10 geriausių domenų registratorių (2020 m. Gegužės mėn.) Domenų prieglobai

10 geriausių domenų registratorių (2020 m. Gegužės mėn.) Domenų prieglobai

10 geriausių domenų registratorių (2020 m. Gegužės mėn.) Domenų prieglobai

Taigi jūs norite užregistruoti domeno vardą ir net neįsivaizduojate, su kuo kreiptis.


Jūs matėte „Godaddy“ reklamą.

Tavo draugas papasakojo tau apie „Namecheap“.

Bet kas geriausias?

geriausių domenų registratoriai

Sąlygos, kurias reikia žinoti prieš perkant domenų registratorius

Domenų priegloba arba domenų vardų priegloba: Dažniausiai domeno priegloba yra ta vieta, kurioje užregistruojate savo domeno vardą. Bet ne visada. Galite perduoti savo domeno vardo prieglobą savo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjui, išlaikydami tą patį registratorių. Pvz., Galite užregistruoti savo domeną „Namecheap“ ir priglobti domeno vardą „SiteGround“. Ir, aišku, jūsų priegloba skiriasi nuo domeno prieglobos. Pagalvokite apie domeno prieglobą kaip savo pašto adresą – kartais tai yra tas pats, kas jūsų namai (jūsų registratorius), o kartais naudojate P.O. dėžutė (domenų prieglobos įmonė). Metafora veikia, kine.

Icann: kuri yra interneto pavadinimų ir numerių interneto korporacijos santrumpa. „Icann“ yra ne pelno organizacija, atsakinga už kelių duomenų bazių, susijusių su interneto vardų vietomis ir skaitinėmis erdvėmis, priežiūrą ir procedūras, užtikrinančias stabilų ir saugų tinklo veikimą..

Kas yra: pateikiama pagrindinė informacija apie domeno vardą, įskaitant tai, kam jis priklauso, kontaktinė informacija ir kt. (dar vadinama domeno privatumu)

geriausi blogiausi registratoriai

Kas yra domenų registratoriai

Kad neįvyktų kokia nors svetainės stebukladarė, reikia užregistruoti domeno vardą. Aukščiausio lygio domenų (TLD) variantus, kuriuos mes laikome klasikiniu .com tinklalapio, pvz., Google.com, plėtiniu, parduoda įmonės, vadinamos registratoriais. Yra tūkstančiai jūsų svetainės domeno vardo registravimo galimybių. Atidžiai pažvelkime į 10 didžiausių, su kuriais galbūt susidursite pirkdami vardą.

Geriausi domenų registratoriai, kuriuos galima įsigyti nuo 2019 m

Populiariausias registratorius ne visada yra geriausias. „GoDaddy“ yra taip prieš dešimt metų – ar taip yra?

1) „NameCheap“

„NameCheap“ vis dažniau laikomas domenų vardų registratoriumi. Didžiausia bendrovės stiprybė yra ta, kad ji parduoda .com domenų vardus už 10,99 USD per metus, todėl tai yra geresnis ilgalaikis pasirinkimas tiems, kurie yra labai sąmoningi.

Geriausia „Namecheap“ dalis? NEMOKAMAS Whois privatumas

Ar norite, kad Joe Shmoe žinotų, kam priklauso jūsų domenas ir kur gyvenate? Negalvojau. Gaukite nemokamą privatumą.

Be to, jie turi švarią ir patrauklią vartotojo sąsają, į kurią buvo daug apgalvota. Be šių paslaugų, jie taip pat teikia „WhoisGuard“, kuri yra „paslauga, siūlanti jūsų domeno privatumo apsaugą, saugant jūsų neskelbtinus duomenis“ nemokamai. Kalbant apie neigiamą pusę, klientų aptarnavimo galimybės yra šiek tiek ribotos. Firma teikia pirmenybę tiesioginiams pokalbiams ir el. Pašto bilietams, teikiant tiesioginį palaikymą telefonu. Tačiau ji tapo agresyvesnė rinkodaros srityje pirmą kartą prekiaujantiems pirkėjams, siūlanti tik 0,48 USD sandorius.

„NameCheap“ taip pat smarkiai pateko į unikalių aukščiausio lygio plėtinių, tokių kaip .mobile ir .studio, rinką, kuri dažnai kreipiasi į žmones, kuriems dabartinė rinka atrodo per didelė ir per didelė. Atsižvelgiant į santykinį ekonominį efektyvumą, „NameCheap“ išpopuliarėjo žmonėms, kurie nori perkelti domenų vardus iš kitų registratorių.

2) „Google“

Sunku galvoti apie produktą ar paslaugą, į kurį didžioji paieškos milžinė neturi nė piršto, todėl nenuostabu, kai „Google“ dabar žengia į domenų vardų rinką. Kompanija neišsiverčia reklamuoti save kaip geriausią domenų vardo teikėją, tačiau siūlo .com domenus, kurių kaina prasideda nuo 12 USD per metus. „Google“ taip pat siūlo kainų struktūrą, kuri labai skatina pirkti ilgesnėms sąlygoms, žadant iki 10 metų už 120 USD. „Google“ ypač populiari tarp žmonių, kurie nori, kad WHOIS privatumo apsauga (domeno privatumas) būtų įtraukta į jų pirkinius be papildomų mokesčių.

Tai lengva naudoti, jis yra greitas ir prioritetinis pagal paprastumą ir greitį. „Google“ domenai sutampa su kitomis „Google“ paslaugomis, tokiomis kaip „Google“ dokumentai ir „YouTube“, ir siūlo nemokamas privačias registracijas iš šimtų skirtingų domenų plėtinių. Kai prisiregistruojate gauti domeno vardą, jie palengvina „G-suite“ gavimą el. Laiškams gauti.

3) Užveskite pelės žymeklį

„Hover“, priklausanti vienam iš seniausių versle pavadinimų „Tucows“, yra jos patronuojančios bendrovės bandymas pakeisti prekės ženklą ir atkurti svarbą rinkoje. Galite paimti .com domeno vardą, jei, atrodo, standartinė pramonės norma yra 12,99 USD per metus, o WHOIS privatumo apsauga bus įtraukta. „Hover“ yra geriausias domenų vardų registratorius tiems, kurie nekenčia papildomų produktų, tokių kaip prieglobos paslaugų, pardavimo. Jie jums pasakys viską, ką turite žinoti, nesijaudindami, kad jus užklupo reklama. Dėl šios priežasties domeno vardo registravimas dar niekada nebuvo lengvas.

Trūkumai yra tai, kad palaikymas telefonu pasiekiamas tik dalį kiekvienos dienos, o tiesioginiai pokalbiai taip pat yra neryškūs. Be to, jie nesiūlo interneto prieglobos.

4) Dynadot

Jei ieškote daugybės nemokamų priedų, „Dynadot“ tikrai suteiks bet kuriam domeno vardo registratoriui savo pinigus. Pirmųjų metų .com pavadinimai parduodami už 8,40 USD, o pratęsimai – tik 11,20 USD. Bendrovės „Web Builder“ pakete yra nemokamas reaguojantis vieno puslapio dizainas. Ši svetainė taip pat siūlo el. Pašto talpinimą, kuris yra puikus, jei norite, kad prie jūsų domeno vardo būtų pridedami profesionaliau atrodantys el. Laiškai. Didelė pardavimo vieta visiems, norintiems atrinkti rinką, yra jų malonės ištrynimo parinktis, leidžianti grąžinti domeno vardą per 5 dienas nuo jo įregistravimo..

5) „NameSilo“

„NameSilo“ yra domenų registratorius, kuriuo galite pasitikėti, ir jo kainos yra skaidrios. Jei užsiregistruosite naudodamiesi „NameSilo“, nieko nenustebinsite dėl kainos nustatymo taktikos, tokios kaip paslėpti mokesčiai ar pervedimo mokesčiai. Jie taip pat nemėgins priversti jus mokėti už paslaugas, kurių jums nereikia. „NameSilo“ pirmus metus siūlo devynių dolerių vertės domeno vardą.

„NameSilo“ yra daugybė įvairių funkcijų, kuriomis galite naudotis nemokamai. Šios funkcijos apima domeno vardo peradresavimą, registro užraktą, DNS valdymą, portfelio valdymą ir el. Pašto peradresavimą. Kiti domenų vardų registratoriai paprastai apmokestins jus už tokias paslaugas, tačiau „NameSilo“ tai yra nemokama. Naršyti „NameSilo“ gali būti sudėtinga, viename puslapyje yra tik tiek teksto, kad jis gali būti labai užimtas. Jau neminint to, kad svetainė yra šiek tiek pasenusi.

Gerai domenų registratoriai:

Šie domenų registratoriai nėra ypač geri ir visiškai blogi. Kai kurie juos myli, kai jų nekenčia, mes pasidomime, kodėl žemiau.

6) „GoDaddy“

Lengvai didžiausias bloko vardas yra „GoDaddy“. „GoDaddy“ kažkada stipriai sekė sunkių domenų savininkus dėl savo noro siūlyti reguliarius naujų vardų registravimo sandorius, tačiau pakartotinio kuponų kodų naudojimo atveju ji labai sumažėjo. Kartu didėjančios kainos padidino metinį standartinės .com registracijos mokestį nuo 7,99 USD iki 14,99 USD, nors naujieji pirkėjai vis dar gali gauti nuolaidų pirmaisiais metais nuo 99 centų. „Godaddy“ taip pat siūlo prieigą prie daugybės skirtingų ALD, įskaitant daugybę užsienio galimybių.

Ir gauk tai – kitą dieną jie mane apmokestino 17,99 USD atnaujinti – jie žinojo, kad esu uždarytas į laisvę, nes buvau arti atnaujinimo datos.

Taigi, žinote, aš jais tiek nepasitikiu – jie bando manimi pasinaudoti.

„GoDaddy“ valdo domenų vardus daugiau nei 17 milijonų asmenų ir subjektų vardu. Dėl 24/7 telefono prieinamumo, įmonė yra aiškiausias geriausias domenų registratorius tiems, kurie reikalauja klientų palaikymo.

Kodėl turėtumėte eiti su „GoDaddy“ – jei visi jūsų domenai jau yra, kas bus dar keliolika dolerių per metus, kad juos išlaikytumėte kartu.

Taip pat – jie turi gana tvirtą klientų palaikymą visą parą.

Dar viena premija – jei perkate daug domenų, jie turi domenų pirkėjų klubą, norėdami gauti didelių nuolaidų – kinda kaip „Amazon Prime“.

7) Gandi

„Gandi“ siūlo šiek tiek kitokį požiūrį nei kiti domenų registratoriai. Užuot suteikęs prieigą prie kiekvieno TLD po saule, „Gandi“ daugiausia dėmesio skiria konkretiems pasiūlymams, kurie yra patys populiariausi. Firma naudoja kainodaros struktūrą, pagal kurią atlyginama už apimtį, todėl savininkams, per metus perkančiam daugiau nei 12 000 USD per metus, suteikiamos nuolaidos, tokios kaip 8,80 USD per metus. Pradinė jų kaina yra 15 USD per metus .com, todėl įmonė neatstovauja žudikams, kurie nori žmonių, kurie nori užsiimti tik nedideliu verslo kiekiu ar tiesiog užregistruoti saują domenų vardų. Tačiau tai puikus pasirinkimas didelės apimties domenų pardavėjams ir pirkėjams.

Į jūsų domeno registraciją įeina du nemokami priglobti jūsų svetainės puslapiai, „Gandi Blog“ („Gandi“ tinklaraščių tinklalapio šablonas), metų vertės SSL sertifikavimas, el. Paštas ir dar daugiau. „Gandi“ būstinė yra Prancūzijoje, todėl jų klientų aptarnavimas jums nebus labai naudingas, nebent jūs gerai mokėtumėte prancūzų kalbą. Nėra tiesioginio pokalbio palaikymo ar telefono numerio, kuriuo galite skambinti, todėl juos galite palaikyti tik el. Paštu.

8) „Hostgator“

Maždaug nuo 2002 m. „HostGator“ yra verslas, kuris save laiko labiau interneto prieglobos paslaugų teikėju, o ne domeno pardavėju. Bendrovė nėra ypač sunki domenų vardų verslui, tačiau .com kaina yra 12,95 USD per metus. Tai yra gana konkurencinga. Viena didelė savybė, padedanti išlaikyti šį paslaugų teikėją konkurencingą, yra tai, kad jie siūlo „WordPress“ prieglobą. Kalbant apie neigiamas puses, domenų savininkai turėtų būti pasirengę parduoti. Tačiau tai gali būti naudinga santykiniams naujokams, norintiems, kad prieglobos įmonė padėtų jiems sukurti visą svetainę.

9) „Bluehost“

„Bluehost“ yra dar vienas dalyvis, siūlantis nemokamą domeno vardą kartu su mokamu interneto prieglobos planu. „Bluehost“ taip pat padidina priešiškumą, siūlydamas nemokamą SSL sertifikatą visiems, turintiems „WordPress“ prieglobos paskyrą. Jie taip pat teikia PHP parinktis žmonėms, norintiems priglobti dinaminį interneto turinį. Pirmą kartą „Bluehost“ registracijos kaina 11,99 USD gali būti lengvai sumušta, kaip ir jos 15,99 USD per metus pratęsimo mokestis..

Visiškai blogai – blogiausi registratoriai:

Ne, mums tai nepatinka.

Jie yra sena mokykla, brangūs ir nėra geri savo klientams. Pirkite per juos savo sąskaita – mes jus perspėjome!

10) name.com

„Name.com“ tikriausiai nėra pirmoji įmonė, į kurią dažniausiai pateks domenų savininkai, tačiau nemokamas domeno vardo pasiūlymas kartu su kiekvienu „WordPress“ prieglobos planu tikrai pavers jį patraukliu konkrečiai auditorijai. Bendrovės ALD sąrašas yra visiškai nesąmoningas, norint naršyti, ir tai yra neabejotinas pliusas pirkėjui, kuriam tereikia turėti .COFFEE arba .EQUIPMENT domeno vardą. Pirmųjų metų .com domenai parduodami už 8,99 USD, o pratęsimo mokesčiai – už pagrįstą 12,99 USD.

Firma nėra geriausia domenų teikėja klientų aptarnavimo prasme. Name.com siūlo palaikymą telefonu nuo pirmadienio iki penktadienio, o tiesioginį pokalbį galima naudoti kiekvieną dieną.

11) 1and1

„1and1“ bando atkreipti jūsų dėmesį agresyviu pirmųjų metų registracijos pasiūlymu už 99 centus. Deja, atnaujinimo kaina greitai padidėja iki 15 USD. Tai geras pasirinkimas žmonėms, ketinantiems pirkti domeno vardą ir kitais metais atlikti domeno perkėlimą į kitą domenų registratorių. Jei norite atsiskaityti su vienu domenų registratoriumi, „1and1“, be standartinių lydimų lydinčių žiniatinklio prieglobos pasiūlymų, nieko daugiau neveikia..

Taip pat svarbu įsitikinti, kad perskaitėte puikų jų sutarties atspaudą, kad geriau suprastumėte sutarties nutraukimo langą. Jei kada nors pajusite, kad reikia atšaukti, nebus lengva, ir jie atsisakys grąžinti pinigus arba jų neišduos. Be to, 1&1 Internetas nesiūlo aukščiausio lygio DNS ar kitų būdų domenams apsaugoti. Tai, ką jie siūlo, yra pagrindinis dalykas, ir tikrai nėra nieko išskirtinio ar patrauklaus, dėl kurio galėtumėte pasirinkti juos per kitus domenų registratorius..

12) Tinklo sprendimai

Ugghh – tinklo sprendimai yra Blogiausias.

 vienintelė priežastis, kodėl jie vis dar egzistuoja todėl, kad kažkada jie buvo vieta registruotis. Ir nuo to laiko jie išvarė savo mirštančius klientus.

Jie mokestis į šiaurę nuo 30 USD + atnaujinti – daugiau nei dviguba ką apmokestina kiti registratoriai. Velniai!

Šis domenų vardų registratorius, įsigytas iš Web.com, siūlo daugybę skirtingų planų, kuriuose yra pagrindinės klientų palaikymo funkcijos. Nors jie turi interneto svetainę, kuri atrodo puikiai ir kurią galite naršyti kiekvieną dieną, ši įmonė anksčiau buvo labai sėkminga kaip IT konsultantė, tačiau nuo 1990 m. Ji sulaukė nemažų prieštaravimų..

Palaikymas taip pat labai menkas, be tiesioginių pokalbių ar bilietų pardavimo sistemos; tik telefono numeris, kuriuo galite skambinti. Galite mokėti už priemoką. Teisingai. Jūs turite sumokėti jiems, kad padėtų atlikti pervedimus, perkėlimą, SSL sąranką ir kitus svarbius dalykus.

Be to, jie nesuteikia pinigų grąžinimo garantijų. Jei esate nepatenkinti tuo, už ką sumokėjote, jie taip pat gali liepti spardyti akmenis. Neturint galimybės grąžinti pinigų, tai jokiu būdu negali būti naudinga.

13) Žiniatinklis

Web.com tvirtina, kad siūlo patikimą ir prieinamą interneto prieglobą. Jie dažniausiai rūpinasi įmonėmis ir įmonėmis, o ne asmeniniais ir privatiais asmenimis. Jie siūlo paslaugas, kurios padeda įmonėms generuoti potencialius klientus ir rinkodaros sprendimus. Jūs netgi galite gauti pagalbos optimizuodami paieškos sistemas. Tačiau iš tikrųjų teigiama prasmė prasideda ir baigiasi „Web.com“.

Jų atnaujinimo kainos taip pat piktinamos. Už atnaujinimą turėsite sumokėti 35 dolerius per metus. Turint omenyje tai, geriau idėja ieškoti tinkamų ilgalaikių planų kitur.

Žiniatinklis.com savo svetainėje turi keletą labai niūrių pagalbos straipsnių. Pagalbos puslapiai dažnai yra per daug neaiškūs, kad jais būtų galima naudotis žmonėms, turintiems specifinių problemų ar rūpesčių. Pvz., Jei ieškote pagalbos dėl savo svetainės perkėlimo, apie perkėlimą nieko negalima rasti.

14) eNom

„eNom“ nepasižymi domenų registracija, o savo vardą gauna perparduodama kitus naudotus domenų vardus. Dėl to dirbant su jais gali kilti problemų. Viena ranka nežino, ką daro kita.

Jei perpardavėjas leidžia nebegalioti jūsų domeno vardo, „eNom“ gali priversti jus sumokėti daug pinigų už naują ilgalaikį sandorį.

Domenų užsakymai

Taigi jūsų mėgstamą domeno vardą perėmė kažkas kitas – koks trūkčiojimas!

Taigi viskas prarasta? Nebūtinai. Jei jūsų vardo nenaudojantis, bet vis dar mokantis registracijos mokestį, kaip jūsų klampynę pritūpė kaip klampynė, jūsų sprendimas yra: užsakymas atgal.

Domenų užsakymas nėra nepriekaištingas, tačiau labai tikėtina, kad laiku galėsite pasiimti tą domeną. Jei užsakymas neveikia? Sukurti naują vardą …

Domenų vardų generatoriai

Daug diskusijų kyla dėl to, ar turėtumėte naudoti trumpą domeno vardą, pvz., „Delfinas“ su nauju ALD (.co, .us, .guru), ar kūrybingai, pavyzdžiui, „trydolphin“, derinti su tradicija .com.

Tai vienų ir kitų diskusija, privalumai ir trūkumai, tačiau, jei norite pradėti, kodėl per kelias sekundes nesugeneruosite dešimtys domenų idėjų? Mes sudarėme 22 domenų vardų generatorių, kurie daro apgaulę, norėdami suteikti daugiau idėjų, nei galite atlikti, sąrašą. Paimk jį už nugaros!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector