Domēna atkārtotie pasūtījumi: labākais ceļvedis labākajiem pasūtījumu pakalpojumiem

Jūs tikko domājāt par perfektu domēna vārdu.


Tas ir āķīgs, ģeniāls un tieši tas, kas vajadzīgs jūsu biznesam.

Bet tas ir paņemts. Tava sirds grimst. Jums kļūst mazliet skumji, un jūs nezināt, ko darīt. Jūs apmeklējat vietni un redzat, ka tā netiek izmantota, kas to vēl vairāk pasliktina. Jums vajadzētu pareizi izmantot domēnu!

Jābaidās, ir risinājums. Lai arī tas nav ātrs vai lēts, domēna aizvietošanas pakalpojums var būt atbilde uz jūsu problēmu.

Kas ir domēna pasūtītājs?

Domēna pasūtījums ir pakalpojums, kas palīdz kādam mēģināt iegūt domēna vārdu, tiklīdz tas kļūst pieejams reģistrācijai. Tīmekļa domēnu reģistrācijas vietnēs, piemēram, GoDaddy.com, izmantojot domēna atkārtotas pasūtīšanas pakalpojumu, var ietilpt domēna uzraudzības dalība, dalība domēna izsolēs caur pašu vietni (ti, GoDaddy.com), noteikta kredīta summa domēna pirmo izsoļu piedāvājumiem un vismaz vienu gadu ilga domēna vārda reģistrācija.

Domēna pārkārtošana ir ieteicama tiem, kuri patiešām vēlas noteiktu domēna vārdu un ir pilnīgi pārliecināti, ka tas ir domēna vārds viņiem. Domēna pārkārtošana ļauj kādam pārraudzīt domēna vārda statusu (vairāk informācijas par dažādiem domēna vārda statusu veidiem un to izmaiņām tiks sniegta vēlāk šajā rokasgrāmatā). Domēna atkārtota pasūtīšana nozīmē arī to, ka personai, kura ievietoja domēna pasūtījumu, tiks paziņots, kad sāksies šī domēna vārda izsole..

Ko nozīmē domēna pasūtīšana pēc pasūtījuma?

Domēna atkārtota pasūtīšana nozīmē cenas ievietošanu domēna vārdam, kuru vēlaties savā vietnē, bet tas jau pieder kādam citam. Jūs veicat cenu par šo domēna vārdu, cerot, ka pašreizējais īpašnieks neatjaunos savu reģistrāciju un īpašumtiesības uz to un ka tas drīz tiks gatavs un jūs to iegūsit..

Domēna atkārtota pasūtīšana nozīmē, ka jūs patiešām vēlaties šo domēna vārdu. Pat ja tas pieder kādam citam, jūs zināt, ka tas ir ideāls domēna vārds jums un jūsu vietnei. Pasūtījuma ievietošana nozīmē, ka jūs zināt, kad domēna vārdam ir beidzies derīguma termiņš un iespējamā atjaunošana, un kad tas būs oficiāli pieejams reģistrēšanai pie jauna īpašnieka. Ievietojot pārkārtošanu domēnā, jūs esat viens no pirmajiem, kas uzzina, kad vēlamais domēna vārds kļūst brīvs. Domēna atkārtota pasūtīšana nozīmē arī to, ka jūs varat sākt likt piedāvājumus tam, kad tas būs pieejams un tiks izsolīts daudzās domēna vārdu reģistrētāju vietnēs, tādējādi palielinot iespējas veiksmīgi iegūt šo domēna vārdu.

Domēna vārda dzīves cikls

Pirms mēs pārietam pie šī amata sulīgajām daļām, ir svarīgi saprast, kā darbojas domēna vārda dzīves cikls.

domēna vārda dzīves cikls

domēna vārda dzīves cikls Attēla avots: DomainSherpa

Domēna pasūtīšanas pakalpojumi

Daudzās domēna vārdu reģistratūru vietnēs ir domēnu pārtaisīšanas pakalpojumi, kas lietotājiem atvieglo izsekošanu par domēna vārdu statusu un vietu cenām, tiklīdz tie zaudē spēku un kļūst pieejami izsolē. Daudzas domēna vārdu reģistratūru vietnes, piemēram, piemēram, GoDaddy.com, piedāvā priekšrocības saviem domēna atkārtotās pasūtīšanas pakalpojumiem, piemēram, viena gada GoDaddy Auctions dalības gadu un 10 ASV dolāru kredītu, lai izmantotu lietotāja pirmo izsoles cenu. Daudzi pakalpojumi ietver arī politiku neārstēt, nemaksāt, personalizētus brīdinājumus par noteiktiem domēna vārdiem vai atbilstošajiem atslēgvārdiem un citas domēna uzraudzības funkcijas. Visi šie pakalpojumi cer atvieglot domēnu atkārtotas pasūtīšanas veikšanu un nodrošināt domēnus, kas pēc pasūtījuma ir vieglāk un mazāk laikietilpīgi. Šie pakalpojumi ietaupa klientus daudz laika un palielina arī viņu iespējas veiksmīgi nodrošināt domēnu, kura derīguma termiņš beidzās. Arī vairums domēna aizkavējošo pakalpojumu darbojas, izmantojot jaunākās pilienu uztveršanas tehnoloģijas.

Tālāk lasiet tiešsaistes uzņēmumu sarakstu ar labākajiem domēna pasūtīšanas pakalpojumiem.

Labākie domēna aizvietošanas uzņēmumi

Ir vairāki domēnu aizstātie uzņēmumi, kuru reģistrācijas vietnes ir pieejamas tiešsaistē, bet kuri ir labības krēms? Kuriem ir vislabākie pakalpojumi un atsauksmes, un kā jūs zināt, kurš no jums ir vislabākais?

Viens no galvenajiem jēdzieniem, kas jāsaprot, ir lielais trijnieks: SnapNames, NameJet un Go Daddy Auctions. 

Zemāk ir saraksts ar pašreizējiem labākajiem uzņēmumiem un vietnēm domēnu pārnešanai.

1. SnapNames

SnapNames ir trīs populārākie un pazīstamākie tīmekļa domēnu reģistratori. SnapNames komplektā ir ekskluzīvu domēnu vārdu saraksti, kas atrodami tikai viņu vietnē, ikdienas domēnu vārdu piedāvājumi un populārāko domēna vārdu, kuru derīguma termiņš beidzies tirgū, saraksti. Tam ir arī meklēšanas funkcijas, kas lietotājiem ļauj redzēt, kuri domēna vārdi tiek ņemti vai pieejami, un tajā pat ir dažādu domēna vārdu kategorijas, kas atvieglo un efektīvāku ir atrast savam biznesam pareizo domēnu. Kategorijās ietilpst izklaide, tehnoloģijas, mājas un dārzs, pārtika un dzērieni, finanses un veselība. SnapNames ir īpaši ieteicams cilvēkiem, kuri meklē ideālu sava biznesa un zīmola domēna vārdu.

SnapNames ir daudz meklēšanas funkciju un brīdinājumu, padarot domēnu uzraudzību vienkāršu. Lietotāji tiks arī brīdināti, ja paredzams, ka domēna vārda derīguma termiņš beigsies un kļūs pieejams 30 dienu laikā. Atkal klientiem ir jāmaksā tikai tad, ja viņu nodrošinātais domēna vārds ir veiksmīgi nodrošināts. Klientiem būs pieejama arī prēmiju līmeņa domēna vārdu izsoles priekšskatītajiem domēniem. Izmantojot SnapNames domēnu pārkārtošanas pakalpojumu, klientiem būs pieejams globālais domēna vārdu tirgus laukums ar visām ērtajām un ērtākajām tiešsaistes iepirkšanās iespējām. Pateicoties daudzajiem biznesa partneriem un augstās kvalitātes uztveršanas tehnoloģijām, SnapNames piedāvā brīnišķīgu aptuveni 30 miljonu domēna vārdu izvēli par zemām cenām, padarot to par ideālu uzņēmumiem, īpaši iesācējiem, kuru budžets ir ierobežots un kuri mēģina izveidot savu tīmekļa domēnu..

2. NameJet

NameJet ir arī viens no trim populārākajiem un pazīstamākajiem tīmekļa domēnu reģistratoriem.NameJet ļauj lietotājiem pievienot savus vēlamos domēna vārdus personīgā domēna vārdu aizpildītāju sarakstam, un NameJet veiks visu darbu viņu labā, piemēram, ikdienas uzraudzību un personalizētu brīdinājumi, kad domēna vārds drīz būs pieejams. NameJet ir arī liels skaits ekskluzīvu iepriekš izdotu domēna vārdu, kas jau atrodas viņu domēnu reģistratūru partneru vietnēs, kas nozīmē, ka tie nekur citur nebūs pieejami izsolē. Nav arī slēptu maksu, un līdz vienam gadam bezmaksas reģistrācija domēna vārda visaugstākajam solītājam. NameJet ir viens no veiksmīgākajiem domēnu aizvietošanas uzņēmumiem, kad runa ir par to, kā laimēt domēna vārdus, kuru derīguma termiņš ir beidzies..

3. GoDaddy izsoles

GoDaddy.com, iespējams, ir vispopulārākais un pazīstamākais tīmekļa domēnu reģistrators. Domēnu atkārtota pasūtīšana pakalpojumā GoDaddy ir ātra un ērta. Kad lietotāji iegādājas pasūtījuma kredītu, viss, kas viņiem jādara, lai izmantotu pasūtījumu, ir jāpiesakās savos kontos, sadaļā “Mani produkti” noklikšķiniet uz cilnes “Domēna atpakaļpārdošana” un jāpiemēro tas lietotāja domēna nosaukumam. grib. GoDaddy domēnu atkārtotās pasūtīšanas izmaksas ir USD 24,98 katra, ieskaitot reģistrācijas izmaksas, kā arī bezmaksas ikdienas domēna uzraudzība un līdz viena gada bezmaksas dalība. GoDaddy darbojas arī ar visiem dažāda veida domēniem, sākot no .com līdz .biz.

Tā kā visi domēni, kas pasūtīti pēc pasūtījuma, piedalās izsolē, GoDaddy nāk ar automātisku cenu noteikšanu. Pirmajai personai, kas ievieto pasūtījumu noteiktā domēnā, tiek piešķirta sākuma cena, veicot pirkumu pēc pasūtījuma, bez papildu maksas. Lietotāji nekavējoties tiks informēti arī par vairāku cilvēku interesi un solījumiem par to pašu domēna vārdu, domēna vārda derīguma termiņa beigām un kļūst pieejamam izsolē..

GoDaddy arī sniedz lietotājiem vairākas iespējas, lai aizsargātu domēna vārdu vai mēģinātu vēlreiz. Deklarētie domēni kādam automātiski tiks piešķirti, ja viņi ir vienīgā persona, kas tam izvirzīja cenu, bet, ja tie būs pārsolīti, tie tiks informēti, ja viņi vēlēsies izteikt augstāku cenu vai pārcelt savu priekšpasūtījuma kredītu uz citu domēnu. Vietņu GoDaddy.com kredītvēsture nekad nebeidzas.

GoDaddy ir populārs arī ar zvaigžņu privātuma aizsardzības funkcijām. Lietotāji var slēpt savu identitāti no iepriekšējiem domēnu īpašniekiem un kiberdrošības draudiem, piemēram, hakeriem. Lietotājiem ir iespēja pievienot pasūtījumus privātajai reģistrācijai, ļaujot viņiem neļaut personīgo informāciju iekļaut WHOIS publiskajā datu bāzē. Domēnu reģistrācija, izmantojot GoDaddy, padara domēnu atkārtotu pasūtīšanu drošāku.

4. DropCatch

Kopš tā dibināšanas 2008. gadā, DropCatch ir izmantojis savu dropcatching tehnoloģiju, lai lietotājiem nodrošinātu vairāk nekā miljonu domēna vārdu, kas atkārtoti pasūtīti. Pasūtījumu ievietošana caur DropCatch ir bezmaksas. No klientiem tiek iekasēta maksa tikai tad, ja priekšnoteikumu domēns viņiem ir veiksmīgi nodrošināts. DropCatch ikdienas komplektācijā ietilpst arī pašreizējie domēnu vārdu saraksti, kā arī lejupielādējami pārskati un meklēšanas funkcijas, lai klientiem būtu vieglāk meklēt vērtīgus domēnus un pārbaudīt to statusu.

Pastāv divi iespējamie iznākumi, ja lietotājs atkārtoti rīkojas ar domēnu DropCatch. Ja šis lietotājs ir vienīgais, kurš pārkārto domēnu, viņš maksā 59 ASV dolārus un domēna vārds ir viņu pašu, bet, ja vairāki cilvēki ievieto atkārtotus pasūtījumus tajā pašā domēnā, tad domēns nonāk publiskā izsolē. Izsole ilgs 3 ​​dienas, un uzvarēs augstākais solītājs.

5. BackorderZone

Tagad, kas uzskaitīta sadaļā NamePal, BackorderZone ļauj lietotājiem izvietot starpniekservera cenas nepieejamiem domēna vārdiem, izmantojot domēnu izsoles. Viņu pasūtīšanas pakalpojumi ir aprīkoti ar atslēgvārdu uzraudzības funkcijām, neapstiprinātu domēnu statistiku un iespēju lielapjoma pievienot domēnus. NamePalBackorderZone arī ļauj lietotājiem labāk pārvaldīt savu domēnu. Viņu domēna pārvaldības pakalpojumam, kas ir daļa no viņu domēna atkārtotās pasūtīšanas pakalpojumu paketes, ir automātiski atjauninājumi NS un WHOIS domēnu reģistriem un norēķini pēc piegādes..

Izmantojot jaunākās pilienu noķeršanas tehnoloģijas, NamePalBackorderZone seko tūkstošiem domēnu, kuru derīguma termiņš beidzas katru dienu, kā arī to, cik izsoļu pašlaik darbojas viņu vietnē. Tādā veidā lietotāji ietaupīs vairāk laika un palielinās izredzes uz domēna vārda, kura derīguma termiņš ir beidzies, nodrošināšanu, tiklīdz tas būs pieejams.

Lietotāji bez maksas var pārpasūtīt tik daudz domēnu, cik vēlas. Viņiem jāmaksā tikai tad, kad NamePalBackorderZone veiksmīgi nodrošina lietotājam domēna vārda derīguma termiņu, kura derīguma termiņš ir beidzies. Kontu īpašniekiem nav jāmaksā ikmēneša maksa, jo priekšpasūtījumi ir par vislabākajām individuālajām cenām domēnu atkārtotās pasūtīšanas tirgū.

6. CatchTiger

Nākamais ir CatchTiger. Izsoles ir atvērtas sabiedrībai, un katru dienu notiek jauna. Konti ir bez maksas, un tiem ir viena gada bezmaksas domēna vārda reģistrācija. Sākuma cena visu domēnu izsolei ir 35 mārciņas (43,70 USD), un nav nedz ārstniecības, nedz maksāšanas politikas. Neārstēšana, nemaksa nozīmē, ka lietotājiem nebūs jāmaksā, ja CatchTiger nevar veiksmīgi nomainīt domēna vārdu, kura derīguma termiņš ir beidzies..

Papildus dalībai domēnu izsolēs, kurām beidzies derīguma termiņš, CatchTiger arī ļauj lietotājiem pārdot savus domēna vārdus, izmantojot platformu Market Place, attiecīgajai potenciālo domēna vārdu pircēju auditorijai. Lai arī tas ir Lielbritānijā reģistrēts domēnu atkārtotās pasūtīšanas pakalpojumu sniedzējs un uzņēmums, tas darbojas ar daudziem dažādiem starptautiskiem domēniem, ieskaitot ES valstis un pat Jaunzēlandi..

Visbeidzot, CatchTiger piedāvā personiskus brīdinājumus, kas lietotājiem paziņos, kad viņu iecienītais domēna vārds ir pieejams un ir pieejams izsolē. Visiem lietotājiem būs jāinformē CatchTiger par to, kuru domēna vārdu un atbilstošajiem atslēgvārdiem viņiem vajadzētu uzmanīties. Lietotāji vispirms saņems e-pastu, kad būs pieejams viņu vēlamais domēna vārds, ietaupot viņiem laiku un palielinot viņu iespējas veiksmīgi nosargāt perfektu sapņu vārdu. CatchTiger.com lietotājiem viņu kontam var pievienot neierobežotu skaitu personisku brīdinājumu.

7. DomainMonster

Pakalpojums DomainMonster Backorder uzrauga lietotāju vispieprasītākos domēna vārdus un reģistrē viņus viņu vārdā, tiklīdz tie kļūst pieejami. DomainMonster seko arī simtiem tūkstošu domēna vārdu, kuru derīguma termiņš beidzas katru dienu, ļaujot lietotājiem tos meklēt un pārraudzīt savās domēnu lapās.

Papildus nelielām reģistrācijas maksām priekšpasūtījumu ievietošana, izmantojot DomainMonster, ir bezmaksas. Viņi arī izmanto izārstēšanas un atalgojuma politiku. Viņi arī veic tikai vienu atkārtotu pasūtījumu katrā domēnā un neizsola atkārtotos pasūtīšanas domēnus, tā vietā, lai strādātu tikai lietotāja labā, lai nodrošinātu to viņu labā. Visiem lietotājiem ir jāmeklē izvēlētais domēns vietnes meklēšanas lodziņā un, ja tas nav pieejams, noklikšķiniet uz saites Atpakaļ pasūtījums, lai sāktu tā uzraudzību. Otrais, kad lietotāja atkārtoti pasūtītais domēna vārds zaudē spēku un kļūst pieejams, DomainMonnster to noķer un cītīgi strādā, lai to aizsargātu un reģistrētu ar lietotāja vārdu.

Labākais veids, kā pasūtīt domēnu

Pirms mēs aplūkojam labākos domēna pārkārtošanas veidus, ir svarīgi ņemt vērā, ka domēna pārkārtojuma ievietošana negarantē, ka domēna vārds tiks iegūts, tiklīdz tas būs pieejams..

Daudzi mainīgie ietekmē domēna atkārtotas pasūtīšanas procesu. Piemēram, pašreizējais reģistrētā domēna vārda īpašnieks varētu atjaunot reģistrāciju, tādējādi pagaidām neļaujot tam būt pieejamam jaunam īpašumtiesībām, vai arī vietnēm ar domēna atkārtotās pasūtīšanas pakalpojumiem, piemēram, GoDaddy, varētu būt neveiksmīgi mēģinājumi kādam reģistrēties domēna vārdu, kuru viņi vēlas.

Pie citiem mainīgiem lielumiem pieder dalība vai nu publiskā, vai privātā domēna vārda izsolē, kur kādam citam ir tikpat daudz iespēju veiksmīgi iegūt īpašumtiesības uz domēna vārdu kā jums..

Tagad, kādi ir labākie veidi, kā pārkārtot domēnu? Kā domēnu derīguma termiņš beidzas? Kā jūs pārkārtojat domēnu? Un kā jūs paaugstināt savas iespējas veiksmīgi iegūt domēna vārdu, izmantojot priekšpasūtījumu?

Pretstatā plaši izplatītam uzskatam, domēniem beidzas derīguma termiņš, un nereti tie tiek paziņoti. Domēna vārda derīguma termiņš beidzas, ja tā pašreizējais īpašnieks to neatjauno līdz tā derīguma termiņa beigām. Pēc tam domēna vārdam tiek piemērots četrdesmit dienu labvēlības periods, kurā tiek izslēgti visi domēna pakalpojumi, bet pašreizējam domēna īpašniekam joprojām ir iespēja atjaunot domēnu par standarta atjaunošanas maksu, izmantojot tīmekļa domēna pakalpojumu sniedzēju..

Tiklīdz domēns to ievada četrdesmit dienu labvēlības periods gan, ļoti iespējams, ka pašreizējais īpašnieks to vispār atjaunos. Pretējā gadījumā, ja pašreizējais īpašnieks plānoja atjaunot un saglabāt domēna vārdu, viņi būtu pārliecinājušies, ka ir atjaunojis reģistrāciju pirms tā derīguma termiņa beigām. Tomēr ir arī iespējams, ka īpašnieks vienkārši bija slinks vai vilcinājās, tāpēc viņi joprojām var atjaunot domēna vārda reģistrāciju bez soda un par nelaimi cilvēkiem, kuri vēlas, lai šis domēna vārds būtu bez maksas lietojams.

Pēc tam, kad pagājušas četrdesmit dienas un labvēlības periods ir beidzies, domēna vārdam tiek veikts “izpirkšanas laiks”, kad pašreizējam īpašniekam kļūst grūtāk atjaunot reģistrāciju (piemēram, dārgākas atjaunošanas maksas un citi sodi), un domēna vārda jaunajiem īpašumtiesībām un reģistrācijai ir vēl lielākas un iespējamākas iespējas. Pēc šī “izpirkšanas perioda” domēna vārds tiek “bloķēts” pirms dzēšanas posma, kas prasa apmēram piecas dienas. Viss process ilgst aptuveni 75 dienas pēc domēna vārda sākotnējā derīguma termiņa beigām un pēc procesa beigām domēna vārdu oficiāli reģistrē tiem, kas to vēlas, tādējādi kļūstot piemērots atkārtotai pasūtīšanai.

Bet domēna pasūtīšanas process, tiklīdz domēna vārds kļūst pieejams reģistrēšanai, nav tik vienkāršs, kā tas bija agrāk. Kādreiz tas bija “pirmais brauc”, pirmais kalpo tā, ka ātrākais cilvēks, kurš reģistrējās nesen beidzies derīguma termiņam, un ļoti vēlamais domēna vārds būtu tas, kurš to ieguva.

Tagad tādi tīmekļa domēnu vārdu reģistrētāji kā GoDaddy.com organizē domēnu vārdu izsoles, kurām beidzies derīguma termiņš. Tādā veidā šie domēnu vārdu reģistratori nopelna papildu peļņu, un domēna vārds nonāk pie visaugstākajām cenām, nevis ātrākais un veiksminieks domēna vārdu mednieks.

Šis vecais domēnu vārdu, kuru derīguma termiņš beidzies, reģistrēšana notiek tikai tad, ja domēna vārda derīguma termiņš beidzās izsolē, bet pretendentu trūkuma dēļ tas tika pārtraukts. Tomēr tas parasti nenotiek, un, ja tas notiek, tas tiek veikts caur automatizētu “nūjošanas pakalpojumu”, no kuriem daudzi tiek piedāvāti domēna aizvietošanas uzņēmumos un pakalpojumos, kas iepriekš uzskaitīti šajā rokasgrāmatā.

Lai ievietotu priekšpasūtījumu un sāktu solīt domēna vārdu, tiklīdz tas būs pieejams, jums jānovieto pārpasūtīšana attiecīgajā domēna reģistrācijas izsoļu namā. Tas jādara, pirms domēna vārds sasniedz tā reģistrācijas derīguma termiņu vai pirms tā “derīguma termiņš ir beidzies”, kas atkarībā no tā domēna reģistratūras var ilgt līdz 45 dienām. Jums būs jāpiesakās kontā domēnu reģistrācijas izsoļu mājas vietnē, kur būs pieejams vēlamais domēna vārds.

Bet šobrīd tiešsaistē ir pieejami simtiem domēnu vārdu reģistrētāju un izsoļu vietņu. Kā jūs varat zināt, kuram no tiem būs jūsu meklētais domēna vārds?

Vispirms nosakiet domēna vārda reģistrētāju. Lielākajai daļai domēna vārdu reģistrētāju ir izsoles partneris, kuru viņi izmanto tikai, tāpēc, zinot reģistratūru, kurā atrodas jūsu domēna vārds, nozīmē, ka jūs zināt, uz kuru izsoles vietni doties, kad ir pienācis laiks iesniegt cenas par jūsu domēna vārdu. Vienkārši veiciet WHOIS meklēšanu ar vēlamo domēna vārdu un izpētiet informāciju, lai atrastu vārda reģistrētāju.

Pēc tam izmantojiet diagrammu, kas norādīta 2. darbībā “Izsoles partnera noteikšana”, lai atrastu izsoles mājas partneri, kuru izmanto jūsu domēna vārda pašreizējais reģistrētais reģistrators. Ir trīs galvenās izsoļu mājas, kuras vairums domēnu vārdu reģistrētāju izmanto tikai: GoDaddy Auctions, NameJet un SnapNames. Viena no labākajām iespējām iegūt domēna vārdu, kura derīguma termiņš beidzies, ir regulāri sekot līdzi domēna vārda, kura derīguma termiņš beidzies, statusam un progresam izsoļu mājas vietnē, kuru izmanto reģistratūra.

Tagad dodieties iegūt savu domēnu!

Tas ir pietiekami slikti, ja jūsu vietnei vēlamo domēna vārdu jau ir pārņēmis kāds cits, taču tikpat slikti var gaidīt, kamēr šī vārda derīguma termiņš beigsies un kļūs pieejams..

Tas var būt sarežģīti, nomākti un laikietilpīgi, un jums pat netiek garantēts domēna vārds. Bet nebūt nav neiespējami būt jaunajam domēna vārda, kura derīguma termiņš beidzies, ko vienmēr esat gribējis, īpašumam.

Domēna atkārtota pasūtīšana ir viens no labākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā palielināt savas iespējas veiksmīgi kļūt par jauno sapņu domēna vārda īpašnieku pēc tā termiņa beigām. Tas noņem daudz neskaidrību un sarežģījumu no visa procesa.

Ar domēnu aizvietošanu ir vieglāk izsekot vēlamā domēna vārda statusam, tāpēc jūs ātrāk uzzināsit, kad tā derīguma termiņš beigsies un kļūs pieejams, vai ja to atjaunos pašreizējais īpašnieks vai kad tas nonāks izsolē. pašreizējā reģistratūras izsoles partnera vietne. Nav brīnums, ka domēnu pasūtītāji ir tik populārs pakalpojums un ierasta prakse cilvēkiem, kuri savai vietnei meklē pareizo tīmekļa domēnu.

Vai jums ir visa informācija? Tagad dodieties iegūt savu domēnu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map