GoDaddy hallatavad WordPressi ülevaated mai 2020 – hankige kühvel!

GoDaddy hallatav WordPressi hostimine: sobib suurepäraselt odavate WordPressimajutusteenuste jaoks?

GoDaddy oli tõeliste veebisaitide omanike jaoks naerualune – see oli rumal Super Bowli reklaamidega cheesy ettevõte.


Enam mitte.

GoDaddy on kiirendanud mängu – BIG TIME. See on täielikult pühendunud WordPressile ja on isegi hakanud väiksemate WordPressi teenindusettevõtete tegevust üles kiskuma.

See on teile hea uudis, kui kasutate WordPressi. Ja kui te pole kogenud programmeerija, soovite WordPressi saidi omamise korral omada WordPressi hostimist. Usaldage meid.

Kas peaksite valima GoDaddy hallatava WordPressi hostimise teiste suurepäraste WordPressi hostimisteenuste pakkujate (nt SiteGround või A2 Hosting) asemel? Lugege edasi, et teada saada, kas GoDaddy on teie ideaalne mäng või raske läbimine.

Märkus. Alates 2019. aastast saate selle lingi abil (GoDaddy hallatava WordPressi hostimise kupongi) GoDaddy Haldaja WordPress Hosting ainult 1 dollari eest kuus. Tegemist on SCREAMING DEAL-ga ja eeldatakse, et see ei kesta väga kaua.

GoDaddy hallatud WordPressi arvustused 3.6 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (3 hääled) plussid

 1. Nad pakuvad madalaid hindu
 2. Pakkuge piiramatut ribalaiust
 3. Suurepärased turvafunktsioonid
 4. Suurepärane klienditeenindus

Miinused

 1. Kohandatud hostimispaneeli väljaanne
 2. Nad toetasid Interneti-piiranguid
 3. Plaani valikute limiidid
 4. Andmepiirangud

Kuna GoDaddy asutati 1997. aastal Bob Parsonsi poolt, on GoDaddyl olnud huvitavaid reklaamivalikuid. Nii ulmeliselt plakeeritud kui ka stiilsetest naistest on nad olnud GoDaddy pressiesindajad. Kuigi nende reklaamide vahel on olnud palju poleemikat, oli inimeste jaoks üks suurimaid probleeme cPaneli juhtpaneeli puudumine. Nad paigaldasid selle jaoks optsiooni, kuid see muutus saabus alles 2013. aastal. See muutus toimus pärast seda, kui 65-protsendiline osalus ettevõttes müüdi KKR-ile, Silver Lake Partneritele ja Technology Crossover Ventures’ile … 2011. aastal..
Viimastel aastatel on GoDaddy muutunud populaarseks valikuks neile, kes otsivad oma väikeettevõttele veebimajutuse saiti, ja selles valdkonnas on GoDaddy silmapaistev. Väikeettevõtted saavad oma veebipõhise kohaloleku tõttu rohkem eksponeerida ning GoDaddy pakutavad teenused ja tooted sobivad enamikule eelarvega töötavatest inimestest. Nad pakuvad teenuseid, mis töötavad koos Linuxi või Windowsiga, võimaldades klientidel valida endale sobiv. Nad on viimastel aastatel teinud edusamme, et olla kliendisõbralikumad ja andma oma klientidele seda, mida nad soovivad aidata neil õnnestuda nende eesmärkide saavutamisel. Neile, kes otsivad hallatavat WordPressi hostimist, on GoDaddy suurepärane valik. Pole tähtis, kas soovite asutada ajaveebi või lisada mõne ettevõtte veebisaidi, see on ideaalne kasutada hallatava WordPressi hostimissaiti. Selles valdkonnas on GoDaddy silmapaistev. Nad värskendavad teie teavet automaatselt, nii et te ei pea seda tegema, ja tagavad oma veebisaidi turvalisuse. Nende plaanid algavad konkurentsivõimelise hinnaga ja versiooniuuendused võivad teie vajaduste abistamiseks avada erinevaid funktsioone. Kui GoDaddyl on olnud probleeme nende klientidega, kes soovivad kontrollida oma veebisaite, siis GoDaddy on pärast valvuri vahetust teinud tohutuid edusamme. Nende uus tegevjuht Blake Irving on aidanud luua parema ettevõtte neile, kes otsivad hallatavat WordPressi hostimissaidi. Tugi3.5Kiir3.5Funktsioonid3.5Väärtus4Läbipaistvus3.5

Meie ametlik GoDaddy hallatud WordPressi hostingu ülevaade

GoDaddy hallatav WordPress on GoDaddy jaoks suur muudatus.

Nad püüavad üle võtta mõnda WordPressi fookusega hostimisteenust – näiteks WP Engine, SiteGround ja Pagely.

Muidugi on GoDaddy üks populaarsemaid ja tuntumaid hostimisettevõtteid.

Nende reklaamide populaarsus on puhtast kaubamärgist sisse toonud palju kliente. Teie keskmine ettevõtja teab vaid ühte domeeni ja hostiettevõtet ning see on GoDaddy.

Kuid paljud plussid on GoDaddyga pettunud ja seda mõjuvatel põhjustel, millest jõuame allpool.

Kuid vaatame kiiresti nende WordPressi hostimisvalikuid:

godaddy haldas ekraanipilti

Esmamulje: vau.

Kust veel saada WordPressi hostimist hinnaga 1 dollar kuus (allahindlusega)? Kusagil.

Kuid kas see on oma hinda väärt? Võib olla.

Siin on asi. Kui soovite hoida oma kulud väga madalal, kuid soovite ka WordPressi haldamist natuke lihtsamaks muuta, on see hea võimalus.

Märkus. Alates 2019. aastast saate selle lingi abil (GoDaddy hallatava WordPressi hostimise kupongi) GoDaddy Haldaja WordPress Hosting ainult 1 dollari eest kuus. Tegemist on SCREAMING DEAL-ga ja eeldatakse, et see ei kesta väga kaua.

GoDaddy haldas WordPressi hostimise plusse

1) Väga odav hallatud WordPressi hostimine

See on võib-olla kõige odavam WordPressi turundus selle spetsiaalsega praegu.

Kuid peate teadma, et WordPressi hostimist on erinevat tüüpi.

Mida tähendab hallatav WordPressi hostimine? See sõltub, see on hall ala.

Mõned hostid viivad selle üsna kaugele, näiteks WP Engine, kus neil on parimad WordPressi tugitehnikad maailmas. Teised, näiteks SiteGround, pakuvad teile ka suurepärast tuge, hea hinnaga.

GoDaddy puhul pakuvad nad siin WordPressi hostimist, mis erineb jagatud hostimisest ja on spetsiaalne WordPressi jaoks.

Kuid ärge oodake täiuslikku tuge. Muidugi võite GoDaddy telefoni saada ja nad on abivalmid, kuid need pole WordPressi ümber üles ehitatud nagu mõned teised hostimisettevõtted..

Seda öeldes, kui ostate juba oma domeene GoDaddylt ja soovite ökosüsteemis püsida, sobib see neilt WordPressi hostimine palju paremini kui jagatud hostimine. Kui kasutate WordPressi ja olete GoDaddy väljavalitu, on see teie jaoks parim valik.

2) Piiramatu ribalaius

Ribalaius on enam-vähem teie saidi liikluse ja külastajate summa. Mõni host, näiteks WP Engine, piirab teid oma stardiplaanis 25 000 külastusega kuus, mis on minu arvates liiga madal.

Õnneks ei piira GoDaddy ribalaiust, mis on suurepärane.

Kui teil on äkki miljon külastust, kuna teid näidati Shark Tankis, võib neil olla mõni kasutuselevõetud vibratsioon või muu taktika, kuid nüüd ei pea te selle pärast muretsema.

3) Majutuse lihtne paigaldamine

Varem nõudis hostimise installimine ja haldamine IT-osakonda ja palju arveldatavaid tunde.

Enam mitte. Veebimajutusettevõtted on nuttes üles teinud ja teinud kasutajatele ülimalt hõlpsaks oma hostimise seadistamise. GoDaddyl on ülevaade ja sissejuhatus, mille abil saate end iseseisvalt üles seada ilma tehnilisi nõuandeid vajamata. Samuti pakuvad nad ööpäevaringset telefonitugi, kui teil on probleeme, mis on tõenäoliselt GoDaddy hostingu pakkumiste tugevaim osa..

4) Lihtne kasutada juhtpaneeli

Mõned inimesed on cPaneli harjunud – vabandust, te ei saa seda siin.

Kuid selle asemel saate üsna hõlpsasti kasutatava juhtpaneeli, mille GoDaddy on teie hostimisrõõmu jaoks kohandatud ehitanud:

See on tegelikult üsna sirgjooneline ja hea kasutajakogemusega, ma ei pane seda üldse pahaks.

Siin on jaotus sellest, mida õppisin paneeli kasutamisel vaid mõne minutiga:

Tähtsündmused ülalt:

 • Mulle meeldib, et saate a otsene link WP administraatori paneelile on see alati lihtne ja säästab paar sekundit (eriti kui siin haldate palju saite)
 • Ühe klõpsuga pistikprogrammi ja teema värskendused – see on ülimalt kasulik. Otse sellel administraatori paneelil saate kõike automaatselt värskendada. Ausalt öeldes ei pruugi see elektritarbijatele sobida, kuid lihtsa paigaldusega algajatele on see tee.
 • Lihtne varukoopiaid on suurepärased, kunagi ei või teada, millal seda vaja on
 • Muud seaded on üsna sirged, te ei kasuta neid nii sageli
 • SSL-sertifikaadid  – tegelikult salvestame selle hilisemaks ��

Kaevamine sügavamale Uuendused ja Veebisaidi jõudlus pindala:

Seda leidsin:

 • Oskus värskendage oma teemat ühe klõpsuga sellest administraatori paneelist on eepiline!
 •  veebisaidi jõudluse tööriist on tegelikult üsna vahva, see annab teile väga kiire aruande, millest on päris palju abi. Kui teil on uudishimu, võite kaevata rohkem valdkondi. Kindlustus, et minu veebisait on läheb suurepäraselt tulemusega 96 annab mulle päevaks väikese tuju
 •  kasutaja kogemus on üldiselt üsna libe ja hõlpsasti kasutatav

5) suurepärane klienditeenindus

 • Ehkki veebimajutussaitidele võib tunduda arhailine, et pakkuda head klienditeenindust, pakub GoDaddy kvaliteetset klienditeenindust. Need on saadaval ööpäevaringselt, mida paljud ettevõtted ei paku oma klientidele. Need on saadaval telefoni teel, mis aitab klientidel end ettevõtte jaoks mugavalt tunda. See sobib ideaalselt neile, kes ei pruugi range graafiku järgi töötada. Lisaks on probleemide tekkimisel abi saamiseks lihtsalt telefoni kätte saamine. Võite vestelda tõelise inimesega, et aidata teil oma veebisaidiga seotud küsimustes. See on ideaalne neile, kes eelistavad isikupära.
 • Lisaks sellele, et nende klienditeenindus on suurepärane, pakuvad nad veebimajutusteenuste jaoks 99,9 protsenti tööaega. Neile, kes vajavad oma veebisaiti kogu aeg töötamiseks, on see ideaalne viis. Te ei pea muretsema selle pärast, et hostimisteenused ei tööta, välja arvatud plaanipärane hooldus. Nende keskendumine klienditeenindusele ja kvaliteetsete toodete pakkumisele on tingitud tegevjuhi vahetusest, kes püüab palun. See on ideaalne neile, kes vajavad veebimajutusteenust, millele nad saavad tugineda, ja nende klienditeenindus tõestab, et see pole ajutine otsus.

6) raha tagasi garantii

Kui registreerute GoDaddy Haldaja WordPressi kasutajaks, makstakse teile raha tagasi, kui leiate, et nende teenused pole vajalikud. Nende raha tagasi garantii on ideaalne neile, kes soovivad midagi muud otsida. Teile makstakse raha tagasi, kui tühistate oma plaani 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

7) Odavad veebisaidi turvaplaanid

Ok, see on nii profi- kui ka vastumeelsus. See on professionaal, kuna see on pahavara puhastamise jaoks üsna hea hind, mis võib teie saidi hävitada:

See on suur con, sest see hinnakujundus ei loe. Kuid pärast täiendavat uurimist (minnes Checkouti, mitte Instant Checkouti) leidsin õige hinna:

See on parem, aga siiski – see jätab suhu halva maitse.

Mis asi see on? Mulle lihtsalt ei meeldi, et nad üritasid 24 kuuga minu peale libiseda – tume muster kindlasti.

Igatahes – see on hea tehing ja tõenäoliselt kasutavad nad pärast ettevõtte omandamist selle jaoks Sucuri.net-i. Tõenäoliselt ostan selle hiljem.

Pimedale küljele…

GoDaddy haldas WordPressi hostimise miinuseid

1) Kohandatud hostimispaneel

 • Veebisaidi haldamine võib võtta palju aega ja mida rohkem sellele kulutate, seda rohkem soovite teha. Enamik muudatusi toimub hostimispaneelis ja GoDaddyl on oma kohandatud paneel, mida nad oma klientidele pakuvad. Kui cPanel ja Fantastico on ühed populaarsemad, on GoDaddy kohandatud paneel intensiivsem. Nende juhtpaneeli töötamiseks võib vaja minna juhendit, mis võib võtta rohkem aega ja energiat. See pole liiga keerukas välja mõelda, kuid see võib olla valu.
 • Ehkki nende kohandatud paneel lammutati 2012. aastal, on nad nüüd vahetanud cPaneli tööstusstandardi. Üks suurimaid puudusi, mis GoDaddy-l cPaneli kasutamisel on, on see, et peate maksma ühe dollari lisatasu kuus. Ehkki see ei ole suur kulu, võite leida erineva hostimissaidi, mis sisaldab cPaneli tasuta. Peaksite otsustama, kas teil on cPaneli tõesti vaja, kuid kui saate ilma selleta elada ja soovite, et GoDaddy saaks teie veebisaidi heaks töötada, pole see halb tehing. Valikuid on palju ja kogenud kasutajate jaoks võivad nad nõuda lisatasu nõudmist tööstusstandardi järgi.

2) Nad toetasid Interneti-piiranguid

 • 2011. aasta jaanuaris kehtestati Interneti-juurdepääsu piiramiseks SOPA ja PIPA arved. Sellele argumendile on viimastel aastatel rohkem tähelepanu pööratud ning võrgu neutraalsus on muutunud tohutuks probleemiks. Kahjuks oli GoDaddy üks väheseid, kes neid arveid toetas. See tõi kaasa inimeste ärevuse, kes otsustasid arveid ebaseaduslikuks ja panid GoDaddy kohapeale. Nad kaotasid palju austust nende poolt, kes arvavad, et Internet on koht, kus ideed on vabad ja mida tuleks hoida liiga paljude piirangute eest.
 • Ehkki GoDaddy otsustas nende arveid tagasi lükata, ei tekitanud negatiivne tähelepanu neile usaldust. Alles tuhanded kliendid otsustasid GoDaddyst lahkuda ja edastasid oma domeeninimed. Ehkki enamus negatiivsest tähelepanust on vaibunud, näitavad nad endiselt eetika ja privaatsuse vastaseid seadusi, mis pole ühelegi Interneti-ettevõttele heaks. Nad on astunud samme asjade privaatsuse hoidmiseks ja töötavad õige eetika kallal, kuid endiselt jääb küsimus, kas nad suudavad taastada usalduse, mille nad on kaotanud tuhandete klientidega.
 • Jääb üle vaadata, kas nad on oma viisi muutnud, kuid on märke, et need ei pruugi muutuda. Nende reklaam on seksistlik, kuid nad on rääkinud nende reklaamide vähem vastuoluliseks muutmisest. Pärast viimast Super Bowli reklaami, mis oli “kogu maailmas kuulda olnud kära”, võib neil olla veel mõni kasvada.

3) Plaanide piirangud

 • Kuigi pole saladus, et veebimajutus saidid seavad veebisaitidele piiranguid, on GoDaddy nende piirangute pärast kurikuulus. WordPress vajab ainult ühte andmebaasi ajaveebide ja veebisaitide jaoks, mis võib piirata teid 25 veebisaidiga. Ehkki see pole iseenesest täielik kuritegu, võib asjaolu, et nad varjavad seda teavet registreerumisel, kriminaalseks. Nad näevad välja nii, et saate kõike piiramatult, kuid see pole tõsi. Tähtis on lugeda peentrüki, kuid kuidas seda lugeda, kui peentrükk pole hõlpsasti saadaval?
 • Ainus viis, kuidas saate kõik piiramatult kätte saada, on see, kui lähete koos Ultimate Plan’iga. Ultimate Plan teeb küll kõik piiramatuks, kuid ikka on valus maksta lisatasu eest asju, mida peaksite juba saama. Nad on oma Deluxe-kavaga paremini tutvunud, andes klientidele piiramatu kettaruumi. Oluline on mõista, mida saate ja kas see on teie makstavat hinda väärt. Kui olete alles alustanud, ei soovi te maksta liiga palju, et saada kõik vajalik, et oma veebisaiti võimalikult hästi hallata..

5) Andmepiirangud

 • Piirangud on turvalisuse jaoks olulised, kuid GoDaddy läheb andmepiirangute osas pisut üle. Kui peaksite midagi muutma, peaksite eeldama, et hüppate läbi palju kõmu ja astute palju samme. Sisu automaatne genereerimine ja veebivormide kasutamine on tavaliselt lihtsad toimingud, kuid GoDaddy nõuab selle tegemiseks nii palju teavet. Kui te pole veel valmis hunnikut paberimajandust täitma, võib teil paremini minna mõne teise veebimajutussaidi juurde. Ehkki GoDaddyga on turvalisus kindel, ei pruugi oma veebisaidi asjade muutmise proovimine väärt vaeva näha.
 • GoDaddy üks masendavamaid funktsioone on nende kiire turvaline kontaktvorm. Kuigi seda on lihtne täita, on kõige keerulisem osa selle saatmine GoDaddyle. Tänu nende turbepiirangutele vormistatakse vorm tavaliselt rämpspostina. On õpetusi, kuidas seda õigesti failida, kuid kui teil pole aega ega kalduvust, ei pruugi see seda väärt olla. Suurepärane turvalisus on alati hea, kuid kui võitlete hostisaitiga oma teabe sisestamise nimel, võib teil olla parem minna koos kellegi teisega.

6) pole nii abivalmis kui teised hallatud WordPressi hostid

 • Kuigi GodDaddy aitab teil kiiresti telefoni teel aidata, pole nad sugugi nii suurepärased, kui kasutavad muude hostide (nt SiteGround) klienditeenindust
 • Kui on mõni probleem, ei tee nad tõenäoliselt teie heaks palju
 • Mul oli probleem oma veebisaidi GoDaddysse migreerimisega nende tööriista abil – ja nad ütlesid, et nende tööriist on „parima vaevaga“ rakendus ja kui see ei tööta, siis on minu ülesanne seda teha
 • Nii et nad polnud abiks

7) Nad ei paku tasuta SSL-sertifikaati

Ok, see on suur. 2018. aastal vajate SSL-sertifikaati. See võimaldab teil seda teha https: // domeeni asemel http: //.

Te vajate seda, kuna see pakub nii külastajatele lisaturvalisust kui ka positiivset asetussignaali Google’i otsingus (ehkki väike).

Seega pakuvad enamik võõrustajaid tänapäeval tasuta SSL-sertifikaate. Mitte GoDaddy.

Siin saavad nad teid ära kasutada:

See pole nii lahe. Tänapäeval on standardiks SSL-sertifikaadid ja Let’s Encrypt kaudu on need tasuta. Selle eest ei peaks te maksma 75 dollarit aastas. Nii teenib GoDaddy oma raha tagasi 1 dollari hostimise eest.

8) Nad muudavad lahkumise raskeks

 • Kuigi iga ettevõte kuulutab klientide hoidmist, paneb GoDaddy tööle, et hoida teid nendega koos. GoDaddy ei paku mingit abi, kui otsustate jätta nad mõne muu ettevõtte heaks. Ehkki cPaneli abil on see lihtsamaks muutunud, on puuduseks see, et nad ei tee midagi abistamiseks. Sellepärast on oluline leida hästi töötav veebimajutuse sait, mis ei tee asju liiga keeruliseks. Isegi kui proovite lahkuda, jätkavad nad teile toodete ülesmüüki ja loovad takistusi, et proovida teid jääma.
 • Kui veedate palju aega veebisaidi koostamisel ja hostimissait ei vasta teie ootustele, peaksite saama lahkuda. Ehkki teile mitte abistamine pole patt, muudavad nad lahkumise raskeks kolimise, kui on aeg lahkuda. Isegi domeeninime ülekandmine võib olla tohutu valu, mis ei pruugi vaeva väärt. Kui teil pole tõesti vaja edasi liikuda ja olete pühendunud uue hostimissaidi hankimise protsessi läbimisele või on see seda väärt, siis ei tohiks te GoDaddylt abi oodata.

Alumine joon:

Ehkki GoDaddy turvalisus on üks parimaid ja nad pakuvad laias valikus tooteid ja teenuseid, pole nad siiski kõige hõlpsam hostimissait, millega töötada. Need muudavad mõned ülesanded palju keerukamaks, kui see on vajalik, ega võimalda teil lihtsalt lahkuda. Nad teevad asjad keeruliseks, kui nad tahavad, ja nende piirangud võivad ümber töötada. Kui olete kogenud kasutaja, võite leida, et GoDaddy töötab teie jaoks hästi, kuid kui proovite veebisaiti käivitada ja käivitada, võiksite minna teistsugusesse suunda.

GoDaddy pole kõigile, kuid nende madalate hindade ja kohutavate klienditeeninduste pärast võiksite halvemini hakkama saada. Nad pakuvad palju tooteid ja teenuseid, mida teised veebimajutussaidid ei saa ja seda konkurentsivõimelise hinnaga. Kui plaanite leida pikaajalise lahenduse oma veebimajutusvajaduste rahuldamiseks, võib GoDaddy olla sobiv ettevõte. Kui saate vaadata nende ajalugu minevikku ja loodate, et nad kavatsevad tulevikus muudatusi paremaks muuta, võib GoDaddy teile sobida. See taandub eelistusele ja sellele, millega olete nõus hakkama saama. Kui otsustate nendega minna, kuid mõistate, et need pole teie jaoks sobivad, siis olge valmis seisma silmitsi paljude tõketega, isegi kui plaanite lihtsalt oma domeeninime üle anda.

Muud hallatavad WordPressi hostid, et väljuda:

 • SiteGround
 • WP mootor
 • Leheline
 • Bluehost WordPressi pilv

Märkus. Alates 2019. aastast saate selle lingi abil (GoDaddy hallatava WordPressi hostimise kupongi) GoDaddy Haldaja WordPress Hosting ainult 1 dollari eest kuus. Tegemist on SCREAMING DEAL-ga ja eeldatakse, et see ei kesta väga kaua.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map