22 labākie domēna vārdu ģeneratori 2020. gadam

22 labākie domēna vārdu ģeneratori 2020. gadam

22 labākie domēna vārdu ģeneratori 2020. gadam

“Bet ko es nosaucu par savu vietni??”


“Tiek ņemti visi labie domēni!”

“Man ir idejas!”

Cūkkrāpa.

Ja esat pilnīgi jauns, lai izveidotu vietni un meklētu slepkavas vārdu, mēs to ieguvām.

Gadu gaitā esmu darījis daudz domēnu, iespējams, iegādājies pārāk daudz domēnu.

Pašlaik man ir 30 vai vairāk “ģēnija domēnu”, kas tur sēž, sakrājoties manos Namecheap un GoDaddy kontos.

Bet tas ir labi, jo tas attiecas uz jums.

Jūs veidojat jaunu vietni.

apsveicu.

Esmu pārliecināts, ka jūsu darbības šobrīd izskatās šādi:

1. solis: vārds

2. darbība: domēns

3. darbība: ???

4. solis: peļņa!

Es bērns, es patiesībā ar tevi lepojos, tas ir liels solis.

Pirms es atklāšu savu super slepeno sarakstu ar labākajiem domēna vārdu ģeneratoriem, kas cilvēkiem zināmi, ļaujiet mums ātri pateikt, ko vēlaties no domēna vārdu ģeneratora:

 1. Tam vajadzētu būt īpaši ātram – jums nav visas dienas
 2. Tam jābūt precīzam – jūs nevēlaties nejaušus vārdus
 3. Tam vajadzētu būt reāllaikā un parādīt domēnus, kuri ir faktiski pieejami
 4. Tam jābūt radošam – un jāparāda jums sīkumi, par kuriem nedomājāt
 5. Tam vajadzētu atvieglot pirkšanu – viens klikšķis un izdarīts

Tagad ne visi šie ģeneratori sasniegs visus ar nevainojamām atzīmēm, bet izmēģiniet visus tos, kurus iesaku, un atrodiet to, kas jums vislabāk noder..

Bonuss!: faktiski, kā redzēsit zemāk, domēna vārdu ģenerators ir arī uzņēmuma nosaukumu ģenerators. Tā kā daudzi jauni tīmekļa jaunuzņēmumi vienlaikus domā par domēnu un uzņēmējdarbību, viņi iet roku rokā. Kā redzat zemāk ar opciju Shopify, viņi to īpaši izsauc, taču varat izmantot jebkuru no tām, lai ģenerētu arī šo seksīgo uzņēmuma vārdu.

1. Lean domēna meklēšana

Lean domēna meklēšana

Izmantojot Lean Domain Search, jūs varat sākt tikai ar vienu atslēgvārdu un pēc tam meklēt sava domēna nosaukuma opcijas. Jūsu meklēšanas rezultātos tiks parādīti simtiem, ja pat tūkstošiem iespējamu jūsu emuāra vai vietnes domēna vārdu. Visi šie rezultāti ir pieejami “.com” domēnos. Izmantojot Lean Domain Search, jūs varat arī filtrēt domēnu nosaukumus alfabēta secībā, pēc garuma vai pēc popularitātes; saglabājiet iecienītos domēna vārdus, izsekojiet meklēšanas vēsturi, kopīgojiet meklēšanas rezultātus un uzreiz meklējiet savas idejas, lai redzētu, vai tie ir pieejami “.com” nosaukumos.

Liekā domēna meklēšana ir domēnu ģeneratora rīks, ko izmantot, ja jums ir ideja par atslēgvārdiem, kurus vēlaties izmantot savam domēna vārdam, bet jums ir vajadzīgas dažas svaigas idejas par pilnu domēnu savam emuāram vai vietnei.

2. Shopify uzņēmuma nosaukuma ģenerators

Shopify uzņēmuma nosaukuma ģenerators

Lai gan šī domēna ģeneratora nosaukums var domāt, ka rīks ir paredzēts tikai vārdu ideju ģenerēšanai uzņēmumiem, Shopify uzņēmuma vārdu ģenerators var piegādāt arī lieliskus un pieejamus vārdu domēnus tīmekļa domēniem. Jūs varat sākt, izvēloties jebkuru atslēgvārdu, kuru vēlaties iekļaut savā domēnā, un Shopify uzņēmuma nosaukuma ģenerators nāks klajā ar simtiem iespējamo un pieejamo ieteikumu. Lai gan Shopify biznesa vārdu ģenerators mudinās jūs izveidot Shopify veikalu kopā ar viņiem, izmantojot viņu ieteikto domēna vārdu, jūs varat doties jebkur citur, kur vēlaties iegādāties tīmekļa adreses tiesības. Ir svarīgi ņemt vērā, ka Shopify biznesa vārdu ģenerators ieteiks domēna vārdus tikai, izmantojot paplašinājumu “.com”, tāpēc, ja jums ir jāizmanto kāds cits paplašinājums, piemēram, “.net” vai “.org”, iespējams, tas nav domēna nosaukuma ģenerators rīks jums.

3. Krūtis nosaukums 

Krūtis nosaukums

Krūtis nosaukums ir domēna ģeneratora rīks, kas nāk ar daudziem dažādiem filtrēšanas rīkiem, lai palīdzētu jums atrast visaugstākās kvalitātes domēna vārdu, kas atbilst visām jūsu īpašajām vajadzībām. Sāciet tikai ar atslēgvārdu filtrēšanu, pēc tam, izmantojot atslēgvārdu, izvēlieties tādas iespējas kā “sākas” vai “beidzas”. Pēc tam jūs varat filtrēt pēc tā, cik autentisks, radošs vai dabisks vēlaties, lai jūsu domēna vārds izskatās. Jūs varat arī izvēlēties savu rakstzīmju skaita ierobežojumu vai parādīt domēnus, kas ir uzņemti un nav pieejami, kā arī filtrēt pēc paplašinājumiem, piemēram, “.com”, “.org”, “.net” utt. Lapas apakšā redzēsit arī ieteikumus līdzīgiem atslēgvārdiem, ko izmēģināt. Ja kāda iemesla dēļ jums nav prātā atslēgvārds, noklikšķiniet uz pogas “Izveidot nejaušu domēnu”, lai rosinātu idejas, rosinātu radošumu un iedvesmu un tvertu pieejamo domēna vārdu. Ja jūs atradīsit domēna vārdu, kas, jūsuprāt, ir viens, varat to saglabāt vēlāk vai iegādāties, izmantojot saites uz domēnu reģistratūrām, piemēram, GoDaddy.com. Visbeidzot, izmantojot vārdu Bust A, vietnē varat palaist domēna meklēšanu, lai redzētu, vai domēna vārds, kas jums patīk un ir kopīgs, ir pieejams vai nē..

4. Vārds Mesh 

Vārds Mesh

Vārds Mesh kādu laiku ir bijusi viena no manām domēna vārdu ģeneratora lietotnēm.

Tas ir ļoti ērti lietojams un ļoti intuitīvs.

Kas man patīk par vārdu Mesh (pros):

 • Tas ir ātri
 • Tas ir radošs
 • Tas parāda ļoti daudz dažādu kategoriju domēniem (parastais, jaunais, īsais utt.)
 • Tas man kādu laiku strādāja!

Kur var uzlabot vārda acs (mīnusi):

 • Tas neļauj norādīt tādu atslēgvārdu grupas kā Bust A Name
 • Nevar vienlaikus ievadīt tonnu ideju

Ja jums ir prātā vairāki atslēgvārdi, tad nosaukums Mesh ir domēna nosaukuma ģenerēšanas rīks jums. Tas ļaus jums izvēlēties ne vairāk kā 2 vai 3 atslēgvārdus, lai ievadītu meklēšanas lodziņā, un pēc tam ģenerēt personalizēto ieteikto un pieejamo domēna vārdu sarakstu. Vārds Mesh ierosinās idejas, kuru pamatā ir piecas kategorijas: cik tas ir izplatīts, cik jauns tas ir, cik īss tas ir, cik līdzīgs tas ir un cik iespējams, ka tas uzlabos SEO klasifikāciju. Kad atslēgvārdi ir pievienoti meklēšanas lodziņā, jūs varat filtrēt rezultātus, pamatojoties uz domēna paplašinājumu, maksimālo garumu un domēniem, kas joprojām nav reģistrēti. Vārds Mesh ieteiks arī citus atslēgvārdus, kurus meklēt, pamatojoties uz tiem, kurus jau esat meklējis.

5. NameStall

NameStall

NameStall ir domēna vārdu ģenerators, kas piedāvā plašu rīku un funkciju klāstu, lai palīdzētu jums meklēt nevainojamu un pieejamu domēna vārdu. Šīs funkcijas ietver līdzīgu domēna vārda ieteikšanas rīku, tūlītēju domēna vārda meklēšanas rīku, ar zīmolu saistītu domēna vārdu sarakstu un atslēgvārdu meklēšanas līdzekli ar augstu apmaksu. Jūs varat sākt meklēšanu ar viņu domēna vārdu ģeneratora rīku, kas palīdzēs meklēt pēc atslēgvārda un jebkura cita filtra, kuru vēlaties izmantot, piemēram, populāros atslēgvārdus, pamata angļu valodas vārdus, nozares kategorijas vai runas daļas. Varat arī izvēlēties, kur domēna nosaukumā ievietot savu atslēgvārdu, piemēram, sākumā vai beigās, vai arī, ja vēlaties, domēna vārdu defisi. Jūs varat arī filtrēt pēc paplašinājuma. Ja tā, jūs saņemsit pieejamo un izmantoto, reģistrēto vai vēl nereģistrēto iespēju sarakstu. Vienkārši noklikšķiniet uz saites “reģistrēties” līdzās domēna nosaukumam, kas jums patīk, lai to oficiāli izmantotu.

6. Vārda zēns 

Vārda zēns

Nameboy ir domēnu vārdu ģenerators, kas palīdzēs jums atrast pieejamos domēna vārdus, pamatojoties tikai uz jūsu izvēlētajiem atslēgvārdiem. Katrā meklēšanā var ievadīt ne vairāk kā divus atslēgvārdus, un, izmantojot šos atslēgvārdus, Nameboy nekavējoties piegādās ieteikto domēna vārdu sarakstu. Viņu ieteikumu diagrammas ļauj viegli noteikt, kuri paplašinājumi ir pieejami un kuri jau ir izmantoti. Varat arī redzēt, kuri domēna vārdi ir pieejami tālākpārdošanai, kā arī atļaut defimētus ieteikumus vai atskaņa atslēgas vārdus. Nameboy ir rīks, kas labi darbojas tiem, kam jau ir priekšstats par to, kādus atslēgvārdus viņi vēlas izmantot, bet meklē ieteikumus par šo atslēgvārdu dažādām versijām vai variantiem.

7. Domēna mīkla 

Domēna mīkla

Domain Puzzler ir vienkāršs un ērti lietojams domēna vārdu ģeneratora rīks, kam ir daudz iespēju un funkciju, lai izstrādātu perfektu pieejamo domēna vārdu jūsu emuāram vai vietnei. Sāciet ar “vieglo” versiju un ievietojiet ideālos atslēgvārdus, izvēlieties domēna vārda paplašinājumus un meklējiet domēna vārda idejas, pamatojoties uz izvēlētajiem kritērijiem. Domain Puzzler ir lielisks rīks, jo tas ļauj jums iekļaut daudzus atslēgvārdus, nevis tikai ierobežot jūs ar vienu vai diviem, tāpat kā vairumu citu domēna vārdu ģeneratora rīku šajā sarakstā. Tas arī apvienos jūsu atslēgvārdus daudzās dažādās variācijās. Varat pievienot rezultātus savam iecienītāko domēnu vārdu sarakstam vai mēģināt veikt izvērstāku un specifiskāku meklēšanu, kā arī izmantot rīku, lai salīdzinātu daudzu dažādu domēna vārdu SEO lapu klasifikāciju..

8. Domēni Bot

Domēni Bot

Domains Bot darbojas gan kā domēna vārda ieteikšanas rīks, gan kā domēna vārda meklēšanas rīks. Jūs varat sākt, meklējot vēlamo atslēgvārdu savam domēna nosaukumam, un Domains Bot parādīs visas pieejamās domēna vārdu idejas, pamatojoties uz šo atslēgvārdu, kombinētajiem atslēgvārdiem vai līdzīgiem atslēgvārdiem. Pretējā gadījumā jūs varat vienkārši meklēt vēlamo domēna vārdu, ja jums tas jau ir prātā. Ja pieejamais domēna vārds ir pieejams, tad varat to iegādāties un reģistrēt, izmantojot saites uz dažādiem domēna vārdu reģistratoriem. Domains Bot parādīs arī ieteikumus, kuru pamatā ir līdzīgi domēna vārdi. Domains Bot arī ļauj filtrēt domēnu nosaukumus pēc paplašinājuma un valodas un pievienot savus sinonīmus, prefiksus vai piedēkļus.

9. Vārda stacija 

Vārda stacija

Varat sākt meklēt savam tiešsaistes zīmolam perfektu un pieejamu domēna vārdu, reģistrējoties bezmaksas kontā vietnē Name Station, ko varat darīt, izmantojot savu e-pastu vai Facebook kontu. Izmantojot nosaukumu Station, jūs saņemsit piekļuvi domēna vārdu ģeneratoriem, atslēgvārdu ieteikumiem, tūlītējas pieejamības pārbaudītājiem un publiskā domēna vārdu konkursiem. Jūs varat filtrēt domēna vārda rezultātus, pamatojoties uz tādiem kritērijiem kā paplašinājums, nosaukuma garums un citi. Tomēr, ja jums nav ideju par atslēgvārdiem, mēģiniet meklēt dažas atslēgvārdu idejas pēc jūsu zīmola vai biznesa nozares. Name Station lepojas arī ar to, ka tiek demonstrēts tādās vietnēs kā Mashable, SEOMoz, TechCrunch un daudzās citās vietās, piešķirot Name Station lielu ticamību, kas padara to vērts pārbaudīt.

10. Panabee

Panabee

Panabee ir domēna vārdu meklēšanas rīks, domēna vārdu ģenerators un uzņēmuma nosaukuma ģenerators, visi ietīti vienā. Lai sāktu darbu ar Panabee, varat sākt tikai ar diviem atslēgvārdiem un meklēt domēna vārda ieteikumus, pamatojoties uz šiem diviem atslēgvārdiem. Ja jūsu emuāram vai vietnei vēlamais domēna vārds jau ir izmantots, varat apmeklēt domēna vārdu reģistrētājus, piemēram, GoDaddy.com, kur varat apskatīt citus pieejamos domēna nosaukuma paplašinājumus. Tomēr, ja jums nepatīk Panabee sniegtie ieteikumi, tad Panabee piegādās vārdus, kas saistīti ar jūsu atslēgvārdiem, kurus varat meklēt. Panabee parādīs ne tikai pieejamos un nereģistrētos domēna vārdus, bet arī parādīs, vai ideālais domēna vārds tiek izmantots kā lietotājvārds sociālajos saziņas līdzekļos vai nē.

11. Domēna caurums

Domēna caurums

Domainhole ir domēna vārdu ģeneratora rīks, kas nāk ar septiņiem prāta vētras rīkiem, kas var palīdzēt jums atrast perfektu pieejamo domēna vārdu savam emuāram, vietnei vai zīmolam neatkarīgi no tā, vai jums ir prātā tastatūra. Domainhole palīdzēs jums meklēt domēnu vārdus, kuriem nesen beidzies derīguma termiņš, vai arī izveidot nejaušus domēna vārdus, kas ir āķīgi, radoši un viegli izrunājami. Domainhole ļaus jums arī pārbaudīt visus domēna paplašinājumus, lai palīdzētu jums atrast tieši to, kas jums nepieciešams jūsu emuāram vai vietnes tīmekļa adresei. Domainnhole ir parādīts arī tādās vietnēs kā Killer Startups, PR Web un SlapStart, piešķirot tam zināmu ticamību un padarot to vērts pārbaudīt. Visbeidzot, Domainhole ir pieejama lejupielādei kā mobilā lietotne, padarot pareizāku domēna vārda un tīmekļa adreses izvēli savam emuāram vai vietnei vieglāku un ērtāku, ja esat aizņemts un vienmēr atrodaties ceļā.

12. Domēns 

Domēns

Domainr ir domēna vārdu ģeneratora rīks, kas ļauj izpētīt visas iespējamās domēna vārdu idejas ārpus visizplatītākajiem paplašinājumiem: “.com”, “.net” un “.org”. Citiem vārdiem sakot, Domainr padarīs pieejamu ideālā domēna nosaukuma un tīmekļa adreses atrašanu, palīdzot jums atrast mazāk izplatītus, taču joprojām likumīgus paplašinājumus. Šī unikālā domēna vārdu ģeneratora funkcija arī padara Domainr lielisku jaunu un interesantu domēna vārdu ideju un iespēju atklāšanai. Domainr darbojas anonīmi, reģistrējot meklēšanu un izsekojot tūkstošiem augstākā līmeņa domēna vārdu un vispārīgus TLD, kas reģistrēšanai pieejami vairāk nekā 200 akreditētos domēna vārdu un tīmekļa adrešu reģistros. Domainr komplektācijā ietilpst arī divas dažādas ārējās API klienta puses ieviešanai un citi ar domēna vārdu saistīti tīmekļa pakalpojumi.

13. Neiespējamība!

Neiespējamība!

Salīdzinot ar citiem domēna vārdu ģeneratoriem šajā sarakstā, neiespējamība! izmanto nedaudz atšķirīgu un unikālu pieeju, kā nākt klajā ar ideālu e-pasta adresi jūsu emuāram vai vietnei. Sākumā nāks klajā ar ievietoto atslēgvārdu un pēc tam ļaus jums pievienot vietvārdus, darbības vārdus vai īpašības vārdus sava atslēgvārda sākumam vai beigām. Šīs izvēles tiek rūpīgi atlasītas, tāpēc jums ir vieglāk atrast nereģistrētu un pieejamu domēna vārdu un izveidot unikālu un interesantu domēna vārdu. Tas dod arī iespēju izvēlēties starp četrzīmju, piecu burtu un pat sešu burtu vārdiem, kā arī iespēju vienkārši sajaukt jebko kopā ar izvēlēto atslēgvārdu. Tas ne tikai atvieglo domēna vārda atrašanu, nekā tas parasti ir, bet arī jautru! Neiespējamība! izmanto arī vairākus serverus, lai pēc iespējas ātrāk padarītu bieži nomākto un laikietilpīgo pareizā domēna vārda atrašanas procesu.

14. Domain Typer

Domēna TyperDomain Typer

Domain Typer ir domēna vārdu ģeneratora rīks, kas ir ātrs, ērti lietojams un intuitīvs. Jums atliek tikai ievadīt vēlamos sava domēna vārda atslēgvārdus, un Domain Typer parādīs, vai šis domēna vārds ir pieejams pirkšanai un reģistrēšanai. Tas vienlaikus ģenerēs arī nejaušas domēna vārda idejas, ja jums vēl nav priekšstata par to, ko vēlaties saņemt savam domēna vārdam. Un gadījumos, kad jūsu pirmā izvēle domēna vārdam nav pieejama, tad Domain Typer ļaus jums apskatīt domēna vārdu uzlaušanas un piedāvāto alternatīvu sarakstu..

15. Dominēt

Dominēt

Domize piedāvā pilnīgu drošību, drošumu un ātrumu kā domēna vārdu ģeneratora rīku. Pamatā Domize ļauj meklēt labus un pieejamus domēna vārdus šifrētā vidē, vienlaikus pārbaudot arī to, vai domēna vārds ir iepriekš reģistrēts, vai tā derīguma termiņš ir beidzies, vai ir pieejams pirkšanai. Tas var sniegt tūlītējus rezultātus pat tad, ja meklēšanas funkcijā ievadāt atslēgvārdus.

16. Wordoid

Wordoid

Wordoid patiešām ļauj jums uzlabot savu radošo pusi, jo tas ir domēna vārdu ģeneratora rīks, kas izveido gatavus vārdus jūsu domēna vārdam vai tīmekļa adresei. Šie sagatavotie vārdi ir unikāli, un tie gan izskatīsies, gan izklausīsies lieliski, un katrs vārds nav garāks par 10 burtiem. Wordoid arī ļaus jums izvēlēties ne vairāk kā piecas dažādas valodas un pat sajaukt un saskaņot šīs valodas, lai izveidotu unikālu, interesantu un uzmanību piesaistošu vārdu sajaukumu. Wordoid ļauj mainīt kvalitātes līmeni no zema uz augstu, kas nozīmē, ka, jo zemāka kvalitāte, jo nejēdzīgāks un acīmredzami veidots vārds, turpretī, jo augstāka kvalitāte nozīmē, jo dabiskāk un reālāk skan šis vārds. Visas šīs funkcijas padara Wordoid lielisku, lai domēna vārda atrašanas procesā radītu lielu slodzi un neapmierinātību, jo, veidojot jaunus vārdus un sajaucot vārdus no daudzām dažādām valodām, tiek samazināta iespējamība atrast jau pieņemtu domēna vārdu..

17. NameTumbler 

NameTumbler

NameTumbler ir domēna vārdu ģeneratora rīks, kas dod jums domēna vārdus, apvienojot jebkuru vajadzīgo atslēgvārdu un atslēgvārdu, kuru NameTumblerchooses izvēlas no savas datu bāzes. Kad esat apvienojis šos vārdus, varat izvēlēties atslēgvārdu izvietojumu vai to, kā vēlaties, lai atslēgvārdi tiktu sakārtoti jūsu tīmekļa adresē, piemēram, domēna vārda sākumā vai beigās. jūs varat arī izmantot defises, lai atdalītu visus ieteiktos terminus un atslēgvārdus, izvēlētos vajadzīgo paplašinājumu un apskatītu gala rezultātus, lai redzētu, kā tie izskatās un skan, un vai tie jums patīk vai nē.

18. Dot-O-Mator 

Dot-O-Mator

Dot-O-Mator ir pareizais domēna vārdu ģeneratora rīks, ja jūs pat nezināt, kur sākt domēna nosaukuma noformēšanu, un jums nav absolūti nekādu ideju, kā sākt vārdus. Dot-O-Mator ļauj izveidot domēna vārda ieteikumus, sava domēna vārda sākumam un beigām atlasot jebkuru vārdu sarakstu no divām kategorijām, piemēram, krāsām un formām. Ja ieteikumos redzat domēna vārdu, kas jums patīk, tad varat tos apvienot un redzēt rezultātu. Rezultātus pēc tam var pārvietot uz funkciju “scratchbox”, lai pārbaudītu, vai tie ir pieejami pirkšanai un reģistrēšanai. Dot-O-Mator ir pieejams arī lejupielādei IOS, padarot pareizāku domēna vārda un tīmekļa adreses izvēli savam emuāram vai vietnei vieglāku un ērtāku, ja esat aizņemts un vienmēr atrodaties ceļā.

19. Ieteikt vārdu

Ieteikt vārdu

SuggestName ir domēna nosaukuma ģenerators, kas palīdz jums izveidot domēna vārdu, ļaujot jums izvēlēties un ievadīt prefiksu un piedēkli, un pēc tam tos apvienojot, lai redzētu, vai iegūtais domēna nosaukums ir pieejams vai nav. Jums ir arī daudzas iespējas, kā pielāgot un pievienot savu domēna vārdu, izvēloties no krāsu saraksta, populārajiem Web 2.0 vārdiem, tehniskajiem terminiem un daudz ko citu. Iegūtos domēna vārdus var pārvietot uz “skrāpju dēļa” funkciju un pēc tam notīrīt atlasi vai pārbaudīt, vai tā ir pieejama.

21. Bulktopija 

Bulktopija

Bulktopia ir domēna vārdu ģeneratora rīks, kas sniedz ieteikumus domēna vārdiem, pamatojoties uz jūsu izvēlētajiem atslēgvārdiem, kā arī izpēti par potenciālajiem domēna vārdiem, kas ir pieejami reģistrācijai. Šis pētījums ir balstīts uz tādiem svarīgiem kritērijiem kā vecums, lapas rangs, saites, derīguma termiņš un sociālo mediju konta pieejamība. Kad esat izvēlējies ieteikto domēna vārdu, varat noklikšķināt uz “pirkt” un iegādāties domēna vārdu, izmantojot plašu domēna vārdu reģistratoru klāstu.. 

Un visbeidzot,

22. Es gribu savu vārdu 

Es gribu savu vārdu

Es gribu, lai mans vārds ir domēna vārdu meklēšanas ģeneratora rīks, kas vislabāk darbojas, ja jums jau ir prātā domēns savam emuāram, vietnei un zīmolam. Ievadiet vēlamo domēna vārdu un tīmekļa adresi, un Es gribu, lai mans vārds jums paziņos, vai tas ir paredzēts sagrābšanai vai ja tas jau ir ticis ņemts. Ja tas jau ir pieņemts, tad es gribu savu vārdu parādīs jums alternatīvus domēna vārdus un cenas par to reģistrēšanu dažādos domēna nosaukumos un tīmekļa adreses tiešsaistes reģistratūrās. Varat arī filtrēt meklēšanas rezultātus, paslēpjot jau uzņemtos domēna vārdus.

23. BatName

batname-screen-1

Ok, BatName noteikti izveidoja inženieri.

Tas ir ātrs, efektīvs, un viņi nemēģina gūt peļņu!

BatName faktiski ir diezgan unikāls, salīdzinot ar citiem ģeneratoriem.

Kā tas strādā:

 • Ievadiet dažas atslēgvārdu idejas
 • Meklēt
 • Bums – ātri paveikts

Labi, bet tas, kas to patiešām izceļ, ir šīs atsauces:

batname-screen-2

Tātad pēc hashtag ievadīšanas rīks tos redz kā grupu un atrod visus šī vārda sinonīmus.

Super forši.

Tas 10 reizes palielinās jūsu domēna meklēšanu, jo jums pašiem nav jādomā par sinonīmiem.

Negatīvie ir tas, ka šobrīd tas rāda tikai .com’s, bet tas ir labi. Mēs to joprojām mīlam.

Bonuss: Vai vēlaties pārkārtot domēnu? Par to mums ir ceļvedis.

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector