10 labākie domēnu reģistratori (2020. gada maijs) domēnu mitināšanai

Tātad jūs vēlaties reģistrēt domēna vārdu, un jums nav ne mazākās nojausmas, ar ko doties.


Jūs esat redzējis Godaddy reklāmas.

Jūsu draugs pastāstīja par Namecheap.

Bet kas ir labākais?

labāko domēnu reģistrētāji

Noteikumi, kas jāzina pirms domēnu reģistratūru iegādes

Domēna vai domēna vārda mitināšana: Visbiežāk vieta, kur reģistrējat savu domēna vārdu, ir tā, kur tiek mitināts jūsu domēns. Bet ne vienmēr. Jūs varat nodot sava domēna vārda mitināšanu savam tīmekļa mitinātājam, vienlaikus saglabājot reģistratūru. Piemēram, jūs varat reģistrēt savu domēnu vietnē Namecheap un pēc tam mitināt domēna vārdu vietnē SiteGround. Un, lai būtu skaidrs, jūsu tīmekļa mitināšana atšķiras no domēna mitināšanas. Domājiet par domēna mitināšanu kā jūsu pasta adresi – dažreiz tā ir tāda pati kā jūsu mājām (jūsu reģistratūrai), un dažreiz jūs izmantojat P.O. lodziņš (domēna mitināšanas uzņēmums). Metafora darbojas, kinda.

Icann: kas ir saīsinājums no piešķirto vārdu un numuru interneta korporācijas. Icann ir bezpeļņas organizācija, kas atbild par vairāku datu bāzu uzturēšanas un procedūru koordinēšanu, kas saistītas ar interneta nosaukumvietām un skaitliskajām telpām, nodrošinot tīkla stabilu un drošu darbību.

Kurš ir: sniedz pamatinformāciju par domēna vārdu, ieskaitot to, kam tas pieder, kontaktinformāciju utt. (pazīstams arī kā domēna privātums)

labākie sliktākie reģistratūras

Kas ir domēna reģistratūras

Lai notiktu kāda no vietnes burvībām, ir jāreģistrē domēna vārds. Augstākā līmeņa domēnu (TLD) variantus, ko mēs domājam par tādas vietnes klasisko .com paplašinājumu kā Google.com, pārdod uzņēmumi, kas saucas reģistratori. Vietnes domēna vārda reģistrēšanai ir tūkstošiem iespēju. Sīkāk apskatīsim 10 lielākos, ar kuriem jūs, iespējams, nodarbojaties, pērkot vārdu.

Labākie domēnu reģistrētāji, kas iegādājas 2019. gadā

Populārākais reģistratūra ne vienmēr ir labākais. GoDaddy ir tā pirms desmit gadiem – vai tā ir?

1) NameCheap

Nosaukums NameCheap arvien vairāk tiek uzskatīts par jaunāko domēna vārdu reģistratūru. Uzņēmuma lielākais spēks ir tas, ka tas pārdod .com domēna vārdus par USD 10,99 gadā, padarot to par labāku ilgtermiņa iespēju tiem, kuri ļoti apzinās izmaksas..

Namecheap labākā daļa? BEZMAKSAS Whois privātums

Vai vēlaties, lai kāds Džo Šmū zinātu, kam pieder jūsu domēns un kur dzīvojat? Nedomāju. Iegūstiet šo bezmaksas privātumu.

Viņiem ir arī tīrs un pievilcīgs lietotāja interfeiss, kurā bija daudz domu. Papildus šiem pakalpojumiem viņi arī nodrošina WhoisGuard, kas ir “pakalpojums, kas piedāvā jūsu domēna privātuma aizsardzību, nodrošinot jūsu sensitīvo datu drošību” bez maksas. Negatīvā puse ir tāda, ka klientu atbalsta pieejamība ir nedaudz ierobežotāka. Firma atbalsta tiešraides tērzēšanu un e-pasta biļetes, izmantojot tiešu atbalstu pa tālruni. Tomēr tas ir kļuvis agresīvāks mārketingā pirmreizējiem pircējiem, piedāvājot darījumus, kas ir zemāki par 0,48 USD.

