22 najlepších generátorov doménových mien do roku 2020

22 najlepších generátorov doménových mien do roku 2020

22 najlepších generátorov doménových mien do roku 2020

“Ale čo pomenujem môj web?”


“Všetky dobré domény sú prevzaté!”

“Mám nápady!”

táraniny.

Ak ste úplne nový vo vytváraní webových stránok a hľadáte meno vraha, máme to tvoje.

V priebehu rokov som urobil veľa doménových mien a pravdepodobne som si kúpil príliš veľa domén.

V súčasnosti mám na svojich účtoch Namecheap a GoDaddy skazených 30+ „geniálnych domén“.

Ale to je v poriadku, pretože to je o vás.

Vytvárate nový web.

Gratulujem.

Som si istý, že vaše kroky v súčasnosti vyzerajú takto:

Krok 1: Názov

Krok 2: Doména

Krok 3: ???

Krok 4: Zisk!

Dieťa, som na vás skutočne hrdý, je to veľký krok.

Predtým, ako odhalím svoj super tajný zoznam najlepších generátorov doménových mien známych človeku, rýchlo zrekapitulujte, čo chcete od generátora doménových mien:

 1. Malo by to byť super rýchle – nemáte celý deň
 2. Malo by to byť presné – nechcete náhodne vyslovovať slová
 3. Malo by byť v reálnom čase – a ukázať vám domény, ktoré sú skutočne k dispozícii
 4. Malo by to byť kreatívne – a ukázať vám veci, na ktoré ste nepremýšľali
 5. Malo by to uľahčiť nákup – jedným kliknutím a hotovo

Teraz nie všetci títo generátori to všetko zasiahnu dokonalými značkami, ale otestujú všetky tie, ktoré odporúčam, a nájdu, čo pre vás funguje.

prémia!: v skutočnosti, ako uvidíte nižšie, generátor názvu domény je tiež generátor obchodného mena. Pretože veľa nových webových startupov myslí súčasne na doménu aj na podnikanie, idú ruka v ruke. Ako vidíte nižšie s možnosťou Shopify, špecificky to volajú, ale môžete použiť ktorúkoľvek z nich aj na vygenerovanie tohto sexy obchodného mena..

1. Lean Domain Search

Lean Domain Search

Pomocou Lean Domain Search môžete začať iba s jedným kľúčovým slovom a potom vyhľadať možnosti názvu domény. Vo výsledkoch vyhľadávania sa zobrazia stovky, ak nie tisíce možných doménových mien pre váš blog alebo web. Všetky tieto výsledky sú k dispozícii domény „.com“. Pomocou Lean Domain Search môžete tiež filtrovať názvy domén abecedne, podľa dĺžky alebo podľa popularity; uložte si svoje obľúbené doménové mená, sledujte svoju históriu vyhľadávania, zdieľajte svoje výsledky vyhľadávania a okamžite vyhľadajte svoje vlastné nápady, aby ste zistili, či sú k dispozícii názvy „.com“.

Lean Domain Search je nástroj na generovanie domén, ktorý sa používa, ak máte predstavu o kľúčových slovách, ktoré by ste chceli použiť pre názov svojej domény, ale potrebujete nový nápad pre celú doménu pre svoj blog alebo web.

2. Generátor obchodného mena

Generátor obchodného mena

Názov tohto generátora domény môže naznačovať, že tento nástroj je určený iba na generovanie nápadov na meno pre firmy, ale generátor obchodného názvu Shopify môže tiež poskytnúť skvelé a dostupné nápady na názvy webových domén. Môžete začať výberom ľubovoľného kľúčového slova, ktoré chcete zahrnúť do svojej domény, a generátor obchodného mena spoločnosti Shopify príde so stovkami možných a dostupných návrhov. Aj keď vám generátor obchodného mena Shopify povzbudí, aby ste si s nimi vytvorili obchod Shopify s použitím názvu domény, ktorý navrhli, môžete ísť kamkoľvek inde, kde chcete kúpiť práva na webovú adresu. Je dôležité si uvedomiť, že generátor obchodného mena Shopify bude navrhovať názvy domén iba pomocou prípony „.com“, takže ak potrebujete použiť akékoľvek iné prípony ako „.net“ alebo „.org“, potom to nemusí byť generátor názvov domén. nástroj pre vás.

3. Busta meno 

Busta meno

Názov poprsie je nástroj na generovanie domén, ktorý sa dodáva s mnohými rôznymi nástrojmi na filtrovanie, aby vám pomohol nájsť najkvalitnejší názov domény, ktorý spĺňa všetky vaše konkrétne potreby. Stačí začať filtrovaním na kľúčové slová a potom pomocou kľúčového slova vyberiete možnosti „začiatok“ alebo „koniec“. Potom môžete filtrovať podľa toho, ako autentický, kreatívny alebo prirodzený má vyzerať názov vašej domény. Môžete si tiež zvoliť svoj vlastný limit počtu znakov alebo zobraziť domény, ktoré boli odobrané a nedostupné, ako aj filtrovať pomocou rozšírení, ako sú „.com“, „.org“, „.net“, atď. V dolnej časti stránky sa tiež zobrazia návrhy na podobné kľúčové slová. Ak z nejakého dôvodu nemáte kľúčové slovo na mysli, kliknite na tlačidlo Vytvoriť náhodnú doménu, aby ste podnietili nápady, podnietili tvorivosť a inšpiráciu a zachytili dostupný názov domény. Ak náhodou nájdete názov domény, o ktorom si myslíte, že je ten pravý, môžete si ho uložiť na neskoršie použitie alebo ho kúpiť prostredníctvom odkazov na registrátorov domén, ako je GoDaddy.com. A nakoniec, pomocou busta názvu môžete spustiť vyhľadávanie domény na webe a zistiť, či je alebo nie je k dispozícii alebo prevzatý názov domény, ktorý sa vám páči a má..

4. Meno Mesh 

Meno Mesh

Meno Mesh je už nejaký čas mojou aplikáciou na generovanie doménových mien.

Použitie je veľmi priamočiara a veľmi intuitívne.

Čo sa mi páči na Name Mesh (pros):

 • Je to rýchle
 • Je to kreatívne
 • Zobrazuje veľa rôznych kategórií pre domény (spoločné, nové, krátke atď.)
 • Chvíľu to fungovalo!

Kde sa Name Mesh môže zlepšiť (nevýhody):

 • To vám nedovolí špecifikovať zoskupenia kľúčových slov, ako napríklad názov poprsie
 • Nie je možné hromadne zadávať veľa nápadov naraz

Ak máte na mysli niekoľko kľúčových slov, potom je pre vás nástrojom Generovanie názvu domény Name Mesh. Umožní vám vybrať až 2 alebo 3 kľúčové slová, ktoré chcete zadať do vyhľadávacieho poľa, a potom vygenerovať osobný zoznam navrhovaných a dostupných názvov domén. Meno Mesh navrhne nápady založené na piatich kategóriách: ako je bežné, aké nové je, aké krátke je, aké je podobné a ako pravdepodobné bude zvýšiť hodnotenie SEO. Po pripojení kľúčových slov do vyhľadávacieho poľa môžete filtrovať výsledky na základe rozšírenia domény, maximálnej dĺžky a domén, ktoré ešte nie sú zaregistrované. Meno Mesh vám tiež navrhne ďalšie kľúčové slová, ktoré chcete vyhľadať, na základe tých, ktoré ste už hľadali.

