22 найкращих генератора доменних імен на 2020 рік

22 найкращих генератора доменних імен на 2020 рік

22 найкращих генератора доменних імен на 2020 рік

“Але що я називаю на своєму веб-сайті?”


“Усі хороші домени взяті!”

“Мені немає ідеї!”

Хогваш.

Якщо ви абсолютно новачок у створенні веб-сайту та шукаєте ім’я вбивці, ми отримали ваше.

Я багато років робив обробку домену і, ймовірно, купував занадто багато доменів.

В даний час у мене є 30+ “геніальних доменів”, які гніють там у своїх акаунтах Namecheap та GoDaddy.

Але це добре, адже це про вас.

Ви створюєте новий веб-сайт.

Поздоровлення.

Я впевнений, що ваші кроки зараз виглядають так:

Крок 1: Назва

Крок 2: Домен

Крок 3: ???

Крок 4: Прибуток!

Я дитина, я насправді дуже пишаюся тобою, це великий крок.

Перш ніж я розкрию свій супер секретний список найкращих генераторів доменних імен, відомих людині, давайте швидко підкажемо, що ви хочете від генератора доменних імен:

 1. Це повинно бути дуже швидким – у вас немає всього дня
 2. Це повинно бути точно – ви не хочете випадкових слів
 3. Це повинно бути в режимі реального часу – і показати вам фактично доступні домени
 4. Це має бути творчим – і показати вам речі, про які ви не думали
 5. Потрібно зробити покупку простою – одним клацанням і зроблено

Зараз не всі ці генератори збираються вдарити все це ідеальними позначками, але протестуйте всі, які я рекомендую, і знайдіть, що вам подобається.

Бонус!: насправді, як ви побачите нижче, генератор доменних імен є також генератором імен компанії. Оскільки багато нових веб-стартапів одночасно думають про домен та бізнес, вони йдуть рука об руку. Як ви бачите нижче з опцією Shopify, вони спеціально викликують це, але ви можете використовувати будь-який із них, щоб також створити цю сексуальну назву бізнесу.

1. Lean Search Domain

Lean Search Domain

За допомогою Lean Search Domain ви можете почати лише з одного ключового слова, а потім шукати параметри доменного імені. У результатах пошуку відобразяться сотні, якщо не тисячі можливих імен домену для вашого блогу чи веб-сайту. Усі ці результати доступні в доменах “.com”. За допомогою Lean Search Domain ви можете також фільтрувати доменні імена в алфавітному порядку, за довжиною або за популярністю; збережіть улюблені доменні імена, відстежуйте історію пошуку, діліться результатами пошуку та миттєво шукайте свої власні ідеї, щоб дізнатись, чи є вони в наявності .com.

Lean Search Domain – це інструмент генератора домену, який слід використовувати, якщо у вас є ідея ключових слів, які ви хочете використовувати для свого доменного імені, але вам потрібні нові свіжі ідеї для повного домену для вашого блогу чи веб-сайту.

2. Shopify Генератор імен компанії

Shopify Генератор імен компанії

Хоча ім’я цього генератора домену може підказувати, що інструмент призначений лише для створення іменних ідей для підприємств, Shopify Generator Business Generator також може надавати чудові та доступні ідеї імен для веб-доменів. Ви можете почати з вибору будь-якого ключового слова, яке потрібно включити у свій домен, і Shopify Generator Business Generator запропонує сотні можливих та доступних пропозицій. Незважаючи на те, що генератор імен фірм Shopify спонукає вас створити магазин Shopify, використовуючи запропоновані ними доменні імена, ви можете піти куди завгодно, щоб придбати права на веб-адресу. Важливо зауважити, що генератор імен компанії Shopify пропонує лише доменні імена, використовуючи розширення “.com”, тому якщо вам потрібно використовувати будь-яке інше розширення, наприклад “.net” або “.org”, то це може бути не генератором доменних імен інструмент для вас.

3. Бюст Імені 

Бюст Імені

Bust A Name – це інструмент генератора домену, який постачається з багатьма різними інструментами фільтрації, які допоможуть вам знайти доменне ім’я вищої якості, яке відповідає всім вашим конкретним потребам. Почніть з фільтрації за ключовими словами, а потім виберіть такі параметри, як “пуски” або “кінці”, використовуючи ключове слово. Потім ви можете відфільтрувати, наскільки автентичним, творчим чи природним ви хочете виглядати ваше доменне ім’я. Ви також можете вибрати власний ліміт символів або показати домени, які брали та недоступні, а також фільтрувати за розширеннями, такими як “.com,” .org “,” .net “та ін. Ви також побачите пропозиції щодо подібних ключових слів, які можна спробувати внизу сторінки. Якщо ви не маєте на увазі ключового слова з будь-якої причини, натисніть кнопку «Зробити випадковий домен», щоб викликати ідеї, заохотити творчість та натхнення та захопити доступне доменне ім’я. Якщо ви знайдете доменне ім’я, яке, на вашу думку, саме таке, то можете зберегти його на потім або придбати за допомогою посилань на реєстраторів домену, таких як GoDaddy.com. Нарешті, за допомогою Bust A Name ви можете запустити пошук домену на сайті, щоб побачити, чи є доменне ім’я, яке вам подобається та має спільне, доступне чи прийняте.

4. Ім’я Mesh 

Ім'я Mesh

Ім’я Mesh деякий час було одним із моїх програм для генерації доменних імен.

Це супер прямо вперед і дуже інтуїтивно зрозумілий.

Що мені подобається в Імені Mesh (профі):

 • Це швидко
 • Це творчо
 • Він показує тону різних категорій для доменів (звичайних, нових, коротких тощо)
 • Це працює для мене деякий час!

Де Ім’я Mesh може покращитися (мінуси):

 • Це не дозволяє вказати групування ключових слів, таких як Bust A Name
 • Не вдається одразу ввести багато ідей

Якщо у вас є кілька ключових слів, тоді Name Mesh – це інструмент генератора доменних імен. Це дозволить вам вибрати до 2 або 3 ключових слів для введення у вікно пошуку, а потім генерувати ваш персоналізований список запропонованих та доступних імен домену. Name Mesh запропонує ідеї, засновані на п’яти категоріях: наскільки це поширене, як нове, наскільки коротке, наскільки подібне, і наскільки ймовірним буде підвищення рейтингу SEO. Після підключення ключових слів до вікна пошуку ви можете відфільтрувати результати на основі розширення домену, максимальної довжини та доменів, які все ще незареєстровані. Ім’я Mesh також запропонує вам шукати інші ключові слова на основі тих, які ви вже шукали.

5. NameStall

NameStall

NameStall – це генератор доменних імен, який пропонує широкий спектр інструментів та функцій, які допоможуть вам у пошуку ідеального та доступного доменного імені. Ці функції включають аналогічний інструмент для створення доменних імен, інструмент швидкого пошуку доменних імен, список доступних брендів імен та високооплачуваний інструмент пошуку ключових слів. Ви можете розпочати пошук за допомогою інструмента генератора доменних імен, який допоможе вам здійснити пошук за ключовими словами та будь-яким іншим фільтром, який ви хочете використовувати, наприклад, популярними ключовими словами, основними англійськими словами, галузевими категоріями або частинами мови. Ви також можете вибрати, де ви хочете розмістити своє ключове слово в доменному імені, як-от на початку чи в кінці, або якщо ви хочете дефішене ім’я домену. Ви також можете фільтрувати за допомогою розширення. Якщо це так, ви отримаєте список варіантів, які є як доступними, так і прийнятими, зареєстрованими чи ще не зареєстрованими. Просто натисніть посилання «зареєструватись», окрім доменного імені, яке вам подобається, щоб офіційно прийняти його.

6. Іменник 

Іменник

Nameboy – це генератор доменних імен, який допоможе вам знайти будь-які доступні доменні імена на основі лише вибраних ключових слів. Ви можете ввести до двох ключових слів за пошук, і Nameboy негайно доставить список запропонованих імен домену за допомогою цих ключових слів. Діаграми їх пропозицій дозволяють легко визначити, які розширення доступні, а які вже прийняті. Ви також можете побачити, які доменні імена доступні для перепродажу, а також дозволити дефісні пропозиції або ключові слова, які римуються. Nameboy – це інструмент, який добре працює для тих, хто вже має уявлення про те, які ключові слова вони хочуть використовувати, але шукає пропозиції щодо різних версій або варіацій цих ключових слів..

7. Домен Puzzler 

Домен Puzzler

Домен Puzzler – це простий і простий у використанні інструмент генератора доменних імен, який пропонує безліч варіантів та функцій для розробки ідеального доступного доменного імені для вашого блогу чи веб-сайту. Почніть з «простої» версії та вставляйте ідеальні ключові слова, вибирайте розширення доменних імен та шукайте ідеї доменних імен відповідно до обраних критеріїв. Домен Puzzler – це чудовий інструмент, оскільки він дозволяє включати численні ключові слова на відміну від того, щоб обмежити вас одним або двома, як і більшість інших інструментів генератора доменних імен у цьому списку. Він також поєднає ваші ключові слова у безлічі різних варіацій. Ви можете додати результати до свого списку улюблених доменних імен або спробувати вдосконалити і конкретніше пошук, а також скористатися інструментом для порівняння рейтингу сторінок SEO для багатьох різних доменних імен.

8. Домени Bot

Домени Бот

Domains Bot працює як інструмент пропозиції доменних імен, так і інструмент пошуку доменних імен. Ви можете почати з пошуку потрібного ключового слова для вашого доменного імені, і домени Bot покажуть всі наявні ідеї доменних імен на основі цього ключового слова, комбінованих ключових слів або подібних ключових слів. В іншому випадку ви можете просто шукати доменне ім’я, яке ви хочете, якщо ви вже маєте це на увазі. Якщо потрібне і маєте на увазі доменне ім’я, ви можете придбати та зареєструвати його за допомогою посилань на різні реєстратори доменних імен. Домени Bot також покажуть ваші пропозиції на основі схожих імен домену. Domains Bot також дозволяє фільтрувати доменні імена за розширенням та мовою та додавати власні синоніми, префікси чи суфікси.

9. Станція імені 

Станція імені

Ви можете розпочати пошук ідеального та доступного доменного імені для вашого інтернет-бренду, зареєструвавшись на безкоштовний обліковий запис у станції Name Station, що ви можете зробити через електронну пошту чи обліковий запис Facebook. За допомогою станції імен ви отримаєте доступ до генераторів доменних імен, пропозицій ключових слів, миттєвих перевірок наявності та конкурсів публічних доменних імен. Ви можете фільтрувати результати доменних імен на основі таких критеріїв, як розширення, довжина імені та ін. Однак якщо у вас немає ідей для ключових слів, спробуйте пошукати деякі варіанти ключових слів або бізнес-галузі. Name Station також може похвалитися тим, що розміщується на таких сайтах, як Mashable, SEOMoz, TechCrunch та багато інших, що надає Name Station багато надійності, завдяки чому варто перевірити.

10. Panabee

Panabee

Panabee – це інструмент пошуку доменних імен, генератор доменних імен та генератор імен фірми, згорнутий в один. Почати можна з Panabee, починаючи лише з двох ключових слів і шукаючи пропозиції щодо доменних імен на основі цих двох ключових слів. Якщо доменне ім’я для вашого блогу чи веб-сайту вже прийнято, ви можете відвідати реєстраторів доменних імен, таких як GoDaddy.com, де ви можете переглянути інші доступні розширення потрібного доменного імені. Однак якщо вам не подобаються пропозиції, які дає вам Panabee, Panabee доставить терміни, пов’язані з вашими ключовими словами, які ви можете шукати. Окрім того, що показуватиме доступні та незареєстровані доменні імена, Panabee також покаже вам, чи використовується ваше ідеальне доменне ім’я в якості імені користувача в соціальних мережах.

11. Доменний отвір

Доменний отвір

Domainhole – це інструмент генератора доменних імен, який постачається із семи інструментів мозкового штурму, які допоможуть вам знайти ідеальне доступне доменне ім’я для вашого блогу, веб-сайту чи торгової марки незалежно від того, маєте ви на увазі клавіатуру чи ні. Domainhole допоможе вам знайти нещодавно закінчені терміни доменних імен, або допоможе вам створити випадкові доменні імена, які привабливі, креативні та прості у вимові. Domainhole також дозволить вам перевірити будь-які розширення домену, щоб допомогти вам знайти саме те, що потрібно для веб-адреси вашого блогу чи веб-сайту. Domainnhole також був представлений на таких сайтах, як Killer Startups, PR Web і SlapStart, що надає йому певного достовірності і робить його вартим перевірки. Нарешті, Domainhole доступний для завантаження як мобільний додаток, що робить вибір правильного доменного імені та веб-адреси для вашого блогу чи веб-сайту простішим та зручнішим, якщо ви зайняті та завжди в дорозі..

12. Доменр 

Доменр

Domainr – це інструмент генератора доменних імен, який дозволяє вивчити всі можливі ідеї доменних імен за межі найпоширеніших розширень: “.com”, “.net” та “.org”. Іншими словами, Domainr зробить пошук доступної версії вашого ідеального доменного імені та веб-адреси, допоможе вам знайти менш поширені, але все ж законні розширення. Ця унікальна функція генератора доменних імен також робить Domainr чудовим для відкриття нових та цікавих ідей та можливостей доменних імен. Domainr працює, використовуючи анонімний журнал пошуку та відстеження тисяч найвищих доменних імен та загальних TLD, доступних для реєстрації у понад 200 акредитованих реєстраторів доменних імен та веб-адрес. Також Domainr постачається з двома різними зовнішніми API для впровадження на стороні клієнта та іншими веб-службами, що стосуються доменних імен.

13. Неможливість!

Неможливість!

Порівняно з іншими генераторами доменних імен у цьому списку, неможливість! використовує дещо інший і більш унікальний підхід, щоб створити ідеальну веб-адресу для вашого блогу чи веб-сайту. Він почнеться з введення ключового слова, яке ви вводите, а потім дозволить вам додати іменники, дієслова чи прикметники до початку чи кінця ключового слова. Цей вибір ретельно підбирається, тому легше знайти нереєстроване та доступне доменне ім’я та створити унікальне та цікаве доменне ім’я. Він також надає вам можливість вибрати між чотири літери, п’ять літер і навіть шість літер, а також можливість просто змішати що-небудь разом із вашим ключовим словом. Це не тільки робить досвід пошуку доменного імені набагато простішим, ніж це зазвичай, але і цікавим! Неможливість! також використовує декілька серверів, щоб зробити якнайшвидший час, який засмучує час і вимагає найвищого швидкого пошуку потрібного доменного імені.

14. Typer домену

Домен TyperDomain Typer

Domain Typer – це швидкий, простий у використанні та інтуїтивний інструмент генератора доменних імен. Все, що вам потрібно зробити, – це просто ввести потрібні ключові слова для вашого доменного імені, і Typer домену покаже вам, чи можна вказати це доменне ім’я для придбання та реєстрації. Він також одночасно генерує випадкові ідеї доменних імен для вас, якщо ви ще не маєте уявлення про те, що б вам хотілося для вашого доменного імені. І в тих випадках, коли ваш перший вибір доменного імені недоступний, тоді домен Typer дозволить переглянути список хак доменних імен та альтернативи, які він пропонує.

15. Домінувати

Домінувати

Domize пропонує повну безпеку, безпеку та швидкість як інструмент генератора доменних імен. В основному Domize дозволяє шукати хороші та доступні доменні імена в зашифрованому середовищі, а також перевіряти, чи було доменне ім’я раніше зареєстроване, через термін дії, чи доступне для придбання. Він може забезпечити миттєві результати навіть під час введення ключових слів у функцію пошуку.

16. Wordoid

Wordoid

Wordoid дійсно дозволяє вам працювати з творчою стороною, оскільки це інструмент генератора доменних імен, який створює складені слова для вашого доменного імені або веб-адреси. Ці складені слова є унікальними і виглядатимуть і звучатимуть чудово, кожне слово має не більше 10 букв. Wordoid також дозволить вам вибрати до п’яти різних мов і навіть змішати та зіставити ці мови, щоб створити унікальну, цікаву та привертаючу увагу суміш слів. Wordoid дозволяє змінити рівень якості від низького до високого, а це означає, що чим нижча якість, тим більш безглузде і явно складене слово, тоді як чим вище якість означає, тим природніше і справжніше звучить слово. Усі ці функції роблять Wordoid чудовим для зняття значної напруги та розчарування в процесі пошуку доменного імені, оскільки створення нових слів і змішування слів з багатьох різних мов разом зменшує ймовірність знайти доменне ім’я, яке вже було прийнято.