NameCheap ir kļuvis smags arī tādu unikālu augstākā līmeņa paplašinājumu tirgū kā, piemēram, .mobile un .studio, kuri bieži vien tiek aicināti ļaudis, kuriem pašreizējais tirgus šķiet pārlieku liels un pārdots. Ņemot vērā tā relatīvo rentabilitāti, NameCheap ir kļuvis populārs ļaudīm, kuri vēlas nodot domēna vārdus no citiem reģistratūrām.

2) Google

Grūti domāt par produktu vai pakalpojumu, kuram lielais meklēšanas gigants neveicina pirkstu, tāpēc nav pārsteigums, ka Google tagad ienīst domēnu vārdu tirgū. Uzņēmums neiziet no tā, lai reklamētu sevi kā labāko domēna vārdu nodrošinātāju, taču tas piedāvā .com domēnus, sākot no USD 12 gadā. Google piedāvā arī cenu struktūru, kas ļoti stimulē pirkšanu ilgākā termiņā, solot līdz 10 gadiem par 120 USD. Google ir īpaši populārs cilvēkiem, kuri vēlas WHOIS privātuma aizsardzību (domēna privātumu) iekļaut pirkumos bez papildu maksas.

Tas ir ērti lietojams, švītīgs un nosaka prioritātes vienkāršībā un ātrumā. Google domēni sakrīt ar citiem Google pakalpojumiem, piemēram, Google Docs un YouTube, un piedāvā bezmaksas privātas reģistrācijas no simtiem dažādu domēnu paplašinājumu. Kad esat reģistrējies domēna nosaukumam, tie ļauj vienkārši iegūt G komplektu e-pastiem.

3) Novietojiet kursoru

Tam pieder viens no vecākajiem nosaukumiem biznesā Tucows. Hover ir mātesuzņēmuma mēģinājums atjaunot preču zīmi un atjaunot nozīmi tirgū. Jūs varat paķert .com domēna vārdu par šķietami nozares standarta likmi 12,99 USD gadā, un WHOIS privātuma aizsardzība tiks iekļauta. Hover ir labākais domēna vārdu reģistrators tiem, kuri ienīst papildu produktu, piemēram, mitināšanas pakalpojumu, pārdošanu. Viņi jums pateiks visu, kas jums jāzina, jums nav jāuztraucas par to, ka pēc reklāmas jūs saņemat sludinājumu. Tādēļ domēna vārda reģistrēšana nekad nav bijusi tik vienkārša.

Negatīvie ir tas, ka atbalsts pa tālruni ir pieejams tikai daļu no katras dienas, un tiešraide ir arī plankumaina pieejamības ziņā. Viņi arī nepiedāvā tīmekļa mitināšanu.

4) Dynadot

Ja jūs meklējat kaudzi bezmaksas ekstras, Dynadot noteikti piešķirs jebkuram domēna vārda reģistratūra par viņu naudu. Pirmā gada .com nosaukumi tiek pārdoti par USD 8,40, un pagarinājumi ir tikai par USD 11,20. Uzņēmuma vietne Builder pakete ietver bezmaksas atsaucīgu vienas lapas dizainu. Šī vietne piedāvā arī e-pasta mitināšanu, kas ir lieliski, ja vēlaties, lai jūsu domēna vārdam būtu pievienoti profesionālāka izskata e-pasti. Liela pārdošanas vieta ikvienam, kurš vēlas izvēlēties paraugu tirgū, ir Grace Deletion opcija, kas ļauj atgriezt domēna vārdu 5 dienu laikā pēc tā reģistrēšanas..

5) VārdsSilo

NameSilo ir domēnu reģistrators, kuram varat uzticēties, un cenu noteikšana tiem ir caurspīdīga. Ja jūs reģistrējaties vietnē NameSilo, jūs nebrīnījaties ar cenu noteikšanas taktiku, piemēram, slēptām maksām vai pārskaitījuma maksām. Viņi arī nemēģinās panākt, lai jūs maksātu par pakalpojumiem, kas jums nav nepieciešami. NameSilo pirmo gadu piedāvā deviņu dolāru domēna vārdu.

NameSilo ir daudz dažādu iespēju, kuras varat izmantot bez maksas. Šīs funkcijas ietver domēna vārda pārsūtīšanu, reģistra bloķēšanu, DNS pārvaldību, portfeļa pārvaldību un e-pasta pārsūtīšanu. Citi domēna vārdu reģistrētāji parasti iekasēs maksu par šādiem pakalpojumiem, taču pakalpojums NameSilo tos nodrošina bez maksas. Var būt sarežģīti pārvietoties NameSilo, vienā lapā ir tik daudz teksta, ka tas var būt ļoti aizņemts. Nemaz nerunājot par to, ka vietne ir mazliet datēta.

Labi domēnu reģistratori:

Šie domēnu reģistrētāji nav īpaši labi – un tie nav tieši slikti. Daži viņus mīl, daži viņus ienīst. Mēs iedomājamies, kāpēc zemāk.

6) GoDaddy

Viegli lielākais bloka nosaukums ir GoDaddy. GoDaddy savulaik bija cieši sekojis hardcore domēnu vidū, jo ir gatavs piedāvāt regulārus darījumus par jaunu vārdu reģistrēšanu, taču tas ir ievērojami samazinājis kuponu kodu atkārtotu izmantošanu. Papildu cenu pieaugums paaugstināja gada maksu par standarta .com reģistrāciju no 7,99 USD līdz 14,99 USD, lai gan parasti jaunie pircēji parasti var saņemt pirmā gada atlaides 99 centu diapazonā. Godaddy piedāvā arī piekļuvi plaša spektra dažādiem TLD, ieskaitot daudzas aizjūras iespējas.

Un dabū šo – citu dienu viņi mani iekasēja 17,99 USD atjaunošanai – viņi zināja, ka esmu ieslēgts, jo es esmu tuvu atjaunošanas datumam.

Tātad, jūs zināt, ko, es viņiem neuzticos tik ļoti – viņi cenšas mani izmantot.

GoDaddy pārvalda domēna vārdus vairāk nekā 17 miljonu personu un vienību vārdā. Pateicoties diennakts tālruņa pieejamībai, firma ir acīmredzami labākais domēnu reģistrators tiem, kas pieprasa klientu atbalstu.

Kāpēc jums vajadzētu doties kopā ar GoDaddy – ja visi jūsu domēni jau ir tur, kas ir par dažiem dolāriem vairāk gadā, lai tos saglabātu kopā.

ARĪ – viņiem ir diezgan stabils klientu atbalsts visu diennakti.

Vēl viens bonuss – ja jūs pērkat daudz domēnu, viņiem ir domēnu pircēju klubs ar lielām atlaidēm – tas, piemēram, Amazon Prime.

7) Gandi

Gandi piedāvājuma ziņā nedaudz atšķirīgi no citiem domēnu reģistrētājiem. Tā vietā, lai nodrošinātu piekļuvi katram TLD zem saules, Gandi koncentrējas uz īpašiem piedāvājumiem, kas ir vispopulārākie. Firma izmanto cenu struktūru, kas atlīdzina apjomus, tāpēc īpašnieki, kas gadā veic pirkumus, kas pārsniedz USD 12 000, saņem tik straujas atlaides kā USD 8,80 gadā. Viņu sākumcena .com gadā ir 15 USD gadā, tāpēc uzņēmums nepārstāv slepkavas izvēli ļaudīm, kuri vēlas veikt tikai nelielu uzņēmējdarbību vai vienkārši reģistrēt nedaudz domēna vārdu. Tā tomēr ir lieliska izvēle liela apjoma domēnu pārdevējiem un pircējiem.

Jūsu domēna reģistrācijā ir iekļautas divas jūsu vietnei bezmaksas mitinātas tīmekļa lapas – “Gandi Blog” (Gandi emuāru veidošanas tīmekļa veidne), gada vērts SSL sertifikāts, e-pasts un vēl daudz vairāk. Gandi galvenā mītne atrodas Francijā, tāpēc viņu klientu atbalsts jums īpaši nedarbosies, ja vien jūs brīvi pārvaldat franču valodu. Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta vai tālruņa numura, uz kuru jūs varat piezvanīt, tāpēc jūs varat tos noturēt tikai pa e-pastu.

8) Hostgator

Apmēram kopš 2002. gada HostGator ir bizness, kas sevi uzskata par vairāk kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, nevis domēna pārdevēju. Uzņēmums nav īpaši smags, lai virzītu domēna vārdus kā biznesu, taču .com gada cena ir USD 12,95 par diezgan konkurētspējīgu. Viena liela īpašība, kas palīdz saglabāt šo pakalpojumu sniedzēju konkurētspējīgu, ir tā, ka viņi piedāvā WordPress hostingu. Negatīvie ir tas, ka domēnu īpašniekiem jābūt gataviem tos pārdot. Tas tomēr var būt izdevīgi relatīvajiem iesācējiem, kuri vēlas, lai mitināšanas uzņēmums palīdzētu viņiem izveidot visu vietni.

9) Bluehost

Bluehost ir vēl viens ienācējs spēlē, kas piedāvā bezmaksas domēna vārdu, kā arī apmaksātu tīmekļa mitināšanas plānu. Bluehost arī paaugstina ante, piedāvājot bezmaksas SSL sertifikātu ikvienam, kam ir WordPress mitināšanas konts. Tie arī nodrošina PHP iespējas cilvēkiem, kuri vēlas mitināt dinamisku tīmekļa saturu. Bluehost pirmās reģistrācijas reģistrācijas USD 11,99 izmaksas var viegli pārspēt, tāpat kā tās atjaunošanas maksu 15,99 USD gadā.

Tiešām slikti – vissliktākie reģistratūras:

Nē – mums šie nepatīk.

Viņi ir veca skola, dārgi un nav labi klientiem. Pērciet caur šiem līdzekļiem par saviem līdzekļiem – mēs jūs brīdinājām!

10) name.com

Name.com, iespējams, nav pirmais uzņēmums, uz kuru visvairāk domēnu dodas, taču bezmaksas domēna vārda piedāvājums kopā ar katru WordPress mitināšanas plānu noteikti padara to pievilcīgu konkrētai auditorijai. Uzņēmuma TLD saraksts ir pilnīgi prātīgs, lai ritinātu, un tas ir noteikts plus pircējam, kuram vienkārši ir .COFFEE vai .EQUIPMENT domēna vārds. Pirmā gada .com domēnus pārdod par USD 8,99, un atjaunošanas maksas sākas ar saprātīgiem USD 12,99.

Firma nav labākais domēna nodrošinātājs klientu apkalpošanas ziņā. Name.com piedāvā atbalstu pa tālruni no pirmdienas līdz piektdienai, un tieša tērzēšana katru dienu ir pieejama katru dienu.

11) 1and1

1and1 mēģina piesaistīt jūsu uzmanību ar agresīvu pirmā gada reģistrācijas piedāvājumu par 99 centiem. Diemžēl atjaunošanas cena ātri palielinās līdz USD 15. Tā ir laba izvēle cilvēkiem, kuri nākamgad plāno iegādāties domēna vārdu un veikt domēna pārsūtīšanu citam domēna reģistratūrai. Ja vēlaties norēķināties ar vienu domēna reģistratūru, 1and1 nav daudz citu, kā tikai standarta litanija pavadošajos tīmekļa mitināšanas pakalpojumos.

Ir arī svarīgi pārliecināties, ka esat izlasījis viņu līguma smalko druku, lai labāk izprastu atcelšanas periodu. Ja jums kādreiz liekas, ka jums tas būs jāatceļ, tas nebūs viegli, un viņi vai nu atteiksies, vai neizsniegs atmaksu. Turklāt 1&1 Internets nepiedāvā premium DNS vai citus līdzekļus domēnu drošībai. Viņu piedāvātais ir pamata piedāvājums, un tiešām nav neviena unikāla vai pievilcīga, kas liktu jums izvēlēties tos citiem domēnu reģistrētājiem.

12) Tīkla risinājumi

Ugghh – tīkla risinājumi ir sliktākais.

 vienīgais iemesls, kāpēc viņi joprojām pastāv tāpēc, ka kādreiz viņi bija reģistrēšanās vieta. Kopš tā laika viņi ir izbraukājuši savus mirstošos klientus.

Viņi maksa uz ziemeļiem no USD 30 +, lai atjaunotu – vairāk par dubultā ko iekasē citi reģistratūras Velni!

Šis domēna vārdu reģistrators, kas iegādājies Web.com, piedāvā daudz dažādu plānu, kas visi satur klientu atbalsta pamatfunkcijas. Lai gan viņiem ir vietne, kas izskatās lieliski un ko var pārlūkot katru dienu, šis uzņēmums kādreiz bija ļoti veiksmīgs kā IT konsultants, taču kopš 1990. gada ir guvis diezgan daudz pretrunu diskusiju..

Atbalsts ir arī ļoti niecīgs, bez tiešās tērzēšanas vai biļešu pārdošanas sistēmas; tikai tālruņa numurs, uz kuru var piezvanīt. Jūs varat maksāt par piemaksu atbalstu. Tas ir pareizi. Jums ir jāmaksā, lai cita starpā palīdzētu pārsūtīšanā, migrēšanā un SSL iestatīšanā.

Turklāt tie nepiedāvā naudas atdošanas garantijas. Ja neesat apmierināts ar to, par ko esat samaksājis, viņi tāpat var jums pateikt, ka sitiet klintis. Ja nav iespējas veikt atmaksu, tas nekādā veidā nes jums labumu.

13) Web.com

Web.com apgalvo, ka tas piedāvā uzticamu un pieejamu tīmekļa mitināšanu. Tie lielākoties rūpējas par korporatīvajām vienībām un uzņēmumiem, nevis fiziskām un privātpersonām. Viņi piedāvā pakalpojumus, kas palīdz uzņēmumiem ģenerēt potenciālos pirkumus un mārketinga risinājumus. Jūs pat varat saņemt palīdzību meklētājprogrammu optimizācijā. Tomēr patiesībā pozitīvās saites sākas un beidzas ar Web.com.

Viņu atjaunošanas cenas ir arī nežēlīgas. Par atjaunošanu jums būs jāmaksā 35 dolāri gadā. Ņemot to vērā, ir labāka ideja meklēt citur pienācīgus ilgtermiņa plānus.

Vietnē Web.com viņu vietnē ir daži ļoti nepatīkami palīdzības raksti. Palīdzības lapas bieži ir pārāk neskaidras, lai tās varētu izmantot cilvēkiem ar īpašām problēmām vai problēmām. Piemēram, ja jūs meklējat palīdzību savas vietnes migrēšanā, migrācija neko nevar atrast.

14) eNom

eNom nepārspēj domēnu reģistrāciju, bet drīzāk iegūst savu vārdu, pārdodot citus lietotus domēna vārdus. Tādēļ, strādājot ar viņiem, tas var būt problemātiski. Viena roka nezina, ko dara otra.

Ja jūsu pārdevējs atļauj jūsu domēna vārdam izbeigties, eNom var likt jums maksāt daudz naudas par jaunu, ilgtermiņa darījumu.

Domēna pasūtījumi

Tātad jūsu iecienīto domēna vārdu ir paņēmis kāds cits – kādi trūkumi!

Tātad viss ir pazaudēts? Nav nepieciešams. Ja kāds vārdu, kurš nelieto vārdu, bet tomēr maksā reģistrācijas maksu, tupē kā vēlamo vārdu, jūsu risinājums ir: pasūtīšana pēc pasūtījuma.

Domēna atkārtota pasūtīšana nav droša, taču pastāv ļoti laba iespēja, ka jūs savlaicīgi varēsit uzņemt šo domēnu. Ja pasūtītājs nedarbojas? Ģenerēt jaunu vārdu …

Domēna vārda ģeneratori

Ir daudz diskusiju par to, vai jums vajadzētu izvēlēties īsu domēna vārdu, piemēram, “delfīns” ar jaunu TLD (.co, .us, .guru), vai kļūt radošam, piemēram, “trydolphin”, apvienojumā ar tradīciju..

Tas ir atkarīgs no diskusijām, plusiem un mīnusiem abiem, bet, lai sāktu, kāpēc dažu sekunžu laikā neradīt desmitiem domēnu ideju? Mēs esam izveidojuši sarakstu ar 22 domēna vārdu ģeneratoriem, kuri veic triku, lai iegūtu vairāk ideju, nekā jūs varat rīkoties. Ņem to par griešanos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map