بررسیهای میزبانی Flywheel: آیا Flywheel برای شما مناسب است؟

بررسیهای میزبانی Flywheel: آیا Flywheel برای شما مناسب است؟

بررسیهای میزبانی Flywheel: آیا Flywheel برای شما مناسب است؟

Contents

Flywheel چیست?

Flywheel یک شرکت میزبان وردپرس مدیریت مستقر در اوماها ، نبراسکا با دفاتر در سیدنی ، استرالیا است. این شرکت در سال 2013 تأسیس شد و خدمات طراحی میزبانی خود را برای طراحان و توسعه دهندگان ایجاد می کند که وب سایت های راه اندازی زندگی را برای مشتریان ایجاد می کنند.


میزبانی Flywheel چقدر خوب است?

Flywheel گزینه میزبانی وردپرس با مدیریت مفصل ران و مقرون به صرفه را برای رقیب شرکت های میزبان مدیریت گرانتر مانند WP Engine فراهم می کند. Flywheel برای وب مسترهای آماتور نیست ، و بخش عمده مشتری آن توسط طراحان و توسعه دهندگان ساخته شده است. پشتیبانی Flywheel کاملاً آگاه و با مسائل پیچیده توسعه آشناست و برنامه های آنها در مقیاس ساخته شده است. ما Flywheel را برای افراد دیجیتالی که مایل به انعطاف پذیری از شرکت میزبان خود هستند ، توصیه می کنیم. اگر مبتدی هستید گزینه های دیگری را کاوش کنید ، یا اگر نماینده یک نهاد شرکتی هستید که می خواهد مدیریت فوق العاده ای داشته باشد.

به بررسی های رسمی سایت Flywheel 3.5 مراجعه کنید / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (1 رای) جوانب مثبت

 1. اختصاصی مدیریت وردپرس
 2. هزینه برای هر بازدید کننده قابل قبول است
 3. مهاجرت رایگان / سایت های نمایشی رایگان
 4. پشتیبان گیری خودکار با فرآیند بازیابی آسان
 5. توسعه دهنده & ویژگی های دوستانه طراح
 6. منفی

  1. بار پشتیبانی از چرخش آهسته و بدون دسترسی 24/7
  2. سایت ها می توانند کند باشند
  3. صحنه سازی هنوز در بتا است

  پشتیبانی3Speed3Features3.5Value4Transparity4

  بررسی رسمی پرواز ما

  Flywheel حسی نرم و جذاب دارد که بسیاری از شرکت های میزبان دیگر فاقد آن هستند. در مقایسه با ظاهر کارتونی اسامی بزرگی مانند HostGator یا احساس شلوغ شرکتهای نخبه میزبان مانند Rackspace ، Flywheel نفس هوای تازه ای دارد. Flywheel که برای طراحان و توسعه دهندگان به دنبال راه اندازی سایت برای مشتریان خود ساخته شده است ، جای خود را در بازار میزبانی وردپرس مدیریت یافته پیدا کرده است. بسیاری از ویژگی های Flywheel دارای درجه یک و مناسب مناسبی برای مشتری های مورد نظر خود هستند. با این حال ، برخی دلخوری های جزئی ممکن است برخی از کاربران را منصرف کند. ما همچنین در مورد Flywheel برای سایتهایی که ماهانه میلیون ها بازدیدکننده دارند توصیه می کنیم.

  بهترین ویژگی های میزبانی Flywheel

  Flywheel برای طراحان و توسعه دهندگان ساخته شده است که واقعاً راه و رسم وردپرس خود را می شناسند ، و به همین دلیل آن را به خوبی می دانید که بدانید که برون سپاری مدیریت امنیت و به روز رسانی های آن بسیار ارزشمند است. این بچه ها زرنگ و دانا هستند و دقیقاً می دانند مشتری های فنی آنها در یک سرویس میزبانی یعنی سرعت ، ویژگی های نوآورانه و بصری ، امنیت و پشتیبان گیری منظم چه می خواهند.

  مقرون به صرفه ، مدیریت اختصاصی وردپرس

  با اینکه وردپرس شماره یک CMS است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد ، جای تعجب نیست که میزبانی مدیریت وردپرس در سالهای اخیر به یک صنعت داغ تبدیل شده است. Flywheel با استفاده از پلت فرم میزبانی WordPress مدیریت GoDaddy (با شروع 3.99 دلار در ماه) و شرکتهای چند میلیون دلاری با استفاده از نسخه فوق العاده حرفه ای WP Engine (29.99 دلار در ماه) کاملاً تفاوت بین وب مسترهای تازه کار را تکمیل کرده است. Flywheel از 15 دلار در ماه / با قابلیت مقیاس پذیری انعطاف پذیر برای افرادی که به دنبال میزبانی چندین سایت هستند ، شروع می شود.

  هزینه برای هر بازدید کننده قابل قبول است

  یکی از معیارهای صدور صورتحساب که در بین شرکتهای مدیریت اختصاصی وردپرس محبوبیت زیادی دارد ، تعداد بازدیدکنندگانی است که یک وردپرس از وب سایت دریافت می کند. بسیاری از این شرکت ها نسبت به سیاست خود مبنی بر شارژ مبلغ مشخصی برای بازدید کنندگان با مبلغ مشخص قاطعیت دارند. Flywheel متفاوت است – ما توانسته ایم در مورد قیمت هر بازدید کننده مذاکره کنیم. این بسیار ارزشمند است برای سایتهایی که برنامه ریزی برای مقیاس کردن با زمان دارند.

  یک ورود برای همه وب سایت های وردپرس شما

  وقتی یک مدیر وب سایت برای چندین وب سایت وردپرس هستید ، ممکن است خودتان را با یک کتاب سیاه سیاه پر از نام کاربری و رمزعبور پیدا کنید. با این حال ، با Flywheel چنین نیست. Flywheel به شما امکان می دهد تا کلیه وب سایت های وردپرس خود را تحت یک اعتبارنامه مهاجرت کنید. مهمتر از آن ، اگر شما نیاز به همکاری با افراد دیگر دارید ، Flywheel اعتبار ورود به سیستم را به هر شخص می دهد. این ویژگی باعث می شود Flywheel برای آژانس های طراحی و توسعه مدیریت چندین وب سایت ساده انتخابی آسان باشد.

  مهاجرت سریع و سریع

  اگر از شرکت مدیریت فعلی وردپرس خود راضی نیستید ، Flywheel تمام وب سایت های فعلی شما را به صورت ایمن و رایگان به سرورهای خود منتقل می کند. بعلاوه ، آنها بسیار سریع در این امر قرار دارند و مهاجرت ها معمولاً بین 24 تا 48 ساعت طول می کشد. و اگر واقعاً سریع می خواهید ، آنها 49 دلار هزینه مهاجرت سریع را ارائه می دهند.

  سایت های نسخه ی نمایشی رایگان

  اگرچه Flywheel معمولاً بر اساس هر دامنه شارژ می شود ، آنها امکان نمایش نسخه ی نمایشی و قابلیت های صحنه بندی را فراهم می کنند – ویژگی دیگری که باعث می شود آنها برای توسعه دهندگان حرفه ای و طراحان ایده آل باشد. اگرچه این سایت ها زنده نیستند ، اما به مشتریان این امکان را می دهند که یک وب سایت بسازند و عملکرد آن را به طور کامل آزمایش کنند.

  امنیت برتر درجه یک شامل SSL رایگان است

  Flywheel دائماً سایتهای شما را برای بدافزار اسکن می کند ، و چنین کارهایی را انجام می دهد که دیگر نیازی به نصب افزونه امنیتی دیگر وردپرس ندارید. در صورت هک شدن سایت شما ، تیم آنها برای رفع مشکل و بازگشت سایت شما به حالت عادی ، خستگی ناپذیر کار می کنند. به علاوه ، آنها با هر دامنه ای که با آنها ثبت نام کرده اید ، SSL رایگان پرتاب می کنند.

  پشتیبان گیری خودکار با فرآیند بازیابی آسان

  Flywheel پشتیبان گیری روزانه خودکار را انجام می دهد. این بدان معناست که هر روز ، Flywheel از تمام تغییرات شما نسخه پشتیبان تهیه می کند تا اطمینان حاصل کند که تمامیت وب سایت های شما دست نخورده باقی مانده است. اگر تا به حال مشکلی در سایت شما وجود داشته باشد ، Flywheel با یک عمل 1 کلیک روند بازیابی را آسان می کند. این ویژگی به تنهایی می تواند بدون هیچ مشکلی برای پیدا کردن و تهیه نسخه پشتیبان از شرکت آنلاین برای حفظ تمامیت داده هایی که وب سایت شما هستند ، برای شما ایجاد می کند..

  خطرات جانبی میزبانی Flywheel

  خدمات مشتری Flywheel واقعاً هوشمند است ، اما همیشه در دسترس نیست

  میزبانی Flywheel برای ارائه پشتیبانی خارق العاده شهرت دارد. تیم آنها دقیقاً مانند مشتری های عمومی خود ناآرام است و تقریباً همیشه می تواند شما را در هر عمق مسئله فنی که تجربه می کنید ، ملاقات کند. گفته می شود ، آنها پشتیبانی چت زنده را ارائه نمی دهند ، و ساعات بلیط تلفنی و پشتیبانی کم و بیش محدود به زمان کاری معمولی هستند. در حالی که اکثر بلیط ها در طی 24 ساعت به آنها پاسخ داده می شوند و پاسخ های مودبانه و مفیدی دریافت می کنند ، ممکن است این برای همه کافی نباشد. اگر در یک منطقه زمانی متفاوت زندگی می کنید ، ساعات عجیب و غریب کار می کنید ، یا پیش بینی می کنید که به پشتیبانی فنی زیادی نیاز دارید ، Flywheel ممکن است منابع در اختیار شما نباشد تا سریعاً به شما برگردد. این ممکن است در برنامه هایی با قیمت ارزانتر پیش بینی شود ، اما به محض شروع پرداخت 100 دلار در ماه ، پشتیبانی 24/7 باید استاندارد شود. WP Engine ، رقیب برتر Flywheel ، به مشتریان رده بالاتر 24/7 دسترسی به پشتیبانی مشتری می دهد.

  عشق cPanel؟ به جای دیگر بنگرید.

  داشبورد سفارشی Flywheel بسیار براق و دارای ابزارهای مفیدی است ، اما اگر شما از طرفداران سخت cPanel هستید و تمایلی به یادگیری رابط کاربری دیگری ندارید ، پس Flywheel برای شما مناسب نیست. DreamHost یک میزبان دیگر ، متخصص در میزبانی مشترک است که cPanel را به نفع داشبورد شخصی خود فراری می کند. اکثر جوانب مثبت وردپرس با این مسئله روبرو نخواهند شد اما اگر شما یا همکارانتان برای پیگیری ده ها رابط داشبورد مختلف که روزانه با آنها تعامل دارید ، تلاش می کنید این موضوع را در نظر بگیرید..

  صحنه صحنه در بتا است

  منطقه صحنه ای است که می توانید چندین تغییر ذخیره نشده در وب سایت خود ایجاد کرده و سپس به سادگی تغییرات را در سایت زنده اعمال کنید. منطقه صحنه پرواز Flywheel در بتا است. آنها ادعا می کنند که به زودی در بتا حضور نخواهد یافت ، اما اکنون ممکن است منطقه صحنه ریزی کاملاً کاربردی پیدا نکنید. WP Engine حداقل در حال حاضر آنها را در این منطقه می کشد.

   بار بار سریعترین نیست

  Flywheel ادعا می کند دارای سرعت های سریع چشمگیر است ، اما در تجربه ما این ممکن است یک ادعای خالی باشد. بارگذاری یک نصب متوسط ​​وردپرس به مدت متوسط ​​بیش از یک ساعت به طول انجامید و گاهی اوقات صفحات وب پیچیده تر می شوند. ویژگی های حافظه پنهان آنها مطمئناً به این مسائل کمک می کند ، اما حتی در این صورت سرعت آنها به طور قابل توجهی پایین تر از تجربه شده با WP Engine بود. چندین عامل وجود دارد که به بار بارگذاری صفحه کمک می کند ، اما فهمیدیم که در سراسر صفحه ، Flywheel چیزی را برای دلخواه خود باقی گذاشته است. برای سرعت های فوق العاده سریع ، توصیه می کنیم که میزبان A2 و نصب بهینه شده آنها وردپرس را انجام دهیم.

  خط پایین

  اگر انتظار دارید یا به درمان دستکش سفید شرکت های میزبان وردپرس مدیریت شده مانند WP Engine عادت کرده اید ، توصیه نمی کنیم که به Flywheel تغییر دهید. یک شرکت بسیار کوچکتر با احساس بسیار ابتکاری ، Flywheel ممکن است کسانی را که می خواهند همه چیز برای آنها انجام شود با مهارت حرفه ای برای مطابقت ناامید کنند. با این حال ، برای فریلنسرهای مستهجن که به دنبال گزینه ای انعطاف پذیر ، مقرون به صرفه و باهوش برای میزبانی هستند ، Flywheel یک رویای واقعی است. داشبورد آنها ساخته شده است تا وب سایتهای مشتری شما را یکپارچه مدیریت کنند و هر ماه ویژگی ها و پیشنهادهای جدیدی را که دقیقاً برای کسانی که سایت های راه اندازی زندگی خود را تهیه می کنند ارائه می دهند. اگر به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه هستید و دارای نگرش DIY هستید ، هر آنچه را که می خواهید در میزبانی وردپرس با مدیریت Flywheel پیدا کنید..

  مشاهده ویژگی های بیشتر

  سوالات و پاسخ های پرواز

  Flywheel برای استفاده هر کسی به اندازه کافی آسان است ، و از آنجا که هر کسی می تواند نحوه استفاده از آن را تشخیص دهد ، بسیاری از سوالات در اطراف وجود دارد. خوشبختانه ، پاسخ هایی برای این سؤالات وجود دارد ، همان چیزی است که شما در اینجا پیدا خواهید کرد. داشتن یک فروشگاه یکپارچه برای تمام سوالات شما به شما کمک می کند دریابید که Flywheel همان میزبانی است که برای وب سایت خود می خواهید. این باید به بسیاری از سؤالات متداول که مشتریان جدید درباره Flywheel دارند پاسخ دهد.

  چگونه می توان از یک سایت واحد به یک برنامه فله حرکت کرد?

  شما می خواهید از سایت اصلی نسخه پشتیبان تهیه کنید ، و سپس می خواهید سایت را کلون سازی کنید. سپس باید روش پرداخت خود را انتخاب کنید. سپس می توانید DNS را به سایت جدید اشاره کنید ، مگر اینکه سایت نمایشی بوده یا هنوز زنده نباشد ، که می توانید از آن استفاده کنید. می خواهید مطمئن شوید که سایت اصلی را لغو و حذف می کنید. سایت جدید شما باید به درستی کار کند و در صورت هر گونه سؤال می توانید با وب سایت راهنمایی آنها تماس بگیرید تا مشکلات را مرتب کنید.

  چگونه صحنه شروع می شود?

  مرحله بندی هنوز در قالب بتا است ، بنابراین شما باید دسترسی مستقیم از Flywheel را درخواست کنید. پس از دستیابی به دسترسی ، می توانید Staging را به حالت فعال در زیر Advanced Tab تغییر دهید. این کار می تواند مدتی طول بکشد تا مراحل مرحله بندی آماده شود ، به خصوص اگر سایت شما بسیار بزرگ باشد. پس از اتمام مراحل ، برگه جدید Staging در داشبورد Flywheel سایت شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید از طریق URL در Tab Staging به سایت Staging دسترسی پیدا کنید و از اعتبارنامه WordPress خود استفاده کنید. یک گذرواژه وجود دارد که هنگام کار روی آن ، از سایت شما محافظت می کند ، و می توانید تمام تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید.

  آیا امکان تغییر مکان مرکز داده های یک سایت وجود دارد؟?

  جابجایی سایتی بین مراکز داده امکان پذیر نیست ، می توانید در مورد مسئله کار کنید تا همان نتایج را بدست آورید. شما می خواهید از سایت اصلی نسخه پشتیبان تهیه کرده و سپس کلون سازی کنید. شما باید روش پرداخت خود و مرکز داده مورد نظر برای ارسال آن را انتخاب کنید. سپس می توانید DNS را به سایت جدید اشاره کنید و می خواهید سایت اصلی را لغو یا حذف کنید. این تقریباً همان روند تغییر برنامه های شما است.

  آیا می توانم فایلهای WordPress Core را مجدداً نصب کنم?

  اگر به نصب مجدد پرونده های WordPress Core نیاز دارید ، شروع به کار از همه آسان تر است. بسته به نوع تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید ، همیشه می توانید یک سایت آزمایشی ایجاد کرده و در زمان آماده شدن آن را به سایت خود اضافه کنید. می توانید بر روی دکمه “سایت جدید” در داشبورد Flywheel کلیک کنید. می خواهید فرم را با تنظیمات دلخواه خود پر کنید. شما می خواهید “مشتری من بعداً پرداخت می کند” را به عنوان روش صورتحساب انتخاب کنید. شما یک سایت آزمایشی 14 روزه برای کار در دسترس خواهید داشت ، و هنگامی که آماده انجام تغییرات هستید ، می توانید آن را به سایت جدید منتقل کنید ، و سپس با آن زندگی کنید..

  آیا می توان SSL را در یک سایت مجبور کرد?

  هنگامی که افزودنی SSL برای یک سایت در Flywheel فعال شود ، ایده خوبی است که SSL را به سایت خود وارد کنید. شما می خواهید از طریق پروتکل HTTP به HTTPS ترافیک را به سایت هدایت کنید تا امنیت آن بیشتر شود. شما می خواهید به برگه پیشرفته بروید و گزینه “Force HTTPS” را تغییر دهید. ترافیک سایت شما را به صورت خودکار به HTTPS هدایت می کند.

  آیا تخفیف هایی برای سازمان های غیرانتفاعی در دسترس است?

  بسته به سازمان غیرانتفاعی که بخشی از آن هستید ، ممکن است واجد شرایط تخفیف های خاص باشید. سازمان های غیرانتفاعی که بخشی از بخش 501 (c) 3 هستند ، می توانید با اطلاعات سازمان خود به Flywheel ارسال کنید. Flywheel باید بتواند تخفیف هایی برای یافتن اهداف خود پیدا کند.

  چگونه می توان به طور زنده در Flywheel حرکت کرد?

  برخی مراحل وجود دارد که شما باید زندگی خود را دنبال کنید. شما می خواهید محافظت از رمز عبور در Flywheel را حذف کنید. سپس می توانید دامنه های مورد نظر خود را به سایت خود اضافه کنید. سپس دامنه صحیح را روی دامنه اصلی تنظیم خواهید کرد. پس از اتمام ، می توانید دامنه DNS را در لیست دامنه ها در Flywheel قرار دهید.

  صفحه سفید / 500 خطا چیست؟?

  دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است صفحه نمایش سفیدی خود را در آن داشته باشید. دلایل زیادی وجود دارد ، اما اگر خطای 505 را دارید ، این بدان معنی است که کامپیوتر شما خراب نمی شود. این می تواند به دلیل وجود افزونه ها یا تعارضات موضوعی ، خطاهای نحوی PHP یا حافظه خسته شده روی سرور باشد. تنظیماتی وجود دارد که می توانید برای تغییر خطاهای PHP در سایت استفاده کنید. شما می خواهید تنظیمات WP_DEBUG را در زیر برگه پیشرفته تغییر دهید. سپس می توانید به دنبال پیدا کردن منبع مشکل باشید و به شما امکان می دهد به راحتی آن را برطرف کنید.

  معنای میزبانی وردپرس مدیریت شده چیست?

  Flywheel با هر سایتی به صورت جداگانه رفتار می کند ، این امکان را برای همه فراهم می کند که سبک شخصی سازی شده برای سایت خود داشته باشند. حافظه پنهان و عملکرد مدیریت شده Flywheel به شما امکان می دهد به لطف سرورها ، سایت خود را بدون افزونه تنظیم کنید. Flywheel با توجه به اینکه هدف هکرها و افراد بد است ، امنیت وردپرس را مدیریت می کند و برای جلوگیری از هک سایت در سطح سرور کار می کند. Flywheel نرم افزار شما را به روز می کند ، بنابراین همیشه از جدیدترین نسخه وردپرس استفاده می کنید. شما همچنین از طریق پشتیبانی Flywheel از پشتیبانی تخصصی WordPress برخوردار می شوید. این مانند یک منشی شخصی برای سایت شماست.

  آیا Flywheel از طریق SSH قابل دسترسی است?

  متأسفانه ، Flywheel به دلیل اقدامات امنیتی و عملکرد Flywheel امکان دسترسی SSH به هیچ سایتی را فراهم نمی کند. می توانید از طریق SFTP به Flywheel دسترسی پیدا کرده و به پایگاه داده دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید از طریق SSH انجام دهید می توانید با پشتیبانی Flywheel تماس بگیرید و آنها می توانند در مورد هرگونه سؤالی که دارند به شما کمک کنند.

  یک سایت آزمایشی چیست?
   • سایت های نسخه ی نمایشی مانند عملی برای وب سایت هستند. می توانید سایتی ایجاد کنید و قبل از پرداخت هزینه ، تظاهرات برپا کنید. این برای هر کسی که یک وب سایت را برای مشتری ایجاد می کند مفید است. شما می توانید نمونه ای از وب سایت ، چگونگی ظاهر و رایگان را ارائه دهید. این یک راه خوب برای واگذاری یک وب سایت به مشتری هنگام آماده بودن برای مراقبت از پرداخت ها است.
   • اگر می خواهید یک سایت آزمایشی راه اندازی کنید ، سایتی جدید ایجاد می کنید. وقتی اطلاعات صورتحساب ظاهر می شود می توانید “مشتری من بعداً پرداخت می کند” را انتخاب کنید. می توانید سایت را برای مشتری خود بارگذاری کنید ، صورتحساب را منتقل کنید و سپس سایت را زنده کنید. این یک راه خوب برای اطمینان از این است که خوب است قبل از سرمایه گذاری هر پولی در یک سایت بروید.
  طبق گفته های Flywheel ، ویزیت چیست?

  بازدید از یک وب سایت برای پیگیری تعداد افراد به وب سایت مهم است. Flywheel بسته به تعداد بازدیدهایی که در هر ماه انجام می دهید ، طرحی را پیشنهاد می کند. طبق گفته Flywheel ، یک بازدید IP در یک دوره 24 ساعته یک آدرس IP منحصر به فرد است. این تعداد ماهانه است ، مهم نیست که چند صفحه از یک آدرس واحد بازدید کنند. این یک روش متعادل برای اندازه گیری بازدید کنندگان شما است و پیگیری آنها آسان است. شما می توانید تعداد بازدید کنندگان سایت خود را نیز بررسی کنید. طراوت آور است که بدانید لازم نیست خودتان آن را ردیابی کنید.

  آیا دلیل محافظت از رمزهای عبور وجود دارد؟?

  دلایل زیادی وجود دارد که باعث محافظت بسیار زیاد برای یک سایت ، به خصوص برای سایت های نمایشی می شود. تا زمانی که سایت پرداخت شود ، محافظت می شود و پس از پرداخت هزینه ، می توانید حفاظت از رمز عبور را تنظیم کنید. هنگامی که بازدید کننده به هنگام ورود محافظت از رمز عبور به سایت شما می آید ، می تواند اعتبار خود را برای دسترسی به سایت وارد کند. این راهی برای محافظت از سایت آزمایشی شما در برابر نشت یا دزدی در حین جمع کردن آن است.

  آیا Flywheel از چند وجهی پشتیبانی خواهد کرد?
   • Flywheel از برنامه ریزی های متنوعی پشتیبانی می کند. این برنامه با طرح کوچک ارائه نشده است ، و برنامه سفارشی شده شما اجازه می دهد تا از multisite استفاده کنید. با این حال ، تمام سایتهای موجود در نصب چند هسته ای ، وقتی همه به هم اضافه شوند ، نباید از محدوده دیسک تجاوز کنند.
   • اگر می خواهید multisite را فعال کنید ، می توانید در برگه افزودنی ها این کار را انجام دهید و multisite را روشن کنید. Flywheel چندین دامنه منحصر به فرد با یک نصب واحد از عملکرد multisite را اجرا خواهد کرد. برای کمک به شما در این روند ، باید با پشتیبانی Flywheel تماس بگیرید.
  اسامی سرورهای Flywheel چیست؟?

  توصیه می شود وقتی که به Flywheel اشاره می کنید ، سرورهای نام را به روز نکنید. می توانید رکورد های A و CNAME DNS را تغییر دهید تا دامنه شما به Flywheel مشخص شود. ساده تر از تغییر سرورهای نامی است که شما استفاده می کنید. به جای هدایت ترافیک از طریق Flywheel به دامنه شما ، Flywheel ترافیک را به وب سایت شما هدایت می کند. تنها کاری که می خواهید انجام دهید تغییر آدرس IP به جایی است که دامنه است.

  برنامه Flywheel مناسب چیست?

  سه برنامه اصلی Flywheel وجود دارد ، اما همچنین برنامه های سفارشی در دسترس است. این برنامه ها از 15 دلار در ماه شروع می شوند و بسته به این که به سایت شما چه برنامه ای نیاز داشته باشند ، پیش می روند. مواردی مانند تعداد بازدید ، فضای دیسک ، پهنای باند ، پشتیبانی SSL ، پشتیبانی CDN و پشتیبانی چند سایت با قیمت متفاوت است. اگر به فضای دیسک یا پهنای باند زیادی احتیاج ندارید ، می توانید برنامه خود را سفارشی کنید. هیچ برنامه اشتباهی وجود ندارد ، و می توانید با پشتیبانی Flywheel صحبت کنید تا به شما در پاسخ به هر سؤالی کمک کند.

  آیا Flywheel به مهاجرت یک سایت کمک می کند?
   • بله ، Flywheel به مهاجرت یک سایت کمک خواهد کرد و با توجه به اینکه حرکت یک سایت وردپرس چقدر دشوار است ، Flywheel یک سایت را به صورت رایگان مهاجرت می کند. باید درخواستی ارائه دهید که جزئیاتی درباره حساب میزبانی قبلی شما را در بر می گیرد. Flywheel سایت شما را منتقل می کند و آن را به عنوان نسخه ی نمایشی تنظیم می کند. می توانید نسخه آزمایشی را پیش نمایش کنید تا ببینید سایت شما قبل از اجرای برنامه زنده است.
   • مراحل انتقال یک سایت آسان است. شما می خواهید از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و Flywheel یک سایت دمو را در حساب کاربری خود ایجاد می کند. می توانید پایگاه داده را جستجو کرده و URL های قدیمی را جایگزین کنید. Flywheel سایت را برای بدافزار اسکن می کند ، عملکرد و ظاهر آن را تأیید می کند و اطمینان حاصل می کند که همه چیز به درستی در حال اجرا است. وقتی همه چیز بررسی شد ، سایت برای پرداخت منتقل می شود. معمولاً حدود یک تا دو روز طول می کشد.
  چگونه می توان DNS را تنظیم کرد?

  توصیه می شود DNS را با استفاده از ثبت کننده دامنه مدیریت کنید. این مکانی است که شما دامنه را خریداری کرده اید. ثبت کننده باید سرورهای نام را قبلاً تنظیم کند ، که به شما امکان می دهد DNS خود را مدیریت کنید. Flywheel می تواند به شما در هر سؤالی درباره DNS کمک کند ، که درک و درست گرفتن آن بسیار گیج کننده است. Flywheel DNS Health Checker تا مطمئن شوید همه چیز بررسی می شود و شما آماده هستید.

  آیا سایتی از طریق SFTP قابل دسترسی خواهد بود?

  لازم نیست هنگام استفاده از Flywheel نام های کاربری و رمزهای عبور SFTP را به اشتراک بگذارید. همه افراد برای ورود به SFTP از نام کاربری و رمزعبور شخصی خود استفاده می کنند و به همه سایت ها دسترسی سریع دارند. شما رمز عبور Flywheel را برای تغییر تنظیمات تنظیم مجدد می کنید و در صورت هر گونه سؤال ، Flywheel به شما کمک می کند. Flywheel از کلیه مشتریان اصلی SFTP پشتیبانی می کند ، که برای هر کسی که از هر SFTP استفاده می کند ایده آل است.

  آیا Flywheel دارای گواهینامه SSL است?

  بله ، Flywheel گواهینامه های SSL را ارائه می دهد. آنها با Let’s Encrypttm همکاری می کنند. Flywheel ساده SSL را ارائه می دهد ، که روشی رایگان و خودکار برای تولید و نصب گواهینامه SSL است. مواردی وجود دارد که شما نیاز به ارائه یک گواهی معتبر از ارائه دهنده SSL شخص ثالث دارید. مهم نیست چه گواهینامه قبلی ، Flywheel به شما کمک می کند تا آن را به صورت رایگان نصب کنید. اگر قبلاً آن را ندارید ، می توانید یکی از طریق GoDaddy ، RapidSSL یا Instant SSL را پیدا کنید.

  اطلاعات بیشتر در GetFlywheel.com

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector