Domenų pervežimai: geriausias geriausių užsakomųjų paslaugų vadovas

Domenų pervežimai: geriausias geriausių užsakomųjų paslaugų vadovas

Domenų pervežimai: geriausias geriausių užsakomųjų paslaugų vadovas

Jūs ką tik pagalvojote apie tobulą domeno vardą.


Tai patrauklus, genialus ir būtent tai, ko reikia jūsų verslui.

Bet imtasi. Tavo širdis liejasi. Jums pasidaro šiek tiek liūdna ir nežinote, ką daryti. Einate apžiūrėję svetainę ir pamatę, kad ji nenaudojama, o tai dar labiau apsunkina. Turėtumėte tinkamai panaudoti domeną!

Reikia bijoti, yra sprendimas. Nors tai nėra greita ir pigi, domeno atsarginio užsakymo paslauga gali būti jūsų problemos sprendimas.

Kas yra domeno perpardavėjas?

Domeno užsakomosios paslaugos yra paslaugos, padedančios kam nors bandyti įsigyti domeno vardą, kai tik jį bus galima užregistruoti. Žiniatinklio domenų registracijos svetainėse, tokiose kaip GoDaddy.com, naudojant domeno perregistravimo paslaugą, gali būti narystės domene stebėjimas, narystė vykdant domenų aukcionus per pačią svetainę (ty, GoDaddy.com), tam tikra kredito suma pirmiesiems domeno aukcionų pasiūlymams. ir bent vienerius domeno vardo registracijos metus.

Domeno pertvarkymas rekomenduojamas tiems, kurie tikrai nori konkretaus domeno vardo ir yra visiškai tikri, kad tai yra domeno vardas jiems. Užsakydami domeną, kažkas gali stebėti domeno vardo būseną (daugiau informacijos apie skirtingus domeno vardo būsenų tipus ir jų pasikeitimą pateiksime vėliau šiame vadove). Domeno užsakymas taip pat reiškia, kad asmeniui, pateikusiam domeno užsakymą, bus pranešta, kai bus pradėtas šio domeno vardo aukcionas.

Ką reiškia užsakyti domeną?

Domeno pertvarkymas reiškia kainos pasiūlymo domeno vardo, kurį norite savo svetainėje, bet jau priklauso kažkam kitam, pateikimą. Jūs pateikiate pasiūlymą dėl šio domeno vardo tikėdamiesi, kad dabartinis savininkas neatnaujins jo registracijos ir nuosavybės teisių į jį ir kad netrukus jam teks sugriebti ir kad jūs jį turėsite.

Domeno užsakymas iš naujo reiškia, kad jūs tikrai norite to domeno vardo. Net jei jis priklauso kažkam kitam, jūs žinote, kad jis yra tobulas domeno vardas jums ir jūsų svetainei. Pateikti užsakymą reiškia, kad jūs žinosite, kada domeno vardas pasibaigs ir pasibaigs jo atnaujinimo procesas, o kada jį oficialiai bus galima registruoti pas naują savininką. Pateikti užsakymą domene reiškia būti pirmiesiems, kurie sužino, kada norimą domeno vardą galima nemokamai naudoti. Domeno užsakymo pertvarkymas taip pat reiškia, kad galite pradėti teikti jo pasiūlymus, kai tik jis taps prieinamas ir bus parduotas aukcione daugelyje domenų vardų registratorių svetainių, taigi padidinsite galimybę sėkmingai gauti tą domeno vardą..

Domeno vardo gyvavimo ciklas

Prieš pereinant prie sultingų šio įrašo dalių, svarbu suprasti, kaip veikia domeno vardo gyvavimo ciklas.

domeno vardo gyvavimo ciklas

domeno vardo gyvavimo ciklas Vaizdo šaltinis: „DomainSherpa“

Domenų užsakomųjų paslaugų paslaugos

Daugelyje domenų vardų registratorių svetainių teikiamos domenų perregistravimo paslaugos, leidžiančios vartotojams lengviau sekti domenų vardų būseną ir kainų pasiūlymus, kai jie pasibaigia ir tampa aukcionuose. Daugelyje domenų vardų registravimo svetainių, pavyzdžiui, pavyzdžiui, „GoDaddy.com“, teikiamos pranašumai už jų domenų užsakymo paslaugas, pvz., Vienerių metų „GoDaddy Auctions“ narystė ir 10 USD kreditas vartotojo pirmajam aukciono pasiūlymui. Daugelis paslaugų taip pat apima politiką „negydyti, nemokėti“, suasmenintus tam tikrų domenų vardų ar atitinkamų raktinių žodžių įspėjimus ir kitas domenų stebėjimo funkcijas. Visos šios paslaugos tikisi palengvinti domenų užsakymų pateikimą ir užtikrinti, kad domenų užsakymai būtų lengvesni ir užimtų mažiau laiko. Šios paslaugos taupo klientus daug laiko ir taip pat padidina jų galimybes sėkmingai užsitikrinti pasibaigusį domeną, kurio užsakymą jie baigė. Be to, dauguma domenų užsakomųjų paslaugų teikia naujausias „gaudymo gaudymo“ technologijas.

Skaitykite toliau, kad pateiktumėte internetinių kompanijų, teikiančių geriausias domenų pervežimo paslaugas, sąrašą.

Geriausios domenų užsakomųjų paslaugų įmonės

Yra keletas domenų perpardavimo bendrovių, kurių registravimo svetaines galima rasti internete, tačiau kurios yra derliaus grietinėlė? Kurios yra geriausios paslaugos ir apžvalgos, ir kaip žinoti, kuris iš jų yra geriausias?

Viena pagrindinių supratimo sąvokų yra didysis trejetukas: „SnapNames“, „NameJet“ ir „Go Daddy Auctions“. 

Žemiau pateikiamas dabartinių geriausių kompanijų ir svetainių, pateikiančių domenų perpardavimus, sąrašas.

1. „SnapNames“

„SnapNames“ yra iš trijų populiariausių ir žinomiausių žiniatinklio domenų registratorių. „SnapNames“ pateikia išskirtinių domenų vardų, rastų tik jų svetainėje, sąrašus, kasdienius domenų vardų sandorius ir populiariausių rinkoje galiojančių domenų vardų, kurių galiojimo laikas pasibaigė, sąrašus. Taip pat joje yra paieškos funkcijų, leidžiančių vartotojams pamatyti, kokie domenų vardai yra naudojami ar galimi, ir netgi yra skirtingų domenų vardų kategorijų, todėl lengviau ir efektyviau rasti tinkamą įmonės domeną. Kategorijos apima pramogas, technologijas, namus ir sodą, maistą ir gėrimus, finansus ir sveikatą. „SnapNames“ ypač rekomenduojamas žmonėms, ieškantiems tobulo domeno vardo savo verslui ir prekės ženklui.

„SnapNames“ turi daugybę paieškos funkcijų ir įspėjimų, palengvinančių domenų stebėjimą. Vartotojai taip pat bus įspėti, jei tikimasi, kad domeno vardo galiojimas pasibaigs ir taps prieinamas per 30 dienų. Vėlgi, klientai turi mokėti tik tuo atveju, jei domeno vardas, kurį jie perdavė, buvo sėkmingai apsaugotas. Klientai taip pat turės prieigą prie aukščiausio lygio domenų vardų aukcionų, kuriuose pateikiami užsakytų domenų pasiūlymai. Naudodamiesi „SnapNames“ domenų užsakymo paslauga, klientai turės prieigą prie pasaulinių domenų vardų prekyviečių, naudodamiesi visais patogumais ir patogumais apsipirkdami internetu. Daugelio verslo partnerių ir aukštos kokybės „dropcatching“ technologijos dėka „SnapNames“ siūlo nuostabų maždaug 30 milijonų domenų vardų pasirinkimą mažomis kainomis, todėl tai idealiai tinka įmonėms, ypač pradedančioms įmonėms, turinčioms ribotus biudžetus, bandančioms kurti savo interneto domenus..

2. „NameJet“

„NameJet“ taip pat yra vienas iš trijų populiariausių ir žinomiausių žiniatinklio domenų registratorių.NameJet leidžia vartotojams pridėti savo pageidaujamus domenų vardus į asmeninių domenų vardų užsakymų sąrašą, o „NameJet“ padarys visą darbą už juos, pavyzdžiui, kasdienį stebėjimą ir suasmenintą. įspėja, kai domeno vardas greitai taps prieinamas. „NameJet“ taip pat turi daugybę išskirtinių iš anksto išleistų domenų vardų, jau esančių jų domenų registratorių partnerių svetainėse, tai reiškia, kad jie niekur kitur nebus parduodami aukcionuose. Taip pat nėra jokių paslėptų mokesčių ir iki vienerių metų nemokama registracija didžiausią kainą pasiūliusiam domeno vardui. „NameJet“ yra viena sėkmingiausių domenų perpardavimo kompanijų, kai reikia laimėti domenų vardus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs.

3. „GoDaddy“ aukcionai

„GoDaddy.com“ yra populiariausias ir žinomiausias žiniatinklio domenų registratorius. Domenų pertvarkymas „GoDaddy“ yra greitas ir lengvas. Kai vartotojai nusipirks užsakymo kreditą, viskas, ką jie turi padaryti norėdami panaudoti vėlesnį užsakymą, yra prisijungti prie savo paskyrų, spustelėkite „Mano produktai“ skiltyje skirtuką „Domenų perpardavimai“ ir pritaikykite jį domeno pavadinimui, kurį nustato vartotojas. nori. „GoDaddy“ domenų užsakymų kaina yra 24,98 USD, įskaitant registracijos išlaidas. Taip pat teikiama nemokama kasdienė domenų stebėsena ir iki vienerių metų nemokama narystė. „GoDaddy“ taip pat dirba su visais skirtingais domenų tipais, nuo .com iki .biz.

Kadangi visi užsakyti domenai vyksta aukciono metu, „GoDaddy“ siūlo automatinį kainų siūlymą. Pirmasis asmuo, pateikęs užsakymą tam tikrame domene, bus pateiktas pradinis pasiūlymas perkant papildomą užsakymą be papildomų mokesčių. Vartotojams taip pat bus nedelsiant pranešta, kai keli žmonės domisi tuo pačiu domeno vardu ir siūlys kainą, o kai domeno vardas pasibaigs ir jis taps aukcione..

„GoDaddy“ taip pat suteikia vartotojams daugybę galimybių apsaugoti domeno vardą arba bandyti dar kartą. Užsakyti domenai bus automatiškai suteikiami kam nors, jei jie yra vienintelis asmuo, pateikęs pasiūlymą, tačiau, jei jie yra didesni, jiems bus pranešta, jei jie nori pateikti didesnę kainą arba perkelti savo užsakymo kreditą į kitą domeną. GoDaddy.com niekada nesibaigia papildomo užsakymo kreditai.

„GoDaddy“ taip pat populiari dėl savo žvaigždžių privatumo apsaugos funkcijų. Vartotojai gali slėpti savo tapatybę nuo ankstesnių domenų savininkų ir kibernetinio saugumo grėsmių, pavyzdžiui, įsilaužėlių. Naudotojai turi galimybę pridėti asmeninę registraciją prie savo užsakymų, leisdami jiems saugoti, kad jų asmeninė informacija būtų įtraukta į viešą WHOIS duomenų bazę. Domenų registracija per „GoDaddy“ padaro domenų pertvarkymą saugesnį ir saugesnį.

4. „DropCatch“

Nuo pat įkūrimo 2008 m., „DropCatch“ panaudojo „dropcatching“ technologiją, kad savo vartotojams užtikrintų daugiau nei milijoną užsakytų domenų vardų. Pateikti užsakymus per „DropCatch“ yra nemokama. Už klientus mokama tik tuo atveju, jei domenas, už kurį užsakyta, buvo sėkmingai apsaugotas. „DropCatch“ taip pat pateikiami su šiuo metu galiojančių domenų vardų sąrašais ir atsisiunčiamomis ataskaitomis bei paieškos funkcijomis, kad klientams būtų lengviau ieškoti vertingų domenų ir patikrinti jų būseną..

Yra du galimi padariniai, kai vartotojas vėl užsisako domeną „DropCatch“. Jei tas vartotojas vienintelis užsakinėja domeną, jie moka 59 USD, o domeno vardas yra jų, tačiau jei keli žmonės tame pačiame domene pateikia užsakymus, tada domenas eina į viešą aukcioną. Aukcionas truks 3 dienas ir laimės aukščiausią kainą pasiūlęs pirkėjas.

5. „BackorderZone“

Dabar, sąraše „NamePal“, „BackorderZone“ leidžia vartotojams domenų aukcionuose pateikti įgaliotųjų serverių pasiūlymus dėl neprieinamų domenų vardų. Jų užsakymo paslaugas teikia raktinių žodžių stebėjimo funkcijos, laukiama domenų statistika ir galimybė masiškai pridėti domenus. „NamePalBackorderZone“ taip pat leidžia vartotojams geriau valdyti savo domeną. Jų domenų tvarkymo paslauga, dalis jų domenų užsakymo paslaugų paketo, turi automatinius NS ir WHOIS domenų registrų atnaujinimus ir atsiskaitymo po pristatymo paslaugas.

„NamePalBackorderZone“, naudodama naujausią „gaudymo gaudymo“ technologiją, stebi tūkstančius naujai atsirandančių domenų, kurių galiojimo laikas pasibaigė kiekvieną dieną, taip pat kiek aukcionų šiuo metu veikia jų svetainėje. Tokiu būdu vartotojai sutaupys daugiau laiko ir padidins savo šansus užsitikrinti pasibaigusį domeno vardą, kai tik jis taps prieinamas.

Vartotojai gali nemokamai užsisakyti tiek domenų, kiek nori. Jie turi sumokėti tik tada, kai „NamePalBackorderZone“ sėkmingai užsitikrina naudotojui pasibaigusį domeno vardą. Paskyrų savininkams nereikia mokėti jokių mėnesinių mokesčių, nes užsakymų užsakymai kainuoja geriausiomis individualiomis kainomis domenų perpardavimo rinkoje.

6. „CatchTiger“

Kitas yra „CatchTiger“. Aukcionai yra atviri visuomenei ir kiekvieną dieną vyksta nauji. Paskyros yra nemokamos ir vienerius metus galima nemokamai registruoti domeno vardą. Pradinis visų domenų aukcionų kainos pasiūlymas yra 35 svarai (43,70 USD). Negalima išgydyti, mokėti. Negydoma, nemokama reiškia, kad vartotojams nereikės mokėti, jei „CatchTiger“ negali sėkmingai perimti pasibaigusio domeno vardo.

Be dalyvavimo domenų aukcionuose, kurių galiojimas pasibaigė, „CatchTiger“ taip pat leidžia vartotojams parduoti savo domenų vardus per „Market Place“ platformą atitinkamai potencialių domenų vardų pirkėjų auditorijai. Nors ji yra JK įsteigta domenų užsakomųjų paslaugų teikėja ir įmonė, ji dirba su daugeliu skirtingų tarptautinių domenų, įskaitant ES šalis ir net Naująją Zelandiją..

Galiausiai „CatchTiger“ siūlo asmeninius įspėjimus, kurie vartotojams praneš, kada jų mėgstamiausias domeno vardas yra ir parduodamas aukcione. Visi vartotojai turės padaryti, kad „CatchTiger“ žinotų, kurį domeno vardą ir susijusius raktinius žodžius jie turėtų saugotis. Pirmą kartą vartotojai gaus el. Laišką, kai taps prieinamas jų pageidaujamas domeno vardas, taupydami laiką ir padidindami galimybes sėkmingai užsitikrinti tobulą svajonių vardą. CatchTiger.com vartotojai gali pridėti neribotą skaičių asmeninių įspėjimų.

7. „DomainMonster“

„DomainMonster“ „Backorder“ paslauga stebi vartotojų norimus domenų vardus ir registruoja juos jų vardu iškart, kai tik jie tampa prieinami. „DomainMonster“ taip pat stebi šimtus tūkstančių domenų vardų, kurie baigiasi kiekvieną dieną, leidžiant vartotojams jų ieškoti ir stebėti jų galiojimo pabaigos domenų puslapiuose.

Be nedidelių registracijos mokesčių, užsakymų pateikimas per „DomainMonster“ yra nemokamas. Jie taip pat naudoja „negydoma“, „nemokama“ politiką. Jie taip pat priima tik vieną užsakomąjį domeną ir aukcionuose neperparduoda užsakovų domenų, užuot dirbę išimtinai vartotojo labui, kad juos užtikrintų. Visi vartotojai turi ieškoti savo pasirinkto domeno svetainės paieškos laukelyje ir, jei jo negalima, spustelėkite nuorodą „Atgal užsakymas“, kad pradėtumėte jį stebėti. Antrasis, kurio domeno vardas, kurio naudotojas užsisakė, pasibaigia ir tampa prieinamas, „DomainMonnster“ jį sugauna ir uoliai dirba, kad apsaugotų ir užregistruotų vartotojo vardu.

Geriausias būdas užsisakyti domeną

Prieš išnagrinėdami geriausius domeno užsakymo būdus, svarbu atkreipti dėmesį, kad pateikdami domeno pertvarkymą negarantuojate, kad domeno vardą jis įgis tada, kai tik jis taps prieinamas..

Domeno užsakymo procesą keičia daugybė kintamųjų. Pvz., Dabartinis registruoto domeno vardo savininkas gali atnaujinti registraciją, tokiu būdu užkirsdamas kelią tam, kad šiuo metu jam būtų suteikta nauja nuosavybė, arba svetainės, turinčios domenų perregistravimo paslaugas, pvz., „GoDaddy“, gali būti nesėkmingos bandant ką nors įregistruoti. domeno vardo, kurio jie nori.

Kiti kintamieji apima dalyvavimą viešame arba privačiame domeno vardo aukcione, kuriame kažkas kitas turi tiek daug galimybių sėkmingai įsigyti domeno vardo nuosavybės teises kaip jūs..

Dabar, kokie yra geriausi domeno užsakymo būdai? Kaip pirmiausia baigiasi domenai? Kaip galite užsisakyti domeną iš naujo? Ir kaip jūs padidinsite savo galimybes sėkmingai gauti domeno vardą per užsakymą?

Priešingai nei paplitusi nuomonė, domenai netenka galios ir dažnai anksčiau nei sako. Domeno vardas pasibaigia. Jei dabartinis savininkas jo neatnaujina iki galiojimo pabaigos. Tada domeno vardui suteikiamas keturiasdešimties dienų atidėjimo laikotarpis, kai visos domeno paslaugos yra išjungiamos, tačiau dabartinis domeno savininkas vis dar turi galimybę atnaujinti domeną už standartinį atnaujinimo mokestį per interneto domeno paslaugų teikėją..

Kai domenas įveda tai keturiasdešimt dienų lengvatinis laikotarpis, labai tikėtina, kad dabartinis savininkas jį apskritai atnaujins. Priešingu atveju, jei dabartinis savininkas ketino atnaujinti ir išlaikyti domeno vardą, jie būtų įsitikinę, kad pratęsė registraciją prieš pasibaigiant jo galiojimo laikui. Tačiau taip pat tikėtina, kad savininkas buvo tik tingus ar atidėtas, todėl jie vis tiek gali atnaujinti domeno vardo registraciją be baudų ir žmonėms, kurie nori, kad tas domeno vardas būtų laisvas.

Tada, praėjus keturiasdešimčiai dienų ir pasibaigus lengvatiniam laikotarpiui, domeno vardas pereina „išpirkimo laikotarpį“, kai dabartiniam savininkui tampa sunkiau atnaujinti registraciją (pvz., Brangesni pratęsimo mokesčiai ir kitos baudos), ir tikimybė, kad domeno vardas taps laisvas nuosavybės teisei įregistruoti ir įregistruoti, yra dar didesnė ir tikėtinesnė. Pasibaigus šiam „išpirkimo laikotarpiui“, domeno vardas „užrakinamas“ prieš pradedant trinti maždaug penkias dienas. Visas procesas užtrunka maždaug per 75 dienas nuo pradinio domeno vardo galiojimo laiko pabaigos, o pasibaigus domeno vardo oficialiai galima užregistruoti norintiems, taigi jis tampa tinkamas pakartotiniams užsakymams..

Bet domeno užsakymo procesas, kai tik domeno vardą galima užregistruoti, nėra toks paprastas, koks buvo kadaise. Anksčiau jis atėjo, pirmas pasitarkite, kad greičiausias asmuo, užsiregistravęs neseniai pasibaigusiam galiojimo laikui, ir labai norimas domeno vardas būtų tas, kuris jį gavo.

Dabar žiniatinklio domenų vardų registratoriai, tokie kaip GoDaddy.com, vykdo domenų vardų, kurių galiojimo laikas pasibaigė, aukcionus. Tokiu būdu šie domenų vardų registratoriai uždirba papildomą pelną, o domeno vardas atitenka didžiausią kainą pasiūliusiam asmeniui, o ne greičiausiajam ir laimingiausiam domenų vardų medžiotojui.

Šis senas domenų vardų, kurių galiojimo laikas pasibaigė, registravimo procesas vyksta tik tuo atveju, jei domeno vardas, kurio galiojimo laikas pasibaigė, buvo aukcione, tačiau buvo panaikintas dėl dalyvių trūkumo. Paprastai tai neįvyksta, ir jei tai įvyksta, ji naudojasi automatizuota „gaudymo stebėjimo paslauga“, iš kurios daugelis yra siūlomos anksčiau šiame vadove išvardytose domenų užsakomųjų paslaugų įmonėse ir paslaugose..

Norėdami pateikti užsakymą ir pradėti siūlyti domeno vardą, kai tik jis taps prieinamas, turite pateikti papildomą užsakymą atitinkamame domenų registracijos aukcionų namuose. Tai reikia padaryti dar nepasibaigus domeno vardo registracijos galiojimo laikui arba nepasibaigus jo galiojimo laikui, kuris, priklausomai nuo domeno registratoriaus, gali trukti iki 45 dienų. Turėsite užsiregistruoti paskyroje domenų registracijos aukcionų namų svetainėje, kur taps prieinamas norimas domeno vardas.

Tačiau šiuo metu internete yra šimtai domenų vardų registratorių ir aukcionų svetainių. Kaip galite žinoti, kuris iš jų turės jūsų ieškomą domeno vardą?

Pirmiausia nustatykite domeno vardo registratorių. Daugelis domenų vardų registratorių turi aukciono partnerį, kuriuo naudojasi tik išimtinai, todėl žinodami registratorių, kuriame yra jūsų domeno vardas, reiškia, kad jūs žinosite, į kurią aukciono svetainę eiti, kai laikas pateikti savo domeno vardo kainas. Tiesiog atlikite WHOIS paiešką norimu domeno vardu ir peržvelkite informaciją, kad surastumėte vardo registratorių.

Tada naudokite 2 žingsnyje „Aukciono partnerio nustatymas“ pateiktą diagramą, kad surastumėte aukciono namų partnerį, kurį naudoja dabartinis jūsų domeno vardo registratorius. Yra trys pagrindiniai aukcionų namai, kuriuos daugiausia naudoja tik domenų vardų registratoriai: „GoDaddy Auctions“, „NameJet“ ir „SnapNames“. Viena iš geriausių galimybių įsigyti norimą domeno vardą, kurio galiojimo laikas pasibaigęs, yra reguliariai sekti domeno vardo, kurio galiojimo laikas pasibaigė, būseną ir pažangą aukcionų namų svetainėje, kurią naudoja registratorius.

Dabar eik, gauk savo domeną!

Tai yra pakankamai blogai, kai jūsų svetainės domeno vardą jau perima kažkas kitas, tačiau laukimas, kol tas vardas pasibaigs ir taps prieinamas, gali būti toks pat blogas.

Tai gali būti sudėtinga, varginanti ir atimanti daug laiko, todėl net nesate garantavę domeno vardo. Tačiau nebūtinai esate naujas domeno vardo, kurio galiojimo laikas baigėsi, savininkas, kurio visada norėjote, savininkas.

Domeno užsakymas yra vienas iš geriausių ir lengviausių būdų padidinti savo galimybes sėkmingai tapti nauju svajonių domeno vardo savininku pasibaigus jo galiojimo laikui. Tai pašalina daug painiavos ir komplikacijų iš viso proceso.

Domenų užsakomosiomis priemonėmis lengviau sekti norimo domeno vardo būseną, taigi jūs greičiau sužinosite, kai jo galiojimas pasibaigs ir taps prieinamas, ar jį atnaujins dabartinis savininkas, ar einant į aukcioną dabartinė registratoriaus aukciono partnerio svetainė. Nenuostabu, kad domenų užsakymai yra tokia populiari paslauga ir įprasta praktika žmonėms, ieškantiems tinkamo žiniatinklio domeno savo svetainei.

Turite visą informaciją? Dabar eikite į savo domeną!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector