GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes 2020. gada maijs – saņemiet liekšķeri!

GoDaddy pārvaldītā WordPress mitināšana: lieliski piemērota lētai WordPress mitināšanai?

GoDaddy mēdza būt par smieklīgu materiālu patiesiem vietņu īpašniekiem – tā bija sierīga kompānija ar muļķīgām Super Bowl reklāmām.


Vairs ne.

GoDaddy ir pastiprinājis spēli – BIG TIME. Tā ir pilnībā apņēmusies WordPress, un ir sākusi pat mazāku WordPress pakalpojumu uzņēmumu piesaisti.

Šīs ir labas ziņas jums, ja izmantojat WordPress. Un ja vien jūs neesat pieredzējis programmētājs, ja jums pieder WordPress vietne, vēlaties WordPress mitināšanu. Uzticieties mums.

Vai jums vajadzētu izvēlēties GoDaddy pārvaldīto WordPress hostingu salīdzinājumā ar citiem izciliem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, SiteGround vai A2 Hostings? Lasiet tālāk, lai uzzinātu, vai GoDaddy ir jūsu ideāls mačs vai cieta piespēle.

Piezīme: Kopš 2019. gada jūs varat saņemt GoDaddy pārvaldīto WordPress mitināšanu tikai par USD 1 mēnesī ar šo saiti (īpašu GoDaddy pārvaldītu WordPress hostinga kuponu). Šis ir SCREAMING DEAL, un nav paredzams, ka tas ilgs ļoti ilgi.

GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes 3.6 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (3 balsis) Plusi

 1. Viņi piedāvā zemas cenas
 2. Piedāvājiet neierobežotu joslas platumu
 3. Lieliski drošības līdzekļi
 4. Lielisks klientu serviss

Mīnusi

 1. Pielāgota mitināšanas paneļa izdošana
 2. Viņi atbalstīja interneta ierobežojumus
 3. Plānu iespēju ierobežojumi
 4. Datu ierobežojumi

Kopsavilkums Tā kā GoDaddy 1997. gadā dibināja Bobs Parsons, GoDaddy ir bijusi interesanta reklāmas izvēle. Viņi ir pārstāvējuši GoDaddy, sākot no plaši klātajām un klasiskajām sievietēm. Lai gan no viņu reklāmām ir bijis daudz diskusiju, viena no lielākajām cilvēku problēmām bija cPanel vadības paneļa trūkums. Viņi tam uzstādīja opciju, taču šīs izmaiņas nenotiks līdz 2013. gadam. Šīs izmaiņas notika pēc tam, kad 65% uzņēmuma akciju tika pārdota KKR, Silver Lake Partners un Technology Crossover Ventures … 2011. gadā..
Pēdējos gados GoDaddy ir kļuvis par iecienītu izvēli tiem, kas meklē tīmekļa mitināšanas vietni savam mazajam biznesam, un šajā jomā GoDaddy izceļas ar izcilību. Mazajiem uzņēmumiem ir lielāka ekspozīcija par viņu klātbūtni tiešsaistē, un GoDaddy piedāvātie pakalpojumi un produkti ir piemēroti lielākajai daļai cilvēku, kas strādā ar budžetu. Viņi piedāvā pakalpojumus, kas darbojas ar Linux vai Windows, ļaujot klientiem izvēlēties sev piemērotāko. Viņi pēdējos gados ir soļojuši, lai būtu draudzīgāki klientiem un sniegtu saviem klientiem to, ko viņi vēlas, lai palīdzētu viņiem sasniegt savus mērķus, lai gūtu panākumus. Tiem, kas meklē pārvaldītu WordPress mitināšanu, GoDaddy ir lieliska izvēle. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot emuāru vai pievienot uzņēmuma vietni, ir ideāli izmantot pārvaldītu WordPress mitināšanas vietni. Šajā jomā GoDaddy izceļas. Viņi automātiski atjaunina jūsu informāciju, lai jums tas nebūtu jādara, un nodrošina jūsu vietnes drošību. Viņu plāni sākas ar konkurētspējīgu cenu, un jaunināšana var atbloķēt dažādas funkcijas, lai palīdzētu jums atbilstoši jūsu vajadzībām. Kamēr GoDaddy ir radušās problēmas ar klientiem, kuri vēlas kontrolēt savas vietnes, GoDaddy kopš apsarga maiņas ir spērusi milzīgus soļus. Viņu jaunais izpilddirektors Bleiks Īrvings ir palīdzējis izveidot labāku uzņēmumu tiem, kas meklē pārvaldītu WordPress mitināšanas vietni. Atbalsts3.5Speed3.5Features3.5Value4Pārredzamība3.5

Mūsu oficiālais GoDaddy pārvaldītais WordPress mitināšanas pārskats

GoDaddy pārvalda WordPress ir lielas pārmaiņas GoDaddy.

Viņi mēģina pārņemt dažus no koncentrētākiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem, piemēram, WP Engine, SiteGround un Pagely..

Protams, GoDaddy ir viena no populārākajām un pazīstamākajām hostinga kompānijām.

Viņu reklāmas popularitāte ir piesaistījusi daudzus klientus no tīras firmas zīmes. Jūsu vidējais uzņēmējs zina tikai vienu domēnu un mitināšanas uzņēmumu, un tas ir GoDaddy.

Bet daudzus plusus ir satracinājuši GoDaddy, un labu iemeslu dēļ, par kuriem mēs nonāksim tālāk.

Īsi apskatīsim viņu WordPress mitināšanas iespējas:

godaddy pārvaldīts mitināšanas ekrānuzņēmums

Pirmais iespaids: wow.

Kur vēl jūs varat saņemt WordPress hostingu par USD 1 mēnesī (ar atlaidi)? Nekur.

Bet vai tā ir cenas vērta? Tas var būt.

Lūk, lieta. Ja vēlaties saglabāt savas izmaksas ļoti zemas, taču vēlaties arī nedaudz atvieglot WordPress pārvaldību, šī ir laba iespēja.

Piezīme: Kopš 2019. gada jūs varat saņemt GoDaddy pārvaldīto WordPress mitināšanu tikai par USD 1 mēnesī ar šo saiti (īpašu GoDaddy pārvaldītu WordPress hostinga kuponu). Šis ir SCREAMING DEAL, un nav paredzams, ka tas ilgs ļoti ilgi.

GoDaddy pārvalda WordPress mitināšanas plusus

1) Ļoti lēta pārvaldīta WordPress mitināšana

Iespējams, ka šobrīd ar šo īpašo ir lētākais WordPress hostings tirgū.

Bet jums jāzina, ka ir dažādi WordPress mitināšanas veidi.

Ko nozīmē pārvaldītā WordPress mitināšana? Tas ir atkarīgs, tā ir pelēkā zona.

Daži resursdatori to aizved diezgan tālu, piemēram, WP Engine, kur viņiem ir labākās WordPress atbalsta tehnikas pasaulē. Arī citi, piemēram, SiteGround, sniedz jums satriecošu atbalstu par labu cenu.

GoDaddy gadījumā viņi šeit piedāvā WordPress mitināšanu, kas atšķiras no dalītā mitināšanas, un ir paredzēta tieši WordPress.

Bet negaidiet perfektu atbalstu. Protams, ka varat saņemt GoDaddy pa tālruni, un viņi ir noderīgi, taču tie nav veidoti ap WordPress, tāpat kā daži citi mitināšanas uzņēmumi ir.

Tomēr, ja jūs jau pērkat savus domēnus no GoDaddy un vēlaties palikt ekosistēmā, šis WordPress mitināšanas pakalpojums no tiem ir daudz labāk piemērots nekā dalīta mitināšana. Ja izmantojat WordPress un esat GoDaddy cienītājs, šī ir labākā iespēja.

2) Neierobežots joslas platums

Joslas platums ir vairāk vai mazāk jūsu vietnes trafika un apmeklētāju daudzums. Daži saimnieki, piemēram, WP Engine, jūsu sākuma plānā ierobežo jūs līdz 25 000 apmeklējumiem mēnesī, kas, manuprāt, ir par zemu.

Par laimi GoDaddy neierobežo joslas platumu, kas ir lieliski.

Viņiem, iespējams, ir kāda droseles vai cita taktika, ko viņi izmanto, ja pēkšņi saņemat miljonu apmeklējumu, jo jūs bijāt redzami Shark Tank, bet pagaidām jums par to nebūs jāuztraucas..

3) Ērta mitināšanas uzstādīšana

Kādreiz bija tā, ka hostinga instalēšanai un pārvaldībai bija nepieciešams IT departaments un daudz apmaksājamu stundu.

Vairs ne. Tīmekļa mitināšanas kompānijas ir sapratušās un padarījušas lietotājiem par ļoti vienkāršu patstāvīgu hostinga iestatīšanu. GoDaddy ir aprakstīta un iekāpšanas secība, lai jūs varētu iestatīt pats, neprasot tehniskās karbonādes. Viņi arī piedāvā atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī, ja rodas kādas problēmas, kas, iespējams, ir spēcīgākā GoDaddy mitināšanas piedāvājumu sastāvdaļa..

4) ērti lietojams vadības panelis

Daži cilvēki ir pieraduši pie cPanel – atvainojiet, šeit jūs to nesaņemsit.

Tā vietā jūs saņemat diezgan ērti lietojamu vadības paneli, kuru GoDaddy ir izveidojis jūsu hostinga priekam:

Tas faktiski ir diezgan saprotams un ar labu lietotāja pieredzi, es to nemaz neiebilstu.

Šeit ir sadalījums tam, ko es uzzināju tikai dažu minūšu laikā, izmantojot paneli:

Uzsver no augšas:

 • Man patīk, ka jūs saņemat a tieša saite uz WP administratora paneli , tas vienmēr ir viegli un ietaupa dažas sekundes (īpaši, ja šeit pārvaldāt daudz vietņu)
 • Viena klikšķa spraudnis un motīvu atjauninājumi – tas ir ļoti noderīgi. Šajā administratora panelī jūs varat visu atjaunināt automātiski. Godīgi sakot, tas var nebūt piemērots enerģijas lietotājiem, bet iesācējiem ar vienkāršu instalēšanu tas ir veids, kā iet.
 • Vienkārši dublējumi ir lieliski, jūs nekad nezināt, kad tas jums vajadzīgs
 • Cits iestatījumi ir diezgan vienkārši, jūs tos nelietojat tik bieži
 • SSL sertifikāti  – faktiski mēs to ietaupīsim vēlāk later

Rakšana dziļāk Atjauninājumi un Vietnes veiktspēja platība:

Tas ir tas, ko es atklāju:

 • Spēja atjauniniet savu motīvu ar klikšķi no šī admin paneļa ir episks!
 •  vietnes veiktspējas rīks patiesībā ir diezgan glīts, tas sniedz ļoti ātru ziņojumu, kas ir diezgan noderīgs. Ja rodas ziņkārība, varat izpētīt vairāk apgabalu. Pārliecība, ka mana vietne ir veicas lieliski ar rezultātu 96 dod man nelielu garastāvokļa uzlabojumu šai dienai
 •  lietotāja pieredze kopumā ir diezgan slidens un viegli lietojams

5) Lielisks klientu serviss

 • Lai gan tīmekļa mitināšanas vietnēm var šķist arhaiski labs klientu serviss, GoDaddy nodrošina kvalitatīvu klientu apkalpošanu. Tie ir pieejami visu diennakti, ko daudzi uzņēmumi saviem klientiem nesniedz. Tie ir pieejami pa tālruni, kas klientiem palīdz justies ērti uzņēmumā. Tas ir ideāli piemērots tiem, kuri, iespējams, nestrādās pēc stingra grafika. Turklāt, ja rodas kādas problēmas, palīdzības saņemšana ir tikai tālruņa paņemšana. Varat runāt ar reālu personu, lai palīdzētu jums ar visiem jautājumiem, kas saistīti ar jūsu vietni. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas dod priekšroku personīgam pieskārienam.
 • Ne tikai viņu klientu apkalpošana ir lieliska, bet arī nodrošina 99,9 procentus uptime viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Tiem, kuriem visu laiku nepieciešama viņu vietne, tas ir ideāls ceļš. Jums nevajadzēs uztraukties par mitināšanas pakalpojumu pārtraukšanu, izņemot plānoto apkopi. Viņu uzmanība tiek koncentrēta uz klientu apkalpošanu un kvalitatīvu produktu nodrošināšanu, jo mainās izpilddirektors, kurš cenšas izpatikt. Tas ir ideāli piemērots tiem, kam nepieciešams tīmekļa mitināšanas pakalpojums, uz kuru viņi var paļauties, un viņu klientu serviss pierāda, ka tas nav pagaidu lēmums.

6) Naudas atdošanas garantija

Ja reģistrēsities GoDaddy Pārvaldītajam WordPress, jums tiks atmaksāts, ja atradīsit, ka viņu pakalpojumi nav tie, kas jums nepieciešami. Viņu naudas atdošanas garantija ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas meklēt kaut ko citu. Jums atmaksāsies, ja 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās atcelsit savu plānu.

7) Lēti vietņu drošības plāni

Ok, šis ir gan profesionāls, gan satriecošs. Tas ir profesionālis, jo tā ir diezgan laba cena par ļaunprātīgas programmatūras tīrīšanu, kas var iznīcināt jūsu vietni:

Tas ir liels con, jo šī cenu noteikšana nesummējas. Bet pēc papildu izmeklēšanas (dodoties uz Checkout, nevis tūlītēju Checkout), es atklāju pareizo cenu:

Tas ir labāk, bet tomēr – tas atstāj sliktu garšu manā mutē.

Kāds ir lielais darījums? Man vienkārši nepatīk, ka viņi 24 mēnešu laikā mēģināja paslīdēt uz manu – protams, tumšs raksts.

Jebkurā gadījumā – tas ir labs darījums, un ir iespējams, ka viņi pēc uzņēmuma iegādes to izmanto Sucuri.net. Droši vien es to nopirks vēlāk.

Uz tumšo pusi…

GoDaddy pārvaldītie WordPress mitināšanas mīnusi

1) Pielāgota mitināšanas panelis

 • Vietnes pārvaldīšana var aizņemt daudz laika, un jo vairāk jūs tam tērējat, jo vairāk jūs vēlaties darīt. Hostinga panelī notiek lielākā daļa izmaiņu, un GoDaddy ir savs pielāgotais panelis, ko viņi nodrošina saviem klientiem. Lai gan cPanel un Fantastico ir vieni no populārākajiem, GoDaddy pielāgotais panelis ir intensīvāks. Jums var būt nepieciešams ceļvedis vadības paneļa darbināšanai, kas var aizņemt vairāk laika un enerģijas. Tas nav pārāk sarežģīti, lai izdomātu, bet tas var radīt sāpes.
 • Kamēr viņu pielāgotais panelis tika nodots metāllūžņos 2012. gadā, viņi kopš tā laika ir pārgājuši uz cPanel nozares standartu. Tomēr viens no lielākajiem cPanel lietošanas trūkumiem GoDaddy ir tas, ka jums mēnesī jāmaksā papildus par vienu dolāru. Lai gan tie nav milzīgi izdevumi, jūs varat atrast citu mitināšanas vietni, kurā bez papildu maksas iekļauts cPanel. Jums vajadzētu noteikt, vai jums tiešām ir nepieciešams cPanel, taču, ja jūs varat dzīvot bez tā un vēlaties paļauties uz GoDaddy, lai jūsu vietā strādātu jūsu vietnē, tas nav slikts darījums. Pieejamās iespējas ir daudz, un pieredzējušiem lietotājiem viņi var noteikt papildu maksu par nozares standartu.

2) Viņi atbalstīja interneta ierobežojumus

 • Lai ierobežotu piekļuvi internetam, 2011. gada janvārī tika ieviesti SOPA un PIPA rēķini. Pēdējos gados šim argumentam ir pievērsta lielāka uzmanība, un tīkla neitralitāte kļūst par milzīgu problēmu. Diemžēl GoDaddy bija viens no vienīgajiem, kas atbalstīja šos rēķinus. Tas izraisīja satraukumu cilvēkiem, kuri rēķinus atzina par nelikumīgiem un nolika GoDaddy uz vietas. Viņi zaudēja lielu cieņu no tiem, kuri domā, ka internets ir vieta, kur idejas ir brīvas, un to vajadzētu atturēt no pārāk daudziem ierobežojumiem.
 • Lai arī GoDaddy atcēla lēmumu par rēķinu atmaksu, viņiem pievērstā negatīvā uzmanība tomēr radīja dažas uzticēšanās problēmas. Tikai tūkstošiem klientu izlēma pamest GoDaddy un pārsūtīja savus domēna vārdus. Lai arī lielākā daļa negatīvās uzmanības tiek zaudēta, viņi joprojām rīkojas ētiski un konfidenciāli, kas nav par labu nevienam interneta uzņēmumam. Viņi ir veikuši pasākumus, lai saglabātu lietas privāti un strādātu pie pareizas ētikas, taču joprojām paliek jautājums, vai viņi var atgūt uzticību, kuru viņi ir zaudējuši ar tūkstošiem klientu..
 • Atliek redzēt, vai viņi ir mainījuši savu ceļu, taču ir pazīmes, ka tie, iespējams, nemainīsies. Viņu reklāma ir seksistiska, taču viņi ir runājuši par to, lai viņu reklāmas būtu mazāk pretrunīgas. Pēc pēdējās Super Bowl reklāmas, kas bija “visā pasaulē dzirdētā nelaime”, iespējams, viņiem būs vēl kāda izaugsme.

3) Plānu ierobežojumi

 • Lai arī nav noslēpums, ka tīmekļa mitināšanas vietnes ierobežo vietnes, GoDaddy ir slavena ar to ierobežojumiem. WordPress nepieciešama tikai viena emuāru un vietņu datu bāze, kas var ierobežot jūs līdz 25 vietnēm. Lai gan tas nav pats noziegums, tas, ka viņi slēpj šo informāciju, kad jūs reģistrējaties, var būt noziedzīgs. Viņiem šķiet, ka jūs saņemat visu neierobežotu, taču tā nav taisnība. Ir svarīgi izlasīt smalko druku, bet kā to var izlasīt, ja smalkā drukāšana nav viegli pieejama?
 • Vienīgais, kā jūs varat pilnīgi iegūt visu neierobežotu, ir tas, ja jūs dodaties kopā ar galīgo plānu. Galīgais plāns tomēr padara visu neierobežotu, taču joprojām ir sāpīgi maksāt papildus par lietām, kuras jums jau vajadzētu saņemt. Viņi ir kļuvuši labāk par savu Deluxe plānu, dodot klientiem neierobežotu vietu diskā. Ir svarīgi saprast, ko jūs saņemat, un vai tā ir jūsu maksājamās cenas vērta. Ja jūs tikko sākat darbu, jūs nevēlaties maksāt pārāk daudz, lai iegūtu visu nepieciešamo, lai vietne darbotos pēc iespējas labāk..

5) Datu ierobežojumi

 • Ierobežojumi ir svarīgi drošībai, taču, runājot par datu ierobežojumiem, GoDaddy nedaudz pārspīlē. Jums vajadzētu gaidīt, ka izlēksiet daudz stīpu un, ja vēlaties kaut ko mainīt, spersiet daudz soļu. Automātiska satura ģenerēšana un tīmekļa veidlapu izmantošana parasti ir vienkārši uzdevumi, taču GoDaddy prasa tik daudz informācijas, lai to izdarītu. Jums, iespējams, labāk izvēlēties citu tīmekļa mitināšanas vietni, ja neesat gatavs aizpildīt ķekars dokumentu. Kamēr GoDaddy drošība ir precīza, iespējams, nav vērts apgrūtināt mēģinājumus mainīt lietas jūsu vietnei..
 • Viena no GoDaddy visnopietnākajām funkcijām ir tā ātra un droša kontakta forma. Lai gan to ir viegli aizpildīt, visgrūtākais ir nosūtīt to GoDaddy. Pateicoties to drošības ierobežojumiem, veidlapa parasti tiek reģistrēta kā surogātpasts. Ir pamācības, kā to pareizi dokumentēt, taču, ja jums nav laika vai tieksmes, tas, iespējams, nav tā vērts. Vienmēr ir labi, ja ir lieliska drošība, bet, cīnoties ar mitināšanas vietni, lai ievietotu savu informāciju, jums, iespējams, labāk iet kopā ar kādu citu.

6) nav tik noderīga kā citi pārvaldītie WordPress saimnieki

 • Lai gan GodDaddy ātri palīdz jums pa tālruni, viņi nav tik lieliski, kā klientu apkalpošanai izmantojot citus saimniekus, piemēram, SiteGround.
 • Ja ir kāda problēma, visticamāk, viņi neko daudz nedarīs jūsu labā
 • Man radās problēma ar migrēšanu uz manu vietni uz GoDaddy, izmantojot viņu rīku – un viņi teica, ka viņu rīks ir “vislabāko piepūles” lietojumprogramma, un, ja tas nedarbojas, tas ir atkarīgs no manis.
 • Tāpēc viņi nebija noderīgi

7) Viņi nepiedāvā bezmaksas SSL sertifikātu

Ok, tas ir liels. 2018. gadā jums ir nepieciešams SSL sertifikāts. Tas, ko tas dara, ļauj jums to iegūt https: // jūsu domēnā, nevis http: //.

Tas jums ir nepieciešams, jo tas gan nodrošina papildu drošību jūsu apmeklētājiem, gan arī ir pozitīvs ranga signāls Google meklēšanā (lai arī mazs).

Tāpēc vairums saimnieku mūsdienās piedāvā bezmaksas šifrēt SSL sertifikātus. Nav GoDaddy.

Šeit viņi izmanto jūsu priekšrocības:

Tas nav tik forši. Mūsdienās SSL sertifikāti ir standarts, un tie tiks šifrēti bez maksas. Jums par vienu nav jāmaksā 75 USD gadā. Tas ir veids, kā GoDaddy atgūst savu naudu atpakaļ par USD 1 mitināšanu.

8) Viņi apgrūtina aizbraukšanu

 • Kamēr katra korporācija sludina klientu paturēšanu, GoDaddy pieliek uzmanību tam, lai jūs būtu kopā ar viņiem. GoDaddy nesniedz nekādu palīdzību, ja jūs nolemjat atstāt viņus citam uzņēmumam. Lai gan ar cPanel ir kļuvis vieglāk, fakts, ka viņi neko nedara, lai palīdzētu, ir trūkums. Tāpēc ir svarīgi atrast tīmekļa mitināšanas vietni, kas darbojas labi un nepadara lietas pārāk sarežģītas. Pat tad, kad jūs mēģināt aizbraukt, viņi turpinās jums pārdot produktus un radīs šķēršļus, lai mēģinātu jūs palikt.
 • Ja jūs pavadāt daudz laika tīmekļa vietnes izveidošanai un mitināšanas vietne neatbilst jūsu cerībām, jums vajadzētu būt iespējai aiziet. Kaut arī viņiem nav grēks jums nepalīdzēt, viņi apgrūtina pārvietošanos, kad ir pienācis laiks aizbraukt. Pat domēna vārda nodošana var sagādāt milzīgas sāpes, kas var nebūt problēmu apgrūtinātas. Ja vien jums patiešām nav jāpāriet un esat apņēmies iziet jaunas mitināšanas vietnes iegūšanas procesu vai tas ir tā vērts, jums nevajadzētu gaidīt palīdzību no GoDaddy.

Grunts līnija:

Kaut arī GoDaddy drošība ir viena no labākajām, un tie nodrošina plašu produktu un pakalpojumu klāstu, tā nav vienkāršākā mitināšanas vietne, ar kuru strādāt. Viņi dažus uzdevumus padara daudz grūtākus nekā nepieciešams, un tie neļauj jums viegli aizbraukt. Viņi patiešām apgrūtina lietas, kad vēlas, un viņu ierobežojumi var būt nomākti. Ja esat pieredzējis lietotājs, jums var šķist, ka GoDaddy jums labi darbojas, taču, ja jūs mēģināt izveidot vietni un palaist to kā starteri, iespējams, vēlēsities doties citā virzienā.

GoDaddy nav paredzēts visiem, taču par zemām cenām un drausmīgu klientu apkalpošanu jūs varētu rīkoties sliktāk. Viņi piedāvā daudz produktu un pakalpojumu, par kuriem citas tīmekļa mitināšanas vietnes nevar, un par konkurētspējīgu cenu. Ja plānojat atrast ilgtermiņa risinājumu savām tīmekļa mitināšanas vajadzībām, GoDaddy var būt piemērots uzņēmums. Ja jūs varat ielūkoties viņu vēsturē un cerat, ka viņi nākotnē plāno mainīties uz labo pusi, tad GoDaddy var būt jums piemērots. Tas attiecas uz izvēli un to, ar ko jūs esat ar mieru rīkoties. Ja jūs nolemjat doties kopā ar viņiem, bet saprotat, ka viņi jums nav piemēroti, esiet gatavi stāties pretī daudziem šķēršļiem, pat ja plānojat tikai nodot savu domēna vārdu.

Citi pārvaldītie WordPress mitinātāji, lai izrakstītos:

 • Vietne
 • WP dzinējs
 • Peidža
 • Bluehost WordPress mākonis

Piezīme: Kopš 2019. gada jūs varat saņemt GoDaddy pārvaldīto WordPress mitināšanu tikai par USD 1 mēnesī ar šo saiti (īpašu GoDaddy pārvaldītu WordPress hostinga kuponu). Šis ir SCREAMING DEAL, un nav paredzams, ka tas ilgs ļoti ilgi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map