Доменні замовлення: найкращий посібник з найкращих служб замовлення

Ви тільки думали про ідеальне доменне ім’я.


Це привабливо, геніально і саме те, що потрібно вашому бізнесу.

Але це прийнято. Твоє серце тоне. Вам стає трохи сумно, і ви не знаєте, що робити. Заходиш на сайт і бачиш, що він не використовується, а це ще гірше. Ви повинні використовувати домен з користю!

Побоюватися, рішення є. Незважаючи на те, що це не швидко і не дешево, служба замовлення домену може бути відповіддю на вашу проблему.

Що таке домен?

Доменний домен – це послуга, яка допомагає комусь спробувати придбати ім’я домену, як тільки воно стане доступним для реєстрації. Через веб-сайти з реєстрації домену, як-от GoDaddy.com, використання сервісу замовлення домену може включати в себе моніторинг членства в домені, членство в аукціонах домену через сам веб-сайт (тобто GoDaddy.com), певну суму кредиту на перші торги на аукціон домену , і принаймні один рік реєстрації доменних імен.

Повторне упорядкування домену рекомендується тим, хто дійсно бажає певного доменного імені і абсолютно впевнений, що це ім’я домену. Повторне упорядкування домену дозволяє комусь відстежувати стан доменного імені (більше інформації про різні типи статусів доменного імені та те, як вони змінюються, буде надано пізніше в цьому посібнику). Переналагодження домену також означає, що особа, яка розмістила замовлення домену, буде повідомлена, коли аукціон на це доменне ім’я збирається розпочати.

Що означає переупорядкувати домен?

Перенастроювання домену означає розміщення ставки на доменне ім’я, яке потрібно для вашого веб-сайту, але воно вже належить комусь іншому. Ви ставите заявку на це доменне ім’я, сподіваючись, що поточний власник не поновлює свою реєстрацію та право власності на нього, і що незабаром буде прийнято рішення про те, що ви отримаєте його.

Перенастроювання домену означає, що ви дійсно хочете цього доменного імені. Незважаючи на те, що ним належить хтось інший, ви знаєте, що це ідеальне доменне ім’я для вас та вашого веб-сайту. Розміщення зворотного замовлення означає, що ви дізнаєтесь, коли доменне ім’я проходить процес закінчення терміну дії та можливого оновлення та коли воно офіційно стане доступним для реєстрації у нового власника. Розміщення замовлення на домен означає бути одним з перших, хто дізнається, коли ім’я домену, яке ви хочете, стає безкоштовним. Перенастроювання домену також означає, що ви можете почати розміщувати ставки після того, як він стане доступним і буде проведено аукціон на багатьох сайтах реєстраторів доменних імен, що підвищує шанси на успішне отримання цього доменного імені.

Життєвий цикл доменних імен

Перш ніж перейти до соковитих частин цієї публікації, важливо зрозуміти, як працює життєвий цикл доменного імені.

життєвий цикл доменного імені

життєвий цикл доменного імені Джерело зображення: DomainSherpa

Послуги з замовлення домену

На багатьох сайтах реєстратора доменних імен є сервіси замовлення домену, які полегшують користувачам відстежувати стан доменних імен та розміщувати ставки, коли вони закінчуються та стають доступними для аукціону. Багато сайтів реєстратора доменних імен, як-от GoDaddy.com, наприклад, пропонують переваги для служб замовлення домену, наприклад, один рік членства в аукціонах GoDaddy та 10 доларів США за першу аукціонну пропозицію користувача. Багато послуг також включають політику “без лікування, без оплати”, персоналізовані сповіщення про певні доменні імена або відповідні ключові слова та інші функції моніторингу домену. Усі ці сервіси сподіваються полегшити розміщення замовлень домену та забезпечити упорядковані домени простішими та забирають менше часу. Ці послуги заощаджують клієнтів багато часу, а також підвищують їх шанси на успішне забезпечення домену з минулим терміном дії, який вони замовляли. Крім того, більшість сервісів доменного замовлення працюють з використанням найновіших технологій дробовика.

Детальніше читайте список онлайн-компаній з найкращими послугами доменного замовлення.

Кращі компанії з доменного замовлення

В Інтернеті доступні декілька компаній, що займаються доменним замовленням з реєстраційними сайтами, але які з них є врожаєм? Які найкращі послуги та відгуки та як ви знаєте, який із них найкращий?

Одне з ключових понять, яке потрібно зрозуміти, – це велика трійка: SnapNames, NameJet та Go Daddy Auctions. 

Нижче наводиться перелік найкращих компаній та веб-сайтів для замовлення домену.

1. SnapNames

SnapNames – це три найпопулярніших і відомих реєстраторів веб-домену. SnapNames постачається зі списками ексклюзивних доменних імен, які можна знайти лише на їхньому веб-сайті, щоденні угоди про доменні імена та списки найпопулярніших на ринку термінів дії домену. Він також має функції пошуку, що дозволяє користувачам бачити, які доменні імена прийняті чи доступні, і навіть має категорії для різних доменних імен, що робить пошук потрібного домену для вашого бізнесу простішим та ефективнішим. Категорії включають розваги, технології, будинок та сад, продукти харчування та напої, фінанси та здоров’я. SnapNames особливо рекомендується людям, які шукають ідеальне доменне ім’я для свого бізнесу та бренду.

SnapNames має численні функції пошуку та оповіщення, що полегшує моніторинг доменів. Користувачі також будуть оповіщені, якщо очікується, що доменне ім’я, яке їх цікавить, закінчиться та стане доступним протягом 30 днів. Знову ж таки, клієнти повинні платити лише в тому випадку, якщо ім’я домену, яке вони упорядкували, було успішно захищено для них. Клієнти також матимуть доступ до преміум-аукціонів доменних імен для упорядкованих доменів. Завдяки сервісу керування доменом на SnapNames клієнти отримають доступ до глобальних ринків доменних імен, з усією легкістю та зручністю онлайн-покупок. Завдяки безлічі ділових партнерів та високоякісної технології вивірки, SnapNames пропонує чудовий вибір близько 30 мільйонів доменних імен за низькими цінами, що робить його ідеальним для бізнесу, особливо стартапів із вузьким бюджетом, які намагаються створити свій веб-домен.

2. NameJet

NameJet також є одним із трьох найпопулярніших і відомих веб-реєстрів доменів. NameJet дозволяє користувачам додавати свої бажані доменні імена до списку замовлення особистих доменних імен, а NameJet зробить для них усю роботу, наприклад щоденний моніторинг та персоналізований оповіщення про те, коли скоро доменне ім’я стане доступним. Також у NameJet є ексклюзивні попередньо випущені доменні імена, які вже розміщені на сайтах партнерів реєстратора домену, тобто вони не будуть доступні на аукціоні більше ніде. Також немає прихованих платежів та до одного року безкоштовної реєстрації для найвищого учасника доменного імені. NameJet – одна з найуспішніших компаній із замовлення домену, коли справа доходить до виграшу доменних імен у очікуванні, що закінчуються, для своїх клієнтів.

3. Аукціони GoDaddy

GoDaddy.com – це, мабуть, найпопулярніший і відомий реєстр веб-доменів навколо. Перезарядка доменів на GoDaddy – це швидко та просто. Після того, як користувачі купують кредит на замовлення, все, що вони повинні зробити, щоб застосувати замовлення, це увійти до своїх облікових записів, натисніть на вкладку “Домовленості про домен” у розділі “Мої продукти” та застосуйте його до доменного імені, яке користувач хоче. Замовлення домену в GoDaddy – це $ 24,98, включаючи витрати на реєстрацію, а також безкоштовний щоденний моніторинг домену та до року безкоштовного членства. GoDaddy також працює з усіма типами доменів, від .com до .biz.

Оскільки всі упорядковані домени проходять процес аукціону, GoDaddy проходить автоматичне призначення ставок. Першій особі, яка розмістить замовлення на певний домен, буде запропоновано вступну пропозицію через купівлю замовлення без додаткових витрат. Користувачі також будуть негайно сповіщені, коли декілька людей зацікавлені та торгують одним і тим же доменним іменем та коли термін дії доменного імені стає доступним для аукціону.

GoDaddy також надає користувачам декілька шансів захистити ім’я домену або спробувати знову. Замовлені домени автоматично будуть передані комусь, якщо вони є єдиною особою, яка зробила ставку на нього, але якщо вони перевершили, вони будуть повідомлені у випадку, якщо вони хочуть зробити більш високу ставку або перенести кредит на замовлення на інший домен. Кредити на замовлення ніколи не закінчуються на GoDaddy.com.

GoDaddy також популярний своїми зоряними функціями захисту конфіденційності. Користувачі можуть приховати свою особу від попередніх власників домену та загрози кібербезпеки, як хакери. Користувачі мають можливість додати приватну реєстрацію до своїх замовлень, дозволяючи їм утримувати їх особисту інформацію від переліку в загальнодоступній базі даних WHOIS. Реєстрація домену через GoDaddy робить порядок упорядкування доменів більш безпечним та безпечним.

4. DropCatch

З моменту свого заснування у 2008 році DropCatch застосував свою технологію дробовиків для забезпечення понад мільйон упорядкованих доменних імен для своїх користувачів. Розміщення замовлень через DropCatch безкоштовне. З клієнтів стягується плата лише за умови успішного захисту домену, що упорядковується. DropCatch також постачає щоденні списки доменних імен домену, що завантажуються, та звіти, що завантажуються, та функції пошуку, щоб полегшити клієнтам пошук цінних доменів та перевірити їх статус.

Є два потенційні результати для того, коли користувач виконує впорядкування домену на DropCatch. Якщо цей користувач єдиний, хто замовляє домен, він платить 59 доларів США, а ім’я домену – їхнє, але якщо кілька людей розміщують замовлення на одному домені, то домен переходить на публічний аукціон. Аукціон триватиме 3 дні, і виграє найвищий учасник.

5. BackorderZone

Тепер перелічений під NamePal, BackorderZone дозволяє користувачам розміщувати ставки проксі для недоступних імен домену через аукціони домену. Їх служби замовлення надаються з функціями моніторингу ключових слів, очікуванням статистики домену та можливістю масового додавання доменів. NamePalBackorderZone також дозволяє користувачам краще керувати своїм доменом. Їх служба управління доменом, що є частиною пакету послуг щодо замовлення домену, має автоматичні оновлення реєстрів доменів NS та WHOIS та виставлення рахунків після доставки..

Використовуючи найновішу технологію дропчінга, NamePalBackorderZone відслідковує тисячі щойно закінчених термінів домену, які з’являються щодня, а також кількість аукціонів, які зараз активні на їхньому сайті. Таким чином, користувачі заощадять більше часу та збільшать шанси на забезпечення простроченого доменного імені, як тільки воно стане доступним.

Користувачі можуть здійснювати впорядкування безлічі доменів без необхідності. Вони повинні сплачувати лише після того, як NamePalBackorderZone успішно захистить доменне ім’я з минулим терміном дії. Власникам облікових записів не потрібно сплачувати щомісячні платежі, оскільки замовлення надаються за найкращими індивідуальними цінами для ринку доменних замовлень.

6. CatchTiger

Далі – CatchTiger. Аукціони є відкритими для громадськості, і кожен день є нові. Облікові записи безкоштовні та мають один рік безкоштовної реєстрації доменних імен. Початкова пропозиція для всіх аукціонів домену становить 35 фунтів (43,70 доларів), і немає ніякого лікування, ані політики оплати. Без лікування, без оплати означає, що користувачам не доведеться платити, якщо CatchTiger не зможе успішно вивести термін дії доменного імені.

Окрім участі в аукціонах, що втратили чинність, CatchTiger також дозволяє користувачам продавати свої доменні імена через свою платформу Market Place відповідній аудиторії потенційних покупців доменних імен. Хоча це постачальник послуг із замовлення доменних мереж із Великобританії, він працює з багатьма різними міжнародними доменами, включаючи країни ЄС та навіть Нову Зеландію..

Нарешті, CatchTiger пропонує особисті сповіщення, які повідомлять користувачів про те, коли їх улюблене доменне ім’я буде доступне та на аукціоні. Усі користувачі повинні зробити це, щоб CatchTiger дізнався, яке доменне ім’я та відповідні ключові слова вони повинні стежити. Користувачі спочатку отримуватимуть електронний лист, коли бажане ім’я домену стане доступним, заощаджуючи їм час та підвищуючи шанси на успішне забезпечення свого ідеального імені мрії Користувачі можуть мати необмежену кількість особистих сповіщень, доданих до свого облікового запису на CatchTiger.com.

7. DomainMonster

Служба зворотного замовлення DomainMonster відстежує найпотрібніші доменні імена користувачів та реєструє їх від свого імені, як тільки вони стають доступними. DomainMonster також відслідковує сотні тисяч доменних імен, що закінчуються щодня, дозволяючи користувачам шукати та відстежувати їх на сторінках домену, що минув..

Окрім незначних реєстраційних платежів, розміщення замовлень через DomainMonster безкоштовне. Вони також використовують не ліки, ні політику оплати праці. Вони також приймають лише один замовлення на домен і не продають аукціони домени, замість цього працюють виключно для користувача, щоб захистити його. Всі користувачі повинні зробити пошук обраного домену у вікні пошуку веб-сайту, і якщо він недоступний, натисніть на посилання “Назад”, щоб розпочати його моніторинг. По-друге, термін дії доменного імені, який користувач упорядковує, закінчується і стає доступним, DomainMonnster ловить його і старанно працює, щоб захистити та зареєструвати його під ім’ям.

Найкращий спосіб упорядкувати домен

Перш ніж ми розберемо найкращі способи переупорядкувати домен, важливо зазначити, що розміщення замовлення домену не гарантує того, що він придбає ім’я домену, як тільки він стане доступним.

Багато змінних впливають на процес упорядкування домену. Наприклад, поточний власник зареєстрованого доменного імені може поновити реєстрацію, тим самим запобігаючи доступності для нової власності на даний момент, або веб-сайти з службами доменного замовлення, такими як GoDaddy, можуть бути невдалими у своїх спробах надати комусь реєстрацію на доменне ім’я, яке вони хочуть.

Інші змінні включають участь у публічному або приватному аукціоні на ім’я домену, де хтось ще має стільки шансів на успішне отримання права власності на ім’я домену, як і ви..

Тепер, які найкращі способи упорядкувати домен? Як термін дії домену закінчується в першу чергу? Як зробити упорядкування домену? І як ви підвищуєте свої шанси на успішне отримання доменного імені через замовлення?

Всупереч поширеній думці, термін дії домену закінчується, і часто раніше вони заявляють, що будуть. Доменне ім’я стає “минулим”, якщо його поточний власник не поновить його до дати його закінчення. Потім доменне ім’я проходить сорок днів пільгового періоду, коли всі послуги домену вимкнено, але поточний власник домену все ще має шанс відновити домен за стандартну плату за оновлення через постачальника послуг веб-домену.

Як тільки домен введе це хоча сорок днів пільги, велика ймовірність, що нинішній власник взагалі оновить його. В іншому випадку, якби поточний власник планував оновити та зберегти доменне ім’я, він би переконався, що він поновив свою реєстрацію до її закінчення. Однак також є ймовірність, що власник просто лінивий або зволікає, тож вони все одно можуть поновити реєстрацію доменного імені без штрафних санкцій та нещастям людей, які хочуть, щоб це доменне ім’я було безкоштовним для прийняття.

Потім, як тільки минуло сорок днів, і пільговий період закінчився, доменне ім’я переходить через “період погашення”, коли поточному власнику стає важче відновити реєстрацію (наприклад, дорожчі збори за оновлення та інші штрафи), і шанси звільнення доменного імені для нового права власності та реєстрації ще вищі та схожі. Після цього «періоду погашення» доменне ім’я стає «заблокованим» перед тим, як пройти фазу видалення, яка займає приблизно п’ять днів. Весь процес займає приблизно 75 днів після початкової дати закінчення терміну дії доменного імені, і коли процес закінчується, ім’я домену офіційно готове до реєстрації для тих, хто хоче цього, таким чином, отримуючи право на попередні замовлення.

Але процес упорядкування домену, як тільки ім’я домену стає доступним для реєстрації, не такий простий, як колись. Раніше це було першим приходом, спочатку слугуйте тим, що найшвидшою особою, яка зареєструвалася для нещодавно закінченого терміну та дуже бажаного доменного імені, був би той, хто його отримав.

Тепер реєстратори доменних імен веб-сторінок, як-от GoDaddy.com, проводять аукціони з минулими доменними іменами. Таким чином, ці реєстратори доменних імен отримують додатковий прибуток, і ім’я домену йде найвищому учаснику, а не найшвидшому та найшвидшому мисливцеві доменних імен.

Цей старий процес реєстрації прострочених доменних імен відбувається лише в тому випадку, якщо термін дії доменного імені закінчився на аукціоні, але був відхилений через відсутність учасників торгів. Це, як правило, не відбувається, і якщо це трапляється, він проходить через автоматизовану “службу виклику”, багато з яких пропонуються в компаніях із замовлення домену та службах, перелічених раніше в цьому посібнику..

Щоб розмістити замовлення та почати призначати торги за доменне ім’я, як тільки воно стане доступним, вам потрібно розмістити замовлення в відповідному аукціонному домі з реєстрації домену. Це потрібно зробити до того, як доменне ім’я досягне терміну придатності його реєстрації або до закінчення терміну його дії, який, залежно від його реєстратора, може тривати до 45 днів. Вам потрібно буде зареєструватися в обліковому записі на сайті аукціонного дому з реєстрації домену, де доступне ім’я домену стане доступним.

Але в даний час в мережі доступні сотні реєстраторів доменних імен та аукціонних сайтів. Як ви можете дізнатись, який з них буде мати доменне ім’я, яке ви шукаєте?

Спочатку визначте реєстратора доменного імені. Більшість реєстраторів доменних імен мають виключно партнера з аукціону, тож знаючи реєстратора, яке знаходиться під вашим доменним іменем, ви знаєте, до якого аукціонного сайту потрібно зайти, коли прийде час розміщувати ставки для вашого доменного імені. Просто виконайте пошук WHOIS з потрібним іменем домену та перегляньте інформацію, щоб знайти реєстратора імені.

Потім скористайтеся діаграмою, наведеною у кроці 2, “Визначте партнера з аукціону”, щоб знайти партнера аукціонного дому, який використовується поточним зареєстрованим реєстратором вашого доменного імені. Є три основні аукціонні будинки, якими користуються ексклюзивно більшість реєстраторів доменних імен: GoDaddy Auctions, NameJet та SnapNames. Один з найкращих шансів на придбання потрібного доменного імені, який ви хочете, – регулярно слідкувати за статусом та прогресом доменного імені з минулим терміном на сайті аукціонного дому, який використовує реєстратор.

Тепер перейдіть за допомогою вашого домену!

Це досить погано, коли доменне ім’я, яке ви хочете для вашого веб-сайту, вже взяв хтось інший, але процес очікування закінчення терміну дії цього імені стає доступним настільки ж погано.

Це може бути важким і неприємним і трудомістким, і вам навіть не гарантується доменне ім’я. Але бути новим власником доменного імені з минулим терміном дії, якого ви завжди хотіли, не є неможливим.

Повторне упорядкування домену – це один з найкращих і найпростіших способів підвищити шанси на успішне бути новим власником доменного імені мрії, коли він закінчиться. Це забирає багато плутанини та ускладнень далеко від усього процесу.

Наручення домену полегшує відстеження стану потрібного доменного імені, тому ви дізнаєтесь швидше, коли термін його дії закінчиться і стане доступним, або якщо його поновить його поточний власник, або коли він продовжить аукціон на своєму сайт партнера з аукціону поточного реєстратора. Недарма замовлення домену – така популярна послуга і поширена практика для людей, які шукають потрібний веб-домен для свого веб-сайту.

Отримали всю інформацію? Тепер перейдіть до свого домену!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map