El. Prekybos dizaino tendencijos 2018 [Infographic] – kas yra pagrindinis kompiuteris?

Su kiekvienais metais, elektroninė prekyba reikalauja didesnio mažmeninių pajamų procento visame pasaulyje.


Net ir tada, kai vis daugiau žmonių lankosi pirmenybę pirkite internetu svetainių sėkmė vis dar susiduria su daugybe unikalių iššūkių. Kaip el. Prekybos svetainė turėtų išsiskirti iš kitų ir maksimaliai padidinti savo konversijas?

Atsakymas yra puikus dizainas.

Čia yra septynios el. Prekybos dizaino tendencijos, kurios kuria prekės ženklus ir skatina konversijas 2018 m.

Peršokimas į tendencijas

(Norėdami padidinti, spustelėkite Infografija)

Elektroninės prekybos dizaino tendencijos 2018 Infographic

Bendrinkite šį vaizdą savo svetainėje

Pridėkite priskyrimą „WhatsTheHost.com“ su šia grafika.

elektroninės prekybos dizaino tendencijos

Nulaužtos 2018 m. Elektroninės prekybos dizaino tendencijos

Tendencijos šiek tiek blogina repą: mes linkę galvoti apie jas kaip negilias, praeinančias nuojautas. Tačiau iš tikrųjų tendencijos gali mums aiškiai pasakyti apie mus supančio pasaulio sąlygas. Iš tiesų praėjusių metų tendencijos dažnai tampa šių metų normomis. Mes tai matėme kaip 2017 m. Tendencijos mobiliojo ryšio srityje ir mažinant atotrūkį tarp socialinės ir elektroninės prekybos įsitvirtino kaip geriausia pramonės praktika.

Dizaino tendencijos tampa paplitusios, nes jos atsižvelgia į besikeičiančius vartotojų skonius ir lūkesčius. Tai galioja visose dizaino disciplinose nuo Grafinis dizainas prie UX dizaino iki interjero dizaino. Ar e-komercija yra geresnis būdas sudominti savo klientus, nei numatant jų poreikius, kol jie net nesuvokia jų?

Tarp apleistų pirkinių krepšelių, paieškos sistemų optimizavimo ir konkuruojančių dėl klientų dėmesio panašių produktų jūroje, elektroninės prekybos mažmenininkai kasdien susiduria su daugybe iššūkių. Jūsų el. Prekybos svetainės dizainas gali sudominti, sužavėti ir informuoti klientus, kad būtų sukurta aiški ir teigiama apsipirkimo patirtis. Prieš pirkdami pirkėjus jūsų produktams, bendras jūsų svetainės srautas ir išvaizda sukuria kritinį įspūdį.

Štai septynios el. Prekybos dizaino tendencijos, kurios kuria prekės ženklus ir skatina konversijas 2018 m.

Greita naršymas

 1. Slinkdami gaminio vaizdus
 2. Kertantys elementai
 3. Tikra fotografija
 4. Integruotas vaizdo įrašas
 5. Produktų nuotraukos iš dėžutės
 6. Produktų nukreipimo puslapiai
 7. Kūrybinės kategorijos

Infografiniai šaltiniai

Slinkdami produktų vaizdus „Cuyana“ svetainėje

Slinkite gaminio vaizdais „Cuyana.com“

1. Slinkdami gaminio vaizdus

Šiuolaikiniai žmonės kasdien praleidžia daugybę valandų, tiesiog slinkdami. Priešingai nei staigus, įkyrus paspaudimo pobūdis, slinkimas yra nepaprastai malonus tuo, kad tai suteikia mūsų akims ir smegenims švarų ir nenutrūkstamą turinio srautą. Slinkiančios produktų nuotraukos vartotojui yra ne tik mažiau reiklios nei skaidrių demonstracija paspaudimais, tačiau jos taip pat gali padidinti tikimybę, kad lankytojai pamatys daugiau nuotraukų. Norėdami supaprastinti apsipirkimo patirtį, slenkančios produktų nuotraukos siūlo daug aiškių el. Prekybos pranašumų.

2. Susikertantys elementai

Tarp produktų nuotraukų, elementų aprašymų, instrukcijų ir apžvalgų el. Prekybos produktų puslapiuose dažnai būna daug. Susikertantys dizainai gali padėti gaminio puslapiuose pasiekti kontrastingų elementų, tokių kaip tekstas, nuotraukos ir vektoriai, harmoniją. Šios kompozicijos yra dinamiškos ir traukia dėmesį, tačiau palieka daug galimybių neigiamoms erdvėms.

Mes ypač mėgstame, kad žingsnis po žingsnio būtų naudojami iš dalies sutampantys dizaino elementai, kad būtų galima sugretinti artimus paveikslėlius ir viso dydžio vaizdus bei pabrėžti svarbias gaminio specifikacijas. Mes netgi matėme tai ne elektroninės prekybos svetainėse, tokiose kaip „WP Engine“, kur jie naudojasi panašiu dizainu.

susikertančių elementų el. prekybos dizaino tendencijos

Susikertantys elementai Koparibeauty.com

Tikra fotografija el. Prekybos svetainėms

Tikro produkto fotografija tokia, kokia naudojama forhims.com

3. Tikroji fotografija

Gaminių fotografavimo menas yra gana sudėtingas. Nuotraukos turėtų būti patrauklios ir įdomios, tačiau pakankamai paprastos, kad gaminys liktų pagrindinis dėmesys. Estetika turėtų būti vienoda visuose produktuose, tačiau nedėvėkite pirkėjų tokios pačios išvaizdos ir pozų ne kartą.

Vartotojams gali būti sunku suvokti produktą, kai tik nuotraukos, kurias jie mato, kabinamos tuščioje, baltoje vietoje. Laimei, ryški fotografija elektroninėje prekyboje iškyla kaip gryno oro gurkšnis. Fotografija, parodanti produktą veikiantį, naudojamą, numatytame kontekste, yra nervingas ir įtraukiantis naujas sukimas.

4. Integruotas vaizdo įrašas

Integruotame vaizdo įraše yra kažkas tokio žavaus, pavyzdžiui, judančios nuotraukos Hario Poterio pasaulyje. Vaizdo įrašų laikmenos turi nemažai pranašumų, dėl kurių jos tampa įtikinamu el. Prekybos dizaino pasirinkimu. Pirma, jie gali parodyti tam tikras produkto savybes, tokias kaip konsistencija ar unikalūs mechanizmai, tokiu būdu, kurio nuotraukos vis dar negali. Antra, sumanus redagavimas gali padaryti tai taip, kad vaizdo įrašas perteikia daugybę informacijos greitu ir lengvai suprantamu formatu. Trečia, vaizdo įrašas yra patrauklus žemyn.

Tačiau integruoti vaizdo įrašai šiek tiek skiriasi nuo tradicinių vaizdo įrašų laikmenų internete. Jie sujungia visas geriausias gif dalis (mažesnis failo dydis, automatinis paleidimas ir kilpos, nėra garso) ir aiškų vaizdo failo apibrėžimą. Rezultatas yra jūsų produktas, atgaivinkite klientų ekranus.

Integruotas vaizdo įrašas elektroninėje parduotuvėje

Integruoti vaizdo įrašai de.lush.com

Tikra fotografija el. Prekybos svetainėms

Visos ekrano produkto nuotraukos rodomos glitty.co

5. Gaminio puslapio nuotraukos iš dėžutės

Standartinių vaizdo matmenų ribų pažeidimas yra galingas būdas jūsų produktui įeiti. Nesvarbu, ar tai herojaus atvaizdas, ar dalijamo puslapio dizaino kompozicijos dalis, milžiniškos produktų nuotraukos turi svaiginantį įspūdį. Užuot apsiriboję savo nuotraukomis tik standartiniu pikselių skaičiumi, pabandykite suprojektuoti visą produkto puslapį aplink neigiamą vietą jūsų fotografijoje.

6. Produktų nukreipimo puslapiai

Pirmasis jūsų klientų bendravimas su jūsų el. Prekybos svetaine nustato, ar jie tyrinės toliau, ar uždarys langą ir pamirš jūsų prekės ženklą. Siekdami atkreipti vartotojų dėmesį į jų apsilankymo pradžios akimirkas, daugelis el. Prekybos svetainių 2018 m. Naudoja į produktus orientuotus nukreipimo puslapius..

Visas nukreipimo puslapio tikslas yra konvertuoti potencialius klientus. Paprastai jas sudaro skaitmeninis gaminio „lifto žingsnis“, taip pat raginimas veikti. Žudikliui skirtas nukreipimo puslapis sujungia intelektualią rinkodaros kopiją su gražiomis nuotraukomis, aptakiomis piktogramomis ir įspūdingais skaičiais, kad potencialus pirkėjas jaustųsi informuotas ir suintriguotas pamatęs tik jūsų svetainės pagrindinį puslapį. Pagalvokite apie produkto nukreipimo puslapį kaip glaustiausią ir patraukliausią distiliavimą visko, kas daro jūsų produktą išskirtiniu.

Tikra fotografija el. Prekybos svetainėms

Produktas kaip nukreipimo puslapis ryt miegamasis.com

Tikra fotografija el. Prekybos svetainėms

Kūrybingų, interaktyvių produktų kategorijos pagal šešiasdešimt devyni.us

7. Kūrybinių kategorijų puslapiai

Kategorijų puslapiai neturėtų būti traktuojami tik kaip pagrindinio puslapio ir produkto puslapių pertrauka. Įdomus produktų kategorijų puslapis gali priversti jūsų klientus tyrinėti produktus, kurie kitu atveju nepatektų į jų radarą. 2018 m. Mes pradedame matyti daugiau elektroninės prekybos svetainių, kurios panaudoja šio lemiamo puslapio, kuriant dinaminius dizainus, galimybes. Dėl integruotų vaizdo įrašų, subtilių animacijų ir drąsių fotografijų kategorijų puslapiai tampa daug daugiau nei katalogų puslapiai. Tinkamai suprojektuotas produktų kategorijų puslapis padidina atradimo elementą jūsų pirkėjo internetinėje parduotuvėje.

Infografiniai šaltiniai

(2018 m. Sausis)

Infografijoje naudojamus ekrano vaizdus galite rasti šiose nuorodose:

Elektroninės komercijos dizainas ir interneto priegloba

Kokios elektroninės prekybos dizaino tendencijos susijusios su interneto priegloba? Iš tikrųjų gana daug.

Vykdyti el. Prekybos parduotuvę nėra lengva, o vadovai turi nuolat prižiūrėti atsargas, konkuruoti su konkurentais, kurti prekės ženklą. Tai tik neprisijungus prie neapibrėžtos taktikos..

Internetinei daliai teko susidurti su dizainu, plėtra, SEO, turiniu, socialine žiniasklaida, mokamais skelbimais ir dar daugiau. Pakanka, kad kažkas išprotėtų!

Vienas iš pirmųjų principų yra pasirinkti tvirtą elektroninės prekybos žiniatinklio prieglobą. Dabar, jei jūsų el. Prekybos platforma yra priglobta savarankiškai, galite pradėti nuo pradinio lygio pagrindinio kompiuterio, pvz., „Bluehost“ arba „Hostgator“, arba kažko, kas yra šiek tiek atsparesnė, pavyzdžiui, „WP Engine“ ar „SiteGround“. Savarankiškas el. Prekybos platformos pritraukimas pradedantiesiems yra gana sunkus, tačiau jei turite pasiekti absoliučiai žemiausią kainą, padarysite ką nors panašaus „WooCommerce“ arba Drupalis.

Bet aš nerekomenduoju eiti savarankiškai rengiamo el. Prekybos svetainės maršruto. Norite eiti su kažkuo, kas jums priglobta viename. Man patinka „Shopify“ arba „Squarespace“ pradedantiesiems. Priešingu atveju galite eiti su „ShopifyPlus“, kuris yra tvirtesnis, ar baisiausias, bet galingas Magento.

Dizainas, turinys, kūrimas, priegloba, rinkodara – visą dieną e. Prekybos svetainės valdytojo gyvenime. Bet viskas taip pat yra ratu, nes jie visi yra susipynę. Kiekvienas iš šių elementų sąveikauja ir yra priklausomi vienas nuo kito. Darykite tai gerai, ir jūsų parduotuvė greitai išaugs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map