5. NameStall

NameStall

NameStall je generátor názvov domén, ktorý ponúka širokú škálu nástrojov a funkcií, ktoré vám pomôžu pri hľadaní dokonalého a dostupného názvu domény. Medzi tieto funkcie patrí podobný nástroj na navrhovanie názvov domén, okamžitý nástroj na vyhľadávanie názvov domén, zoznam názvov domén schopných značky a vyhľadávací nástroj na kľúčové slová s vysokou platbou. Svoje vyhľadávanie môžete začať pomocou nástroja na generovanie názvov domén, ktorý vám pomôže vyhľadávať podľa kľúčového slova a akéhokoľvek iného filtra, ktorý chcete použiť, ako sú napríklad populárne kľúčové slová, základné anglické slová, priemyselné odvetvia alebo časti reči. Môžete si tiež vybrať, kam chcete kľúčové slovo umiestniť v názve domény, napríklad na začiatku alebo na konci, alebo ak chcete zadať názov domény s delenou čiarou. Môžete tiež filtrovať podľa rozšírenia. Ak áno, dostanete zoznam možností, ktoré sú k dispozícii a ktoré sú dostupné, zaregistrované alebo ešte nezaregistrované. Kliknutím na odkaz „registrovať“ vedľa názvu domény, ktorý sa vám páči, ho môžete oficiálne prevziať.

6. Nameboy 

Nameboy

Nameboy je generátor doménových mien, ktorý vám pomôže nájsť akékoľvek dostupné doménové mená na základe práve zvolených kľúčových slov. Môžete zadať až dve kľúčové slová pre vyhľadávanie a Nameboy okamžite poskytne zoznam navrhovaných doménových mien pomocou týchto kľúčových slov. Ich návrhy grafov uľahčujú určovanie, ktoré rozšírenia sú k dispozícii a ktoré už boli prijaté. Môžete tiež vidieť, ktoré názvy domén sú k dispozícii na ďalší predaj, ako aj povoliť pomlčky návrhy alebo kľúčové slová, ktoré sa rýmujú. Nameboy je nástroj, ktorý funguje dobre pre tých, ktorí už majú predstavu o tom, aké kľúčové slová chcú použiť, ale hľadajú návrhy na rôzne verzie alebo variácie týchto kľúčových slov..

7. Domain Puzzler 

Domain Puzzler

Domain Puzzler je jednoduchý a ľahko použiteľný nástroj na generovanie doménových mien, ktorý prichádza s mnohými možnosťami a funkciami pre vývoj dokonalého dostupného názvu domény pre váš blog alebo web. Začnite s „jednoduchou“ verziou a vložte ideálne kľúčové slová, vyberte rozšírenia názvu domény a vyhľadajte nápady na názvy domén na základe zvolených kritérií. Domain Puzzler je skvelý nástroj, pretože vám umožňuje zahrnúť početné kľúčové slová namiesto toho, aby vás obmedzoval na jedno alebo dve, ako väčšina ostatných nástrojov na generovanie doménových mien v tomto zozname. Bude tiež kombinovať vaše kľúčové slová do mnohých rôznych variácií. Môžete pridať výsledky do svojho zoznamu obľúbených doménových mien alebo vyskúšať pokročilejšie a konkrétnejšie vyhľadávanie, ako aj použiť nástroj na porovnanie rebríčka SEO rôznych doménových mien..

8. Domény Bot

Domény Bot

Domains Bot funguje ako nástroj na navrhovanie názvov domén aj ako nástroj na vyhľadávanie názvov domén. Môžete začať hľadaním kľúčového slova, ktoré chcete pre svoje doménové meno, a Domains Bot vám ukáže všetky dostupné nápady na názov domény na základe daného kľúčového slova, kombinovaných kľúčových slov alebo podobných kľúčových slov. V opačnom prípade stačí vyhľadať požadované doménové meno, ak ho už máte na mysli. Ak je požadované doménové meno k dispozícii, môžete si ho kúpiť a zaregistrovať prostredníctvom odkazov na rôznych registrátorov doménových mien. Domains Bot vám tiež ukáže návrhy založené na podobných názvoch domén. Domains Bot vám tiež umožňuje filtrovať názvy domén podľa prípony a jazyka a pridať vlastné synonymá, predpony alebo prípony..

9. Názov stanice 

Názov stanice

Môžete začať hľadať perfektné a dostupné doménové meno pre svoju online značku tak, že si zaregistrujete bezplatný účet v službe Name Station, čo môžete urobiť prostredníctvom svojho e-mailu alebo účtu Facebook. S programom Name Station získate prístup k generátorom doménových mien, návrhom kľúčových slov, okamžitým kontrolám dostupnosti a súťažiam o názvy verejných domén. Výsledky názvov domén môžete filtrovať na základe kritérií, ako sú prípona, dĺžka názvu, atď. Ak však nemáte nápady na kľúčové slová, skúste niektoré značky nápadov vyhľadať podľa svojej značky alebo odvetvia podnikania. Aplikácia Name Station sa môže pochváliť aj účinkovaním na webových stránkach ako Mashable, SEOMoz, TechCrunch a mnoho ďalších, čo stanici Name Station poskytuje veľkú dôveryhodnosť, vďaka ktorej sa oplatí vyskúšať.

10. Panabee

Panabee

Panabee je nástroj na vyhľadávanie doménových mien, generátor doménových mien a generátor obchodných mien. S Panabee môžete začať tým, že začnete s iba dvoma kľúčovými slovami a vyhľadávaním návrhov názvov domén na základe týchto dvoch kľúčových slov. Ak už máte zadaný názov domény pre svoj blog alebo web, môžete navštíviť registrátorov názvov domén, ako je GoDaddy.com, kde si môžete prezrieť ďalšie dostupné rozšírenia názvu domény, ktoré chcete. Ak sa vám však nepáči návrhy, ktoré vám spoločnosť Panabee dáva, potom spoločnosť Panabee dodá výrazy súvisiace s vašimi kľúčovými slovami, ktoré môžete vyhľadať. Panabee vám okrem toho, že vám ukazuje dostupné a neregistrované názvy domén, ukáže, či sa ideálne doménové meno používa ako užívateľské meno na sociálnych médiách..

11. Domainhole

Domainhole

Domainhole je nástroj na generovanie názvov domén, ktorý je dodávaný so siedmimi nástrojmi na brainstorming, ktoré vám môžu pomôcť nájsť perfektné dostupné doménové meno pre váš blog, web alebo značku bez ohľadu na to, či máte na mysli klávesnicu alebo nie. Doména vám pomôže vyhľadať nedávno vypršané názvy domén alebo vám pomôže vytvoriť náhodné názvy domén, ktoré sú chytľavé, kreatívne a ľahko vysloviteľné. Domainhole vám tiež umožní skontrolovať všetky a všetky rozšírenia domén, ktoré vám pomôžu nájsť presne to, čo potrebujete pre svoj blog alebo webovú adresu webu. Domainnhole bol tiež uvedený na stránkach ako Killer Startups, PR Web a SlapStart, čo mu dáva určitú dôveryhodnosť a robí to stojí za vyskúšanie. A konečne, Domainhole je k dispozícii na stiahnutie ako mobilná aplikácia, takže výber správneho názvu domény a webovej adresy pre váš blog alebo web je jednoduchší a pohodlnejší, ak ste zaneprázdnení a stále na cestách..

12. Domainr 

Domainr

Domainr je nástroj na generovanie názvov domén, ktorý vám umožní preskúmať všetky možné nápady s názvami domén okrem najbežnejších rozšírení: „.com“, „.net“ a „.org“. Inými slovami, Domainr vyhľadá dostupnú verziu svojho dokonalého názvu domény a webovej adresy, pretože vám pomôže nájsť menej bežné, ale stále legitímne rozšírenia. Táto jedinečná funkcia generátora názvov domén tiež robí doménu Domainr skvelou na objavovanie nových a zaujímavých nápadov a možností doménových mien. Domainr funguje anonymným protokolovaním vyhľadávaní a sledovaním tisícok doménových mien najvyššej úrovne a generických TLD dostupných na registráciu u viac ako 200 akreditovaných registrátorov doménových adries a webových adries. Domainr tiež prichádza s dvoma rôznymi externými API pre implementáciu na strane klienta a ďalšie webové služby súvisiace s názvom domény.

13. nemožnosť!

Nemožnosť!

V porovnaní s ostatnými generátormi doménových mien v tomto zozname, Nemožnosť! používa mierne odlišný a jedinečný prístup k tomu, aby prišiel s perfektnou webovou adresou pre váš blog alebo web. Začne tým, že príde s vloženým kľúčovým slovom a potom sa môžete rozhodnúť pridať na začiatok alebo koniec kľúčového slova podstatné mená, slovesá alebo prídavné mená. Tieto možnosti sú starostlivo vybrané, takže je ľahšie nájsť doménové meno, ktoré je neregistrované a dostupné, a vytvoriť si doménové meno, ktoré je jedinečné a zaujímavé. Poskytuje vám tiež možnosť vybrať si medzi štyrmi písmenami, piatimi až šiestimi písmenami a možnosť jednoducho kombinovať čokoľvek spolu s vybraným kľúčovým slovom. To nielenže uľahčuje vyhľadávanie doménového mena, ako je zvyčajne, ale aj zábavné! Nemožnosť! používa tiež viac serverov na to, aby sa čo najrýchlejší a najnáročnejší proces hľadania správneho názvu domény čo najrýchlejšie stal frustrujúcim a časovo náročným.

14. Typer domén

Typer domény

Domain Typer je nástroj na generovanie názvov domén, ktorý je rýchly, ľahko použiteľný a intuitívny. Všetko, čo musíte urobiť, je jednoducho zadať kľúčové slová, ktoré chcete pre svoje doménové meno, a Typer domény vám ukáže, či je tento názov domény k dispozícii na kúpu a registráciu. Zároveň pre vás vygeneruje náhodné nápady týkajúce sa názvu domény, ak ešte nemáte predstavu o tom, čo by ste pre svoje doménové meno chceli. A v prípadoch, keď vaša prvá voľba názvu domény nie je k dispozícii, vám Domain Typer umožní zobraziť zoznam hackov a alternatív domén, ktoré navrhuje..

15. Domize

Domize

Domize ponúka úplnú bezpečnosť, zabezpečenie a rýchlosť ako nástroj na generovanie názvov domén. V podstate Domize vám umožňuje hľadať dobré a dostupné názvy domén v šifrovanom prostredí a zároveň skontrolovať, či bol názov domény predtým zaregistrovaný, či už uplynul, alebo či je možné ho zakúpiť. Môže vám poskytnúť okamžité výsledky, aj keď píšete kľúčové slová do funkcie vyhľadávania.

16. Wordoid

Wordoid

Wordoid vám skutočne umožní spracovať vašu kreatívnu stránku, pretože ide o nástroj na generovanie názvov domén, ktorý vytvára pre váš názov domény alebo webovú adresu vytvorené slová. Tieto vytvorené slová sú jedinečné a budú vyzerať a znieť skvele, pričom každé slovo nebude mať viac ako 10 písmen. Wordoid vám tiež umožní vybrať až päť rôznych jazykov a dokonca ich kombinovať a spájať, aby ste vytvorili jedinečnú, zaujímavú a pútavú zmes slov. Wordoid vám umožňuje zmeniť úroveň kvality z nízkej na vysokú, čo znamená, že čím nižšia je kvalita, tým viac nezmyselné a očividne vytvorené slovo je, zatiaľ čo čím vyššia je kvalita, tým prirodzenejšie a skutočnejšie znie slovo. Všetky tieto funkcie robia Wordoid skvelým nástrojom na odstránenie väčšiny stresu a frustrácie z procesu nájdenia názvu domény, pretože vytváranie nových slov a prelínanie slov z mnohých rôznych jazykov spolu znižuje pravdepodobnosť nájdenia už prijatého názvu domény..

17. NameTumbler 

NameTumbler

NameTumbler je nástroj na generovanie názvov domén, ktorý vám poskytuje doménové mená kombináciou ľubovoľného kľúčového slova, ktoré chcete, a výberom s kľúčovým slovom, ktoré NameTumbler vyberie z vlastnej databázy. Po skombinovaní týchto slov si potom môžete zvoliť umiestnenie kľúčového slova alebo spôsob, akým sa majú vaše kľúčové slová usporiadať v rámci vašej webovej adresy, napríklad na začiatku alebo na konci názvu vašej domény. môžete tiež použiť spojovníky na oddelenie navrhovaných výrazov a kľúčových slov, na výber požadovaného rozšírenia a na zobrazenie konečných výsledkov, aby ste videli, ako vyzerajú a znejú a či sa vám páčia alebo nie.

18. Dot-O-marnila 

Dot-O-marnila

Dot-O-Mator je pre vás ten správny nástroj na generovanie doménových mien, ak ani neviete, kde začať vymieňať doménové meno a nemáte absolútne žiadne nápady, ako začať s menom. Dot-O-Mator umožňuje vytvárať návrhy názvov domén výberom ľubovoľného zoznamu slov z dvoch kategórií, ako sú farby a tvary, na začiatok a koniec názvu domény. Ak z návrhov vidíte názov domény, ktorý sa vám páči, môžete ich skombinovať a zobraziť výsledok. Výsledky sa potom môžu presunúť do funkcie „poškriabania“, aby sa skontrolovalo, či je k dispozícii alebo nie na nákup a registráciu. Dot-O-Mator je tiež k dispozícii na stiahnutie na IOS, takže výber správneho názvu domény a webovej adresy pre váš blog alebo web je jednoduchší a pohodlnejší, ak ste zaneprázdnení a ste vždy na cestách..

19. SuggestName

SuggestName

SuggestName je generátor názvu domény, ktorý vám pomôže vytvoriť názov domény tým, že vám umožní vybrať a zadať predponu a príponu a potom ich skombinovať, aby ste zistili, či je výsledný názov domény k dispozícii alebo nie. Máte tiež veľa možností na prispôsobenie a okorenenie názvu vašej domény výberom zo zoznamu farieb, populárnych slov Web 2.0, technických výrazov a ďalších. Výsledné názvy domén môžete presunúť na funkciu „Scratchboard“ a potom váš výber buď vyčistiť, alebo skontrolovať jeho dostupnosť.

21. Bulktopia 

Bulktopia

Bulktopia je nástroj na generovanie názvov domén, ktorý poskytuje návrhy názvov domén na základe vášho výberu preferovaných kľúčových slov, ako aj výskum potenciálnych názvov domén, ktoré sú k dispozícii na registráciu. Tento prieskum je založený na dôležitých kritériách, ako sú vek, hodnotenie stránky, spätné odkazy, platnosť a dostupnosť účtu sociálnych médií. Po výbere navrhovaného názvu domény môžete kliknúť na položku „kúpiť“ a kúpiť si doménové meno prostredníctvom širokej škály registrátorov doménových mien. 

A nakoniec,

22. Chcem svoje meno 

Chcem svoje meno

Chcem svoje meno je nástroj na generovanie vyhľadávania názvov domén, ktorý funguje najlepšie, ak už máte názov domény pre svoj blog, web a značku. Zadajte požadované doménové meno a webovú adresu a ja chcem svoje meno, dáme vám vedieť, či je to potrebné na uchopenie alebo ak už bolo prijaté. Ak to už bolo urobené, potom chcem svoje meno zobrazovať alternatívne názvy domén a ceny ich registrácie na rôznych registrátoroch doménových mien a webových adries. Výsledky vyhľadávania môžete tiež filtrovať tak, že už skryté názvy domén skryjete.

23. BatName

batname obrazovkou-1

Dobre, BatName bol určite vytvorený inžiniermi.

Je to rýchle, efektívne a nesnaží sa speňažiť!

BatName je vlastne celkom jedinečný v porovnaní s ostatnými generátormi.

Ako to funguje:

 • Zadajte niekoľko nápadov na kľúčové slová
 • Vyhľadávanie
 • Boom – rýchlo hotovo

Dobre, ale vďaka čomu sú skutočne vynikajúce, sú tieto značky hashtag:

batname obrazovkou-2

Takže po zadaní hashtagov ich nástroj vidí ako zoskupenie a nájde všetky synonymá daného slova.

Super cool.

Toto bude 10x vyhľadávanie vašej domény, pretože nemusíte myslieť na synonymá sami.

Nevýhodou je, že práve teraz to ukazuje len .com – ale to je v poriadku. Stále to milujeme.

bonus: Hľadáte zmenu poradia domény? Máme na to sprievodcu.

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector