Kaip pasirinkti kūrybinį domeno vardo prieglobą – palyginkite kainas ir planus – 2020 m. Gegužė

Kaip pasirinkti kūrybinį domeno vardo prieglobą – palyginkite kainas ir planus – 2020 m. Gegužė

Kaip pasirinkti kūrybinį domeno vardo prieglobą – palyginkite kainas ir planus – 2020 m. Gegužė

Taigi manote, kad turite puikią verslo idėją? Puiku! Prieš pradėdami, galite praleisti šiek tiek laiko bandydami sugalvoti kūrybingą ir įsimenamą domeno vardą. Tam skirkite šiek tiek laiko, tik ne per daug. Per daug žmonių praleidžia labai daug laiko bandydami sugalvoti tobulą domeno vardą ir niekada nebūdami patenkinti savo idėjomis. Neįstrigkite toje provėžoje. Tiesą sakant, gali būti geriau, jei pasinaudosite šiais šešiais patarimais ir šešiais įrankiais, kurie padės sukurti tobulą domeno vardą.


Šeši patarimai kuriant domeno vardą.

Pirmiausia išduokite baltą popieriaus lapą ir pieštuką. Pagalvokite apie visus vardus, kuriuos galbūt norėsite naudoti savo domeno vardams. Užrašykite viską. Baigę pereikite šį trumpą kontrolinį sąrašą ir pradėkite kirsti tuos, kurie neperžengia šio šešių patarimų sąrašo.

1. Padaryti lengva

Padaryk tai lengvą. Tavo vardą turėtų būti lengva ištarti, lengvai pasakyti ir sukti liežuvį. Vienas iš internetinių svetainių kūrimo tikslų yra turinys, kuriame žmonės norėtų dalintis. Jei žmonės negali rašyti jūsų domeno vardo ar net lengvai pasakyti jūsų domeno vardo, greičiausiai jūsų turinys nebus taip lengvai dalijamas.

2. Padarykite tai unikaliu

Dažnai neužtenka vien pasakyti, kad tai unikalus. Kai sakome unikalų, turime omenyje, kad neskambink kaip niekur kitur. Taip jau yra, kad jūs negalite užregistruoti savo domeno to paties pavadinimo kaip kažkas kitas. Tačiau jums nebūtų protinga užregistruoti savo svetainės domeno vardą, kuris skamba per daug kaip „Microsoft“ ar bet kurį kitą panašų pavadinimą. Tai bus suklysti per lengvai.

3. „Com“ domenų vardai nėra vieninteliai ten esantys

Negalima nuolat atsiskaityti už „.COM“ vardus. Tiesą sakant, jei jūs gyvenate ne JAV, jums gali būti geriau, jei turite domeną, į kurį orientuota šalis, pvz., „CO.UK.“ Be to, atsiminkite, ką reiškia COM. COM yra trumpas komercinis, ORG – trumpas organizavimui, MIL – trumpas kariškiams, GOV – trumpas vyriausybei, o TV – televizijoms skirtoms svetainėms. Yra dar daugiau – naudokite plėtinį, tinkantį tai svetainei, kurią bandote sukurti. Jei esate „tech“ ratuose, dažniausiai naudojamas „.io“ domeno pabaiga. Tai keistas TLD (aukščiausio lygio domenas) pabaiga, nes priklauso Britanijos užjūrio Indijos vandenyno teritorijai. Iš tikrųjų saloje gyvena tik kariniai gyventojai, taigi tai yra šiek tiek anomalija. Kitas dažniausiai naudojamas „.com“ plėtinys yra „.co“. Jis yra taip arti .com ir daugumos žmonių jis neišjungs. Tai daroma vis dažniau. Taip pat yra „.xyz“, „.ninja“, „.guru“ ir daugybė kitų, kuriuos reikia ištirti.

4. Apsvarstykite savo auditoriją.

Tai viena iš labiausiai pamirštų paslapčių, kai reikia įregistruoti savo domeno vardą. Kai galvojate apie savo auditoriją, svarstote, ko jie tikisi. Ar ketinate naudoti savo vardą, norėdami tapti savo prekės ženklu, tokiu kaip NathanBarry.com? Arba jūs tapsite savo prekės ženklu, bet taip pat pradėsite judėjimą, kaip Pat’as Flynnas „SmartPassiveIncome.com“? Ar bandote sukurti įmonę, o pradėsite nuo tik svetainės? Svarbu atsiminti, kad svetainės ir įmonės pavadinimas ne visada turi būti tas pats, tačiau tai neabejotinai padeda. Jei norite plėsti ne tik paprastą „WordPress“ svetainę, bet ir ją paleisdami, nesivaržykite savęs, nurodydami per daug konkretų vardą. Jei galų gale norite tapti didele nacionaline bendrosios rinkodaros agentūra, tikriausiai nėra gera idėja paskambinti į savo svetainę „HundredDollarBacklinks“. Eikite ko nors, kas atitiktų jūsų siekius, pvz., „Connect2020“ ar „SimpleSurge“ (abu sudaryti).

5. Būkite kūrybingi

Jei jūsų vardas paimtas, apsvarstykite galimybę jį sutrumpinti, gale pridėdami žymos eilutę arba pakeisdami vardą. Galite pabandyti sudaryti žodžius, tokius kaip [„YouTube“], naudodami tokią frazę kaip [24seven], pataisydami tokį žodį kaip [Flickr] ar net sujungdami priešdėlį su priesaga, pvz., „Shopify“..

6. Laikykite trumpai ir paprastai

Svarbiausia, kad jis būtų trumpas ir paprastas. Nekurkite savo domeno vardo per daug sudėtinga rašyti, per daug sudėtinga pasakyti ar sunku įsiminti. Jis turėtų būti trumpas ir patrauklus.

Šeši įrankiai, padėsiantys atrasti savo domeno vardą

Šios taisyklės yra puikios. Jie gali padėti sugalvoti kūrybingą ir unikalų domeno vardą. Tačiau mes suprantame, kad jūs vis tiek galite užstrigti. Mes sukūrėme šešis įrankius, kurie padės jums atrasti savo domeno vardą.

Lean domeno paieška

Tai yra domenų vardų generatorius, kuris padės sugalvoti unikalų vardą. Jis specializuojasi naudoti priešdėlius ir priesagas bei sudėti juos. Be to, jis patikrins, ar nėra vardų, kuriuos sugalvoja.

Leandomainsearch.com

„GoSpaces“

Tai yra dar vienas nemokamas domenų vardų generatorius, pagrįstas raktiniu žodžiu. Tiesiog įveskite raktinį žodį ir leiskite jam sugalvoti unikalių jūsų verslo ir domeno vardo idėjų.

Gospaces.com

„NameStation“

Kaip ir „GoSpaces“, „NameStation“ pateiks keletą nemokamų ir unikalių idėjų, pagrįstų pateiktu raktiniu žodžiu. Tiesiog įdėkite norimą raktinį žodį, pavyzdžiui, savo nišinę temą, ir leiskite „NameStationgo“ veikti.

Namestation.com

Domaintyper

Kai turėsite unikalią vardo idėją iš „NameStation“, „GoSpaces“ arba „Lean “domenų paieškos, patikrinkite, ar„ Domaintyper “nėra prieinamų. Tai puikus būdas susiaurinti savo idėjas, kurias turite dviejuose ar trijuose darbuose.

Domaintyper.com

Domeno balandis

Tai puikus įrankis, ieškantis paieškos rezultatų. Tiesiog pasiimkite savo nišą ir sužinokite, ko žmonės ieško. Tokiu būdu galite įterpti raktinius žodžius tiesiai į savo domeno vardą.

Leandomainsearch.com

Domeno savininkas

Tai tvarkingas ir unikalus įrankis, padėsiantis „nulaužti“ savo vardą. Kai pirmą kartą apsilankote tinklalapyje, jis ragina jus išbandyti paslaugą ieškant kažko panašaus į „acme florist“. Netrukus sugalvosite 15 unikalių vardų ir pateiksite tokią informaciją, kokia yra galimi domenų vardai ir kurie yra rezervuoti. Domainr.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector