10 nejlepších registrátorů domén (květen 2020) pro hostování domén

Takže chcete zaregistrovat doménové jméno a nemáte ponětí, s kým jít.


Už jste viděli reklamy Godaddy.

Váš přítel vám řekl o Namecheap.

Ale co je nejlepší??

registrátory nejlepších domén

Podmínky, které byste měli vědět před nákupem registrátorů domén

Hosting domén nebo hosting doménových jmen: Místo, kde zaregistrujete své doménové jméno, je nejčastěji místo, kde je hostitelem vaší domény. Ale ne vždy. Hosting svého doménového jména můžete převést na poskytovatele webového hostitele a zároveň zachovat jeho totožnost. Můžete například zaregistrovat svou doménu v Namecheap a poté hostit název domény na SiteGround. A aby bylo jasno, váš web hosting se liší od hostingu vaší domény. Jako svou poštovní adresu si představte hosting domény – někdy je to stejné jako váš domov (váš registrátor) a někdy používáte P.O. box (společnost hostující domény). Metafora funguje, trochu.

Icann: což je zkratka pro internetovou společnost pro přiřazená jména a čísla. Icann je nezisková organizace odpovědná za koordinaci údržby a procedur několika databází týkajících se jmenných prostorů a číselných prostorů Internetu, zajišťujících stabilní a bezpečný provoz sítě.

Kdo je: poskytuje základní informace týkající se názvu domény včetně toho, kdo je vlastní, kontaktní informace atd. (známé také jako soukromí domény)

nejlepší nejhorší registrátoři

Co jsou registrátoři domén

Než se může stát jakákoli magie webu, musí být zaregistrováno doménové jméno. Varianty domén nejvyšší úrovně (TLD), které považujeme za klasické .com rozšíření webových stránek, jako je Google.com, prodávají společnosti zvané registrátoři. Existují tisíce možností registrace doménového jména vašeho webu. Podívejme se blíže na 10 z těch největších, s nimiž se můžete potýkat při koupi jména.

Nejlepší registrátoři domén od roku 2019

Nejoblíbenější registrátor není vždy nejlepší. GoDaddy je tak před deseti lety – nebo je to tak?

1) NameCheap

NameCheap je stále více viděn jako up-and-comer název domény registrátor. Největší silnou stránkou společnosti je to, že prodává doménová jména .com za 10,99 $ ročně, což z ní dělá lepší dlouhodobou možnost pro ty, kteří jsou velmi cenově dostupní.

Nejlepší část Namecheap? ZDARMA Whois soukromí

Chcete, aby Joe Shmoe věděl, kdo vlastní vaši doménu a kde bydlíte? Nemyslel si to. Získejte toto soukromí zdarma.

Mají také čisté a přitažlivé uživatelské rozhraní, které do něj vložilo spoustu myšlenek. Kromě těchto služeb také poskytují WhoisGuard, což je „služba, která nabízí ochranu soukromí vaší domény a chrání vaše citlivá data v bezpečí“ zdarma. Nevýhodou je, že dostupnost zákaznické podpory je o něco omezenější. Firma upřednostňuje živé chatové a e-mailové vstupenky přes přímou telefonickou podporu. To se však stalo agresivnějším v marketingu pro první kupce, nabízející nabídky již od 0,48 dolaru.

NameCheap také vstoupil na trh s jedinečnými špičkovými rozšířeními, jako jsou .mobile a .studio, které často oslovují lidi, kteří považují současný trh za předražený a přeprodaný. Vzhledem k relativní efektivnosti nákladů se NameCheap stal populárním u lidí, kteří hledají převod doménových jmen od jiných registrátorů.

2) Google

Je těžké si představit produkt nebo službu, ve které velký vyhledávací gigant nemá prst, takže není divu, že Google nyní přechází na trh doménových jmen. Společnost nevychází z cesty propagovat se jako nejlepší poskytovatel doménových jmen, ale nabízí domény .com již od 12 USD ročně. Google také nabízí cenovou strukturu, která vysoce motivuje k nákupu po delší dobu, a slibuje až 10 let za 120 USD. Google je obzvláště oblíbený u lidí, kteří chtějí do svých nákupů zahrnout ochranu soukromí WHOIS (soukromí domény) bez dalších nákladů.

Je snadno ovladatelný, elegantní a prioritní v jednoduchosti a rychlosti. Domény Google se shodují s ostatními službami Google, jako jsou Dokumenty Google a YouTube, a nabízejí bezplatné soukromé registrace ze stovek různých rozšíření domén. Jakmile se zaregistrujete pro doménové jméno, usnadní vám získání sady G pro e-maily.

3) Vznášet se

Ve vlastnictví jednoho z nejstarších jmen v oboru, Tucows, je Hover pokusem své mateřské společnosti rebrand sebe a obnovit význam na trhu. Můžete získat doménové jméno .com za zdánlivě průmyslově standardní sazbu 12,99 $ ročně a bude zahrnuta ochrana soukromí WHOIS. Hover je nejlepším registrátorem doménových jmen pro ty, kteří nenávidí rozšiřování dalších produktů, jako jsou hostingové služby. Řeknou vám vše, co potřebujete vědět, aniž byste se museli obávat zásahů reklamou po inzerci. Z tohoto důvodu nebyla registrace doménového jména nikdy snazší.

Nevýhodou je, že telefonická podpora je k dispozici pouze pro část každého dne, a livechat je také špinavý, pokud jde o dostupnost. Rovněž nenabízejí webhosting.

4) Dynadot

Pokud hledáte hromadu bonusů zdarma, Dynadot určitě dá každému registrátorovi doménového jména za své peníze běh. Jména prvního roku .com se prodávají za 8,40 $ a obnovení jsou pouze 11,20 $. Balíček společnosti Web Builder obsahuje bezplatný responzivní jednostránkový design. Tato stránka také nabízí e-mailový hosting, který je skvělý, pokud chcete mít profesionálně vypadající e-maily připojené k názvu vaší domény. Velkým prodejním místem pro kohokoli, kdo hledá vzorek na trhu, je jeho možnost Grace Deletion, která vám umožňuje vrátit doménové jméno do 5 dnů od registrace.

5) NameSilo

NameSilo je registrátor domény, kterému můžete věřit, a je transparentní s určováním cen. Pokud se zaregistrujete u společnosti NameSilo, nebudete překvapeni žádnými taktikami cenotvorby, jako jsou skryté poplatky nebo poplatky za převod. Nebudou se také snažit přimět vás, abyste zaplatili za služby, které nepotřebujete. NameSilo nabízí první doménový název devíti dolaru.

NameSilo má celou řadu různých funkcí, které můžete používat zdarma. Mezi tyto funkce patří předávání názvů domén, zámek registru, správa DNS, správa portfolia a předávání e-mailů. Ostatní registrátoři doménových jmen vám za takové služby obvykle účtují poplatky, ale tyto služby jsou u společnosti NameSilo zdarma. Navigace NameSilo může být složitá, na jedné stránce je tolik textu, že se může velmi zaneprázdnit. Nemluvě o tom, že web je trochu starý.

Dobře registrátoři domén:

Tito registrátoři domén nejsou nijak zvlášť dobrí – ani nejsou úplně špatní. Někteří je milují, někteří je nenávidí, ponoříme se do proč.

6) GoDaddy

Největší jméno bloku je GoDaddy. GoDaddy jednou silně sledoval mezi tvrdými doménami kvůli své ochotě nabízet pravidelné nabídky na registraci nových jmen, ale významně omezil opětovné použití kupónových kódů. Doprovodné zvýšení cen zvýšilo roční poplatek za standardní registraci .com ze 7,99 $ na 14,99 $, i když noví kupující mohou obvykle získat slevy v prvním roce v rozmezí 99 centů. Godaddy také nabízí přístup k celé řadě různých TLD, včetně mnoha zámořských možností.

A získejte to – jednoho dne mě obvinili 17,99 $ pro obnovu – věděli, že jsem zavřený, protože jsem byl blízko data obnovy.

Takže víš co, já jim nevěřím – snaží se mě využít.

GoDaddy spravuje doménová jména jménem více než 17 milionů jednotlivců a entit. Firma je jasným nejlepším registrátorem domén pro ty, kteří vyžadují zákaznickou podporu, a to díky dostupnosti telefonu 24/7.

Proč byste měli jít s GoDaddy – pokud již existují všechny vaše domény, co je o pár babek ročně, abyste je udrželi pohromadě.

ALSO – mají celkem solidní zákaznickou podporu 24/7.

Další bonus – pokud si koupíte mnoho domén, mají klub kupujících domén pro velké slevy – něco jako Amazon Prime.

7) Gandi

Gandi se poněkud liší od ostatních registrátorů domén, pokud jde o jeho nabídky. Místo poskytnutí přístupu ke všem TLD na slunci se Gandi soustřeďuje na konkrétní nabídky, které jsou nejoblíbenější. Firma používá cenovou strukturu, která odměňuje objem, takže majitelé, kteří s nimi nakupují více než 12 000 $ za rok, dostávají slevy tak prudké jako 8,80 USD ročně. Jejich počáteční cena je 15 USD ročně za .com, takže společnost nepředstavuje zabijáckou volbu pro lidi, kteří hledají pouze malé množství podniků nebo jen registrují hrst doménových jmen. Je to skvělá volba pro velkoobjemové prodejce a kupující domény.

Součástí registrace vaší domény jsou dvě bezplatné hostované webové stránky pro váš web, „Gandi Blog“ (webová šablona pro blogování Gandi), roční certifikace SSL, e-mail a mnoho dalšího. Gandi má centrálu ve Francii, takže její zákaznická podpora vám nebude moc sloužit, pokud nebudete plynule mluvit francouzsky. Neexistuje podpora živého chatu ani telefonní číslo, na které můžete volat, takže je to pouze prostřednictvím e-mailu, kde je můžete získat.

8) Hostgator

Přibližně od roku 2002 je HostGator obchodem, který se považuje za poskytovatele webhostingových služeb více než prodejce domén. Společnost není nijak zvlášť těžká v prosazování doménových jmen jako firmy, ale cena za .com je poměrně konkurenční. Jednou z velkých funkcí, která pomáhá udržet tohoto poskytovatele v konkurenceschopnosti, je to, že nabízí wordpress hosting. Nevýhodou je, že majitelé domén by měli být připraveni k prodeji. To však může být výhodné pro relativní nováčky, kteří chtějí, aby jim hostitelská společnost pomohla zřídit celý web.

9) Bluehost

Bluehost je dalším účastníkem ve hře nabízející bezplatné doménové jméno vedle placeného webhostingového plánu. Bluehost také zvyšuje ante tím, že nabízí bezplatný SSL certifikát komukoli, kdo má hostingový účet WordPress. Poskytují také možnosti PHP pro lidi, kteří chtějí hostit dynamický webový obsah. Náklady na první registraci Bluehost ve výši 11,99 $ lze snadno porazit, stejně jako poplatek za obnovení 15,99 $ za rok.

Downright Bad – Nejhorší registrátoři:

Ne – to se nám nelíbí.

Jsou staré školy, drahé a pro své zákazníky nejsou dobré. Nakupujte je na vlastní náklady – varovali jsme vás!

10) name.com

Name.com pravděpodobně není první společností, do které se většina doménou poběží, ale je to nabídka bezplatného doménového jména spolu s každým hostingovým plánem WordPress, který je pro určité publikum atraktivní. Seznam TLD společnosti je naprosto ohromující, když se v ní můžete pohybovat, a to je jednoznačné plus pro kupujícího, který musí mít pouze doménové jméno .COFFEE nebo .EQUIPMENT. Domény .com prvního roku se prodávají za 8,99 $ a poplatky za obnovení se prodávají za rozumných 12,99 $.

Firma není z hlediska zákaznických služeb nejlepším poskytovatelem domény. Name.com nabízí telefonickou podporu od pondělí do pátku a živý chat je k dispozici každý den po část dne.

11) 1 a 1

1and1 se snaží upoutat vaši pozornost agresivní nabídkou prvního roku registrace na 99 centů. Cena obnovy bohužel rychle stoupne na 15 $. Je to dobrá volba pro lidi, kteří chtějí v příštím roce koupit doménové jméno a provést převod domény jinému registrátorovi domény. Pokud se chcete vypořádat s jedním registrátorem domény, 1and1 už nemá daleko kromě standardní litany doprovodných webhostingů.

Je také důležité, abyste si byli jisti, že jste si přečetli drobný výtisk své smlouvy, abyste lépe porozuměli zrušovacímu oknu. Pokud budete mít někdy pocit, že je třeba zrušit, nebude to snadné a oni buď odmítnou, nebo nevrátí peníze. 1&1 Internet nenabízí prémiový server DNS ani žádné jiné prostředky k zabezpečení domén. To, co nabízejí, je základní a ve skutečnosti neexistuje nic jedinečného nebo atraktivního, co by vás přimělo vybrat je před jinými registrátory domén.

12) Síťová řešení

Ugghh – Network Solutions is nejhorší.

 jediný důvod, proč stále existují je to proto, že byli kdysi místem registrace. A od té doby jezdí na svých umírajících zákaznících.

Ony účtujte severně od 30 $ + k obnovení – více než dvojnásobek co ostatní registrátori účtují. Ďáblové!

Tento registrovaný název domény, který získal na webu Web.com, nabízí mnoho různých plánů, které všechny zahrnují základní funkce zákaznické podpory. I když mají web, který vypadá skvěle a je něco, co můžete procházet každý den, tato společnost bývala velmi úspěšná jako IT konzultant, od té doby však od kontroverzí od 90. let minulého století docela zasáhla..

Podpora je také velmi skromná, bez živého chatování nebo prodeje lístků; pouze telefonní číslo, na které můžete volat. Můžete platit za prémiovou podporu. To je správně. Musíte jim zaplatit, aby vám pomohli s přenosy, migracemi, nastavením SSL a dalšími důležitými věcmi.

Navíc nenabízejí žádnou záruku vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni s tím, za co jste zaplatili, možná vám také řeknou, abyste kopali kameny. Bez možnosti vrácení peněz neexistuje žádný způsob, jak vám to v žádném případě prospět.

13) Web.com

Web.com tvrdí, že nabízí spolehlivý a cenově dostupný webhosting. Většinou se zajímají o korporátní subjekty a podniky nad osobní a soukromé osoby. Nabízejí služby, které pomáhají podnikům vytvářet potenciální zákazníky a marketingová řešení. Můžete dokonce získat pomoc s optimalizací vyhledávačů. To je však místo, kde pozitiva začínají a končí u Web.com.

Jejich obnovovací ceny jsou také pobuřující. Za obnovu budete muset zaplatit 35 dolarů ročně. S ohledem na to je lepší hledat slušné dlouhodobé plány jinde.

Web.com má na svých stránkách několik velmi otravných článků nápovědy. Stránky nápovědy jsou často příliš vágní na to, aby byly užitečné pro lidi se specifickými problémy nebo obavami. Pokud například hledáte pomoc s migrací vašeho webu, není o migraci nic nalezeno.

14) eNom

eNom nevyniká při registraci domén a jeho jméno získá spíše prodejem dalších použitých doménových jmen. Z tohoto důvodu může být při práci s nimi problematické. Jedna ruka neví, co druhá dělá.

Pokud váš prodejce umožní vypršení platnosti názvu vaší domény, může vám eNom donutit zaplatit spoustu peněz za nový dlouhodobý obchod.

Backorder domén

Takže vaše oblíbené doménové jméno bylo vzato někým jiným – co trhá!

Takže všechno je ztraceno? Ne nutně. Pokud jméno, které chcete, dřepí jako hobo někdo, kdo jméno nepoužívá, ale stále platí registrační poplatek, je vaším řešením: backordering.

Změna pořadí domény není spolehlivá, ale existuje velmi slušná šance, že si tuto doménu vyberete – včas. Pokud backorder nefunguje? Vytvořit nové jméno …

Generátory doménových jmen

Existuje spousta debat o tom, zda byste měli jít s krátkým názvem domény, jako je „delfín“, s novým TLD (.co, .us, .guru), nebo se nechat tvořit, jako je „trydolphin“, v kombinaci s tradicí .com.

Je to pro debatu, pro a proti oběma, ale začít, proč nevygenerovat desítky doménových nápadů během několika sekund? Sestavili jsme seznam 22 generátorů doménových jmen, které dělají trik, aby vám poskytly více nápadů, než zvládnete. Vem si to na rotaci!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map