22 geriausi domenų vardų generatoriai 2020 metams

22 geriausi domenų vardų generatoriai 2020 metams

22 geriausi domenų vardų generatoriai 2020 metams

„Bet kaip aš pavadinu savo svetainę !?“


„Paimtos visos geros sritys!“

„Aš nesu idėjinis!“

Hogvalas.

Jei esate visiškai naujokas kurdamas svetainę ir ieškote žudiko vardo, mes turime jūsų.

Per daugelį metų nuveikiau daug domenų ir turbūt nusipirkau per daug domenų.

Šiuo metu turiu daugiau nei 30 „genijaus domenų“, puvinius savo „Namecheap“ ir „GoDaddy“ paskyrose.

Bet viskas gerai, nes tai yra apie jus.

Kuriate naują svetainę.

Sveikinimai.

Esu tikras, kad jūsų veiksmai šiuo metu atrodo taip:

1 žingsnis: vardas

2 veiksmas: domenas

3 veiksmas: ???

4 žingsnis: Pelnas!

Aš, vaikas, aš tikrai tavimi didžiuojuosi, tai yra didelis žingsnis.

Prieš atskleisdamas savo slapčiausių geriausių domenų vardų generatorių, žinomų žmonėms, sąrašą, greitai atsiminkime, ko norite iš domenų vardų generatoriaus:

 1. Tai turėtų būti labai greita – jūs neturite visos dienos
 2. Jis turėtų būti tikslus – nenorite atsitiktinių žodžių
 3. Tai turėtų būti rodoma realiu laiku ir parodyti jums iš tikrųjų pasiekiamus domenus
 4. Tai turėtų būti kūrybinga ir parodyti medžiagą, apie kurią negalvojote
 5. Tai turėtų palengvinti pirkimą – atliksite tik vieną paspaudimą

Dabar ne visi šie generatoriai turės pasiekti visus puikius ženklus, tačiau išbandykite visus tuos, kuriuos rekomenduoju, ir raskite tai, kas jums tinka.

Premija!: iš tikrųjų, kaip pamatysite toliau, domenų vardų generatorius yra ir verslo vardų generatorius. Kadangi daugelis naujų pradedančiųjų žiniatinklyje tuo pačiu metu galvoja apie domeną ir verslą, jie žengia koja kojon. Kaip matote toliau naudodamiesi „Shopify“ parinktimi, jie specialiai tai šaukia, tačiau galite naudoti bet kurį iš jų, kad taip pat sukurtumėte tą seksualų verslo vardą..

1. Lean domeno paieška

Lean domeno paieška

Naudodami „Lean“ domenų paiešką, galite pradėti nuo vieno raktinio žodžio ir tada ieškoti savo domeno vardo parinkčių. Paieškos rezultatuose bus parodyta šimtai, jei ne tūkstančiai galimų jūsų tinklaraščio ar svetainės domenų vardų. Visi šie rezultatai pasiekiami „.com“ domenuose. Naudodami „Lean Domain Search“, taip pat galite filtruoti domenų vardus abėcėlės tvarka, pagal ilgį arba pagal populiarumą; išsaugokite mėgstamus domenų vardus, stebėkite paieškos istoriją, bendrinkite paieškos rezultatus ir iškart ieškokite savo idėjų, kad sužinotumėte, ar jie yra prieinami „.com“ vardams.

„Lean Domain Search“ yra domenų generatoriaus įrankis, kurį galite naudoti, jei turite raktinių žodžių, kuriuos norėtumėte naudoti savo domeno pavadinimui, idėjų, bet jums reikia naujų idėjų, kaip sukurti visą domeną savo tinklaraščiui ar svetainei.

2. „Shopify“ verslo pavadinimo generatorius

„Shopify“ verslo pavadinimo generatorius

Nors šio domenų generatoriaus vardas gali leisti manyti, kad įrankis skirtas tik vardų idėjoms verslui generuoti, „Shopify“ verslo vardų generatorius taip pat gali pateikti puikių ir galimų vardų idėjų žiniatinklio domenams. Galite pradėti pasirinkdami bet kurį raktinį žodį, kurį norite įtraukti į savo domeną, o „Shopify“ verslo pavadinimo generatorius pateiks šimtus galimų ir galimų pasiūlymų. Nors „Shopify“ verslo vardų generatorius paskatins jus kartu su jais sukurti „Shopify“ parduotuvę, naudojant jų siūlomą domeno vardą, galite eiti bet kur kitur, kur norite įsigyti teises į interneto adresą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad „Shopify“ verslo vardų generatorius siūlys tik domenų vardus naudodamas „.com“ plėtinį, taigi, jei jums reikia naudoti kokį nors kitą plėtinį, pvz., „.Net“ ar „.org“, tai gali būti ne domenų vardų generatorius. įrankis jums.

3. Krūtinės vardas 

Krūtinės vardas

„Bust A Name“ yra domenų generatoriaus įrankis, pateikiamas kartu su daugybe skirtingų filtravimo įrankių, kurie padės rasti aukščiausios kokybės domeno vardą, tenkinantį visus jūsų specifinius poreikius. Tiesiog pradėkite filtruoti raktinius žodžius, tada naudokite raktinius žodžius, pavyzdžiui, „prasideda“ arba „baigiasi“. Tada galite filtruoti pagal tai, kaip autentiška, kūrybinga ar natūralu norite, kad domeno vardas atrodytų. Taip pat galite pasirinkti savo simbolių apribojimą arba parodyti paimtus ir neprieinamus domenus, taip pat filtruoti pagal plėtinius, pvz., „.Com“, „.org“, „.net“ ir tt. Puslapio apačioje taip pat pamatysite panašių raktinių žodžių pasiūlymus. Jei dėl kokios nors priežasties neturite omenyje raktinio žodžio, spustelėkite mygtuką „Padaryti atsitiktinį domeną“, kad galėtumėte paskatinti idėjas, paskatinti kūrybiškumą ir įkvėpimą bei užfiksuoti galimą domeno vardą. Jei atsitiktų radę domeno vardą, kuris, jūsų manymu, yra tas, galite jį išsaugoti vėlesniam laikui arba nusipirkti naudodami nuorodas į domenų registratorius, pvz., GoDaddy.com. Galiausiai naudodami „Bust A Name“ galite paleisti domeno paiešką svetainėje, kad sužinotumėte, ar galimas ar paimtas domeno vardas yra ar nėra.

4. Vardas Mesh 

Vardas Mesh

Vardas Mesh kurį laiką buvo viena iš mano einamųjų domenų vardų generatoriaus programų.

Tai labai paprasta naudoti ir labai intuityvi.

Ką aš myliu apie vardą Mesh (privalumus):

 • Tai greitai
 • Tai kūrybinga
 • Tai rodo daugybę skirtingų kategorijų domenų (bendrų, naujų, trumpų ir tt)
 • Tai kurį laiką dirbo man!

Kur „Name Mesh“ gali pagerėti (trūkumai):

 • Tai neleidžia jums nurodyti raktinių žodžių grupių, pvz., „Bust A Name“
 • Negaliu įvesti daugybės idėjų vienu metu

Jei turite omenyje kelis raktinius žodžius, tada „Name Mesh“ yra jums skirtas domenų vardų generatoriaus įrankis. Tai leis jums pasirinkti iki 2 ar 3 raktinių žodžių, kad galėtumėte įeiti į paieškos laukelį, tada sugeneruoti suasmenintą siūlomų ir galimų domenų vardų sąrašą. Vardas Meshas siūlys idėjas, pagrįstas penkiomis kategorijomis: koks jis įprastas, koks jis naujas, kiek trumpas, kiek panašus ir kokia tikimybė sustiprinti SEO reitingą. Įdėję raktinius žodžius į paieškos laukelį, galite filtruoti rezultatus pagal domeno plėtinį, maksimalų ilgį ir domenus, kurie vis dar nėra įregistruoti. Vardas Mesh taip pat siūlys ieškoti kitų raktinių žodžių pagal tuos, kurių jau ieškojote.

5. „NameStall“

„NameStall“

„NameStall“ yra domenų vardų generatorius, siūlantis daugybę įrankių ir funkcijų, padedančių jums ieškoti tobulo ir prieinamo domeno vardo. Į šias funkcijas įeina panašus domenų vardų siūlymo įrankis, momentinės domenų vardų paieškos priemonės, prekės ženklą turinčių domenų vardų sąrašas ir labai mokamų raktinių žodžių paieškos įrankis. Galite pradėti paiešką naudodami jų domenų vardų generatoriaus įrankį, kuris padės ieškoti pagal raktinius žodžius ir bet kurį kitą filtrą, kurį norite naudoti, pvz., Populiarius raktinius žodžius, pagrindinius angliškus žodžius, pramonės kategorijas ar kalbos dalis. Taip pat galite pasirinkti, kur dėti domeno pavadinimą raktiniu žodžiu, pvz., Pradžioje ar pabaigoje, arba norite brūkšniniu domeno vardu. Taip pat galite filtruoti pagal plėtinį. Jei taip, gausite galimų ir pasirinktų, įregistruotų ar dar neįregistruotų parinkčių sąrašą. Tiesiog spustelėkite norimą domeno vardo saitą „register“, kad oficialiai jį paimtumėte.

6. Vardas berniukas 

Vardas berniukas

„Nameboy“ yra domenų vardų generatorius, kuris padės jums rasti galimus domenų pavadinimus remiantis tik jūsų pasirinktais raktiniais žodžiais. Vienoje paieškoje galite įvesti iki dviejų raktinių žodžių, o „Nameboy“ iškart pateiks siūlomų domenų vardų sąrašą, naudodamas tuos raktinius žodžius. Jų pasiūlymų diagramos leidžia lengvai nustatyti, kurie plėtiniai galimi, o kurie jau pasirinkti. Taip pat galite pamatyti, kuriuos domenų vardus galima perparduoti, taip pat galite leisti brūkšnelius arba rimuoti raktinius žodžius. „Nameboy“ yra įrankis, kuris puikiai tinka tiems, kurie jau supranta, kokius raktinius žodžius nori naudoti, bet ieško pasiūlymų dėl skirtingų šių raktinių žodžių versijų ar variantų.

7. Domeno mįslė 

Domeno mįslė

„Domain Puzzler“ yra paprastas ir lengvas naudoti domenų vardų generatoriaus įrankis, pateikiamas su daugybe galimybių ir funkcijų tobulinti nepriekaištingą galimą domeno vardą jūsų tinklaraščiui ar svetainei. Pradėkite nuo „lengvos“ versijos ir įdėkite idealius raktinius žodžius, pasirinkite domeno vardo plėtinius ir ieškokite domeno vardo idėjų pagal pasirinktus kriterijus. „Domain Puzzler“ yra puikus įrankis, nes leidžia įtraukti daugybę raktinių žodžių, o ne tik apsiriboti vienu ar dviem, kaip ir dauguma kitų domenų vardų generatorių įrankių šiame sąraše. Tai taip pat sujungs jūsų raktinius žodžius į daugybę skirtingų variantų. Galite pridėti rezultatus prie mėgstamiausių domenų vardų sąrašo arba pabandyti atlikti sudėtingesnę ir konkretesnę paiešką, taip pat naudokite įrankį, kad palygintumėte daugelio skirtingų domenų vardų SEO puslapių reitingus..

8. Domenai Bot

Domenai Bot

Domenai „Bot“ veikia ir kaip domeno vardo siūlymo įrankis, ir kaip domeno vardo paieškos įrankis. Galite pradėti ieškodami norimo domeno vardo raktinio žodžio, o „Domains Bot“ parodys visas turimas domeno vardo idėjas, pagrįstas tuo raktiniu žodžiu, sudėtiniais raktiniais žodžiais ar panašiais raktiniais žodžiais. Kitu atveju galite tiesiog ieškoti norimo domeno vardo, jei jau tai turite omenyje. Jei norimas ir turimas domeno vardas yra, tada jį galite įsigyti ir užregistruoti naudodami nuorodas į įvairius domenų vardų registratorius. Domenai „Bot“ taip pat parodys jums pasiūlymus, pagrįstus panašiais domenų vardais. Domenai „Bot“ taip pat leidžia filtruoti domenų pavadinimus pagal plėtinį ir kalbą ir pridėti savo sinonimus, priešdėlius ar priesagas..

9. Vardo stotis 

Vardo stotis

Galite pradėti ieškoti tobulo ir prieinamo internetinio prekės ženklo domeno vardo, prisijungę prie „Name Station“ nemokamos paskyros, kurią galite padaryti naudodamiesi savo el. Pašto ar „Facebook“ paskyra. Naudodamiesi „Name Station“, gausite prieigą prie domenų vardų generatorių, raktinių žodžių pasiūlymų, greito prieinamumo tikrinimo ir viešojo domeno vardų konkursų. Domeno vardo rezultatus galite filtruoti pagal tokius kriterijus kaip plėtinys, vardo ilgis ir tt. Tačiau jei neturite raktinių žodžių idėjų, pabandykite ieškoti raktinių žodžių idėjų pagal prekės ženklą ar verslo industriją. „Name Station“ taip pat gali pasigirti matoma tokiose svetainėse kaip „Mashable“, „SEOMoz“, „TechCrunch“ ir daugelyje kitų, suteikdama „Name Station“ patikimumą, todėl verta jį patikrinti..

10. Panabee

Panabee

„Panabee“ yra domenų vardų paieškos įrankis, domenų vardų generatorius ir verslo vardų generatorius, suvynioti į vieną. Galite pradėti naudotis „Panabee“ pradėję tik dviem raktiniais žodžiais ir ieškodami domeno vardo pasiūlymų, remdamiesi šiais dviem raktiniais žodžiais. Jei jūsų tinklaraščio ar svetainės domeno vardas jau yra paimtas, tuomet galite apsilankyti domenų vardų registratoriuose, pavyzdžiui, „GoDaddy.com“, kur galite peržiūrėti kitus galimus norimo domeno vardo plėtinius. Tačiau jei jums nepatinka „Panabee“ teikiami pasiūlymai, tada „Panabee“ pateiks terminus, susijusius su jūsų raktiniais žodžiais, kurių galite ieškoti. „Panabee“ ne tik parodys turimus ir neregistruotus domenų vardus, bet ir parodys, ar idealus domeno vardas yra naudojamas kaip vartotojo vardas socialinėje žiniasklaidoje..

11. Domeno skylė

Domeno skylė

„Domainhole“ yra domenų vardų generatoriaus įrankis, pateikiamas kartu su septyniais smegenų šturmo įrankiais, kurie gali padėti jums rasti geriausią turimą domeno vardą savo tinklaraščiui, svetainei ar prekės ženklui, neatsižvelgiant į tai, ar turite klaviatūrą, ar ne. Domenų skylė padės ieškoti domenų vardų, kurių galiojimo laikas pasibaigė, arba sukurti atsitiktinius domenų vardus, kurie yra patrauklūs, kūrybingi ir lengvai ištariami. Domenų skylė taip pat leis patikrinti visus domeno plėtinius, kad padėtų jums rasti tai, ko jums reikia jūsų tinklaraščiui ar svetainės žiniatinklio adresui. „Domainnhole“ taip pat buvo parodytas tokiose svetainėse kaip „Killer Startups“, „PR Web“ ir „SlapStart“, suteikdamas jai tam tikro patikimumo ir vertą ją patikrinti. Galiausiai „Domainhole“ galima atsisiųsti kaip programą mobiliesiems, todėl lengviau ir patogiau pasirinkti tinkamą savo tinklaraščio ar svetainės domeno vardą ir interneto adresą, jei esate užimtas ir visada esate kelyje..

12. Domeno savininkas 

Domeno savininkas

„Domainr“ yra domenų vardų generatoriaus įrankis, leidžiantis ištirti visas įmanomas domenų vardų idėjas, apimančias dažniausiai pasitaikančius plėtinius: „.com“, „.net“ ir „.org“. Kitaip tariant, „Domainr“ padės rasti prieinamą jūsų tobulo domeno vardo ir interneto adreso versiją, padėdamas jums rasti mažiau įprastus, tačiau vis dar teisėtus plėtinius. Ši unikali domenų vardų generatoriaus funkcija taip pat daro „Domainr“ puikų ieškant naujų ir įdomių domenų vardų idėjų ir galimybių. Domeno savininkas anonimiškai registruoja paieškas ir stebi tūkstančius aukščiausio lygio domenų vardų ir bendrųjų ALD, kuriuos galima registruoti daugiau nei 200 akredituotų domenų vardų ir interneto adresų registratorių. „Domainr“ taip pat tiekia dvi skirtingas išorines API, skirtas kliento diegimui, ir kitas su domenų pavadinimais susijusias interneto paslaugas.

13. Neįmanomumas!

Neįmanoma!

Palyginti su kitais šiame sąraše esančiais domenų vardų generatoriais, neįmanoma! naudojasi šiek tiek kitokiu ir unikalesniu metodu, kaip sugalvoti tobulą interneto adresą savo tinklaraščiui ar svetainei. Pirmiausia sugalvosite įvestą raktinį žodį ir leisite pridėti daiktavardžius, veiksmažodžius ar būdvardžius prie raktinio žodžio pradžios ar pabaigos. Šie pasirinkimai yra kruopščiai pasirinkti, todėl jums lengviau rasti neregistruotą ir prieinamą domeno vardą ir sukurti unikalų bei įdomų domeno vardą. Tai taip pat suteikia jums galimybę pasirinkti žodžius iš keturių, penkių ir net šešių raidžių, o tiesiog galite viską sumaišyti su pasirinktu raktiniu žodžiu. Tai ne tik leidžia lengviau rasti domeno vardą, nei įprasta, bet ir smagu! Neįmanoma! taip pat naudoja kelis serverius, kad kuo greičiau surastų tinkamą domeno vardą dažnai varginančiam ir daug laiko reikalaujančiam procesui.

14. „Domain Typer“

„Domain TyperDomain Typer“

„Domain Typer“ yra greitas, lengvas naudoti ir intuityvus domenų vardų generatoriaus įrankis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog įvesti norimus domeno vardo raktinius žodžius, o „Domain Typer“ parodys, ar tą domeno vardą galima įsigyti ir užregistruoti. Tai taip pat generuos atsitiktines domeno vardo idėjas jums, jei dar neturite supratimo, ko norėtumėte savo domeno vardu. Ir tais atvejais, kai jūsų pirmas pasirinkimas domeno vardo nėra, tada „Domain Typer“ leis jums peržiūrėti siūlomų domenų vardų ir alternatyvų sąrašą..

15. Dominuoti

Dominuoti

„Domize“ siūlo visišką saugumą, saugumą ir greitį kaip domenų vardų generatoriaus įrankį. Iš esmės domizavimas leidžia užšifruotoje aplinkoje ieškoti gerų ir galimų domenų vardų, taip pat patikrinti, ar domeno vardas anksčiau nebuvo užregistruotas, ar jo galiojimo laikas pasibaigė, ar jį galima įsigyti. Tai gali suteikti greitų rezultatų net įvedant raktinius žodžius į paieškos funkciją.

16. Wordoid

Wordoid

„Wordoid“ tikrai leidžia dirbti savo kūrybinėje pusėje, nes tai yra domenų vardų generatoriaus įrankis, kuris sukuria paruoštus žodžius jūsų domeno vardui ar interneto adresui. Šie sudaryti žodžiai yra nepakartojami ir atrodys, ir puikiai atrodys, nes kiekvienas žodis bus ne ilgesnis kaip 10 raidžių. „Wordoid“ taip pat leis jums pasirinkti iki penkių skirtingų kalbų ir netgi sumaišyti bei suderinti šias kalbas, kad būtų sukurtas unikalus, įdomus ir dėmesį patraukiantis žodžių derinys. „Wordoid“ leidžia pakeisti kokybės lygį iš žemo į aukštą, o tai reiškia, kad kuo žemesnė kokybė, tuo nesąmoningesnis ir akivaizdžiai sudarytas žodis, tuo tarpu kuo aukštesnė kokybė, tuo natūraliau ir tikroviškiau žodis yra. Dėl visų šių funkcijų „Wordoid“ puikiai tinka pašalinti domeno vardo paieškos proceso metu patiriamą didelį stresą ir nusivylimą, nes kuriant naujus žodžius ir derinant žodžius iš daugelio skirtingų kalbų sumažėja tikimybė rasti jau paimtą domeno vardą..

17. „NameTumbler“ 

„NameTumbler“

„NameTumbler“ yra domenų vardų generavimo įrankis, suteikiantis jums domenų vardus derinant bet kurį norimą raktinį žodį ir pasirinktą su raktiniu žodžiu, kurį „NameTumblerchochocho“ pasirenka iš savo duomenų bazės. Kai sujungsite šiuos žodžius, galėsite pasirinkti raktinių žodžių vietą arba tai, kaip norite, kad raktiniai žodžiai būtų išdėstyti jūsų interneto tinklalapyje, pvz., Domeno vardo pradžioje arba pabaigoje. taip pat galite brūkšneliais atskirti siūlomus terminus ir raktinius žodžius, pasirinkti norimą plėtinį ir peržiūrėti galutinius rezultatus, kad pamatytumėte, kaip jie atrodo ir kaip jie atrodo, ar jums jie patinka, ar ne.

18. Dot-O-Mator 

Dot-O-Mator

„Dot-O-Mator“ yra jums tinkamiausias domenų vardų generatoriaus įrankis, jei net nežinote, kur pradėti sugalvoti domeno vardą, ir visiškai neturite idėjų, kaip pradėti vardus. „Dot-O-Mator“ leidžia kurti domeno vardo pasiūlymus pasirenkant bet kurį iš dviejų kategorijų žodžių sąrašą, pavyzdžiui, spalvas ir formas, savo domeno vardo pradžiai ir pabaigai. Jei iš pasiūlymų matote domeno vardą, kuris jums patinka, tada galite juos sujungti ir pamatyti rezultatą. Rezultatus galima perkelti į funkciją „įbrėžimų dėžutė“, kad būtų galima patikrinti, ar jų galima įsigyti, ar ne. „Dot-O-Mator“ taip pat galima atsisiųsti iš „IOS“, todėl lengviau ir patogiau pasirinkti tinkamą savo tinklaraščio ar svetainės domeno vardą ir interneto adresą, jei esate užimtas ir visada esate kelyje..

19. „SuggestName“

„SuggestName“

„SuggestName“ yra domenų vardų generatorius, padedantis jums sukurti domeno vardą leidžiant jums pasirinkti ir įvesti priešdėlį ir priesagą, o vėliau juos sujungiant, kad būtų galima sužinoti, ar gautas domeno vardas yra, ar ne. Jūs taip pat turite daugybę galimybių tinkinti ir paįvairinti savo domeno vardą pasirinkdami iš spalvų sąrašo, populiarių „Web 2.0“ žodžių, techninių terminų ir dar daugiau. Gautus domenų pavadinimus galite perkelti į funkciją „įbrėžimų lenta“ ir tada panaikinti pasirinkimą arba patikrinti, ar jie pasiekiami.

21. Bulktopia 

Bulktopia

„Bulktopia“ yra domenų vardų generavimo įrankis, teikiantis domenų vardų pasiūlymus, atsižvelgiant į pasirinktus raktinius žodžius, taip pat į galimų domenų vardų, kuriuos galima registruoti, tyrimus. Šis tyrimas pagrįstas tokiais svarbiais kriterijais kaip amžius, puslapio reitingas, nuorodos, galiojimo laikas ir galimybė naudotis socialinės žiniasklaidos paskyra. Pasirinkę siūlomą domeno vardą, galite spustelėti „pirkti“ ir nusipirkti domeno vardą per daugybę įvairių domenų vardų registratorių.. 

Ir, galiausiai,

22. Aš noriu savo vardo 

Aš noriu savo vardo

Noriu, kad mano vardas būtų domenų vardų paieškos generatoriaus įrankis, kuris geriausiai veikia, jei jau turite omenyje savo tinklaraščio, internetinės svetainės ir prekės ženklo domeno vardą. Įveskite norimą domeno vardą ir interneto adresą, o „Noriu, kad mano vardas“ praneštų, ar jo jau nėra, ar jis jau buvo paimtas. Jei to jau buvo imtasi, tada noriu, kad mano vardas parodytų jums alternatyvius domenų vardus ir jų registravimo kainas skirtingais domenų vardais ir interneto adresų registratoriais. Paieškos rezultatus taip pat galite filtruoti slėpdami jau paimtus domenų pavadinimus.

23. „BatName“

„batname-screen-1“

Gerai, kad „BatName“ tikrai sukūrė inžinieriai.

Tai greita, efektyvu ir jie nesistengia užsidirbti pinigų!

„BatName“ iš tikrųjų yra gana unikalus, palyginti su kitais generatoriais.

Kaip tai veikia:

 • Įveskite keletą raktinių žodžių idėjų
 • Paieška
 • Bumas – greitai padarytas

Gerai, bet tai, kas iš tikrųjų išsiskiria, yra šie žymekliai:

„batname-screen-2“

Taigi įvedęs žymas, įrankis jas mato kaip grupes ir randa visus to žodžio sinonimus.

Puiku.

Tai padvigubins jūsų domeno paiešką, nes jums nereikės vien galvoti apie sinonimus.

Neigiama yra tai, kad šiuo metu rodomi tik .com – bet tai gerai. Mes vis dar mėgstame tai.

Premija: Norite užsakyti domeną iš naujo? Mes turime tam vadovą.

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector