GoDaddy Yönetilen WordPress İncelemeleri Mayıs 2020 – Get the Scoop!

GoDaddy Yönetilen WordPress İncelemeleri Mayıs 2020 – Get the Scoop!

GoDaddy Yönetilen WordPress İncelemeleri Mayıs 2020 – Get the Scoop!

GoDaddy Yönetilen WordPress Barındırma: Ucuz WordPress Barındırma için Harika?

GoDaddy eskiden gerçek web sitesi sahiplerine gülen stoktu – aptal Super Bowl reklamlarıyla sevimsiz bir şirketti.


Artık değil.

GoDaddy oyunu hızlandırdı – BIG TIME. WordPress’e tamamen bağlı ve hatta daha küçük WordPress hizmet şirketlerini yakalamaya başladı.

WordPress kullanıyorsanız, bu sizin için iyi bir haber. Tecrübeli bir programcı değilseniz, bir WordPress siteniz varsa, WordPress’in barındırılmasını istiyorsunuz. Bize güven.

SiteGround veya A2 Hosting gibi diğer mükemmel WordPress barındırma sağlayıcıları üzerinden GoDaddy Yönetilen WordPress Hosting’i seçmeli misiniz? GoDaddy’nin mükemmel bir eşleşme mi yoksa zor bir geçiş mi olduğunu öğrenmek için okumaya devam et.

Not: 2019’dan itibaren bu bağlantıyla (özel bir GoDaddy Yönetilen WordPress Barındırma kuponu) GoDaddy Yönetilen WordPress Hosting’i ayda sadece 1 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu bir SCREAMING DEAL ve çok uzun sürmesi beklenmiyor.

GoDaddy Yönetilen WordPress Yorumları 3.6 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (3 oylar) Artıları

 1. Düşük Fiyat Sunuyorlar
 2. Sınırsız Bant Genişliği Sunun
 3. Mükemmel Güvenlik Özellikleri
 4. Mükemmel Müşteri Hizmetleri

Eksileri

 1. Özel Barındırma Paneli Sorunu
 2. İnternet Kısıtlamalarını Desteklediler
 3. Plan Seçeneklerindeki Limitler
 4. Verilerle İlgili Kısıtlamalar

GoDaddy 1997 yılında Bob Parsons tarafından kurulduğundan beri GoDaddy’nin ilginç reklam seçenekleri vardı. Oldukça örtülü ve şık kadınlardan, GoDaddy’nin sözcüsü oldular. Reklamlarında çok fazla tartışma olmasına rağmen, insanlar için en büyük sorunlardan biri cPanel kontrol panelinin olmamasıydı. Bunun için bir seçenek kurdular, ancak bu değişiklik 2013’e kadar gelmeyecekti. Bu değişiklik, şirketteki yüzde 65 hissenin KKR, Silver Lake Partners ve Technology Crossover Ventures’a satılmasından sonra gerçekleşti… 2011’de.
Son yıllarda, GoDaddy küçük işletmeler için bir web hosting sitesi arayanlar için popüler bir seçim haline gelmiştir ve bu alanda, GoDaddy excels. Küçük işletmeler çevrimiçi varlıkları için daha fazla poz alırlar ve GoDaddy tarafından sunulan hizmetler ve ürünler, bir bütçeyle çalışan çoğu kişi için uygundur. Linux veya Windows ile çalışan hizmetler sunarak müşterilerinin kendileri için doğru olanı seçmelerine olanak tanır. Son yıllarda daha müşteri dostu olma yolunda adımlar attılar ve müşterilerine başarılı olmaları için hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak istediklerini verdiler. Yönetilen WordPress barındırma arayanlar için GoDaddy mükemmel bir seçimdir. Bir blog başlatmak veya bir işletme için bir web sitesi eklemek isteyin, yönetilen bir WordPress barındırma sitesi kullanmak idealdir. Bu alanda, GoDaddy mükemmel. Bilgilerinizi otomatik olarak günceller, böylece web sitenize güvenlik sağlamanız gerekmez. Planları rekabetçi bir fiyatla başlar ve yükseltme, ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için farklı özelliklerin kilidini açabilir. GoDaddy müşterileriyle kendi web sitelerini kontrol etmek isteyen sorunlar yaşarken, GoDaddy muhafızların değişmesinden bu yana büyük adımlar attı. Yeni CEO’ları Blake Irving, yönetilen bir WordPress barındırma sitesi arayanlar için daha iyi bir şirket kurmaya yardımcı oldu. Support3.5Speed3.5Features3.5Value4Transparency3.5

Resmi GoDaddy Yönetilen WordPress Hosting İncelememiz

GoDaddy Yönetilen WordPress, GoDaddy için büyük bir değişiklik.

WP Engine, SiteGround ve Pagely gibi daha odaklı WordPress barındırma hizmetlerinden bazılarını devralmaya çalışıyorlar.

Tabii ki, GoDaddy en popüler ve tanınmış hosting şirketlerinden biridir.

Reklamlarının popülaritesi, saf markalaşmadan çok sayıda müşteri getirdi. Ortalama bir girişimciniz sadece bir alan adı ve barındırma şirketini tanıyor ve bu GoDaddy.

Ancak birçok profesyonel GoDaddy ile hayal kırıklığına uğradı ve iyi nedenlerden dolayı aşağıya ineceğiz.

Ancak WordPress barındırma seçeneklerine hızlı bir göz atalım:

godaddy manage hosting ekran görüntüsü

İlk izlenim: vay.

WordPress’i ayda 1 ABD Doları karşılığında (indirimli olarak) barındıran başka nerede olabilirsiniz? Hiçbir yerde.

Ama fiyat değer mi? Olabilir.

İşte bir şey. Maliyetlerinizi çok düşük tutmak istiyorsanız, ancak WordPress yönetimini biraz daha kolaylaştırmak istiyorsanız, bu iyi bir seçenektir.

Not: 2019’dan itibaren bu bağlantıyla (özel bir GoDaddy Yönetilen WordPress Barındırma kuponu) GoDaddy Yönetilen WordPress Hosting’i ayda sadece 1 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu bir SCREAMING DEAL ve çok uzun sürmesi beklenmiyor.

GoDaddy Yönetilen WordPress Hosting Uzmanları

1) Çok Ucuz Yönetilen WordPress Hosting

Bu belki de şu anda bu özel ile piyasadaki en ucuz WordPress hosting.

Ancak farklı WordPress barındırma türleri olduğunu bilmelisiniz.

Yönetilen WordPress barındırma ne anlama geliyor? Bu, gri bir alan.

Bazı ana bilgisayarlar, dünyadaki en iyi WordPress destek teknolojilerine sahip oldukları WP Engine gibi oldukça uzaklara gidiyorlar. SiteGround gibi diğerleri de size iyi bir fiyata harika destek veriyor.

Burada GoDaddy durumunda, paylaşılan barındırmadan farklı ve WordPress için özel olan WordPress barındırma hizmeti sunarlar.

Ancak mükemmel destek beklemeyin. Tabii telefonda GoDaddy alabilirsiniz ve onlar yardımcı olur, ancak diğer bazı hosting şirketleri gibi WordPress etrafında inşa değildir.

Etki alanlarınızı zaten GoDaddy’den satın alıp ekosistemde kalmak istiyorsanız, onlardan gelen bu WordPress barındırma, paylaşılan barındırmadan çok daha uygun. WordPress kullanıyorsanız ve bir GoDaddy sevgilisiyseniz, bu sizin için en iyi seçenektir.

2) Sınırsız Bant Genişliği

Bant genişliği az çok trafik ve sitenize gelen ziyaretçilerin miktarıdır. WP Engine gibi bazı ev sahipleri, başlangıç ​​planlarında sizi ayda 25.000 ziyaretle sınırlandırıyor, bence çok düşük.

Neyse ki GoDaddy bant genişliğini sınırlamıyor, bu harika.

Şimdi, Shark Tank’ta yer aldığınız için aniden bir milyon ziyaret alırsanız dağıttıkları bazı kısıtlama veya diğer taktikleri olabilir, ancak şimdilik bunun için endişelenmenize gerek yok.

3) Hosting Kolay Kurulum

Barındırma ve yönetme, bir BT departmanı ve faturalandırılabilir saatler gerektiriyordu.

Artık değil. Web hosting şirketleri wised ve süper kolay kullanıcıların kendi hosting kurmak için yaptı. GoDaddy, teknik parçalara ihtiyaç duymadan kendi başınıza kurulum yapabilmeniz için bir adım adım ilerleyecek ve işe yerleştirilecek bir sıraya sahiptir. Ayrıca, GoDaddy’nin hosting tekliflerinin en güçlü kısmı olan herhangi bir sorunla karşılaşırsanız 7/24 telefon desteği de sunarlar..

4) Kullanımı Kolay Kontrol Paneli

Bazı insanlar cPanel’e alışkın – üzgünüm, bunu burada alamayacaksın.

Ancak bunun yerine, GoDaddy tarafından hosting zevkiniz için özel olarak tasarlanmış, kullanımı oldukça kolay bir kontrol paneli elde edersiniz:

Aslında oldukça basit ve iyi bir kullanıcı deneyimine sahip, umrumda değil.

İşte panelden birkaç dakika sonra öğrendiklerimin bir dökümü:

Yukarıdan öne çıkan özellikler:

 • Hoşlanıyorsun WP Yönetici paneline doğrudan bağlantı her zaman kolaydır ve birkaç saniye tasarruf sağlar (özellikle burada çok sayıda site yönetiyorsanız)
 • Tek tıklamayla eklenti ve tema güncellemeleri – bu çok faydalı. Doğrudan bu yönetici panelinden her şeyi otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Adil olmak gerekirse, bu güç kullanıcıları için uygun olmayabilir, ancak basit bir kurulumla yeni başlayanlar için,.
 • Kolay yedeklemeler harika, ne zaman ihtiyacın olduğunu asla bilemezsin
 • Diğer ayarlar oldukça basittir, onları sık kullanmazsınız
 • SSL sertifikaları  – aslında, bunu daha sonra kurtaracağız ��

İçine daha derin kazmak Güncellemeler ve Web sitesi performansı alan:

Bulduğum bu:

 • Yeteneği temanızı bir tıklamayla güncelleyin bu yönetici panelinden epik!
 •  web sitesi performans aracı aslında oldukça şık, size oldukça faydalı bir rapor veriyor. Merak ediyorsanız daha fazla alana girebilirsiniz. Web sitemin olduğuna dair güvence 96 puanla harika yapıyor bana gün için biraz ruh hali veriyor
 •  kullanıcı deneyimi genel olarak oldukça kaygan ve kullanımı kolay

5) Büyük Müşteri Hizmetleri

 • Web sitelerinin iyi müşteri hizmeti vermesi için arkaik görünmesine rağmen, GoDaddy kaliteli müşteri hizmeti sunmaktadır. Birçok şirketin müşterileri için sağlamadığı 7/24 mevcuttur. Telefonla kullanılabilir, bu da müşterilerin şirketle rahat etmelerine yardımcı olur. Bu, sıkı bir programa uymayanlar için idealdir. Ayrıca, herhangi bir sorun varsa, yardım almak sadece telefonu almakla ilgilidir. Web sitenizle ilgili sorularınızda size yardımcı olması için gerçek bir kişiyle konuşabilirsiniz. Kişisel dokunuşu tercih edenler için idealdir.
 • Sadece onların müşteri hizmetleri mükemmel, web barındırma hizmetleri için yüzde 99,9 kesintisiz çalışma sağlar. Her zaman çalışması için kendi web sitesine ihtiyaç duyanlar için, bu gitmek için ideal bir yoldur. Zamanlanmış bakım dışında barındırma hizmetlerinin kapalı olduğundan endişelenmenize gerek yoktur. Müşteri hizmetleri ve kaliteli ürünler sunmaya odaklanmaları, memnun etmek isteyen CEO’nun değişiminden kaynaklanmaktadır. Güvenebilecekleri bir web barındırma hizmetine ihtiyaç duyanlar için idealdir ve müşteri hizmetleri bunun geçici bir karar olmadığını kanıtlar.

6) Para İade Garantisi

GoDaddy Yönetilen WordPress’e kaydolursanız, hizmetlerinin ihtiyacınız olan şey olmadığını fark ederseniz geri ödeme alırsınız. Para iade garantisi, başka bir şey aramak isteyenler için idealdir. Kaydolduktan sonraki 30 gün içinde planınızı iptal ederseniz geri ödeme alırsınız.

7) Ucuz Web Sitesi Güvenlik Planları

Tamam, bu hem profesyonel hem de aleyhte. Bu bir profesyonel, çünkü bu sitenizi yok edebilecek kötü amaçlı yazılım temizleme için oldukça iyi bir fiyatlandırmadır:

Bu büyük çünkü fiyatlandırma eklenmez. Ancak daha fazla araştırmadan sonra (Checkout Anında Checkout’a gitmeden) doğru fiyatlandırmayı buldum:

Bu daha iyi, ama yine de – ağzımda kötü bir tat bırakıyor.

Sorun ne? Sadece 24 ay içinde kaymaya çalıştıklarından hoşlanmıyorum – kesinlikle karanlık bir desen.

Her neyse, bu iyi bir anlaşma ve muhtemelen şirket satın alındıktan sonra Sucuri.net kullanıyorlar. Muhtemelen daha sonra satın alacağım.

Karanlık tarafa…

GoDaddy Yönetilen WordPress Hosting Eksileri

1) Özel Hosting Paneli

 • Bir web sitesini yönetmek çok zaman alabilir ve ne kadar çok harcama yaparsanız o kadar çok şey yapmak istersiniz. Hosting Paneli, değişikliklerin çoğunun gerçekleştiği yerdir ve GoDaddy’nin müşterilerine özel kendi panelleri vardır. CPanel ve Fantastico en popüler olanlardan bazıları olsa da, GoDaddy’nin özel paneli daha yoğundur. Daha fazla zaman ve enerji alabilen kontrol panellerini çalıştırmak için bir rehbere ihtiyacınız olabilir. Anlamak çok karmaşık değil, ama bir acı olabilir.
 • Özel panelleri 2012’de hurdaya çıkarılırken, o zamandan beri cPanel’in endüstri standardına geçti. Ancak, GoDaddy’de cPanel kullanmanın en büyük dezavantajlarından biri, ayda bir dolar fazladan ödeme yapmanızdır. Bu büyük bir masraf olmasa da, cPanel’i ek bir ücret ödemeden içeren farklı bir barındırma sitesi bulabilirsiniz. Gerçekten cPanel’e ihtiyacınız olup olmadığını belirlemelisiniz, ancak onsuz yaşayabilirseniz ve sizin için web sitenizde çalışmak için GoDaddy’ye güvenmek istiyorsanız, bu kötü bir anlaşma değildir. Çok sayıda seçenek vardır ve deneyimli kullanıcılar için bir endüstri standardı için ekstra ücret talep edebilir.

2) İnternet Kısıtlamalarını Desteklediler

 • 2011 yılının Ocak ayında internet erişimini sınırlamak için SOPA ve PIPA faturaları çıkarıldı. Bu argüman son yıllarda daha fazla dikkat çekti ve net tarafsızlık büyük bir sorun haline geldi. Ne yazık ki, GoDaddy bu faturaları destekleyen teklerden biriydi. Bu, faturaları gayri meşru olarak çürüten ve GoDaddy’yi yerinde tutan insanların ayaklanmasına yol açtı. İnternetin fikirlerin özgür olduğu ve çok fazla kısıtlamadan uzak tutulması gereken bir yer olduğunu düşünenlerden çok saygı duydular..
 • GoDaddy faturaları destekleme kararını iptal etse de, onlara verilen olumsuz ilgi bazı güven sorunları yarattı. Binlerce müşteri GoDaddy’den ayrılmaya karar verene ve alan adlarını transfer edene kadar değildi. Çoğu olumsuz ilgi azalmış olsa da, hala herhangi bir internet şirketi için iyi olmayan etik ve gizliliğe karşı eylemler sergiliyorlar. İşleri özel tutmak ve uygun etik üzerinde çalışmak için adımlar attılar, ancak binlerce müşteriyle kaybettikleri güveni tekrar kazanıp kazanamayacakları sorusu devam ediyor.
 • Yollarını değiştirip değiştirmediklerini görmeye devam ediyorlar, ancak değiştiremeyecekleri yönünde işaretler var. Reklamları cinsiyetçidir, ancak reklamlarını daha az tartışmalı hale getirmekten bahsettiler. “Dünyanın her yerinde duyulan saçmalık” olan en son Super Bowl reklamından sonra, biraz daha büyüyebilirler.

3) Planlardaki Limitler

 • Web barındırma sitelerinin web sitelerine kısıtlama getirdiği bir sır olmasa da, GoDaddy kısıtlamaları nedeniyle kötü şöhretlidir. WordPress, bloglar ve web siteleri için yalnızca bir veritabanına ihtiyaç duyar ve bu da sizi toplam 25 web sitesine sınırlayabilir. Bu tam bir suç olmasa da, kayıt olurken bu bilgileri gizledikleri suçlu olabilir. Her şeyi sınırsız görüyorsunuz gibi görünüyorlar, ancak bu doğru değil. İnce baskıyı okumak önemlidir, ancak ince baskı hazır olmadığında nasıl okuyabilirsiniz?
 • Her şeyi tamamen sınırsız elde etmenin tek yolu, Ultimate Plan ile giderseniz. Nihai Plan her şeyi sınırsız yapar, ancak zaten almanız gereken şeyler için ekstra ödeme yapmak hala bir acıdır. Müşterilerine sınırsız disk alanı sağlayarak Deluxe Planları hakkında daha iyi hale geldiler. Ne aldığınızı ve ödediğiniz fiyata değip değmediğini anlamak önemlidir. Yeni başlıyorsanız, web sitenizi mümkün olduğunca iyi çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi almak için çok fazla ödeme yapmak istemezsiniz..

5) Veri Kısıtlamaları

 • Kısıtlamalar güvenlik için önemlidir, ancak veri üzerindeki kısıtlamalar söz konusu olduğunda GoDaddy biraz yukarıdadır. Bir sürü çemberin içinden atlamayı ve herhangi bir şeyi değiştirmek istiyorsanız bir ton adım atmayı beklemelisiniz. İçeriği otomatik olarak oluşturmak ve web formlarını kullanmak genellikle basit görevlerdir, ancak GoDaddy bunu yapmak için çok fazla bilgi gerektirir. Bir grup evrak doldurmaya hazır değilseniz, farklı bir web barındırma sitesi ile devam daha iyi olabilir. GoDaddy ile güvenlik noktadayken, web siteniz için bir şeyleri değiştirmeye çalışmanın zahmetine değmeyebilir.
 • GoDaddy’nin en sinir bozucu işlevlerinden biri Hızlı Güvenli İletişim Formu’dur. Doldurmak kolay olsa da, en zor kısmı GoDaddy’ye göndermek. Güvenlik kısıtlamaları nedeniyle, form genellikle spam olarak dosyalanır. Düzgün bir şekilde nasıl dosyalanacağına dair öğreticiler vardır, ancak zamanınız veya eğiminiz yoksa buna değmeyebilir. Mükemmel bir güvenliğe sahip olmak her zaman iyidir, ancak bilgilerinizi vermek için barındırma sitesiyle savaşırken başka biriyle gitmek daha iyi olabilir.

6) Diğer Yönetilen WordPress Ana Bilgisayarları Kadar Yararlı Değil

 • GodDaddy telefonda size yardımcı olmak için hızlı olsa da, müşteri hizmetleri için SiteGround gibi diğer ana bilgisayarları kullanmak kadar büyük değildir.
 • Bir sorun varsa, muhtemelen sizin için fazla bir şey yapmazlar
 • Web sitemi araçlarını kullanarak GoDaddy’ye taşımakla ilgili bir sorun yaşadım – ve araçlarının “en iyi çaba” uygulaması olduğunu söylediler ve işe yaramazsa bunu yapmak bana kalmış
 • Bu yüzden yardımcı olmadılar

7) Ücretsiz SSL Sertifikası Sunmuyorlar

Tamam, bu büyük bir tane. 2018’de bir SSL sertifikasına ihtiyacınız var. Bunun yaptığı, https: // yerine alan adınızda http: //.

Buna ihtiyacınız var çünkü her ikisi de ziyaretçilerinize ekstra güvenlik sağlıyor ve Google Arama’da pozitif bir sıralama sinyali (küçük olmasına rağmen).

Bugünlerde çoğu ev sahibi ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikaları sunuyor. GoDaddy değil.

Sizden faydalandıkları yer burası:

Bu hiç hoş değil. SSL sertifikaları bu günlerde standarttır ve Let’s Encrypt aracılığıyla ücretsizdir. Biri için yılda 75 $ ödemeniz gerekmez. GoDaddy 1 $ barındırma paralarını nasıl kazanıyor.

8) Ayrılmayı Zorlaştırıyorlar

 • Her şirket müşteriyi elde tutmayı vaaz ederken, GoDaddy sizi onlarla birlikte tutmak için çalışmalar yapar. GoDaddy, onları farklı bir şirkete bırakmaya karar verirseniz herhangi bir yardım sağlamaz. CPanel ile daha kolay olsa da, yardımcı olmak için hiçbir şey yapmamaları bir dezavantajdır. Bu yüzden iyi çalışan ve işleri zorlaştırmayan bir web barındırma sitesi bulmak önemlidir. Ayrılmaya çalışsanız bile, size ürün satmaya devam edecekler ve kalmanızı sağlamak için engeller oluşturacaklar.
 • Bir web sitesini bir araya getirmek için çok zaman harcadığınızda ve barındırma sitesi beklentilerinizi karşılayamazsa, çıkabilmeniz gerekir. Size yardımcı olmamaları günah olmasa da, ayrılma zamanı geldiğinde hareket etmeyi zorlaştırıyorlar. Bir alan adını aktarmak bile güçlük çekmeye değmeyecek büyük bir acı olabilir. Gerçekten devam etmeniz gerekmediği ve yeni bir barındırma sitesi alma sürecinden geçmediyseniz veya buna değmezse, GoDaddy’den yardım beklememelisiniz.

Sonuç olarak:

GoDaddy en iyi güvenlik özelliklerinden bazılarına sahip olsa da, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunsa da, çalışmak için en kolay barındırma sitesi değildir. Bazı görevleri gerekenden çok daha zor hale getirir ve kolayca ayrılmanıza izin vermezler. İstedikleri zaman işleri zorlaştırırlar ve kısıtlamaları çalışmak için sinir bozucu olabilir. Deneyimli bir kullanıcıysanız, GoDaddy’nin sizin için iyi çalıştığını görebilirsiniz, ancak bir web sitesini başlangıç ​​olarak çalıştırmaya çalışıyorsanız farklı bir yöne gitmek isteyebilirsiniz..

GoDaddy herkes için değil, düşük fiyatları ve müthiş müşteri hizmetleri için daha kötüsünü yapabilirsiniz. Onlar diğer web hosting sitelerinin yapamayacağı ve rekabetçi bir fiyata ürün ve hizmetler bol sunuyoruz. Web barındırma ihtiyaçlarınız için uzun vadeli bir çözüm bulmayı planlıyorsanız, GoDaddy uygun bir şirket olabilir. Geçmişlerine bakabilir ve gelecekte daha iyiye doğru değişmeyi planladıklarını umuyorsanız, GoDaddy sizin için doğru olabilir. Tercih ve neyi ele almak istediğinize bağlı. Onlarla gitmeye karar verirseniz, ancak sizin için uygun olmadıklarını fark ederseniz, yalnızca alan adınızı aktarmayı planlıyorsanız bile çok fazla engelle karşılaşmaya hazır olun..

Kontrol Edilecek Diğer Yönetilen WordPress Sunucuları:

 • SiteGround
 • WP Motoru
 • Pagely
 • Bluehost WordPress Bulut

Not: 2019’dan itibaren bu bağlantıyla (özel bir GoDaddy Yönetilen WordPress Barındırma kuponu) GoDaddy Yönetilen WordPress Hosting’i ayda sadece 1 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu bir SCREAMING DEAL ve çok uzun sürmesi beklenmiyor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector