Trendy elektronického designu 2018 [Infographic] – Co je hostitel?

Trendy elektronického designu 2018 [Infographic] – Co je hostitel?

Trendy elektronického designu 2018 [Infographic] – Co je hostitel?

S každým dalším rokem, Elektronický obchod požaduje větší procento maloobchodních příjmů po celém světě.


I když se veřejnost stále více přibližuje raději nakupujte online weby stále čelí mnoha jedinečným výzvám k jejich úspěchu. Jak se má web elektronického obchodu odlišit od ostatních a maximalizovat jeho konverze?

Odpověď je vynikající design.

Zde je sedm trendů designu elektronického obchodování, které v roce 2018 vytvářejí značky a zvyšují počet konverzí.

Jump to Trends Breakdown

(Kliknutím zvětšíte Infographic)

Trendy elektronického designu 2018 Infographic

Sdílet tento obrázek na vašem webu

Uveďte prosím na tomto obrázku uvedení zdroje WhatsTheHost.com.

Infographic designové trendy elektronického obchodu

Prolomení trendů elektronického designu roku 2018

Trendy jsou trochu špatné rap: máme tendenci je považovat za mělké, míjející módy. Ve skutečnosti nám však trendy mohou ukázat pohled do podmínek světa kolem nás. Ve skutečnosti se trendy v loňském roce často stávají normami tohoto roku. Viděli jsme to jako 2017 trendy směrem k mobilním telefonům a zmenšování propasti mezi sociálním a elektronickým obchodem se etablovali jako osvědčené postupy v oboru.

Trendy v designu narůstají, protože řeší neustále se vyvíjející vkus a očekávání zákazníků. To platí ve všech oborech designu, od grafický design do designu UX do interiéru. A pokud jde o elektronický obchod, existuje lepší způsob, jak své zákazníky ohromit, než předvídat jejich potřeby dříve, než si je uvědomí?

Mezi opuštěnými nákupními vozy, optimalizací vyhledávačů a konkurencí o pozornost zákazníků v moři podobných produktů existuje denně mnoho maloobchodníků s elektronickým obchodem. Design vašeho elektronického obchodu může zaujmout, potěšit a informovat zákazníky, aby vytvořili zřetelný a pozitivní zážitek z nakupování. Než vaši zákazníci někdy zakoupí vaše produkty, vytvoří celkový dojem a vzhled vašeho webu kritický dojem.

Zde je sedm trendů v designu elektronického obchodu, které v roce 2018 vytvářejí značky a zvyšují počet konverzí:

Rychlá navigace

 1. Posouvání obrázků produktů
 2. Průnikové prvky
 3. Skutečné fotografie
 4. Integrované video
 5. Fotografie z krabice
 6. Vstupní stránky produktu
 7. Kategorie kreativ

Infographic zdroje

Posouvání obrázků produktů na webu Cuyana

Posouvání obrázků produktu na Cuyana.com

1. Posouvání obrázků produktu

Moderní lidé tráví každý den nespočet hodin jednoduše procházením. Na rozdíl od náhlé, rušivé povahy klikání, akce rolování je neuvěřitelně potěšující tím, že dává našim očím a mozkům čistý a nepřetržitý proud obsahu. Posouvání fotografií produktu je pro spotřebitele nejen mnohem méně náročné než proklikávací prezentace, ale může také zvýšit pravděpodobnost, že návštěvníci uvidí více fotografií. Pro pohodlnější nakupování nabízí posouvání fotografií produktů mnoho jasných výhod pro elektronický obchod.

2. Průnikové prvky

Mezi fotografiemi produktů, popisy položek, pokyny a recenzemi mají stránky s produktem elektronického obchodování často hodně. Průnikové návrhy mohou pomoci produktovým stránkám dosáhnout harmonie napříč kontrastními prvky, jako je text, fotografie a vektory. Tyto skladby jsou dynamické a poutavé, a přitom ponechávají dostatek příležitostí pro negativní prostor.

Obzvláště se nám líbí použití překrývajících se konstrukčních prvků v postupných pokynech, ke spojení detailů a zobrazení v plné velikosti ak zvýraznění pozoruhodných specifikací produktu. Viděli jsme to dokonce na neobchodních webech, jako je WP Engine, kde využívají podobného designu.

protínající se prvky elektronického designu trendy

Protínající se prvky na Koparibeauty.com

Skutečné fotografie pro webové stránky elektronického obchodování

Skutečná produktová fotografie, jak se používá forhims.com

3. Skutečná fotografie

Umění produktové fotografie je značně složité. Fotografie by měly být atraktivní a zajímavé, ale dostatečně jednoduché, aby produkt zůstal středem pozornosti. Estetika by měla být u všech produktů konzistentní, ale neměla by nosit zákazníky se stejným vzhledem a pozicí znovu a znovu.

Pro spotřebitele může být obtížné získat skutečný smysl pro produkt, když ho jediné fotografie, které vidí, pozastaví v prázdném, bílém prostoru. Naštěstí se nápadná fotografie v elektronickém obchodu objevuje jako nádech čerstvého vzduchu. Fotografie, která ukazuje produkt v akci, v použití, v zamýšleném kontextu, jsou nervózní a poutavá nová rotace.

4. Integrované video

Na integrovaném videu je něco tak nádherného, ​​jako jsou pohyblivé fotografie ve světě Harryho Pottera. Video média mají řadu výhod, díky nimž jsou přesvědčivou volbou pro návrhy elektronického obchodu. Za prvé, mohou ukázat určité vlastnosti produktu, jako je konzistence nebo jedinečné mechanismy, způsobem, který fotografie stále nemohou. Za druhé, dovedné úpravy to dokážou tak, že video přináší množství informací v rychlém a stravitelném formátu. Zatřetí, video je dole poutavé.

Integrovaná videa se však trochu liší od tradičních video médií na webu. Kombinují všechny nejlepší části gif (menší velikost souboru, automatický start a smyčky, žádný zvuk) s ostrou definicí video souboru. Výsledkem je, že váš produkt ožije na obrazovkách vašich zákazníků.

Integrované video v elektronickém obchodu

Integrovaná videa na de.lush.com

Skutečné fotografie pro webové stránky elektronického obchodování

Fotografie na celé stránce produktu na glitty.co

5. Fotografie z krabice na produktové stránce

Prolomení omezení standardních rozměrů obrazu je pro váš produkt výkonným způsobem, jak učinit vstup. Ať už se jedná o obrázek hrdiny nebo o část rozdělené designové kompozice, obrovské fotografie produktů nesou pohlcující punč. Namísto omezení vašich fotografií na standardní počet pixelů zkuste navrhnout celou stránku produktu kolem negativního prostoru ve vaší fotografii.

6. Vstupní stránky produktu

První interakce vašich zákazníků s webem elektronického obchodu určují, zda se budou dále zabývat nebo zavírají okno a zapomenou na vaši značku. Aby bylo možné upoutat pozornost zákazníků v počátečních okamžicích jejich návštěvy, mnoho webů elektronického obchodu v roce 2018 využívá vstupní stránky zaměřené na produkty..

Účelem vstupní stránky je pouze převedení potenciálních zákazníků. Obvykle obsahují digitální „výškové stoupání“ produktu a výzvu k akci. Vstupní stránka zabijáka kombinuje chytrou marketingovou kopii s krásnými fotografiemi, elegantními ikonami a působivými čísly, takže potenciální kupující se cítí informovaný a zaujatý, když viděl pouze domovskou stránku vašeho webu. Představte si vstupní stránku produktu jako nej stručnější a nejatraktivnější destilaci všeho, co činí váš produkt jedinečným.

Skutečné fotografie pro webové stránky elektronického obchodování

Produkt jako vstupní stránka na stránce tomorrowsleep.com

Skutečné fotografie pro webové stránky elektronického obchodování

Kreativní a interaktivní kategorie produktů podle šedesát.us

7. Stránky kreativní kategorie

Se stránkami kategorií by se nemělo zacházet jako s prostým zastávkou mezi domovskou stránkou a stránkami produktů. Poutavá stránka kategorie produktů by mohla přimět vaše zákazníky k prozkoumání produktů, které by jinak nebyly na jejich radaru. V roce 2018 začínáme vidět, jak více stránek elektronického obchodování využívá potenciál této rozhodující stránky s dynamickými návrhy. Díky integrovanému videu, jemným animacím a odvážným fotografováním se stránky kategorií stávají mnohem víc než stránkou adresářů. Dobře navržená stránka kategorie produktů vylepšuje prvek objevování v online nakupování vašich zákazníků.

Infographic zdroje

(Leden 2018)

Snímky obrazovky používané v infographic lze nalézt na následujících odkazech:

Návrh elektronického obchodu a webhosting

Co mají trendy v designu elektronického obchodu společného s webhostingem? Ve skutečnosti hodně.

Provoz elektronického obchodu není snadný výkon, manažeři musí udržovat zásoby udržované, konkurovat konkurentům, budovat značku a to je jen offline, nejasná taktika.

Pokud jde o online část, musíte se vypořádat s designem, vývojem, SEO, obsahem, sociálními médii, placenými reklamami a mnohem více. Je to dost, aby se někdo zbláznil!

Jedním z prvních principů je výběr solidního hostitele elektronického obchodování. Nyní, pokud je vaše platforma elektronického obchodování hostovaná, můžete začít buď s hostitelem na základní úrovni, jako je Bluehost nebo Hostgator, nebo něčím odolnějším, jako je WP Engine nebo SiteGround. Vlastní hosting platformy elektronického obchodu je pro začátečníky trochu těžký, ale pokud musíte jít na absolutně nejnižší, uděláte něco jako WooCommerce nebo Drupale.

Ale doporučuji, abyste se sami neúčastnili trasy elektronického obchodu. Chcete jít s něčím hostovaným pro vás all-in-one. Líbí se mi Shopify nebo Squarespace pro začátečníky. Jinak můžete jít ShopifyPlus, což je robustnější nebo děsivé, ale přesto silné Magento.

Design, obsah, vývoj, hosting, marketing – celý den v životě správce webového obchodu. Ale to všechno přichází také celý kruh, protože jsou všichni propojeni. Každý z těchto prvků interaguje a závisí na sobě. Udělejte to dobře a váš obchod bude stoupat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector