testiem.

3. Google Analytics apmācība & Sertifikācija

Analytics apmācības ekrānuzņēmums

Google sper to soli tālāk, izmantojot Google Analytics apmācību un sertifikāciju. Šeit viņi piedāvā saites uz iepriekš redzēto Google Analytics akadēmiju, iestatīšanas kontrolsarakstu, darba sākšanas rokasgrāmatu, palīdzības centru un testēšanas centru. Papildus semināriem un video, ieskaitot ievada, vidējos un padziļinātos kursus, jūs varat atrast sertificētu treneri savā reģionā, lai mācītos klātienē.

Viņi arī piedāvā saites savā YouTube kanālā tiem, kas vislabāk apgūst videoklipus.

4. Occam’s Razor ar Avinash Kaushik

Aizņem Razor Analytics

Avinash Kaushik, iespējams, ir labākais vispasaules rakstnieks pakalpojumā Analytics. Viņš ir Google stipendiāts, bet ne vienmēr reklamē Google produktus. Viņš zina, ka ir daudz uzņēmumu analītisko sistēmu, kas pārsniedz Google Analytics, tāpēc viņš aplūko visu spektru. Viņa slepenā mērce ir viņa spēja realizēt milzīgas, monumentālas idejas un tās vienkārši izfiltrēt. Viņš pieskaras visiem digitālā mārketinga kanāliem, lai analizētu visu to efektivitāti un norādītu jūs pareizajā virzienā.

Lielākā daļa par viņa rakstīto ir tas, ka viņš jums pateiks savu viedokli un pateiks, kā rīkoties. Dažos gadījumos viņš var būt neitrāls, bet citos – izteikts. Bet tas ir vajadzīgs sākums vidējai auditorijai, skaidrs virziens no profesionāļiem. Es bieži pavadu 1-2 stundas, lai viņa materiāls būtu absorbēts. Par laimi viņš izliek ziņas tikai apmēram reizi mēnesī, pretējā gadījumā es nevarētu paveikt reālu darbu!

Iepriekš norādītajā viņa emuāra ceļvedī jūs redzat no personas, kurai nav zināšanu par Google Analytics, uz kādu, kurš pārzina Google Analytics. Viņš to izklāsta piecos vienkāršos soļos: (1) izdomā jums optimālo karjeras ceļu, 2) izmantojiet savus pirmos divus tīmekļa analītikas rīkus, 3) iegūstiet izglītību, (4) spēlējieties reālajā pasaulē un (5) ) atrodiet savu pirmo analītisko darbu. Kad būsit sasniedzis piekto soli, jums būs jārisina šī emuāra ziņa 3–6 mēnešus. Tas nav kaut kas, ko jūs iemācāties vienas nakts laikā, jo ir daudz informācijas, kas jāiegūst.

5. Analytics saruna

Cutroni Analytics saruna

Džastins Cutroni ir viens no labākajiem analītisko domu līderiem šajā jomā. Lai arī šis viņa emuārs kādu laiku nav atjaunināts, tomēr ir kāds mūžīgs zelts, kas to joprojām padara par vienu no populārākajiem analītikas emuāriem pasaulē.

Analytics Talk ir izveidojis visu viņu vietni, izmantojot Google Analytics. Viņi piedāvā vairākus informatīvus emuāra ierakstus, lai ne tikai iemācītu jums par Google Analytics, bet arī lai jūs vienmēr būtu aktuāls. Lai sniegtu jums piedāvājuma paraugu, viņu pirmie trīs emuāru ieraksti (šī raksta sastādīšanas laikā) bija šādi: 1) Google Analytics kohortas pārskata izpratne, 2) Bezsaistes un tiešsaistes datu izmantošana Google Analytics atkārtotā mārketinga virzīšanai, un (3) izpratne par dažādu ierīču mērīšanu un UserID. Šie ir emuāru ieraksti, kas izstrādāti, lai saglabātu jūs priekšgalā par Google Analytics jaunumiem.

6. KISSmetrika

Kissmetrics emuārs

KISSmetrics ir pašsertificēts emuārs par analītiku, mārketingu un testēšanu. Viņiem ir lieliska meklētājprogramma, kas rada daudz resursu ikvienam, kurš vēlas apgūt Google Analytics. KISSmetrics piedāvā arī Analytics tīmekļa seminārus. Ja kādreiz būtu bijis kāds emuārs, kurš kaut ko zinātu par visu, kas saistīts ar Google Analytics, tas būtu šis.

Tomēr šeit ir runa: dažreiz KISSmetrics izglīto jūs par Google Analytics, citreiz viņi parāda, kā viņi atšķiras un ir labāki nekā Google Analytics. Es nedomāju, ka viņi uzskatītu sevi par Google Analytics konkurentu, taču viņi varētu mazināt dažas Google Analytics funkcijas, lai reklamētu savu programmatūru. Es uzskatu, ka viņiem ir prātā vislabākie nodomi, bet tas ir kaut kas, kas jums vajadzētu atcerēties.

Tāpat kā jebkas cits, pirms veicat monumentālas izmaiņas savā vietnē, pārbaudiet viņu teikto ar 1-2 citiem avotiem.

7. SkilledUp

Skilledup Ekrānuzņēmums

SkilledUp ir vietne, kas piedāvā mācību kursus visdažādākajām tēmām. Viņi zina, ka Google Analytics var būt mulsinošs, un mācīšanās prasa zināmu disciplīnu. Tātad viņi ne tikai piedāvā kursus paši, bet arī nodrošina saites uz citām vietnēm, kas piedāvā kursus, piemēram, Lynda.com. Šie kursi nav bezmaksas. Tomēr tie ir ļoti rūpīgi un iemācīs jums visu, kas jums jāzina par Google Analytics.

8. Bena Bārdona e-grāmata: Google Analytics iesācēju ceļvedis

Bena Bārdena Analytics ceļvedis

Bens Bārtons paveica lielisku darbu ar šo e-grāmatu. Tas ir PDF formātā un ļoti labi organizēts. Ja vēlaties izvēlēties patstāvīgu kursu bezsaistē, tas ir veids, kā to izdarīt. Tas ir 21 lappuses garš, un tajā ir pilna informācija ar visu informāciju, sākot no orientācijas līdz trafika avotiem un beidzot ar auditorijas iemācīšanos. Ir ļoti maz citu bezsaistes ceļvežu, kas ir tikpat noderīgi kā šis.

9. TakeFlyte ceļvedis

TakeFlyte Analytics

TakeFlyte ir izveidojis ļoti rūpīgu un ļoti garu ziņu, kurā iemācīs jums visu, kas jums jāzina par Google Analytics, sākot no konta iestatīšanas līdz rezultātu maksimizēšanai. Viņi iepazīstina jūs ar datplūsmas avotu pārskatu par mērķu iestatīšanu. Viņi neatstāj nevienu akmeni neapgrieztu. Viņi īsi pāriet katrā, taču tas vienā bloga ierakstā jums pasaka visu, kas jums jāzina.

10. Portent Interactive’s Analytics ziņas

Portent Analytics ceļveži

Ians Laurijs ir viens no smieklīgākajiem rakstniekiem digitālā mārketinga pasaulē. Un viņa komandai ir karbonāde kā viena no vadošajām interneta mārketinga aģentūrām. Tātad jūs varat gaidīt, ka viņu analītiskās emuāra ziņas būs gan informatīvas, gan dažreiz smieklīgas. Komanda uzstājas augstākajās digitālā mārketinga konferencēs, tāpēc jūs zināt, ka viņu ziņojumi ir visaugstākajā līmenī.

Man patīk Portenta emuārs un ceļveži – viņi bieži ir izveicīgi un aizrautīgi. Ja vēlaties iegūt izglītību interesantākā un modernākā veidā, pievienojiet viņu vietni savam lasīšanas sarakstam.

Daži veci, bet labumi ir tie Instalējiet video ceļvedi un Pamatstatu video ceļvedis.

Daži cilvēki vienkārši labāk apgūst video. Portents to saprot, tāpēc viņi izveidoja pāris video tiem vizuālajiem audzēkņiem, kas tur darbojas. Videoklipiem ir iespēja īsāku laika periodu ievietot vairāk informācijas – sagaidiet, ka videoklips tiks ievietots uz pauzes, tiklīdz jūs ņemsit vērā informāciju.

Otrais video pēc instalēšanas video ceļveža iepriekš. Tas iet caur metriku, ko viņi sauc par pamata statistiku. Informācijas pierakstīšanai vienmēr ir noderīgi, ja papīrs un pildspalva ir parocīgi. Sākumā skatieties visu līdz galam un pēc tam atkal vērojiet, lai pierakstītu vissvarīgāko informāciju, kas jums jāzina, kā arī lasītu un saprastu Google Analytics statistiku..

11. Koozai Analytics ziņas

Koozai Analytics ziņas

Koozai ir Apvienotajā Karalistē reģistrēts digitālā mārketinga uzņēmums, kura analītiskie pakalpojumi ir viena no galvenajām specialitātēm. Viņi ir ieguvuši komandas locekļus treniņos dienu un dienu, lai viņi sniegtu praktiskas zināšanas, kuras varat izmantot šodien.

Atšķirībā no citām aģentūrām, viņi regulāri atjaunina savu emuāru, it īpaši analītikas jomā. Viņi arī sagatavo daudz ceļvežu un balto grāmatu par digitālā mārketinga un analītikas pusi. Pievienojiet tos savai plūsmai, lai iegūtu labākos analītikas atjauninājumus un taktiku.

12. Emuārs Loves Data

Loves Data emuārs

Emuārs Loves Data ir jauns atklājums no manas puses, bet tas ir satriecošs emuārs, kas veltīts analītikai. Tas aptver super populāras tēmas un ir draudzīgs iesācējiem. Es to mīlu, kad emuāri vienkārši sāk dzīties pakaļ un atbild uz aktuālākajiem jautājumiem un problēmām, ar kurām mēs saskaramies kā mārketinga un tīmekļa profesionāļi.

Viena no kaitinošākajām analītikas problēmām, kuru risina emuārs kā noņemt surogātpastu no Google Analytics – problēma, kuru vairums vietņu pārvaldnieku neatzīst, bet tā piesārņo analītikas trafika statistiku. Emuārs pastāv jau kopš 2008. gada, un Bendžamins Mangolds zina savas lietas. Viņš pat izveidoja bezmaksas kursu…

13. Mīl datu analīzes pamatkursu

Mīl datus Google Analytics kursā

Šis Analytics Essentials kurss no Loves Data ir satriecošs veids, kā iesācējiem iepazīties ar Google Analytics. Tātad Google acīmredzot ir sava apmācība, taču dažreiz ir labāk iegūt ātru iepazīstināšanu ar trešās puses profesionāli, kas ir arī lietotājs.

Iegūstot citu perspektīvu, jūs mācāties no personas, kurš, visticamāk, pārdzīvo tās pašas lietas, kuras jūs esat, un nav no Google puses viņu analītikas komandā. Tas nozīmē, ka viņi zina, kā lietot programmatūru kā īsts praktiķis.

Kurss nav šausmīgi visaptverošs – kas var būt laba lieta. Godīgi sakot, kursa mērķis ir izglītot jūs par pamatiem, bet pēc tam mudināt jūs iegādāties kādu no modernākiem kursiem. Jebkurā gadījumā, ja esat jauns analītikas lietotājs, tā ir lieliska vieta, kur sākt.

14. Meklētājprogrammu zemes analītiskās ziņas

SEL Analytics ziņas

Google Analytics un SEM (SEO + PPC) ir cieši saistīti. Meklētājprogrammu zeme ir visu SEO un PPC ziņu galvenais avots, tāpēc šī uz analītiku orientēto ziņu sērija ir lielisks paņēmiens, lai iegūtu jaunākās ziņas meklēšanas un analītikas pasaulē..

Lai gan analītiskās ziņas tur var parādīties tikai retumis, ir daži mūžīgi ieraksti un padomi, kas jums jāpārskata, ja jūs tos nepazīstat. Lielisks veids, kā sekot līdzi jaunākajiem un saprast arī SEM un analītikas pārklāšanos.

15. Google Analytics: ceļvedis par Builtvisible episkajām proporcijām

Builtvisible analytics ceļvedis

Builtvisible ir tehniski orientēta digitālā mārketinga aģentūra, un tie patiešām ierobežo SEO tehniskās un analītiskās telpas robežas. Esmu liels viņu darba cienītājs, un šajā episkajā ceļvedī tiek pārskatīti Google Analytics pamati un pēc tam ātri pāriet uz tēmām un stratēģijas platformas uzlabošanai..

Šī ziņa ir veidota no vidējiem analītikas lietotājiem, kuri vēlas uzlabot savu spēli. Pēc šīs rokasgrāmatas lasīšanas jūs būsiet daudz gudrāks, un, lai iegūtu vairāk digitālās informācijas, jums vajadzētu sekot līdzi šī uzņēmuma emuārā.

16. Ekonomiskās analīzes ziņojumi

Ekonomiskās analīzes ziņas

Ekonomika ir tāda pati kā digitālā mārketinga pasaules NPR – gudra, pieejama un interesanta. Viņi ir diezgan koncentrēti uz korporāciju un piedāvā diezgan dārgas atskaites un apmācību, taču tieši tas viņu emuāra ierakstus padara daudz vērtīgākus – jūs zināt, ka tie rada stabilu saturu.

Viņu analītiskās ziņas nav vērstas tikai uz Google Analytics, bet tur ir pieejams pietiekams daudzums stratēģiju un taktiku, ko var izmantot jebkurai analītikas platformai. Lieliska vieta korporatīvās analītikas profesionāļiem un kandidātiem.

17. Braiena Kliftonas Analytics emuārs

Braiena Kliftona Analytics emuārs

Braiens Kliftons uzrakstīja grāmatu vietnē Google Analytics – tāpēc viņš ir ļoti uzticams. Pārbaudiet to no viņa biogrāfijas:

“Kā Google pirmais tīmekļa analītikas vadītājs Eiropā (2005. – 2008. Gads), Braients izveidoja visas Eiropas produktu speciālistu komandu. Viņa darba mantojums ir tiešsaistes mācību centrs Google Analytics individuālajai kvalifikācijai (GAIQ). ”

Ja jūs vēlaties uzlabot taktiku un padziļināti ienirt Google Analytics, noteikti sekojiet viņam. Viņa emuārs visu laiku tiek papildināts ar jaunu taktiku un stratēģijām, un viņa ziņas bieži ir īsas un mīļas.

Izlasiet tik daudz viņa ziņu, cik varat, un pēc tam, kad esat iemācījies visu iespējamo, iegādājieties viņa grāmatu!

Apgūstiet Google Analytics ārpus šeit

Šie ir 17 lieliski avoti, lai uzzinātu Google Analytics un vispārīgo analītikas teoriju. Sāciet ar šiem, un jūs nokļūsit truša caurumā, lai mācītos nedēļām ilgi (ja vēlaties).

Vai ir vēl kādi avoti, kas jums patīk? Ja tā, paziņojiet mums komentāros, kādi ir jūsu iecienītie resursi, kas šeit nav uzskaitīti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector