بررسیهای GoDaddy با مدیریت WordPress در ماه مه سال 2020 – Scoop را دریافت کنید!

بررسیهای GoDaddy با مدیریت WordPress در ماه مه سال 2020 – Scoop را دریافت کنید!

بررسیهای GoDaddy با مدیریت WordPress در ماه مه سال 2020 – Scoop را دریافت کنید!

میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy: عالی برای میزبانی ارزان وردپرس?

GoDaddy قبلاً سهام خنده داران را به صاحبان وب سایت واقعی می داد – این یک شرکت پنیر با تبلیغات احمقانه Super Bowl بود..


دیگر نه.

GoDaddy بازی خود را افزایش داده است – BIG TIME. کاملاً به وردپرس متعهد است و حتی شرکتهای خدماتی کوچکتر وردپرس را نیز آغاز کرده است.

اگر در وردپرس هستید ، این خبر خوبی است. و مگر اینکه شما یک برنامه نویس فصلی باشید ، اگر صاحب سایت وردپرس هستید ، میزبان وردپرس را می خواهید. به ما اعتماد کن.

آیا میزبان وردپرس با مدیریت GoDaddy را بر روی سایر ارائه دهندگان میزبانی عالی وردپرس مانند SiteGround یا A2 هاستینگ انتخاب کنید؟ در ادامه بخوانید تا بدانید GoDaddy مسابقه بی نقص شما است یا پاس سخت.

توجه: از سال 2019 می توانید میزبانی GoDaddy WordPress Hosted را فقط با 1 دلار در ماه با این لینک دریافت کنید (یک کوپن مخصوص میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy با مدیریت GoDaddy). این یک SCREAMING DEAL است و انتظار نمی رود خیلی طول بکشد.

نظرات GoDaddy مدیریت WordPress 3.6 / 5 داور {{بررسیOverall} / 5 کاربران (3 رای) جوانب مثبت

 1. آنها قیمت پایین ارائه می دهند
 2. پهنای باند نامحدود را پیشنهاد دهید
 3. ویژگی های عالی امنیتی
 4. خدمات عالی مشتری

منفی

 1. شماره پنل میزبان سفارشی
 2. آنها از محدودیت های اینترنت حمایت کردند
 3. محدودیت در گزینه های برنامه ها
 4. محدودیت در داده ها

SummarySince GoDaddy در سال 1997 تأسیس شد ، توسط باب پارسونز ، GoDaddy انتخاب های جالب تبلیغاتی داشته است. از میان زنان کاملاً پوشیده و کلاس درجه یک ، سخنگوی GoDaddy بوده اند. در حالی که اختلاف نظرهای زیادی درمورد تبلیغات آنها وجود دارد ، اما یکی از بزرگترین موضوعات برای مردم عدم کنترل پنل کنترل cPanel بود. آنها گزینه ای را برای آن نصب کردند ، اما این تغییر تا سال 2013 صورت نمی گیرد. این تغییر پس از 65 درصد سهام این شرکت به KKR ، Silver Lake Partners و Technology Crossover Ventures … در سال 2011 فروخته شد..
در سالهای اخیر ، GoDaddy برای افرادی که به دنبال یک سایت میزبانی وب برای تجارت کوچک خود هستند به یک انتخاب محبوب تبدیل شده است و در این زمینه ، GoDaddy برتری دارد. مشاغل کوچک برای حضور آنلاین خود بیشتر در معرض دید قرار می گیرند و خدمات و محصولات ارائه شده توسط GoDaddy برای بیشتر افرادی که با بودجه کار می کنند مناسب است. آنها خدماتی را ارائه می دهند که با لینوکس یا ویندوز کار می کنند و به مشتریان خود امکان می دهند یک مورد مناسب را برای آنها انتخاب کنند. آنها در سالهای اخیر تلاش کرده اند که بیشتر مشتری پسند باشند و آنچه را که می خواهند به مشتریان خود ارائه دهند ، در رسیدن به اهدافشان برای موفقیت به آنها کمک کنند. برای کسانی که به دنبال میزبانی وردپرس مدیریت شده هستند ، GoDaddy یک انتخاب عالی است. مهم نیست که آیا می خواهید یک وبلاگ راه اندازی کنید یا یک وب سایت برای یک کسب و کار اضافه کنید ، استفاده از یک سایت میزبانی وردپرس مدیریت شده ایده آل است. در آن منطقه ، GoDaddy برتری دارد. آنها به طور خودکار اطلاعات شما را به روز می کنند ، بنابراین مجبور نیستید و امنیت وب سایت خود را تأمین کنید. برنامه های آنها با قیمتی رقابتی شروع می شود و به روز رسانی می تواند ویژگی های مختلفی را برای کمک به نیازهای شما باز کند. در حالی که GoDaddy با مشتری های خود مشکلاتی داشته است که می خواهند وب سایت های خود را کنترل کنند ، GoDaddy از زمان تغییر نگهبان گام های بزرگی برداشته است. مدیرعامل جدید آنها ، بلیک ایروینگ ، به ایجاد یک شرکت بهتر برای کسانی که به دنبال یک سایت میزبانی وردپرس مدیریت شده هستند کمک کرده است. پشتیبانی3.5Speed3.5 ویژگی های 3.5Value4Transparency3.5

بررسی رسمی میزبان وردپرس GoDaddy ما

GoDaddy Managed WordPress یک تغییر بزرگ برای GoDaddy است.

آنها در تلاش هستند تا برخی از سرویس های میزبان وردپرس با تمرکز بیشتر – مانند WP Engine ، SiteGround و Pagely را از عهده خود بردارند..

البته ، GoDaddy یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین شرکت های هاستینگ است.

محبوبیت تبلیغات آنها باعث شده است که بسیاری از مشتریان از برندهای خالص استفاده کنند. متوسط ​​کارآفرین شما فقط یک شرکت دامنه و هاستینگ را می شناسد و آن GoDaddy است.

اما بسیاری از جوانب مثبت با GoDaddy ناامید شده اند و به دلایل خوبی که در ادامه به آنها خواهیم رسید.

اما بیایید سریع به گزینه های میزبانی وردپرس آنها نگاهی بیندازیم:

الهه میزبان عکس میزبانی از صفحه نمایش

برداشت اول: وای.

از کجا دیگر می توانید میزبانی وردپرس را با 1 دلار در ماه (با تخفیف) دریافت کنید؟ هیچ کجا.

اما آیا ارزش آن را دارد؟ ممکن است.

این مورد است. اگر به دنبال حفظ هزینه های خود هستید ، اما می خواهید مدیریت وردپرس را نیز کمی ساده تر کنید ، این گزینه خوبی است.

توجه: از سال 2019 می توانید میزبانی GoDaddy WordPress Hosted را فقط با 1 دلار در ماه با این لینک دریافت کنید (یک کوپن مخصوص میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy با مدیریت GoDaddy). این یک SCREAMING DEAL است و انتظار نمی رود خیلی طول بکشد.

GoDaddy مدیریت WordPress میزبان جوانب مثبت

1) میزبانی وردپرس مدیریتی بسیار ارزان

شاید این ارزان ترین میزبانی وردپرس در بازار همین حالا با این ویژه باشد.

اما باید بدانید که انواع مختلفی از هاستینگ وردپرس وجود دارد.

منظور از میزبانی وردپرس مدیریت چیست؟ بستگی دارد ، یک منطقه خاکستری است.

بعضی از میزبان ها مانند WP Engine ، جایی که آنها بهترین فنون پشتیبانی وردپرس در جهان را دارند ، بسیار دور هستند. برخی دیگر ، مانند SiteGround ، با قیمت خوبی از شما پشتیبانی عالی می کنند.

در مورد GoDaddy در اینجا ، آنها میزبان وردپرس را ارائه می دهند که متفاوت از هاست مشترک است و مخصوص وردپرس است.

اما انتظار پشتیبانی کامل را ندارید. مطمئناً می توانید GoDaddy را از طریق تلفن دریافت کنید ، و آنها مفید هستند ، اما مانند سایر شرکت های هاستینگ در اطراف وردپرس ساخته نمی شوند..

گفته می شود ، اگر دامنه های خود را از GoDaddy خریداری می کنید و می خواهید در اکوسیستم بمانید ، این میزبانی وردپرس از آنها بسیار مناسب تر از میزبانی مشترک است. اگر از WordPress استفاده می کنید و عاشق GoDaddy هستید ، این بهترین گزینه برای شما است.

2) پهنای باند نامحدود

پهنای باند کم و بیش میزان ترافیک و بازدید کنندگان سایت شماست. بعضی از هاست ها مانند WP Engine شما را در 25000 بازدیدکننده از ماه در برنامه شروع خود محدود می کنند ، که فکر می کنم خیلی کم باشد.

خوشبختانه GoDaddy پهنای باند را محدود نمی کند ، که بسیار عالی است.

اگر ممکن است ناگهان یک میلیون بازدیدکننده داشته باشید چون در مخزن کوسه نشان داده شده اید ، ممکن است برخی از تاکتیک ها یا تاکتیک های دیگری را که استفاده می کنند داشته باشند ، اما در حال حاضر دیگر نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید بود.

3) نصب آسان میزبانی

قبلاً این بود که نصب و مدیریت هاست نیاز به یک بخش فناوری اطلاعات و ساعات قابل پرداخت دارد.

دیگر نه. شرکت های میزبان وب اقدام به تنظیم و آسان نمودن میزبانی وب برای کاربران نموده اند. GoDaddy یک مسیر پیاده روی و پردازنده دارد تا بتواند شما را به تنهایی تنظیم کند ، بدون اینکه به کالاهای فنی احتیاج داشته باشد. آنها همچنین در صورت بروز هر مشکلی ، پشتیبانی تلفن 24/7 را ارائه می دهند ، که احتمالاً قویترین بخش از ارائه میزبانی GoDaddy است.

4) کنترل پنل آسان

بعضی از افراد به cPanel عادت دارند – متأسفم ، شما این کار را اینجا نمی کنید.

اما در عوض ، شما یک کنترل پنل نسبتاً آسان را دریافت کرده اید ، سفارشی که توسط GoDaddy برای لذت میزبانی شما ساخته شده است:

این در واقع بسیار ساده است و از تجربه کاربری خوبی برخوردار است ، من اصلاً به آن توجه نمی کنم.

در اینجا به تفصیل آنچه در تنها چند دقیقه استفاده از پنل یاد گرفته ام:

نکات برجسته از بالا:

 • من دوست دارم که شما یک لینک مستقیم به پنل WP Admin از سایت شما ، همیشه آسان است و چند ثانیه موجب صرفه جویی در آن می شود (به خصوص اگر سایت های زیادی را در اینجا مدیریت می کنید)
 • به روزرسانی های افزونه و یک کلیک با یک کلیک – این فوق العاده مفید است درست از این پنل مدیریتی می توانید همه چیز را به روز کنید. برای عادلانه بودن ، این ممکن است مناسب کاربران قدرت نباشد ، اما برای مبتدی که دارای یک نصب ساده است ، راهی برای پیشبرد آن است.
 • آسان پشتیبان گیری عالی هستند ، شما هرگز نمی دانید چه زمانی به آن احتیاج دارید
 • دیگر تنظیمات بسیار ساده هستند ، شما از آنها استفاده نمی کنید که اغلب
 • گواهینامه های SSL  – در واقع ، ما آن را برای بعداً پس انداز خواهیم کرد

حفاری عمیق تر به داخل به روزرسانی ها و عملکرد وب سایت حوزه:

این چیزی است که من پیدا کردم:

 • توانایی موضوع خود را با یک کلیک به روز کنید از این صفحه مدیریت حماسه است!
 •  ابزار عملکرد وب سایت در واقع بسیار پرهیاهو است ، یک گزارش خیلی سریع به شما می دهد که بسیار مفید است. اگر کنجکاو شوید می توانید به مناطق بیشتری حفر کنید. اطمینان از اینکه وب سایت من است انجام عالی با نمره 96 به من کمی افزایش روحیه می دهد
 •  تجربه ی کاربر در کل بسیار نرم و نرم و کاربردی است

5) خدمات عالی مشتری

 • اگرچه به نظر می رسد ارائه خدمات خوب به مشتری ، وب سایت های میزبان وب باستانی است ، GoDaddy خدمات با کیفیت مشتری را ارائه می دهد. آنها 24/7 در دسترس هستند ، که بسیاری از شرکت ها برای مشتریان خود ارائه نمی دهند. آنها از طریق تلفن در دسترس هستند که به مشتریان کمک می کند تا با شرکت راحت شوند. این ایده آل برای کسانی است که ممکن است در یک برنامه دقیق کار نکنند. به علاوه ، در صورت بروز هرگونه مشکلی ، کمک گرفتن فقط چیدن گوشی است. شما می توانید با یک شخص واقعی صحبت کنید تا در مورد هرگونه سؤالی که درباره وب سایت خود دارید به شما کمک کند. این ایده آل برای کسانی است که تماس شخصی را ترجیح می دهند.
 • نه تنها خدمات مشتری آنها عالی است ، بلکه 99.9 درصد به موقع را برای خدمات میزبانی وب خود ارائه می دهند. برای کسانی که به وب سایت خود نیاز دارند تا همیشه کار کنند ، این روش ایده آل است. شما نیازی به نگرانی در مورد سرویس های میزبانی ندارید ، به جز تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده. تمرکز آنها روی خدمات به مشتری و ارائه محصولات با کیفیت به دلیل تغییر مدیر عامل است که می خواهد رضایت دهد. این ایده آل برای کسانی که به خدمات میزبانی وب نیاز دارند که می توانند به آنها اعتماد کنند ، می باشد و خدمات مشتری ثابت می کند که این یک تصمیم موقتی نیست.

6) ضمانت برگشت پول

اگر در GoDaddy Managed WordPress ثبت نام کنید ، در صورت مشاهده خدمات آنها به آنچه شما نیاز دارید بازپرداخت می شود. ضمانت برگشت پول آنها برای کسانی که مایل هستند به دنبال چیز دیگری باشند ، ایده آل است. اگر برنامه خود را ظرف 30 روز پس از ثبت نام لغو كنید بازپرداخت می شود.

7) برنامه های امنیتی وب سایت ارزان

باشه ، این یکی هم طرفدار و هم نتیجه داره. این یک حرفه ای است ، زیرا این قیمت بسیار مناسبی برای پاک سازی بدافزارها است ، که می تواند سایت شما را از بین ببرد:

این یک بزرگ است به دلیل این که قیمت گذاری اضافه نمی شود. اما بعد از بررسی بیشتر (با مراجعه به Checkout Not In Checkout Checkout) قیمت مناسب را پیدا کردم:

این بهتر است ، اما هنوز هم – این طعم بد را در دهان من می گذارد.

معامله بزرگ چیست؟ من فقط دوست ندارم که آنها سعی کنند در 24 ماه روی من بکشند – مطمئناً یک الگوی تاریک.

به هر حال – این یک معامله خوب است ، و به احتمال زیاد آنها پس از کسب شرکت از Sucuri.net برای این کار استفاده می کنند. احتمالاً بعداً آن را خریداری خواهم کرد.

از طرف تاریک…

GoDaddy با مدیریت میزبان وردپرس منفی است

1) پنل میزبانی سفارشی

 • مدیریت یک وب سایت می تواند زمان زیادی را ببرد و هرچه هزینه بیشتری را برای آن صرف کنید ، بیشتر می خواهید انجام دهید. پنل هاستینگ جایی است که بیشترین تغییرات انجام می شود و GoDaddy پانل سفارشی مخصوص به خود را برای مشتریان خود دارد. در حالی که cPanel و Fantastico محبوب ترین هستند ، صفحه نمایش سفارشی GoDaddy فشرده تر است. برای کار در کنترل پنل آنها ، ممکن است به یک راهنما احتیاج داشته باشید ، که می تواند زمان و انرژی بیشتری را ببرد. تشخیص این بسیار پیچیده نیست ، اما می تواند درد باشد.
 • در حالی که پنل سفارشی آنها در سال 2012 خاموش شد ، آنها از آن زمان به استاندارد صنعت cPanel روی آورده اند. با این حال ، یکی از بزرگترین اشکالات استفاده از cPanel در GoDaddy این است که شما یک دلار اضافی در ماه پرداخت کرده اید. در حالی که این یک هزینه عظیم نیست ، می توانید یک سایت میزبانی متفاوت که شامل cPanel است بدون هزینه اضافی پیدا کنید. شما باید تعیین کنید که آیا واقعاً به cPanel احتیاج دارید ، اما اگر می توانید بدون آن زندگی کنید و می خواهید به GoDaddy تکیه کنید تا در وب سایت شما برای شما کار کند ، این کار بدی نیست. گزینه های زیادی در دسترس است ، و برای کاربران با تجربه ، ممکن است هزینه استاندارد اضافی را برای یک استاندارد صنعت رمزگشایی کنند.

2) آنها از محدودیت های اینترنت حمایت کردند

 • در ژانویه سال 2011 ، قبض های SOPA و PIPA برای محدود کردن دسترسی به اینترنت معرفی شد. این استدلال در سالهای اخیر مورد توجه بیشتر قرار گرفته است ، زیرا بی طرفی خالص از آن به یک مسئله عظیم تبدیل شده است. متأسفانه ، GoDaddy یکی از تنها کسانی بود که از آن صورتحساب ها حمایت کرد. این امر موجب شده است تا افرادی که اسکناس را غیرقانونی اعلام کرده اند ، قیام کنند و GoDaddy را در محل خود قرار دهند. آنها احترام زیادی را از دست داد کسانی که فکر می کنند اینترنت مکانی است که ایده ها رایگان است ، و باید از محدودیت های بیش از حد خودداری شود.
 • گرچه GoDaddy تصمیم خود را برای عقب انداختن صورتحساب ها باطل كرد ، اما توجه منفی كه به آنها صورت گرفته باعث ایجاد برخی از مسائل اعتماد می شود. نگذشته بود که هزاران مشتری تصمیم گرفتند GoDaddy را ترک کنند و نام دامنه خود را منتقل کنند. در حالی که بیشتر توجه منفی از بین رفته است ، آنها هنوز هم رفتارهایی در برابر اخلاق و حریم خصوصی نشان می دهند ، که برای هیچ یک از شرکت های اینترنتی خوب نیست. آنها تلاش کرده اند تا امور را خصوصی نگه دارند ، و روی اخلاق مناسب کار کنند ، اما این سؤال همچنان باقی است که آیا آنها می توانند اعتماد خود را با هزاران مشتری از دست دهند..
 • این باقی مانده است که آیا آنها راه خود را تغییر داده اند ، اما نشانه هایی وجود دارد که ممکن است تغییر نکند. تبلیغات آنها سکسیستی است ، اما آنها در مورد کمتر تبلیغاتی در مورد تبلیغاتشان صحبت کرده اند. پس از جدیدترین تجارت Super Bowl که “لقب شنیده در سراسر جهان” بود ، آنها ممکن است رشد بیشتری داشته باشند..

3) محدودیت در برنامه ها

 • در حالی که هیچ مخفی نیست که وب سایت های میزبان وب محدودیت هایی را در وب سایت ها قرار دهند ، GoDaddy به دلیل محدودیت های آنها بدنام است. WordPress فقط به یک بانک اطلاعاتی برای وبلاگ ها و وب سایت ها نیاز دارد که می تواند شما را به 25 وب سایت کل محدود کند. اگرچه این یک جرم کامل نیست ، این واقعیت که آنها هنگام ثبت نام در این اطلاعات مخفی می شوند می تواند جنایتکار باشد. آنها به نظر می رسند که شما همه چیز را نامحدود می کنید ، اما این درست نیست. خواندن چاپ خوب مهم است ، اما وقتی چاپ خوب به آسانی در دسترس نباشد ، چگونه می توانید آن را بخوانید?
 • تنها راهی که می توانید همه چیز را به طور نامحدود بدست آورید ، این است که اگر با Ultimate Plan بروید. برنامه نهایی همه چیز را نامحدود می کند ، اما هنوز هم باید هزینه اضافی برای کالاهایی که قبلاً باید دریافت کنید ، دردناک باشد. آنها درمورد برنامه لوکس خود بهتر شده اند و به مشتری های خود فضای نامحدود دیسک می دهند. مهم است بدانید که چه چیزی می گیرید ، و آیا ارزش قیمتی را که می پردازید ارزش دارد یا خیر. اگر تازه کار را شروع کرده اید ، نمی خواهید مبلغ زیادی را پرداخت کنید تا بتوانید هر آنچه را برای کارکرد وب سایت خود به بهترین شکل ممکن به دست آورید.

5) محدودیت در داده ها

 • محدودیت ها برای امنیت مهم هستند ، اما در مورد محدودیت داده ها ، GoDaddy کمی بالاتر از حد بالا می رود. شما باید انتظار داشته باشید که بسیاری از حلقه ها را پرش کنید و اگر می خواهید هر چیزی را تغییر دهید ، یک قدم قدم بردارید. تولید خودکار محتوا و استفاده از فرم های وب معمولاً کارهای ساده ای است ، اما GoDaddy برای انجام آن به اطلاعات زیادی نیاز دارد. اگر آمادگی لازم برای پر کردن یک دسته از مستندات را ندارید ، ممکن است بهتر باشد با یک وب سایت میزبانی وب متفاوت همراه باشید. در حالی که امنیت با GoDaddy در جای خود قرار دارد ، ممکن است ارزش تلاش برای تغییر چیزها برای وب سایت شما را نداشته باشد.
 • یکی از ناامیدکننده ترین عملکردهای GoDaddy ، فرم تماس سریع ایمن آنهاست. در حالی که پر کردن آن آسان است ، اما مشکلترین ارسال آن به GoDaddy است. با تشکر از محدودیت های امنیتی آنها ، فرم به طور معمول به عنوان هرزنامه ارسال می شود. آموزش هایی در مورد چگونگی درست کردن آن وجود دارد ، اما اگر وقت یا تمایل ندارید ، ممکن است ارزش آن را نداشته باشد. همیشه خوب است که از امنیت عالی برخوردار باشید ، اما وقتی با سایت میزبان برای درج اطلاعات خود می جنگید ، شاید بهتر باشد که با شخص دیگری همراه باشید.

6) به اندازه سایر میزبان های مدیریت شده WordPress مفید نیست

 • در حالی که GodDaddy سریع است تا بتواند از طریق تلفن به شما کمک کند ، اما به اندازه استفاده از هاستهای دیگر مانند SiteGround برای خدمات به مشتریان ، عالی نیست.
 • اگر مشکلی پیش بیاید ، احتمالاً کارهای زیادی برای شما انجام نمی دهند
 • مشکلی در مهاجرت وب سایت خود به GoDaddy با استفاده از ابزار آنها وجود داشت – و آنها گفتند که ابزار آنها یک برنامه “بهترین تلاش” است ، و اگر کار نکند این کار برای من است.
 • بنابراین آنها مفید نبودند

7) آنها گواهی SSL رایگان ارائه نمی دهند

باشه ، این یک چیز بزرگ است در سال 2018 به گواهینامه SSL احتیاج دارید. آنچه این کار را انجام می دهد اجازه می دهد تا شما داشته باشید https: // در دامنه خود به جای http: //.

شما به این امر احتیاج دارید زیرا هر دو امنیت بیشتری را برای بازدید کنندگان شما ایجاد می کنند ، و یک سیگنال رتبه بندی مثبت در جستجوی Google است (هرچند اندک).

بنابراین اکثر میزبان ها این روزها گواهی نامه های Let Let Encrypt SSL را به صورت رایگان ارائه می دهند. نه GoDaddy.

این جایی است که آنها از شما بهره می برند:

خیلی جالب نیست گواهینامه های SSL این روزها استاندارد هستند و از طریق Let Encrypt رایگان هستند. نیازی نیست سالانه 75 دلار برای یکی بپردازید. اینگونه است که GoDaddy پول خود را به میزبانی 1 دلار باز می گرداند.

8) آنها ترک کردن را دشوار می کنند

 • در حالیکه هر شرکتی موظف است تا مشتری را حفظ کند ، GoDaddy کار خود را برای حفظ شما در کنار آنها قرار می دهد. اگر تصمیم دارید آنها را برای یک شرکت متفاوت ترک کنید ، GoDaddy هیچ کمکی نمی کند. اگرچه با cPanel راحت تر شده است ، واقعیتی که آنها برای کمک به آنها کاری انجام نمی دهند یک اشکال است. به همین دلیل مهم است که وب سایت میزبانی وب را پیدا کنید که به خوبی کار کند ، و این کار را دشوار نمی کند. حتی هنگامی که می خواهید ترک کنید ، آنها همچنان محصولات شما را به فروش می رسانند و موانعی را برای تلاش برای بازگرداندن شما ایجاد می کنند.
 • وقتی زمان زیادی را برای جمع آوری یک وب سایت می گذرانید و سایت میزبان نتوانسته مطابق انتظارات شما عمل کند ، باید بتوانید آن را ترک کنید. اگرچه این به شما کمک نمی کند ، گناهی نیست ، اما حرکت هنگام کار را دشوار می کند. حتی انتقال نام دامنه می تواند درد بزرگی باشد که شاید برای دردسر نباشد. مگر اینکه واقعاً نیاز به ادامه کار داشته باشید و متعهد شوید که روند دریافت یک سایت میزبانی جدید را طی کنید ، یا ارزش آن را داشته باشد ، نباید از GoDaddy کمک بگیرید.

خط پایین:

اگرچه GoDaddy از بهترین امنیت برخوردار است و محصولات و خدمات گسترده ای را ارائه می دهد ، آنها ساده ترین سایت میزبانی برای کار با آنها نیستند. آنها بعضی از کارها را بسیار دشوارتر از آنچه لازم است انجام می دهند ، و به شما اجازه نمی دهند به راحتی ترک کنید. آنها وقتی می خواهند کارها را دشوار کنند و محدودیت های آنها می تواند ناامید کننده باشد. اگر کاربر باتجربه ای هستید ، ممکن است دریابید که GoDaddy برای شما خوب کار می کند ، اما اگر سعی می کنید یک وب سایت را به عنوان یک مبتدی راه اندازی کنید ، ممکن است بخواهید در جهت دیگری بروید.

GoDaddy برای همه نیست ، اما با توجه به قیمت پایین آنها و خدمات فوق العاده مشتری ، می توانستید بدتر عمل کنید. آنها محصولات و خدمات زیادی را ارائه می دهند که سایر وب سایت های میزبان وب نمی توانند ، و با قیمت رقابتی. اگر قصد پیدا کردن راه حل بلند مدت برای نیازهای میزبانی وب خود را دارید ، GoDaddy می تواند یک شرکت مناسب باشد. اگر می توانید به گذشته تاریخ آنها بنگرید و امیدوار باشید که آنها در آینده قصد تغییر بهتر دارند ، ممکن است GoDaddy برای شما مناسب باشد. آن را به اولویت ، و آنچه را که شما مایل به انجام آن هستید می آید. اگر تصمیم دارید با آنها بروید ، اما می دانید که آنها برای شما مناسب نیست ، فقط آماده باشید که با موانع زیادی روبرو شوید ، حتی اگر قصد دارید فقط نام دامنه خود را انتقال دهید.

سایر میزبانان مدیریت شده WordPress برای بررسی:

 • SiteGround
 • موتور WP
 • صفحه ای
 • ابر وردپرس Bluehost

توجه: از سال 2019 می توانید میزبانی GoDaddy WordPress Hosted را فقط با 1 دلار در ماه با این لینک دریافت کنید (یک کوپن مخصوص میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy با مدیریت GoDaddy). این یک SCREAMING DEAL است و انتظار نمی رود خیلی طول بکشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector