22 nejlepších generátorů doménových jmen pro rok 2020

“Jak ale pojmenuji svůj web?”


“Všechny dobré domény jsou převzaty!”

“Mám nápady!”

Hogwash.

Pokud jste zcela nový ve vytváření webových stránek a hledání jména vraha, máme vaše.

V průběhu let jsem udělal spoustu doménových sleuthingů a pravděpodobně jsem si koupil příliš mnoho domén.

V současné době v mých účtech Namecheap a GoDaddy hnízdí více než 30 „geniálních domén“.

Ale to je v pořádku, protože to je o vás.

Vytváříte nový web.

gratuluji.

Jsem si jist, že vaše kroky v současné době vypadají takto:

Krok 1: Název

Krok 2: Doména

Krok 3: ???

Krok 4: Zisk!

Já kluk, jsem na tebe opravdu hrdý, to je velký krok.

Než odhalím svůj super tajný seznam nejlepších generátorů doménových jmen, které jsou člověku známé, rychle zrekapitulujte, co chcete od generátoru doménových jmen:

 1. Mělo by to být super rychlé – nemáte celý den
 2. Mělo by to být přesné – nechcete náhodná slova
 3. Mělo by to být v reálném čase – a ukázat vám domény, které jsou skutečně dostupné
 4. Mělo by to být kreativní – a ukázat vám věci, na které jste nepřemýšleli
 5. Mělo by to usnadnit nákup – jedno kliknutí a hotovo

Nyní ne všichni tito generátoři budou zasáhnout všechny z nich dokonalými známkami, ale vyzkoušejte všechny ty, které doporučuji, a najděte, co pro vás funguje.

Bonus!: ve skutečnosti, jak uvidíte níže, generátor doménových jmen je také generátor obchodních jmen. Protože mnoho nových webových startupů myslí současně na doménu i podnikání, jdou ruku v ruce. Jak vidíte níže s možností Shopify, konkrétně to volají, ale můžete použít kteroukoli z nich také ke generování tohoto sexy obchodního názvu.

1. Lean Domain Search

Lean Domain Search

Pomocí Lean Domain Search můžete začít pouhým jedním klíčovým slovem a poté hledat možnosti názvu vaší domény. Ve výsledcích vyhledávání se zobrazí stovky, ne-li tisíce, možných doménových jmen pro váš blog nebo web. Všechny tyto výsledky jsou k dispozici domény „.com“. Pomocí Lean Domain Search můžete také filtrovat názvy domén abecedně, podle délky nebo podle oblíbenosti; ukládejte své oblíbené názvy domén, sledujte historii vyhledávání, sdílejte výsledky vyhledávání a okamžitě prohledávejte své vlastní nápady, abyste zjistili, zda jsou k dispozici jména „.com“.

Lean Domain Search je nástroj pro generování domén, který se používá, pokud máte představu o klíčových slovech, která byste chtěli použít pro název vaší domény, ale potřebujete nový nápad pro celou doménu pro svůj blog nebo web.

2. Generátor obchodního názvu Shopify

Generátor obchodního názvu Shopify

Ačkoli název tohoto generátoru domény může naznačovat, že tento nástroj slouží pouze pro generování nápadů na jména pro firmy, Shopify Business Name Generator může také poskytovat skvělé a dostupné názvy nápadů pro webové domény. Začněte výběrem jakéhokoli klíčového slova, které chcete zahrnout do své domény, a generátor obchodních názvů Shopify přijde se stovkami možných a dostupných návrhů. Přestože vám Shopify Generátor obchodních jmen povzbuzuje, abyste si s nimi vytvořili Shopify obchod s použitím názvu domény, který navrhli, můžete jít kamkoli jinam, kde chcete zakoupit práva na webovou adresu. Je důležité si uvědomit, že Shopify Business Name Generator bude navrhovat doménová jména pouze pomocí přípony „.com“, takže pokud potřebujete použít jiné přípony, jako je „.net“ nebo „.org“, pak to nemusí být generátor doménových jmen nástroj pro vás.

3. Busta jméno 

Busta jméno

Název poprsí je nástroj pro generování domén, který je dodáván s mnoha různými nástroji pro filtrování a který vám pomůže najít kvalitní název domény, který splňuje všechny vaše specifické potřeby. Začněte tím, že filtrujete klíčová slova, a poté pomocí klíčového slova vyberte možnosti jako „začátek“ nebo „konec“. Poté můžete filtrovat podle toho, jak autentický, kreativní nebo přirozený chcete, aby vypadal název vaší domény. Můžete také zvolit vlastní limit počtu znaků nebo zobrazit domény, které jsou odebrány a nedostupné, a také filtrovat pomocí přípon, jako jsou „.com“, „.org“, „.net“, atd. Ve spodní části stránky se také zobrazí návrhy na podobná klíčová slova. Pokud z nějakého důvodu nemáte na mysli klíčové slovo, klikněte na tlačítko „Vytvořit náhodnou doménu“, abyste vyvolali nápady, podpořili kreativitu a inspiraci a zachytili dostupné jméno domény. Pokud náhodou najdete název domény, o kterém si myslíte, že je ten pravý, můžete jej uložit na později nebo jej zakoupit prostřednictvím odkazů na registrátory domén, jako je GoDaddy.com. Nakonec můžete pomocí Bust A Name spustit vyhledávání domény na webu a zjistit, zda je nebo není název domény, který se vám líbí a který máte společného, ​​k dispozici nebo převzat..

4. Jméno Mesh 

Jméno Mesh

Name Mesh je už nějakou dobu jednou z mých aplikací generátorů doménových jmen.

Používání je velmi přímé a velmi intuitivní.

Co se mi líbí na Name Mesh (pros):

 • Je to rychlé
 • Je to kreativní
 • Ukazuje tunu různých kategorií pro domény (běžné, nové, krátké atd.)
 • Chvíli to fungovalo!

Kde se Name Mesh může zlepšit (proti):

 • To vám nedovolí specifikovat seskupení klíčových slov jako Bust A Name
 • Nelze hromadně zadávat tunu nápadů najednou

Pokud máte na mysli několik klíčových slov, pak je pro vás nástroj Generování názvů domén Name Mesh. Umožní vám vybrat až 2 nebo 3 klíčová slova, která chcete zadat do vyhledávacího pole, a poté vygenerovat váš osobní seznam navrhovaných a dostupných doménových jmen. Jméno Mesh navrhne nápady založené na pěti kategoriích: jak běžný je, jak nový je, jak je krátký, jak je podobný a jak je pravděpodobné, že posílí hodnocení SEO. Jakmile klíčová slova připojíte do vyhledávacího pole, můžete filtrovat výsledky na základě rozšíření domény, maximální délky a domén, které ještě nejsou zaregistrovány. Name Mesh také navrhne další klíčová slova, která chcete hledat na základě těch, která jste již hledali.

5. NameStall

NameStall

NameStall je generátor názvů domén, který nabízí širokou škálu nástrojů a funkcí, které vám pomohou při hledání dokonalého a dostupného názvu domény. Mezi tyto funkce patří podobný nástroj pro navrhování názvů domén, okamžitý vyhledávací nástroj pro názvy domén, seznam názvů domén se značkami a vyhledávací nástroj pro klíčová slova s ​​vysokou platbou. Můžete začít hledat pomocí jejich generátoru doménových jmen, který vám pomůže hledat podle klíčových slov a jakéhokoli jiného filtru, který chcete použít, jako jsou oblíbená klíčová slova, základní anglická slova, průmyslové kategorie nebo části řeči. Můžete si také vybrat, kam chcete klíčové slovo umístit do názvu domény, například na začátku nebo na konci, nebo pokud chcete název domény s dělením slov. Můžete také filtrovat podle rozšíření. Pokud ano, obdržíte seznam možností, které jsou dostupné a přijaté, zaregistrované nebo dosud nezaregistrované. Jednoduše klikněte na odkaz „zaregistrovat“ vedle názvu domény, který se vám líbí, abyste jej mohli oficiálně vzít.

6. Nameboy 

Nameboy

Nameboy je generátor doménových jmen, který vám pomůže najít všechna dostupná doménová jména pouze na základě zvolených klíčových slov. Můžete zadat až dvě klíčová slova pro vyhledávání a Nameboy okamžitě poskytne seznam navrhovaných doménových jmen pomocí těchto klíčových slov. Jejich návrhy grafů usnadňují určení, která rozšíření jsou dostupná a která již jsou přijata. Můžete také vidět, které názvy domén jsou k dispozici pro další prodej, a také povolit pomlčky návrhy nebo klíčová slova, která se rýmují. Nameboy je nástroj, který funguje dobře pro ty, kteří již mají představu o tom, jaká klíčová slova chtějí použít, ale hledají návrhy na různé verze nebo varianty těchto klíčových slov..

7. Domain Puzzler 

Domain Puzzler

Domain Puzzler je jednoduchý a snadno použitelný generátor doménových jmen, který přichází s mnoha možnostmi a funkcemi pro vývoj dokonalého dostupného doménového jména pro váš blog nebo web. Začněte s „snadnou“ verzí a vložte ideální klíčová slova, vyberte rozšíření názvu domény a hledejte nápady na názvy domén na základě zvolených kritérií. Domain Puzzler je skvělý nástroj, protože vám umožňuje zahrnout četná klíčová slova, nikoli pouze omezit vás na jedno nebo dvě jako většina ostatních generátorů doménových jmen na tomto seznamu. Zkombinuje také vaše klíčová slova do mnoha různých variant. Můžete přidat výsledky do svého seznamu oblíbených doménových jmen nebo zkusit pokročilejší a specifičtější vyhledávání a také použít nástroj k porovnání žebříčku SEO mnoha různých doménových jmen.

8. Domény Bot

Domény Bot

Domains Bot funguje jako nástroj pro navrhování názvů domén i pro vyhledávání názvů domén. Můžete začít hledáním klíčového slova, které chcete pro své doménové jméno, a Domains Bot vám ukáže všechny dostupné návrhy názvů domén na základě daného klíčového slova, kombinovaných klíčových slov nebo podobných klíčových slov. V opačném případě stačí hledat požadované doménové jméno, pokud jej již máte na mysli. Pokud je k dispozici požadované doménové jméno, můžete jej zakoupit a zaregistrovat pomocí odkazů na různé registrátory doménových jmen. Domény Bot také zobrazí návrhy založené na podobných názvech domén. Domains Bot také umožňuje filtrovat názvy domén podle přípon a jazyka a přidávat vlastní synonyma, předpony nebo přípony.

9. Název stanice 

Název stanice

Začněte hledáním dokonalého a dostupného názvu domény pro vaši online značku zaregistrováním bezplatného účtu u stanice Name Station, což můžete provést prostřednictvím svého e-mailu nebo účtu Facebook. Se službou Name Station získáte přístup k generátorům doménových jmen, návrhům klíčových slov, okamžitým kontrolérům dostupnosti a soutěži o názvy veřejných domén. Výsledky názvů domén můžete filtrovat na základě kritérií, jako je přípona, délka názvu, atd. Pokud však nemáte nápady na klíčová slova, zkuste některé značky klíčových slov vyhledat podle vaší značky nebo oboru. Name Station se také může pochlubit vystupováním na webech, jako jsou Mashable, SEOMoz, TechCrunch a mnoho dalších..

10. Panabee

Panabee

Panabee je nástroj pro vyhledávání názvů domén, generátor názvů domén a generátor obchodních jmen, všechny zabalené do jednoho. S Panabee můžete začít tím, že začnete pouhými dvěma klíčovými slovy a vyhledáváte návrhy doménových jmen na základě těchto dvou klíčových slov. Pokud je název domény, který chcete použít pro svůj blog nebo web, již zadán, můžete navštívit registrátory názvů domén, jako je GoDaddy.com, kde si můžete prohlédnout další dostupná rozšíření požadovaného názvu domény. Pokud se vám však návrhy, které vám Panabee líbí, nelíbí, nabídne vám Panabee výrazy související s vašimi klíčovými slovy, která můžete vyhledat. Panabee vám kromě toho, že vám ukazuje dostupné a neregistrované názvy domén, také ukáže, zda se vaše ideální doménové jméno používá na sociálních médiích jako uživatelské jméno..

11. Domainhole

Domainhole

Domainhole je nástroj pro generování doménových jmen, který je dodáván se sedmi brainstormingovými nástroji, které vám mohou pomoci najít perfektní dostupné doménové jméno pro váš blog, web nebo značku bez ohledu na to, zda máte na mysli klávesnici nebo ne. Domainhole vám pomůže hledat nedávno vypršela doménová jména, nebo vám pomůže vytvořit náhodná doménová jména, která jsou chytlavá, kreativní a snadno vyslovitelná. Domainhole vám také umožní zkontrolovat všechna a všechna rozšíření domény, která vám pomohou najít přesně to, co potřebujete pro svůj blog nebo webovou adresu webu. Domainnhole byl také uveden na webech jako Killer Startups, PR Web a SlapStart, což mu dává určitou důvěryhodnost a stojí za to jej vyzkoušet. A konečně, Domainhole je k dispozici ke stažení jako mobilní aplikace, takže výběr správného názvu domény a webové adresy pro váš blog nebo web je snazší a pohodlnější, pokud jste zaneprázdněni a jste neustále na cestách..

12. Domainr 

Domainr

Domainr je nástroj pro generování názvů domén, který vám umožní prozkoumat všechny možné nápady na názvy domén mimo nejběžnější rozšíření: „.com“, „.net“ a „.org“. Jinými slovy, Domainr provede nalezení dostupné verze vašeho perfektního názvu domény a webové adresy tím, že vám pomůže najít méně běžná, ale stále legitimní rozšíření. Tato jedinečná funkce generátoru doménových jmen také dělá Domainr skvělým pro objevování nových a zajímavých nápadů a možností doménových jmen. Domainr funguje anonymním protokolováním vyhledávání a sledováním tisíců doménových jmen nejvyšší úrovně a obecných TLD dostupných pro registraci u více než 200 akreditovaných registrátorů doménových jmen a webových adres. Domainr také přichází se dvěma různými externími API pro implementaci na straně klienta a další webové služby související s názvem domény.

13. Nemožnost!

Nemožnost!

Ve srovnání s ostatními generátory doménových jmen v tomto seznamu, Impossibility! používá trochu odlišný a jedinečný přístup k tomu, aby přišel s perfektní webovou adresou pro váš blog nebo web. Začne tím, že přijde s klíčovým slovem, které vložíte, a poté vám umožní přidat na začátek nebo na konec klíčového slova substantiva, slovesa nebo přídavná jména. Tyto volby jsou pečlivě vybrány, takže pro vás je snazší najít doménové jméno, které je neregistrované a dostupné, a vytvořit doménové jméno, které je jedinečné a zajímavé. Také vám dává možnost zvolit si mezi čtyřmi, pěti, a dokonce i šestimístnými slovy a možnost jednoduše smíchat cokoli s vybraným klíčovým slovem. To nejen usnadňuje hledání doménového jména, než je obvykle, ale také zábavné! Nemožnost! také používá více serverů k tomu, aby často frustrující a časově náročný proces hledání správného názvu domény byl co nejrychlejší.

14. Typer domény

Typer doményDomain Typer

Domain Typer je nástroj pro generování názvů domén, který je rychlý, snadno použitelný a intuitivní. Jediné, co musíte udělat, je jednoduše zadat klíčová slova, která chcete pro své doménové jméno, a Typer domény vám ukáže, zda je tento název domény k dispozici pro nákup a registraci. Bude také současně generovat náhodné nápady pro název domény, pokud ještě nemáte představu o tom, co byste chtěli pro své doménové jméno. A v případech, kdy vaše první volba názvu domény není k dispozici, vám služba Domain Typer umožní zobrazit seznam hacků a alternativ doménových jmen, které navrhuje.

15. Domize

Domize

Domize nabízí kompletní bezpečnost, zabezpečení a rychlost jako nástroj pro generování doménových jmen. V zásadě Domize vám umožňuje hledat dobré a dostupné názvy domén v šifrovaném prostředí a zároveň kontrolovat, zda již bylo doménové jméno zaregistrováno, vyprší nebo je k dispozici ke koupi. Může poskytnout okamžité výsledky, i když píšete klíčová slova do vyhledávací funkce.

16. Wordoid

Wordoid

Wordoid vám opravdu umožní zpracovat vaši kreativní stránku, protože se jedná o nástroj pro generování doménových jmen, který vytváří vytvořená slova pro vaše doménové jméno nebo webovou adresu. Tato složená slova jsou jedinečná a budou vypadat a zní skvěle, přičemž každé slovo nebude delší než 10 písmen. Wordoid vám také umožní vybrat až pět různých jazyků a dokonce je smíchat a přizpůsobit těmto jazykům a vytvořit tak jedinečnou, zajímavou a upoutávající pozornost slov. Wordoid vám umožňuje změnit úroveň kvality z nízké na vysokou, což znamená, že čím nižší je kvalita, tím nesmyslnější a zjevně tvoří slovo, zatímco čím vyšší kvalita, tím přirozenější a reálnější znějící slovo je. Všechny tyto vlastnosti dělají Wordoid skvělé pro odstranění velké části stresu a frustrace z procesu hledání doménového jména, protože vytváření nových slov a prolnutí slov z mnoha různých jazyků dohromady snižuje pravděpodobnost nalezení již přijatého doménového jména.

17. NameTumbler 

NameTumbler

NameTumbler je nástroj pro generování názvů domén, který vám poskytuje doménová jména kombinováním jakéhokoli klíčového slova, které chcete, a výběrem s klíčovým slovem, které NameTumblerchooses z vlastní databáze. Jakmile tato slova zkombinujete, můžete zvolit umístění klíčového slova nebo způsob, jakým se mají klíčová slova uspořádat v rámci vaší webové adresy, například na začátku nebo na konci názvu vaší domény. můžete také použít spojovníky k oddělení navrhovaných výrazů a klíčových slov, vybrat požadované rozšíření a zobrazit konečné výsledky, abyste viděli, jak vypadají a zní a jestli se vám líbí nebo ne.

18. Dot-O-Mator 

Dot-O-Mator

Dot-O-Mator je pro vás ten správný nástroj pro generování doménových jmen, pokud ani nevíte, kde začít s vytvářením doménového jména a nemáte absolutně žádné nápady, jak začít s názvy. Dot-O-Mator umožňuje vytvářet návrhy názvů domén výběrem libovolného seznamu slov ze dvou kategorií, jako jsou barvy a tvary, pro začátek a konec názvu vaší domény. Pokud z návrhů vidíte název domény, který se vám líbí, můžete je zkombinovat a zobrazit výsledek. Výsledky lze poté přesunout do funkce „stírací losy“, aby se zjistilo, zda je k dispozici nebo není k dispozici pro nákup a registraci. Dot-O-Mator je také k dispozici ke stažení na IOS, takže výběr správného názvu domény a webové adresy pro váš blog nebo web je snazší a pohodlnější, pokud jste zaneprázdněni a jste neustále na cestách..

19. SuggestName

SuggestName

SuggestName je generátor názvu domény, který vám pomůže vytvořit název domény tím, že vám umožní vybrat a zadat předponu a příponu a poté je zkombinovat a zjistit, zda je výsledný název domény k dispozici, či nikoli. Máte také mnoho možností, jak si přizpůsobit a okořenit své doménové jméno výběrem ze seznamu barev, populárních slov Web 2.0, technických výrazů a dalších. Výsledné názvy domén můžete přesunout do funkce „Scratchboard“ a poté svůj výběr zrušit nebo zkontrolovat jeho dostupnost.

21. Bulktopie 

Bulktopie

Bulktopia je nástroj pro generování názvů domén, který poskytuje návrhy názvů domén na základě vašeho výběru upřednostňovaných klíčových slov a také zkoumá potenciální názvy domén, které jsou k dispozici pro registraci. Tento výzkum je založen na důležitém kritériu, jako je věk, hodnocení stránky, zpětné odkazy, vypršení platnosti a dostupnost účtu sociálních médií. Jakmile vyberete navrhované doménové jméno, můžete kliknout na „koupit“ a koupit si doménové jméno prostřednictvím široké škály registrátorů doménových jmen. 

A nakonec,

22. Chci své jméno 

Chci své jméno

I Want My Name je generátor nástrojů pro vyhledávání názvů domén, který funguje nejlépe, pokud již máte název domény pro svůj blog, web a značku. Zadejte požadované doménové jméno a webovou adresu a já chci své jméno, abych vás informoval, jestli je to pro drapáky, nebo pokud již bylo přijato. Pokud již byl pořízen, zobrazí se vám chci své jméno alternativní názvy domén a ceny jejich registrace u různých registrátorů doménových jmen a webových adres. Můžete také filtrovat výsledky hledání skrýváním doménových jmen, která již byla přijata.

23. BatName

batname-screen-1

Dobře, BatName byl definitivně vytvořen inženýry.

Je to rychlé, efektivní a nesnaží se vydělávat!

BatName je ve skutečnosti docela unikátní ve srovnání s ostatními generátory.

Jak to funguje:

 • Zadejte několik nápadů na klíčová slova
 • Vyhledávání
 • Boom – rychle hotovo

Dobře, ale díky čemuž to opravdu vyniká, jsou tyto hashtagy:

batname-screen-2

Takže poté, co zadáte hashtagy, nástroj je uvidí jako seskupení a najde všechny synonyma daného slova.

super Boží.

Tím se 10krát prohledá vaše doména, protože nemusíte myslet na synonyma samostatně.

Nevýhodou je, že právě teď to ukazuje pouze .com – ale to je v pořádku. Stále to milujeme.

Bonus: Chcete změnit pořadí domény? Máme k tomu průvodce.

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map