17. NameTumbler 

NameTumbler

NameTumbler – це інструмент генератора доменних імен, який дає вам доменні імена, поєднуючи будь-яке ключове слово та вибираючи ключове слово, яке NameTumblerchooses використовує у власній базі даних. Поєднавши ці слова, ви зможете вибрати розташування ключових слів або спосіб замовлення ключових слів у межах вашої веб-адреси, наприклад, на початку або в кінці доменного імені. ви також можете використовувати дефіси для розділення будь-яких запропонованих термінів і ключових слів, виберіть потрібне розширення та переглянути кінцеві результати, щоб побачити, як вони виглядають і звучать, і якщо вам це подобається чи ні.

18. Dot-O-Mator 

Dot-O-Mator

Dot-O-Mator – це правильний інструмент генератора доменних імен для вас, якщо ви навіть не знаєте, з чого почати придумувати доменне ім’я і не маєте абсолютно ніяких ідей для імен, з яких слід почати. Dot-O-Mator дозволяє створювати пропозиції щодо доменних імен, вибираючи будь-який список слів із двох категорій, наприклад кольори та форми, для початку та кінця вашого доменного імені. Якщо з пропозицій ви побачите доменне ім’я, яке вам подобається, ви можете їх об’єднати і побачити результат. Потім результати можна перенести на функцію “скрипт”, щоб перевірити, чи вони доступні чи ні для придбання та реєстрації. Dot-O-Mator також доступний для завантаження на IOS, що робить вибір правильного доменного імені та веб-адреси для вашого блогу чи веб-сайту простішим та зручнішим, якщо ви зайняті та завжди в дорозі.

19. SuggestName

SuggestName

SuggestName – це генератор доменних імен, який допомагає вам створити доменне ім’я, дозволяючи вибрати та ввести префікс та суфікс, а потім комбінувати їх, щоб побачити, чи є доступне ім’я домену чи ні. Також у вас є багато варіантів налаштування та приправлення доменного імені, вибираючи із списку кольорів, популярних слів Web 2.0, технічних термінів тощо. Ви можете перемістити отримані доменні імена на функцію “скретчборд”, а потім очистити свій вибір або перевірити його наявність.

21. Бульктопія 

Бульктопія

Bulktopia – це інструмент генератора доменних імен, який пропонує пропозиції щодо доменних імен на основі вашого вибору бажаних ключових слів, а також дослідження потенційних доменних імен, які доступні для реєстрації. Це дослідження ґрунтується на важливих критеріях, таких як вік, рейтинг сторінки, зворотні посилання, термін дії та доступність облікових записів у соціальних мережах. Вибравши запропоноване ім’я домену, ви можете натиснути кнопку “придбати” та придбати ім’я домену через широкий спектр реєстраторів доменних імен. 

І, нарешті,

22. Я хочу своє ім’я 

Я хочу своє ім’я

Я хочу, щоб моє ім’я – це інструмент пошуку генератора доменних імен, який найкраще працює, якщо ви вже маєте на увазі доменне ім’я для свого блогу, веб-сайту та бренду. Введіть ім’я домену та веб-адресу, яку ви хочете, і я хочу, щоб моє ім’я повідомило вам, чи воно захоплено, чи воно вже було прийняте. Якщо це вже було прийнято, то I Want My Name покаже вам альтернативні доменні імена та ціни на їх реєстрацію в різних реєстраторах доменних імен та веб-адрес. Ви також можете фільтрувати результати пошуку, приховуючи вже взяті доменні імена.

23. BatName

batname-екран-1

Гаразд, BatName безумовно створили інженери.

Це швидко, ефективно, і вони не намагаються монетизувати!

BatName насправді досить унікальний порівняно з іншими генераторами.

Як це працює:

 • Введіть кілька ідей для ключових слів
 • Пошук
 • Бум – швидко виконаний

Гаразд, але те, що робить його дійсно виділяється, це такі хештеги:

batname-екран-2

Тож після введення хештегів інструмент розглядає їх як групування та знаходить усі синоніми цього слова.

Супер круто.

Це зробить 10-кратний пошук вашого домену, оскільки вам не доведеться самостійно думати синоніми.

Недоліком є ​​те, що зараз він лише показує .com – але це нормально. Ми все ще любимо це.

Бонус: Хочете змінити замовлення домену? У нас є путівник по цьому.

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector