Kā izvēlēties radošu domēna vārda mitināšanu – salīdziniet cenas un plānus – 2020. gada maijs

Tātad jūs domājat, ka jums ir lieliska biznesa ideja? Lieliski! Pirms darba sākšanas, iespējams, vēlēsities veltīt laiku, lai mēģinātu nākt klajā ar radošu un neaizmirstamu domēna vārdu. Pavadiet tam nedaudz laika, tikai ne pārāk daudz. Pārāk daudz cilvēku pavada ļoti daudz laika, mēģinot nākt klajā ar šo perfekto domēna vārdu un nekad neapmierināti ar savām idejām. Neiestrēdziet tajā riestā. Faktiski jums varētu būt labāk izmantot šos sešus padomus un sešus rīkus, kas palīdzēs jums izveidot ideālu domēna vārdu.


Seši padomi, veidojot savu domēna vārdu.

Vispirms sāciet izdalīt baltu papīra lapu un zīmuli. Padomājiet par visiem nosaukumiem, kurus jūs varētu vēlēties izmantot savam domēna vārdam. Pierakstiet to visu. Kad esat pabeidzis, dodieties cauri šim īsajam kontrolsarakstam un sāciet šķērsot tos, kuri neiztur šo sešu punktu padomu sarakstu.

1. Padariet to viegli

Padariet to viegli. Tavu vārdu vajadzētu būt viegli uzrakstīt, viegli pateikt un noraut mēli. Viens no tīmekļa vietnes izveidošanas mērķiem ir tur esošs saturs, ko cilvēki vēlas dalīties. Ja cilvēki nevar precīzi uzrakstīt jūsu domēna vārdu vai pat vienkārši pateikt jūsu domēna vārdu, visticamāk, jūsu saturs netiks koplietots tik vienkārši.

2. Padariet to unikālu

Bieži vien nepietiek tikai ar teikšanu, lai padarītu to unikālu. Kad mēs sakām, ka tas ir unikāls, mēs domājam, lai tas neizklausītos kā kaut kas cits. Tas jau ir noteikts, ka jūs nevarat reģistrēt savu domēnu ar tādu pašu vārdu kā kāds cits. Tomēr nebūtu prātīgi reģistrēt domēna vārdu savai vietnei, kas izklausās pārāk daudz, piemēram, “Microsoft” vai jebkuru citu vārdu līdzīgus vārdus. Pārāk viegli kļūdīsies.

3. Com domēna vārdi nav vienīgie, kas tur atrodas

Visu laiku nesamierinieties ar .COM nosaukumiem. Faktiski, ja jūs dzīvojat ārpus ASV, jums varētu būt labāk domēns, kas orientēts uz valsti, piemēram, “CO.UK.” Tāpat atcerieties, ko nozīmē COM. COM ir īss komerciālam, ORG ir īss organizācijai, MIL ir īss militāram, GOV ir īss valdības un TV ir īss televīzijas vietnēm. Ir vēl viens – izmantojiet paplašinājumu, kas ir piemērots veida vietnei, kuru mēģināt izveidot. Ja atrodaties tehnoloģiju lokos, parasti tiek izmantots “.io” domēna gals. Tas ir dīvains TLD (augstākā līmeņa domēns), kas beidzas, jo tas pieder Lielbritānijas Aizjūras Indijas okeāna teritorijai. Faktiski salā ir tikai militārie iedzīvotāji, tāpēc tā ir mazliet anomālija. Cits bieži lietots paplašinājums, kas nav “.com”, ir “.co”. Tas ir tik tuvu .com, un lielāko daļu cilvēku tas netiks izslēgts. Tas kļūst arvien izplatītāks. Ir arī “.xyz”, “.ninja”, “.guru” un daudzas citas iespējas izpētīt.

4. Apsveriet savu auditoriju.

Šis ir viens no visvairāk aizmirstajiem noslēpumiem, kad tiek reģistrēts jūsu domēna vārds. Apsverot savu auditoriju, jūs apsverat to, ko viņi sagaida. Vai jūs izmantosit savu vārdu, lai kļūtu par savu zīmolu, piemēram, NathanBarry.com? Vai arī jūs kļūsit par savu zīmolu, bet arī sāksit kustību, piemēram, Pat Flynn’s SmartPassiveIncome.com? Vai jūs mēģināt izveidot uzņēmumu, un jūs sākat tikai ar vietni? Ir svarīgi atcerēties, ka vietnes nosaukumam un uzņēmuma nosaukumam ne vienmēr jābūt vienam un tam pašam, taču tas noteikti palīdz. Ja jums ir vēlme paplašināties ārpus vienkāršas WordPress vietnes, palaižot to, nelieciet sevi pārāk specifiskam vārdam. Ja jūs galu galā vēlaties kļūt par lielu valsts vispārējo mārketinga aģentūru, iespējams, ka jūsu vietnes izsaukšana uz HundredDollarBacklinks nav laba ideja. Dodieties uz kaut ko tādu, kas atbilst jūsu vēlmēm, piemēram, Connect2020 vai SimpleSurge (abi kopā).

5. Esiet radošs

Ja jūsu vārds tiek ņemts vērā, apsveriet iespēju to saīsināt, beigās pievienot tagu līniju vai mainīt vārdu. Jūs varat mēģināt salikt vārdus, piemēram, [YouTube], izmantojot tādu frāzi kā [24seven], pielāgot vārdu, piemēram, [Flickr], vai pat apvienot prefiksu ar piedēkli, piemēram, [Shopify]..

6. Turiet to īsu un vienkāršu

Pirmkārt, saglabājiet to īsu un vienkāršu. Neuzlabojiet sava domēna vārda rakstīšanu pārāk sarežģīti, pārāk grūti pateikt vai grūti iegaumēt. Tam jābūt īsam un āķīgam.

Seši rīki, kas palīdzēs atklāt jūsu domēna vārdu

Šie noteikumi ir lieliski. Viņi var jums palīdzēt nākt klajā ar radošu un unikālu domēna vārdu. Tomēr mēs saprotam, ka jūs joprojām varat būt iestrēdzis. Mēs esam izveidojuši sešus rīkus, kas palīdzēs jums atklāt jūsu domēna vārdu.

Lean domēna meklēšana

Šis ir domēna vārdu ģenerators, kas palīdzēs jums nākt klajā ar unikālu vārdu. Tā specializācija ir prefiksu un piedēkļu lietošana un salikšana. Papildus tam tā pārbaudīs nosaukumus, ar kuriem tā nāk klajā, par pieejamību.

Leandomainsearch.com

GoSpaces

Šis ir vēl viens bezmaksas domēna vārdu ģenerators, kura pamatā ir atslēgvārds. Vienkārši ierakstiet atslēgvārdu un ļaujiet tam nākt klajā ar unikālām idejām par jūsu biznesu un domēna vārdu.

Vietne Gospaces.com

NameStation

Tāpat kā GoSpaces, arī NameStation nāks klajā ar vairākām bezmaksas un unikālām idejām, kuru pamatā ir iesniegtais atslēgvārds. Vienkārši ievietojiet vēlamo atslēgvārdu, piemēram, savu nišas tēmu, un ļaujiet NameStationgo darboties.

Namestation.com

Domaintyper

Kad esat ieguvis savu unikālā nosaukuma ideju no NameStation, GoSpaces vaiLean Domain Search, pārbaudiet, vai vietnē Domaintyper ir pieejama. Tas ir lielisks veids, kā sašaurināt savas idejas, kas jums ir divi vai trīs darbi.

Vietne Domaintyper.com

Domēna balodis

Tas ir lielisks rīks, kas meklē meklētājprogrammu rezultātus. Vienkārši paņemiet savu nišu un uzziniet, ko cilvēki meklē. Tādā veidā jūs varat ievietot atslēgvārdus tieši savā domēna nosaukumā.

Leandomainsearch.com

Domēns

Šis ir glīts un unikāls rīks, kas palīdzēs “uzlauzt” savu vārdu. Pirmoreiz apmeklējot vietni, tas mudina jūs izmēģināt pakalpojumu, meklējot kaut ko līdzīgu, piemēram, “acme florist”. Tūlīt tas nāks klajā ar 15 unikāliem nosaukumiem un sniegs jums informāciju, piemēram, kuri domēna vārdi ir pieejami un kuri ir rezervēti. Domainr.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map