10 кращих реєстраторів доменів (травень 2020 року) для хостингу домену

10 кращих реєстраторів доменів (травень 2020 року) для хостингу домену

10 кращих реєстраторів доменів (травень 2020 року) для хостингу домену

Таким чином, ви хочете зареєструвати доменне ім’я і не маєте поняття, з ким звернутися.


Ви бачили рекламні ролики Godaddy.

Ваш друг розповів вам про Namecheap.

Але який найкращий?

кращі реєстратори домену

Умови, які потрібно знати перед покупками для реєстраторів доменів

Хостинг домену або хостинг доменних імен: Найчастіше місце, де ви реєструєте своє доменне ім’я, – це місце, де розміщується ваш домен. Але не завжди. Ви можете перенести хостинг доменних імен до свого постачальника веб-хостів, зберігаючи при цьому реєстратор. Наприклад, ви можете зареєструвати свій домен у Namecheap, а потім розмістити ім’я домену на SiteGround. І щоб було зрозуміло, ваш веб-хостинг відрізняється від хостингу вашого домену. Подумайте про хостинг домену як свою поштову адресу – іноді він такий самий, як ваш дім (ваш реєстратор), а іноді ви використовуєте P.O. вікно (хостингова компанія домену). Метафора працює, свого роду.

Іканн: що є абревіатурою Інтернет-корпорації для присвоєних імен та номерів. Icann s – некомерційна організація, відповідальна за координацію обслуговування та процедур декількох баз даних, що стосуються просторів імен та числових просторів Інтернету, забезпечуючи стабільну та безпечну роботу мережі.

Хто є: надає основну інформацію щодо доменного імені, включаючи того, хто є його власником, контактну інформацію тощо (також відомий як конфіденційність домену)

найкращі гірші реєстратори

Що таке реєстратори домену

Перш ніж будь-яка магія веб-сайту може відбутися, доменне ім’я має бути зареєстровано. Варіанти доменів вищого рівня (TLD), які ми вважаємо класичним розширенням .com на веб-сайт, як Google.com, продаються компаніями, які називаються реєстраторами. Існує тисяча варіантів реєстрації доменного імені вашого веб-сайту. Давайте докладніше розглянемо 10 найбільших, з якими ви можете мати справу, купуючи ім’я.

Кращі реєстратори доменів, які можна придбати з 2019 року

Найпопулярніший реєстратор не завжди є найкращим. GoDaddy так десять років тому – чи так?

1) NameCheap

NameCheap дедалі частіше сприймається як реєстр доменних імен. Найбільша сила компанії полягає в тому, що вона продає доменні імена .com за $ 10,99 на рік, що робить її кращим довгостроковим варіантом для тих, хто має високі витрати.

Найкраща частина Namecheap? БЕЗКОШТОВНО Whois конфіденційність

Ви хочете, щоб Джо Шмое знав, хто є власником вашого домену та де ви живете? Не думав так. Отримайте безкоштовну конфіденційність.

Крім того, у них чистий і привабливий користувальницький інтерфейс, про який було багато думок. Крім цих послуг, вони також надають WhoisGuard – це “послуга, яка забезпечує захист конфіденційності для вашого домену, зберігаючи ваші конфіденційні дані”. З іншого боку, доступ до служби підтримки клієнтів трохи обмежений. Фірма підтримує прямі чати та електронні квитки через пряму телефонну підтримку. Однак він став більш агресивним в маркетингу до покупців, які вперше почали купувати, пропонуючи угоди лише в 0,48 дол.

NameCheap також посилився на ринку унікальних розширень верхнього рівня, таких як .mobile та .studio, які часто звертаються до людей, які вважають поточний ринок завищеним і перепроданим. Враховуючи відносну економічну ефективність, NameCheap став популярним серед людей, які прагнуть передати доменні імена від інших реєстраторів.

2) Google

Важко придумати товар або послугу, що у великого пошукового гіганта немає пальця, тому не дивно, що Google зараз переходить на ринок доменних імен. Компанія не виходить зі шляху, щоб просувати себе як найкращого постачальника доменних імен, але вона пропонує .com домени, починаючи з $ 12 на рік. Google також пропонує структуру цін, яка сильно стимулює покупку на більш тривалі терміни, обіцяючи до 10 років за 120 доларів. Google особливо популярний серед людей, які хочуть, щоб захист конфіденційності WHOIS (конфіденційність домену) включався в їх покупки без додаткових витрат.

Це простота у використанні, спритна та пріоритетна у простоті та швидкості. Домени Google збігаються з іншими службами Google, такими як Документи Google і YouTube, і пропонують безкоштовні приватні реєстрації з сотень різних розширень домену. Після того, як ви зареєструєтесь доменне ім’я, вони спростять отримання G-пакету електронних листів.

3) Наведіть курсор

Ховер належить одному з найдавніших імен у бізнесі, Tucows, Hover – це спроба його материнської компанії ребрендингу та відновлення актуальності на ринку. Ви можете взяти доменне ім’я .com за загальновиробничою ставкою 12,99 дол. США на рік, і захист конфіденційності WHOIS буде включено. Hover – найкращий реєстратор доменних імен для тих, хто ненавидить продаж додаткових продуктів, таких як послуги хостингу. Вони розповідають вам все, що вам потрібно знати, не турбуючись про те, що потрапите в рекламу після реклами. Через це реєстрація доменного імені ніколи не була простішою.

З іншого боку, підтримка телефону доступна лише частину кожного дня, а Livechat – також непомітний з точки зору доступності. Крім того, вони не пропонують веб-хостинг.

4) Динадот

Якщо ви шукаєте купу безкоштовних додаткових послуг, Dynadot неодмінно видасть будь-якому реєстратору доменних імен за свої гроші. Імена .com на перший рік продаються за 8,40 доларів, а поновлення лише 11,20 долара. Пакет Веб-сайт компанії Builder включає безкоштовний чуйний дизайн однієї сторінки. На цьому веб-сайті також розміщено хостинг електронної пошти, що чудово, якщо ви хочете, щоб до вашого доменного імені додавалися більш професійні електронні листи. Великою точкою продажу для тих, хто хоче пробувати ринок, є їх варіант Grace Deletion, який дозволяє повернути доменне ім’я протягом 5 днів після його реєстрації..

5) NameSilo

NameSilo – це реєстратор домену, якому ви можете довіряти, і вони прозорі з ціноутворенням. Якщо ви зареєструєтесь у NameSilo, вас не здивує така тактика виправлення цін, як приховані збори або плата за трансфер. Вони також не намагатимуться платити за послуги, які вам не потрібні. NameSilo пропонує дев’ять доларових доменних імен протягом першого року.

У NameSilo є безліч різноманітних функцій, якими ви можете користуватися безкоштовно. Ці функції включають переадресацію доменних імен, блокування реєстру, управління DNS, управління портфелем та пересилання електронною поштою. Інші реєстратори доменних імен, як правило, стягують плату за такі послуги, але вони безкоштовні за допомогою NameSilo. Навігація по NameSilo може бути складною, на одній сторінці так багато тексту, що він може дуже зайнятися. Не кажучи вже про те, що сайт трохи датується.

Гаразд Реєстратори доменів:

Ці реєстратори доменів не особливо хороші – ані вони прямо погані. Деякі люблять їх, деякі ненавидять їх, ми заглиблюємося в те, чому нижче.

6) GoDaddy

Найбільше ім’я в блоці – GoDaddy. Колись GoDaddy переконався серед твердих доменерів через свою готовність пропонувати регулярні угоди щодо реєстрації нових імен, але він значно скоротився при повторному використанні кодів купонів. Супутнє підвищення цін підвищило щорічну плату за стандартну реєстрацію .com з 7,99 до 14,99 дол. США, хоча нові покупці все ще можуть отримати знижки на перший рік у межах 99 центів. Godaddy також пропонує доступ до широкого спектру різних TLD, включаючи безліч заморських варіантів.

І дістаньте це – днями вони мені звинуватили 17,99 дол для поновлення – вони знали, що я заблокований, бо я був близький до дати поновлення.

Тож ви знаєте що, я їм не дуже довіряю – вони намагаються скористатися мною.

GoDaddy управляє доменними іменами від імені понад 17 мільйонів фізичних та юридичних осіб. Фірма є найкращим реєстратором домену для тих, хто вимагає підтримки клієнтів, завдяки доступності телефону 24/7.

Чому вам слід їхати з GoDaddy – якщо всі ваші домени вже є, то ще кілька доларів більше на рік, щоб тримати їх разом.

ТАКОЖ – вони мають досить надійну підтримку клієнтів 24/7.

Ще один бонус – якщо ви купуєте багато доменів, у них є клуб покупців доменів за великі знижки – на кшталт Amazon Prime.

7) Ганді

Ганді вживається дещо інакше, ніж інші реєстратори домену з точки зору своїх пропозицій. Замість того, щоб забезпечити доступ до кожного TLD під сонцем, Ганді зосереджується на конкретних пропозиціях, які є найпопулярнішими. Фірма використовує структуру ціноутворення, яка винагороджує обсяг, тому власники, які здійснюють покупки на суму понад 12 000 доларів на рік з ними, отримують знижки на рівні 8,80 доларів на рік. Їх початкова ціна становить 15 доларів на рік для .com, тому компанія не представляє вбивць для людей, які прагнуть зробити лише невелику кількість бізнесу або просто зареєструвати кілька доменних імен. Однак це чудовий вибір для продавців і покупців домену з великим обсягом.

До вашої реєстрації домену входять дві безкоштовні розміщені веб-сторінки для вашого веб-сайту, “Блог Gandi” (веб-шаблон блогу Gandi в блогах), рік сертифікації SSL, електронна пошта та багато іншого. Штаб-квартира компанії Gandi знаходиться у Франції, тому їх підтримка клієнтів не буде вам дуже корисною, якщо ви не володієте французькою мовою. Немає підтримки в чаті або номеру телефону, на який можна зателефонувати, тож їх можна отримати лише за допомогою електронної пошти.

8) Хостгатор

Приблизно з 2002 року HostGator – це бізнес, який розглядає себе як більше постачальника послуг веб-хостингу, ніж продавця домену. Компанія не особливо важко підштовхує доменні імена як бізнес, але ціна $ 12,95 на рік для .com є досить конкурентоспроможною. Однією з головних особливостей, яка допомагає підтримувати цей провайдер конкурентоспроможною, є те, що вони пропонують хостинг для wordpress. З іншого боку, власники доменів повинні бути готові до продажу. Однак це може бути корисно для відносних новачків, які хочуть, щоб хостинг-компанія допомогла їм створити цілий веб-сайт.

9) Блюхост

Bluehost – ще один учасник гри, який пропонує безкоштовне доменне ім’я поряд з платним веб-хостингом. Bluehost також покращує анте, пропонуючи безкоштовний сертифікат SSL для всіх, хто має обліковий запис WordPress. Вони також надають параметри PHP для людей, які хочуть розміщувати динамічний веб-контент. Вартість першої реєстрації Bluehost в розмірі 11,99 доларів легко перемогти, як і плата за оновлення 15,99 доларів США на рік.

Прямо Погане – Найгірші реєстратори:

Ні – нам це не подобається.

Вони старі школи, дорогі і не гарні для своїх клієнтів. Купуйте їх за свій рахунок – ми попереджали вас!

10) name.com

Name.com, напевно, не перша компанія, з якою працює більшість доменерів, але пропозиція безкоштовного доменного імені разом із кожним планом хостингу WordPress обов’язково зробить його привабливим для конкретної аудиторії. Список компанії TLD – це просто неприємні прокрутки, і це певний плюс для покупця, який просто повинен мати доменне ім’я .COFFEE або .EQUIPMENT. Домени .com першого року продаються за 8,99 дол. США, а плата за оновлення працює за розумні 12,99 дол.

Фірма не є найкращим постачальником домену з точки зору обслуговування клієнтів. Name.com пропонує підтримку по телефону з понеділка по п’ятницю, а чат у прямому ефірі доступний щодня частину дня.

11) 1і1

1і1 намагається привернути вашу увагу агресивною пропозицією про реєстрацію першого року за 99 центів. На жаль, ціна поновлення швидко піднімається до 15 доларів. Це хороший вибір для людей, які мають намір придбати доменне ім’я та здійснити передачу домену іншому реєстратору домену в наступному році. Якщо ви хочете влаштуватися з одним реєстратором домену, у 1and1 більше нічого не відбувається, окрім стандартної літанії супровідних розпродажів веб-хостингу.

Також важливо бути впевненим, що ви прочитали тонкий шрифт їх контракту, щоб краще зрозуміти вікно скасування. Якщо ви коли-небудь відчуєте, що вам потрібно скасувати це, це буде непросто, і вони або відмовляться, або не повернуть гроші. Крім того, 1&1 Інтернет не пропонує преміальний DNS або будь-який інший спосіб захистити домени. Те, що вони пропонують, є основним, і насправді немає нічого унікального чи привабливого, що змусило б вибрати їх серед інших реєстраторів домену.

12) Мережеві рішення

Ugghh – мережеві рішення є найгірший.

The Єдина причина, по якій вони все ще існують це тому, що колись вони були місцем реєстрації. І з тих пір вони їхали зі своїх померлих клієнтів.

Вони стягувати на північ від 30 доларів + для поновлення – більше, ніж подвійний що стягують інші реєстратори. Чорти!

Цей реєстр доменних імен, набутий активом Web.com, пропонує безліч різних планів, які включають основні функції підтримки клієнтів. Незважаючи на те, що у них є веб-сайт, який виглядає чудово і він може переглядати кожен день, ця компанія була дуже успішною в якості ІТ-консультанта, але з тих пір сприйняла суперечки з суперечок з 1990-х.

Підтримка також дуже мізерна, без прямого чату чи системи квитків; лише номер телефону, на який можна зателефонувати. Ви можете заплатити за підтримку преміум-класу. Це вірно. Ви повинні заплатити їм, щоб допомогти вам у передачі, міграції, налаштуванні SSL, серед інших важливих речей.

Крім того, вони не дають гарантії повернення грошей. Якщо ви незадоволені тим, за що заплатили, вони також можуть сказати вам забити скелі. Не маючи жодного варіанту повернення коштів, немає жодного способу, що це може вам отримати користь.

13) Web.com

Web.com стверджує, що пропонує надійний та доступний веб-хостинг. Вони здебільшого обслуговують юридичні та юридичні особи, які переважають особисті та приватні особи. Вони пропонують послуги, що допомагають бізнесу генерувати потенційні пропозиції та маркетингові рішення. Ви навіть можете отримати допомогу в оптимізації пошукових систем. Однак саме тут позитиви починаються і закінчуються веб-сайтом.

Ціни на їх поновлення також викликають розчулення. Вам потрібно буде платити 35 доларів на рік за оновлення. З огляду на це, краща ідея просто шукати деінде для гідних довгострокових планів.

Веб-сайт має на своєму сайті кілька дуже недбалих довідкових статей. Сторінки довідки часто занадто розпливчасті, щоб бути корисними для людей, які мають певні проблеми чи проблеми. Наприклад, якщо ви шукаєте допомоги щодо переміщення вашого веб-сайту, нічого про міграцію не знайти.

14) eNom

eNom не відрізняється реєстрацією домену, а швидше отримує свою назву, перепродаючи інші використовувані доменні імена. Через це може бути проблематично при роботі з ними. Одна рука не знає, що робить інша.

Якщо ваш торговий посередник дозволяє закінчити термін дії вашого доменного імені, eNom може змусити вас заплатити багато грошей за нову довгострокову угоду.

Напрямки домену

Тож ваше улюблене доменне ім’я взяв хтось інший – які ривки!

Так все втрачено? Не обов’язково. Якщо ім’я, яке ви хочете, розсипає, як хобо, хтось, хто не використовує ім’я, але все ще сплачує плату за реєстрацію, ваше рішення:.

Повторне упорядкування домену не є надійним, але є дуже пристойний шанс, що ви зможете забрати цей домен – вчасно. Якщо замовлення не працює? Створіть нову назву…

Генератори доменних імен

Існує багато дискусій щодо того, чи варто вам переходити з коротким доменним іменем, таким як “дельфін”, з новим TLD (.co, .us, .guru), або бути творчим, як-от “тридольфін” у поєднанні з традицією .com.

Це питання для дискусій, плюсів і мінусів для обох, але для початку, чому б не створити десятки ідей домену за лічені секунди? Ми склали список з 22 генераторів доменних імен, які роблять трюк, щоб отримати більше ідей, ніж ви можете впоратися. Візьміть це за віджимання!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector