Тенденції дизайну електронної комерції 2018 [Інфографіка] – Що за господар?

Тенденції дизайну електронної комерції 2018 [Інфографіка] – Що за господар?

Тенденції дизайну електронної комерції 2018 [Інфографіка] – Що за господар?

З кожним роком, Електронна комерція вимагає більший відсоток доходу від роздрібної торгівлі у всьому світі.


Навіть як все ширша громадськість все частіше приходить віддайте перевагу покупкам в Інтернеті сайти все ще стикаються з багатьма унікальними викликами щодо свого успіху. Як веб-сайт електронної комерції повинен відрізнятись від решти та максимізувати кількість конверсій?

Відповідь – відмінний дизайн.

Ось сім тенденцій дизайну електронної комерції, які створюють бренди та стимулюють конверсії в 2018 році.

Перейти до розбиття тенденцій

(Клацніть Інфографіку для збільшення)

Тенденції дизайну електронної комерції 2018 року інфографіки

Поділіться цим зображенням на своєму сайті

Будь ласка, включіть атрибуцію до WhatsTheHost.com із цією графікою.

Інфографіки тенденції дизайну електронної комерції

Розбиття тенденцій дизайну електронної комерції 2018 року

Тенденції дещо поганого репу: ми схильні думати про них як про неглибокі, що минають примхи. Але насправді тенденції можуть дати нам наочний погляд на умови навколишнього світу. Дійсно, тенденції минулого року часто стають нормами цього року. Ми бачили це як Тенденції 2017 року в напрямку мобільних і скорочення розриву між соціальною та електронною комерцією зарекомендували себе як передовий досвід галузі.

Тенденції дизайну зростають до поширеності, оскільки вони відповідають постійним споживчим смакам та очікуванням. Це вірно в усіх дисциплінах дизайну, починаючи з графічний дизайн до UX-дизайну до дизайну інтер’єру. А що стосується електронної комерції, чи є кращий спосіб поцікавити своїх клієнтів, ніж передбачуючи їхні потреби, перш ніж вони навіть усвідомлюють їх??

Між покинутими кошиками для покупок, оптимізацією пошукових систем та змаганням за увагу клієнтів у морі подібних продуктів, щодня стикається багато проблем, що стикаються з торговцями електронною комерцією. Дизайн вашого веб-сайту електронної комерції може залучати, радувати та інформувати своїх клієнтів, щоб створити чіткий та позитивний досвід покупок. Перш ніж ваші клієнти коли-небудь купуватимуть ваші товари, загальний потік та зовнішній вигляд вашого сайту справляють критичне враження.

Ось сім тенденцій дизайну електронної комерції, які створюють бренди та сприяють конверсії в 2018 році:

Швидка навігація

 1. Прокрутка зображень товару
 2. Пересічні елементи
 3. Справжня фотографія
 4. Комплексне відео
 5. Фотографій із коробки
 6. Цільові сторінки продукту
 7. Творчі категорії

Джерела інфографіки

Прокручування зображень товарів на веб-сайті Cuyana

Прокручування зображень продукту на Cuyana.com

1. Прокрутка зображень товару

Сучасні люди щодня проводять незліченну кількість годин, просто прокручуючи. На відміну від різкого, нав’язливого характеру клацання, дії прокрутка неймовірно приємна тим, що це дає нашим очам і мізкам чистий та безперервний потік вмісту. Прокручування фотографій товарів не лише набагато менш вимоглива до споживача, ніж слайд-шоу, що проходить через клік, але також може збільшити ймовірність того, що відвідувачі побачать більше фотографій. Для спрощеного досвіду покупок прокрутка фотографій товарів пропонує багато явних переваг для електронної комерції.

2. Пересічні елементи

Між фотографіями товарів, описами предметів, інструкціями та оглядами, на сторінках продуктів електронної комерції часто існує багато. Перетинаються конструкції можуть допомогти сторінкам товарів досягти гармонії між контрастними елементами, такими як текст, фотографії та вектори. Ці композиції динамічні та привабливі, весь час залишаючи багато можливостей для негативного простору.

Ми особливо любимо використовувати елементи дизайну, що перекриваються, в покрокових інструкціях, щоб скласти великі плани та перегляди в повному розмірі, а також виділити примітні характеристики продукту. Ми навіть бачили це на сайтах без електронної комерції, таких як WP Engine, де вони користуються подібним дизайном.

перетинаються елементи тенденцій дизайну електронної комерції

Перетинаються елементи на Koparibeauty.com

Справжня фотографія для сайтів електронної комерції

Справжня фотографія товару, як використовується раніше forhims.com

3. Справжня фотографія

Мистецтво продуктової фотографії значно складне. Фотографії повинні бути привабливими та цікавими, але досить простими, щоб продукт залишався центральним акцентом. Естетика повинна бути послідовною у всіх продуктах, але не набридайте клієнтам з однаковим виглядом і позах знову і знову.

Споживачам може бути важко по-справжньому зрозуміти товар, коли лише фотографії, які вони бачать, призупиняють його у порожньому, білому просторі. На щастя, вражаюча фотографія в електронній комерції виникає як подих свіжого повітря. Фотографія, що показує продукт у дії, у використанні, у його передбачуваному контексті, є різкою та залучає нове віджимання.

4. Інтегроване відео

Є щось таке захоплююче в інтегрованому відео, як рухомі фотографії у світі Гаррі Поттера. Відеосередовища мають ряд переваг, які роблять їх переконливим варіантом для дизайну електронної комерції. По-перше, вони можуть показати певні характеристики продукту, як консистенція або унікальні механізми, таким чином, що фотографії все ще просто не можуть. По-друге, вміле редагування може зробити так, що відео передає велику кількість інформації у швидкому та засвоюваному форматі. По-третє, відео внизу прямо залучає.

Але інтегровані відео трохи відрізняються від традиційних відео медіа в Інтернеті. Вони поєднують у собі найкращі частини файлу gif (менший розмір файлу, автоматичний запуск та циклі, відсутність звуку) із чітким визначенням відеофайлу. Результат – ваш продукт, оживайте на екранах своїх клієнтів.

Інтегроване відео в електронну комерцію

Інтегровані відео на de.lush.com

Справжня фотографія для сайтів електронної комерції

Повноекранні фотографії сторінки продукту на glitty.co

5. Фотографії сторінки із виробом із коробки

Розбиття меж стандартних розмірів зображення – це потужний спосіб входу в продукт. Будучи головним зображенням героя чи частиною дизайнерської композиції з розділеною сторінкою, фотографії гігантських товарів несе в собі занурення. Замість того, щоб обмежувати фотографії стандартною кількістю пікселів, спробуйте спроектувати всю сторінку продукту навколо негативного простору на вашій фотографії.

6. Цільові сторінки продукту

Перші взаємодії ваших клієнтів із вашим сайтом електронної комерції визначають, чи будуть вони далі вивчати, чи закриють вікно та забудуть про ваш бренд. Щоб привернути увагу споживачів у перші моменти їх відвідування, багато сайтів електронної комерції у 2018 році використовують цільові сторінки, орієнтовані на продукт..

Вся мета цільової сторінки полягає в перетворенні потенційних клієнтів. Вони, як правило, включають цифровий “крок ліфта” для продукту, а також заклик до дії. Цільова сторінка вбивці поєднує в собі розумну маркетингову копію з прекрасними фотографіями, гладкими значками та вражаючими номерами, щоб потенційний покупець відчував себе поінформованим та заінтригованим, побачивши лише домашню сторінку вашого сайту. Подумайте про цільову сторінку продукту як про найбільш стисну та привабливу дистиляцію всього, що робить ваш продукт унікальним.

Справжня фотографія для сайтів електронної комерції

Продукт як цільова сторінка в sutrasleep.com

Справжня фотографія для сайтів електронної комерції

Творчі, інтерактивні категорії товарів від шістдесят-нин.us

7. Сторінки креативної категорії

Сторінки категорій не повинні розглядатися як просто зупинка між домашньою сторінкою та сторінками продукту. Приваблива сторінка категорій товарів може змусити ваших клієнтів досліджувати продукти, які в іншому випадку не були б на їх радарі. У 2018 році ми починаємо бачити, що більше сайтів електронної комерції використовує потенціал цієї вирішальної сторінки з динамічним дизайном. Завдяки інтегрованому відео, тонкої анімації та сміливій фотографії сторінки категорій стають набагато більше, ніж сторінки каталогів. Добре розроблена сторінка з категоріями товарів покращує елемент відкриття у вашому досвіді покупців в Інтернеті.

Джерела інфографіки

(Січень 2018)

Знімки екрана, використовувані в інфографіці, можна знайти за такими посиланнями:

Дизайн електронної комерції та веб-хостинг

Які тенденції дизайну електронної комерції стосуються веб-хостингу? Насправді дуже багато.

Запустити магазин електронної комерції – це не простий подвиг, менеджерам доводиться підтримувати запаси, конкурувати з конкурентами, створювати бренд, і це просто офлайн-нечітка тактика.

Для онлайн-частини ви маєте справу з дизайном, розробкою, SEO, вмістом, соціальними мережами, платними оголошеннями та багато іншого. Досить змусити когось зійти з розуму!

Одним із перших принципів є вибір надійного веб-хостингу електронної комерції. Тепер, якщо ваша платформа електронної комерції розміщена самостійно, ви можете почати з хоста початкового рівня, наприклад, Bluehost чи Hostgator, або чогось трохи більш стійкого, як WP Engine або SiteGround. Самостійний хостинг платформи електронної комерції трохи важкий для новачків, але якщо вам доведеться пройти абсолютний мінімум, ви зробите щось на зразок WooCommerce або Друпал.

Але я рекомендую не їхати самостійно розміщеним маршрутом для веб-сайту електронної комерції. Ви хочете поїхати з чимось влаштованим для вас все-в-одному. Мені подобається або Shopify, або Squarespace для початківців. Інакше можна піти ShopifyPlus, який є більш надійним або страшним, але потужним Мадженто.

Дизайн, контент, розробка, хостинг, маркетинг – весь день у житті менеджера сайту електронної комерції. Але все також виходить повним колом, оскільки всі вони переплітаються. Кожен з цих елементів взаємодіє і залежить один від одного. Зробіть це добре, і ваш магазин злетить.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector